О правительственной делегации Республики Казахстан в совместных комиссиях по демаркации Государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Республикой Узбекистан, Российской Федерацией и Туркменистаном и редемаркации Государственной границы Республики Казахстан с Китайской Народной Республикой, а также признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2015 года № 804. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2020 года № 675
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.10.2020 № 675.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и подпунктом 1) статьи 55 Закона Республики Казахстан от 16 января 2013 года "О Государственной границе Республики Казахстан", в целях проведения мероприятий по демаркации Государственной границы Республики Казахстан (далее – Государственная граница) с Кыргызской Республикой, Республикой Узбекистан, Российской Федерацией и Туркменистаном, а также редемаркации Государственной границы с Китайской Народной Республикой Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый состав правительственной делегации Республики Казахстан в совместных комиссиях по демаркации Государственной границы с Кыргызской Республикой, Республикой Узбекистан, Российской Федерацией и Туркменистаном и редемаркации Государственной границы с Китайской Народной Республикой (далее – делегация).
2. Делегации:
1) организовать и провести демаркацию Государственной границы в соответствии с Договором между Республикой Казахстан и Туркменистаном о делимитации и процессе демаркации казахстанско-туркменской государственной границы от 5 июля 2001 года, ратифицированным Законом Республики Казахстан от 2 июля 2003 года, Договором между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой о казахстанско-кыргызской государственной границе от 15 декабря 2001 года, ратифицированным Законом Республики Казахстан от 2 июля 2003 года, Договором между Республикой Казахстан и Республикой Узбекистан о казахстанско-узбекской государственной границе от 16 ноября 2001 года, ратифицированным Законом Республики Казахстан от 2 июля 2003 года, Договором между Республикой Казахстан и Республикой Узбекистан об отдельных участках казахстанско-узбекской государственной границы от 9 сентября 2002 года, ратифицированным Законом Республики Казахстан от 2 июля 2003 года, Договором между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о казахстанско-российской государственной границе от 18 января 2005 года, ратифицированным Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2005 года;

Қырғыз Республикасымен, Өзбекстан Республикасымен, Ресей Федерациясымен және Түрікменстанмен Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасын шегендеу және Қытай Халық Республикасымен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын қайта шегендеу жөнiндегi бiрлескен комиссиялардағы Қазақстан Республикасының үкiметтiк делегациясы, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 804 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 675 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.10.2020 № 675 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы туралы" 2013 жылғы 16 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 9-бабының 2-тармағына және 55-бабының 1) тармақшасына сәйкес Қырғыз Республикасымен, Өзбекстан Республикасымен, Ресей Федерациясымен және Түрікменстанмен Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасын (бұдан әрi – Мемлекеттік шекара) шегендеу және Қытай Халық Республикасымен Мемлекеттік шекараны қайта шегендеу жөнiндегi iс-шараларды жүргiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қырғыз Республикасымен, Өзбекстан Республикасымен, Ресей Федерациясымен және Түрікменстанмен Мемлекеттiк шекараны шегендеу және Қытай Халық Республикасымен Мемлекеттік шекараны қайта шегендеу жөнiндегi бiрлескен комиссиялардағы Қазақстан Республикасы үкiметтiк делегациясының (бұдан әрi – делегация) құрамы бекiтiлсiн.
2. Делегация:
1) 2003 жылғы 2 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған 2001 жылғы 5 шiлдедегі Қазақстан Республикасы мен Түрікменстан арасындағы Қазақстан-Түрікменстан мемлекеттік шекарасын делимитациялау және оны демаркациялау процесi туралы шартқа, 2003 жылғы 2 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы Қазақстан-Қырғыз мемлекеттік шекарасы туралы шартқа, 2003 жылғы 2 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған 2001 жылғы 16 қарашадағы Қазақстан Республикасы мен Өзбекстан Республикасы арасындағы Қазақстан-Өзбекстан мемлекеттік шекарасы туралы шартқа, 2003 жылғы 2 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған 2002 жылғы 9 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы мен Өзбекстан Республикасы арасындағы Қазақстан-Өзбекстан мемлекеттiк шекарасының жекелеген учаскелерi туралы шартқа, 2005 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған 2005 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Қазақстан-Ресей мемлекеттiк шекарасы туралы шартқа сәйкес Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасын шегендеуді ұйымдастырсын және жүргiзсiн;

2) по итогам демаркационных работ подготовить протоколы-описания прохождения линии Государственной границы, карты согласованных масштабов с изображением линии Государственной границы и пограничных знаков, протоколы пограничных знаков, каталоги координат и высот пограничных знаков, схемы взаимного расположения столбов пограничных знаков, таблицы принадлежности островов, заключительные протоколы о работе демаркационных комиссий, подписываемые руководителем делегации либо его заместителями;
3) организовать и провести совместную проверку обозначения и, при необходимости, редемаркацию линии Государственной границы (восстановление утраченных и ремонт устаревших пограничных знаков, установку дополнительных пограничных знаков) с Китайской Народной Республикой в соответствии с Протоколом между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о демаркации линии казахстанско-китайской государственной границы от 10 мая 2002 года, ратифицированным Законом Республики Казахстан от 4 июля 2003 года;
4) по итогам редемаркационных работ подготовить протокол о совместной проверке обозначения линии Государственной границы, протокол-описание прохождения линии Государственной границы (в исправленной по результатам проверки редакции), демаркационные карты согласованного масштаба (исправленные в соответствии с нынешним состоянием местности), протоколы переустановленных или вновь установленных по результатам проверки пограничных знаков, а также дополнения и изменения в каталог координат и высот пограничных знаков, схему взаимного расположения столбов пограничных знаков и таблицу принадлежности островов на пограничных реках;
5) представлять на рассмотрение Правительства Республики Казахстан вопросы, которые возникли в ходе демаркации и редемаркации Государственной границы и не могут быть разрешены соответствующими комиссиями.
3. Центральным и местным исполнительным органам Республики Казахстан, соответствующим организациям по запросу Министерства иностранных дел Республики Казахстан:
1) направлять своих представителей для работы в составе делегации, осуществляемой в пределах и за пределами Республики Казахстан (в пределах Республики Казахстан – с выплатой командировочных расходов);
2) оказывать содействие в организации работ по демаркации и редемаркации и принимать необходимые меры по обеспечению безопасности данных работ.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принимать решения о выделении членам делегации и экспертам средств на командировочные расходы за пределами Республики Казахстан по республиканской бюджетной программе 003 "Делимитация и демаркация Государственной границы Республики Казахстан".

2) шегендеу жұмыстарының қорытындысы бойынша Мемлекеттiк шекара сызығы өтуінiң хаттама-сипаттамаларын, Мемлекеттiк шекара сызығы және шекаралық белгiлер бейнеленген келiсiлген масштабтағы карталарды, шекаралық белгiлердiң хаттамаларын, шекаралық белгiлердiң координаталары мен биiктiктерiнiң каталогтарын, шекаралық белгiлер бағаналарының өзара орналасу схемаларын, аралдардың тиесiлiлiк кестелерiн, делегация басшысы не оның орынбасарлары қол қоятын шегендеу комиссияларының жұмысы туралы қорытынды хаттамаларды дайындасын;
3) 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған 2002 жылғы 10 мамырдағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы Қазақстан-Қытай мемлекеттік шекара сызығын демаркациялау туралы хаттамаға сәйкес Қытай Халық Республикасымен Мемлекеттік шекара сызығының белгіленуін бірлескен тексеруді және қажет болған жағдайда қайта шегендеуді (жоғалған шекаралық белгілерді қалпына келтіруді және ескіргендерін жөндеуді, қосымша шекаралық белгілер орнатуды) ұйымдастырсын және жүргізсін;
4) қайта шегендеу жұмыстарының қорытындысы бойынша Мемлекеттік шекара сызығының белгіленуін бірлескен тексеру туралы хаттаманы, Мемлекеттік шекара сызығы өтуінің хаттама-сипаттамасын (тексеру нәтижелері бойынша түзетілген редакцияда), келісілген масштабтағы шегендеу карталарын (жергілікті жердің қазіргі жағдайына сәйкес түзетілген), тексеру нәтижелері бойынша қайта орнатылған немесе жаңадан орнатылған шекаралық белгілердің хаттамаларын, сондай-ақ шекаралық белгілердің координаталары мен биіктіктері каталогына, шекаралық белгiлер бағаналарының өзара орналасу схемаларына және аралдардың тиесілілік кестесіне толықтырулар мен түзетулер дайындасын;
5) шегендеу және қайта шегендеу барысында туындаған және тиісті комиссиялар шеше алмайтын мәселелердi Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiкті атқарушы органдары, тиісті ұйымдар Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң сұратуы бойынша:
1) делегация құрамында Қазақстан Республикасының шегiнде және одан тыс жерлерде жүзеге асырылатын жұмысқа үшін өз өкiлдерiн жiберсiн (Қазақстан Республикасының шегiнде – iссапар шығыстарын төлей отырып);
2) Мемлекеттік шекараны шегендеу және қайта шегендеу жұмыстарын ұйымдастыруға жәрдем көрсетсiн және осы жұмыстардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөнінде қажеттi шаралар қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi делегация мүшелерiне және сарапшыларға 003 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасын делимитациялау және демаркациялау" республикалық бюджеттік бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге жасалатын iссапар шығыстарына қаражат бөлу туралы шешiмдер қабылдасын.

5. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с акимами областей и городов республиканского значения осуществлять организацию мероприятий по установке и переустановке пограничных знаков, прорубке пограничных просек, производству геодезических, гидрографических и топографических работ, подготовку и издание документов по результатам демаркации и редемаркации Государственной границы.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления Правительства РК от 21.05.2019 № 300.
6. Министерству иностранных дел Республики Казахстан, Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству обороны Республики Казахстан и акимам соответствующих областей, городов Астаны и Алматы при проведении переговоров, консультаций и встреч на территории Республики Казахстан обеспечить условия для работы совместных комиссий по демаркации и редемаркации Государственной границы, включая организацию протокольных мероприятий, обеспечение личной безопасности членов делегаций, неприкосновенности имущества и документации, в том числе при пересечении таможенной границы, оказание содействия по осуществлению их регистрации и беспрепятственному передвижению при ведении переговоров и производстве работ по демаркации и редемаркации Государственной границы на территории Республики Казахстан.
7. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
8. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 сентября 2015 года № 804
Состав правительственной делегации Республики Казахстан в совместных комиссиях по демаркации Государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Республикой Узбекистан, Российской Федерацией и Туркменистаном и редемаркации Государственной границы Республики Казахстан с Китайской Народной Республикой

5. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі облыстардың және республикалық маңызы бар қалалардың әкімдерімен бірлесіп, шекаралық белгілерді орнату және қайта орнату, шекаралық соқпақтарды салу, геодезиялық, гидрографиялық және топографиялық жұмыстар жүргiзу жөнiндегi iс-шараларды ұйымдастыруды, Мемлекеттiк шекараны шегендеу және қайта шегендеу нәтижелерi бойынша құжаттарды дайындау мен басып шығаруды жүзеге асырсын.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 21.05.2019 № 300 қаулысымен.
6. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнің Шекара қызметi (келiсім бойынша), Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi және тиiстi облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдерi хаттамалық iс-шараларды ұйымдастыруды, делегациялар мүшелерiнiң жеке қауiпсiздiгiн, олардың мүлiктерi мен құжаттамаларына, оның iшiнде кедендiк шекарадан өту кезінде қол сұғылмаушылықты қамтамасыз етудi, Қазақстан Республикасының аумағында келiссөздер жүргiзу және шегендеу және қайта шегендеу жұмыстарын жүргiзу кезiнде олардың тіркелуі мен кедергісіз жүрiп-тұруын жүзеге асыру жөнiнде жәрдем көрсетудi қоса алғанда, Қазақстан Республикасының аумағында келiссөздер, консультациялар және кездесулер өткiзу кезiнде Мемлекеттік шекараны шегендеу және қайта шегендеу жөніндегі бірлескен комиссиялардың жұмыс iстеуiне жағдай жасауды қамтамасыз етсiн.
7. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
8. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 804 қаулысымен
бекітілген
Қырғыз Республикасымен, Өзбекстан Республикасымен, Ресей Федерациясымен және Түрікменстанмен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын шегендеу және Қытай Халық Республикасымен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын қайта шегендеу жөніндегі бірлескен комиссиялардағы Қазақстан Республикасы үкіметтік делегациясының құрамы

Сноска. Состав в редакции постановления Правительства РК от 21.05.2019 № 300.
1.
Аманжолова
Зульфия Алтаевна
-
Посол по особым поручениям Министерства иностранных дел Республики Казахстан, руководитель
2.
Гиззатов
Вячеслав Хаменович
-
Посол по особым поручениям Министерства иностранных дел Республики Казахстан, заместитель руководителя
3.
Жумаканов
Николай Владимирович
-
директор Международно-правового департамента Министерства иностранных дел Республики Казахстан, заместитель руководителя
4.
Абдельдинов
Жаксыбек Кенесович
-
директор филиала республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, заместитель руководителя
5.
Шапкенов
Серик Жамбылович
-
первый заместитель акима Атырауской области
6.
Шукеев
Муратхан Жунисалиевич
-
заместитель акима
Жамбылской области
7.
Байбеков
Шалкар Заманбекович
-
заместитель акима
Восточно-Казахстанской области
8.
Кожаниязов
Серик Салауатович
-
заместитель акима
Кызылординской области
9.
Сакеев
Руслан Кенесарович
-
заместитель акима
Мангистауской области
10.
Садыр
Ербол Абилхайырович
заместитель акима
Туркестанской области
11.
Кабденов
Мурат Талапович
-
председатель Комитета миграционной службы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
12.
Бекмукашев
Кажмухан Ахматдинович
-
руководитель управления геодезии и картографии Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
13.
Сакенов
Нурлан Рахимжанович
-
заместитель директора Международно-правового департамента Министерства иностранных дел Республики Казахстан
14.
Герасимов
Сергей Владимирович
-
заместитель начальника центра - начальник управления геоинформационного обеспечения Центра военно-космических программ Министерства обороны Республики Казахстан
15.
Ахметкалиев
Серик
-
старший консультант управления боевого дежурства и боевой службы Главного штаба Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
16.
Кейсов
Ризабек Кайрбекулы
-
Атташе управления государственных границ Международно-правового департамента Министерства иностранных дел Республики Казахстан
17.
Тойбекова
Меруерт Лесбековна
-
главный эксперт управления геодезии и картографии Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
18.
Шпак
Андрей Анатольевич
-
главный эксперт управления водного транспорта Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
19.
Казанбасов
Бакыт Алпысбайевич
-
аким Жамбылского района Жамбылской области
20.
Копбосынов
Бахтияр Бейсембайевич
-
аким Жуалынского района Жамбылской области
21.
Байтоле
Болатбек Байконысевич
-
аким Кордайского района Жамбылской области
22.
Омирбеков
Мейрхан Азатович
-
аким Меркенского района Жамбылской области
23.
Крыкбаев
Аскар Санатович
-
аким района Т.Рыскулова Жамбылской области
24.
Досаев
Кайрат Аскербекович
-
аким Шуского района
Жамбылской области
25.
Батырбаев
Даулет Бахитович
-
аким Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области
26.
Булавкина
Ольга Александровна
-
аким Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области
27.
Байгонусов
Каликан Байгозинович
-
аким Глубоковского района Восточно-Казахстанской области
28.
Токсеитов
Нуржан Тлеужанович
-
аким района Алтай
Восточно-Казахстанской области
29.
Муратов
Жомарт Хайдарович
-
аким города Риддера
Восточно-Казахстанской области
30.
Акулов
Григорий Иосифович
-
аким Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области
31.
Маханбетов
Асан Жакыпбекович
-
заместитель акима Жетысайского района Туркестанской области
32.
Жанбырбаев
Абай Данабекович
-
заместитель акима Келесского районаТуркестанской области
33.
Султанханов
Сакен Асылханович
-
заместитель акима Мактааралского района Туркестанской области
34.
Сейтимбетов
Марат Сахидуллаевич
-
заместитель акима Сарыагашского района Туркестанской области
35.
Жолдыбай
Кайрат Жолдыбаевич
-
заместитель акима Шардаринского района Туркестанской области
36.
Жолдогутов
Аскар Абдолдаевич
-
руководитель управления по контролю за использованием и охраной земель Алматинской области
37.
Барсукова
Виктория Александровна
-
руководитель управления земельных отношений Восточно-Казахстанской области
38.
Оракбаев
Галымжан Жадыгерович
-
руководитель Кызылординской областной территориальной инспекции лесного хозяйства и животного мира Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
39.
Абдуов
Нурлан Абрахманович
-
руководитель управления по контролю за использованием и охраной земель акимата Костанайской области
40.
Молдабай
Бердибек Тлеукабылович
-
заместитель руководителя управления земельных отношений акимата Жамбылской области
41.
Бижигитов
Беркинбек Тастемирович
-
руководитель отдела земельных отношений Жамбылского района Жамбылской области
42.
Пешенов
Мустафа Кенесбекович
-
руководитель отдела земельных отношений Жуалынского района Жамбылской области
43.
Караталов
Айдос Ермекович
-
руководитель отдела земельных отношений Кордайского района Жамбылской области
44.
Юсупов
Бекнур
-
руководитель отдела земельных отношений Меркенского района Жамбылской области
45.
Жанадилов
Досмухамбет
-
руководитель отдела земельных отношений района Т.Рыскулова Жамбылской области
46.
Утепов
Данияр Куттыбайевич
-
руководитель отдела земельных отношений Шуского района Жамбылской области
47.
Койшыбаев
Шахмардан Султанбекович
-
руководитель Управления земельных отношений акимата Кызылординской области
48.
Тогызбаев
Кайрат Абенович
-
руководитель Управления по контролю за использованием и охраной земель Кызылординской области
49.
Ахметов
Нурлан Абилдаевич
-
руководитель отдела земельных отношений Аральского района Кызылординской области
50.
Жанузак
Ардак Баспакбаевич
-
руководитель отдела земельных отношений Казалинского района Кызылординской области
51.
Утегенов
Бакытжан Алиханович
-
руководитель отдела земельных отношений Кармакшинского района Кызылординской области
52.
Байболов
Бабаназар Туракович
-
руководитель отдела земельных отношений Жалагашского района Кызылординской области
53.
Омаров
Бекмурат Талипович
-
руководитель отдела земельных отношений Сырдарьинского района Кызылординской области
54.
Менлибеков
Ерлан Менлибекович
-
руководитель отдела земельных отношений Шиелинского района Кызылординской области
55.
Каракожаев
Нуржан Шазиндаевич
-
руководитель отдела земельных отношений Жанакорганского района Кызылординской области
56.
Досжанов
Алмас Асанович
-
заместитель руководителя Управления по контролю за использованием и охраной земель Восточно-Казахстанской области
57.
Дузмагамбетов
Есемурат Даулетиярович
-
руководитель Управления земельных
отношений Мангистауской области
58.
Елтизаров
Рахат Тезекбаевич
-
руководитель Управления по контролю за использованием и охраной земель Мангистауской области
59.
Садуакасов
Сабит Кыдыргалиевич
-
заместитель руководителя Управления земельных отношений Алматинской области
60.
Тлеген
Ергали Амангельдиевич
-
заместитель руководителя Управления земельных отношений Туркестанской области
61.
Дабаров
Серик Смайылович
-
временно исполняющий обязанности заместителя руководителя отдела земельных отношений Жетысайского района Туркестанской области
62.
Бейсекул
Бауыржан Турсынбаевич
-
руководитель отдела земельных отношений Келессого района Туркестанской области
63.
Атақулов
Нуржан Жаксылықович
-
руководитель отдела земельных отношений Мактааралского района Туркестанской области
64.
Кукеев
Нуржан Калдарович
-
руководитель отдела земельных отношений Сарыагашского района Туркестанской области
65.
Исаев
Мейрамбек Зулпыхарович
-
руководитель отдела земельных отношений Шардаринского района Туркестанской области
66.
Мухаддас
Акылбек Мухаддасович
-
директор Департамента земельного кадастра и технического контроля недвижимого имущества филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Кызылординской области
67.
Байжигит
Ербол Бердибаевич
-
директор филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Мангистауской области
68.
Есенбеков
Мурат Тонтаевич
-
руководитель управления земельного кадастра филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" Туркестанской области
69.
Кенбаев
Алмас Адилбаевич
-
заместитель директора - главный инженер филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
70.
Ажибеков
Берик Темирханович
-
руководитель технического отдела филиала республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
71.
Акзамбекулы
Азамат
-
руководитель службы демаркации и делимитации государственной границы филиала республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
72.
Утесбаев
Алмат Калауович
-
руководитель отдела геоинформационных систем филиала республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
73.
Темербаев
Естай Султанович
-
эксперт по техническому контролю филиала республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
74.
Ахметов
Рустем Арманович
-
руководитель сектора службы демаркации и делимитации государственной границы филиала республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
75.
Биманов
Марлан Райымбекович
-
инженер-геодезист службы демаркации и делимитации государственной границы филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
76.
Нурмухамедов
Бакытбек Орынбаевич
-
инженер-геодезист службы демаркации и делимитации государственной границы филиала республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
77.
Джаксыбаев
Талгат Жумагазиевич
-
инженер-геодезист службы демаркации и делимитации государственной границы филиала республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
78.
Мусаева
Халида Тайыровна
-
инженер-картограф службы демаркации и делимитации государственной границы филиала республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
79.
Кудайбергенова
Айгерим Мергалиевна
-
инженер-картограф службы демаркации и делимитации государственной границы филиала республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
80.
Анутова
Алия Амандыковна
-
инженер-картограф службы демаркации и делимитации государственной границы филиала республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
81.
Сматаева
Айнур Емкенова
-
переводчик службы демаркации и делимитации государственной границы филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Казгеодезия" "Казгеокарт" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 сентября 2015 года № 804
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

Ескерту. Делегациясының құрамы жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 21.05.2019 № 300 қаулысымен.
1.
Аманжолова Зүлфия Алтайқызы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Ерекше тапсырмалар жөніндегі елшісі, жетекші
2.
Ғиззатов Вячеслав Хаменұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Ерекше тапсырмалар жөніндегі елшісі, жетекшінің орынбасары
3.
Жұмақанов Николай Владимирович
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Халықаралық құқық департаментінің директоры, жетекшінің орынбасары
4.
Әбділдинов Жақсыбек Кеңесұлы
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Қазгеокарт" филиалының директоры, жетекшінің орынбасары
5.
Шапкенов Серік Жамбылұлы
-
Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары
6.
Шүкеев Мұратхан Жүнісәліұлы
-
Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
7.
Байбеков Шалқар Заманбекұлы
-
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
8.
Қожаниязов Серік Салауатұлы
-
Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
9.
Сәкеев Руслан Кенесарыұлы
-
Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
10.
Садыр Ербол Әбілхайырұлы
-
Түркістан облысы әкімінің орынбасары
11.
Қабденов Мұрат Талапұлы
-
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон қызметі комитетінің төрағасы
12.
Бекмұқашев Қажымұқан Ахматдинұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Геодезия және картография басқармасының басшысы
13.
Сәкенов Нұрлан Рахымжанұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Халықаралық құқық департаменті директорының орынбасары
14.
Герасимов Сергей Владимирович
-
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Әскери-ғарыштық бағдарламалар орталығы бастығының орынбасары – геоақпараттық қамтамасыз ету басқармасының бастығы
15.
Ахметқалиев Серік
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Бас штабы жауынгерлік кезекшілік және жауынгерлік қызмет басқармасының аға консультанты (келісу бойынша)
16.
Кейісов Ризабек Қайырбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Халықаралық құқық департаменті мемлекеттік шекара басқармасының атташесі
17.
Тойбекова Меруерт Лесбекқызы
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің геодезия және картография басқармасының бас сарапшысы
18.
Шпак Андрей Анатольевич
-
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті су көлігі басқармасының бас сарапшысы
19.
Қазанбасов Бақыт Алпысбайұлы
-
Жамбыл облысы Жамбыл ауданының әкімі
20.
Көпбосынов Бахтияр Бейсембайұлы
-
Жамбыл облысы Жуалы ауданының әкімі
21.
Байтөле Болатбек Байқонысұлы
-
Жамбыл облысы Қордай ауданының әкімі
22.
Өмірбеков Мейірхан Азатұлы
-
Жамбыл облысы Мерке ауданының әкімі
23.
Қырықбаев Асқар Санатұлы
-
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданының әкімі
24.
Досаев Қайрат Әскербекұлы
-
Жамбыл облысы Шу ауданының әкімі
25.
Батырбаев Дәулет Бахитұлы
-
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының әкімі
26.
Булавкина Ольга Александровна
-
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімі
27.
Байғонысов Қалихан Байғозыұлы
-
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының әкімі
28.
Тоқсейітов Нұржан Тілеужанұлы
-
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданының әкімі
29.
Мұратов Жомарт Хайдарұлы
-
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының әкімі
30.
Акулов Григорий Иосифович
-
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының әкімі
31.
Маханбетов Асан Жақыпбекұлы
-
Түркістан облысы Жетісай ауданы әкімінің орынбасары
32.
Жаңбырбаев Абай Данабекұлы
-
Түркістан облысы Келес ауданы әкімінің орынбасары
33.
Сұлтанханов Сәкен Асылханұлы
-
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімінің орынбасары
34.
Сейтімбетов Марат Сахидоллаұлы
-
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкімінің орынбасары
35.
Жолдыбай Қайрат Жолдыбайұлы
-
Түркістан облысы Шардара ауданы әкімінің орынбасары
36.
Жолдығұтов Асқар Абдолдаұлы
-
Алматы облысы жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасының басшысы
37.
Барсукова Виктория Александровна
-
Шығыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасының басшысы
38.
Орақбаев Ғалымжан Жәдігерұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Қызылорда облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясының басшысы
39.
Әбдуов Нұрлан Әбрахманұлы
-
Қостанай облысы әкімдігінің жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасының басшысы
40.
Молдабай Бердібек Тілеуқабылұлы
-
Жамбыл облысы әкімдігінің жер қатынастары басқармасы басшысының орынбасары
41.
Бижігітов Беркінбек Тастемірұлы
-
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы
42.
Пешенов Мұстафа Кеңесбекұлы
-
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы
43.
Қараталов Айдос Ермекұлы
-
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы
44.
Юсупов Бекнұр
-
Жамбыл облысы Мерке ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы
45.
Жанаділов Досмұхамбет
-
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы
46.
Өтепов Данияр Құттыбайұлы
-
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы
47.
Қойшыбаев
Шахмардан Сұлтанбекұлы
-
Қызылорда облысының жер қатынастары басқармасының басшысы
48.
Тоғызбаев Қайрат Әбенұлы
-
Қызылорда облысы жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасының басшысы
49.
Ахметов Нұрлан Әбілдаұлы
-
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы
50.
Жанұзақ Ардақ Баспақбайұлы
-
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы
51.
Өтегенов
Бақытжан Әлиханұлы
-
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы
52.
Байболов Бабаназар Тұрақұлы
-
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы
53.
Омаров Бекмұрат Тәліпұлы
-
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы
54.
Меңлібеков Ерлан Меңлібекұлы
-
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы
55.
Қарақожаев Нұржан Шәзіндаұлы
-
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы
56.
Досжанов Алмас Асанұлы
-
Шығыс Қазақстан облысы жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы басшысының орынбасары
57.
Дүзмағамбетов Есемұрат Дәулетиярұлы
-
Маңғыстау облысының жер қатынастары басқармасының басшысы
58.
Елтизаров Рахат Тезекбайұлы
-
Маңғыстау облысы жердің пайдалануы мен қорғалуын бақылау басқармасының басшысы
59.
Сәдуақасов Сәбит Қыдырғалиұлы
-
Алматы облысының жер қатынастары басқармасы басшысының орынбасары
60.
Тілеген Ерғали Амангелдіұлы
-
Түркістан облысының жер қатынастары басқармасы басшысының орынбасары
61.
Дабаров Серік Смайылұлы
-
Түркістан облысы Жетісай ауданының жер қатынастары бөлімі басшысының міндетін уақытша атқарушы
62.
Бейсеқұл Бауыржан Тұрсынбайұлы
-
Түркістан облысы Келес ауданының жер қатынастары бөлімінің басшысы
63.
Атақұлов Нұржан Жақсылықұлы
-
Түркістан облысы Мақтаарал ауданының жер қатынастары бөлімінің басшысы
64.
Көкеев Нұржан Қалдарұлы
-
Түркістан облысы Сарыағаш ауданының жер қатынастары бөлімінің басшысы
65.
Исаев Мейрамбек Зұлпыхарұлы
-
Түркістан облысы Шардара ауданының жер қатынастары бөлімінің басшысы
66.
Мұхаддас Ақылбек Мұхаддасұлы
-
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалы жер кадастры және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру департаментінің директоры
67.
Байжігіт Ербол Бердібайұлы
-
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Маңғыстау облысы бойынша филиалының директоры
68.
Есенбеков Мұрат Тонтайұлы
-
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Түркістан облысы филиалының жер кадастры басқармасының басшысы
69.
Кеңбаев Алмас Әділбайұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қазгеокарт" филиалы директорының орынбасары – бас инженер
70.
Әжібеков Берік Темірханұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қазгеокарт" филиалы техникалық бөлімінің жетекшісі
71.
Ақзамбекұлы Азамат
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қазгеокарт" филиалының мемлекеттік шекараны демаркациялау және делимитациялау қызметінің жетекшісі
72.
Өтесбаев Алмат Қалауұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қазгеокарт" филиалы геоақпараттық жүйелер бөлімінің жетекшісі
73.
Темербаев Естай Сұлтанұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қазгеокарт" филиалының техникалық бақылау жөніндегі сарапшысы
74.
Ахметов Рүстем Арманұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қазгеокарт" филиалының Мемлекеттік шекараны демаркациялау және делимитациялау қызметінің сектор жетекшісі
75.
Биманов Марлан Райымбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қазгеокарт" филиалының Мемлекеттік шекараны демаркациялау және делимитациялау қызметінің инженер-геодезисі
76.
Нұрмұхамедов Бақытбек Орынбайұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қазгеокарт" филиалының Мемлекеттік шекараны демаркациялау және делимитациялау қызметінің инженер-геодезисі
77.
Жақсыбаев Талғат Жұмағазыұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қазгеокарт" филиалының Мемлекеттік шекараны демаркациялау және делимитациялау қызметінің инженер-геодезисі
78.
Мұсаева Халида Тайырқызы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қазгеокарт" филиалының Мемлекеттік шекараны демаркациялау және делимитациялау қызметінің инженер-картографы
79.
Кұдайбергенова Әйгерім Мерғалиқызы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қазгеокарт" филиалының Мемлекеттік шекараны демаркациялау және делимитациялау қызметінің инженер-картографы
80.
Анутова Әлия Амандыққызы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қазгеокарт" филиалының Мемлекеттік шекараны демаркациялау және делимитациялау қызметінің инженер-картографы
81.
Сматаева Айнұр Емкенқызы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің "Қазгеодезия" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Қазгеокарт" филиалының Мемлекеттік шекараны демаркациялау және делимитациялау қызметінің аудармашысы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 804 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2003 года № 1058 "О правительственной делегации Республики Казахстан в Совместных комиссиях по демаркации Государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Туркменистаном и Республикой Узбекистан".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2006 года № 342 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2003 года № 1058".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2008 года № 8 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2003 года № 1058".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 546 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2003 года № 1058".

1. "Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасымен, Ресей Федерациясымен, Түрікменстанмен және Өзбекстан Республикасымен Мемлекеттiк шекарасын демаркациялау жөнiндегi бiрлескен комиссиялардағы Қазақстан Республикасының үкiметтiк делегациясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 16 қазандағы № 1058 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 16 қазандағы № 1058 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 сәуірдегі № 342 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 16 қазандағы № 1058 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы № 8 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 16 қазандағы № 1058 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 546 қаулысы.