О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2014 года № 673 "Об утверждении перечня месторождений (группы месторождений, части месторождения) углеводородного сырья, относимых к категории низкорентабельных, высоковязких, обводненных, малодебетных и выработанных"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 877. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2019 года № 449 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.06.2019 № 449 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1 Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2014 года № 673 "Об утверждении перечня месторождений (группы месторождений, части месторождения) углеводородного сырья, относимых к категории низкорентабельных, высоковязких, обводненных, малодебетных и выработанных" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 42, ст. 400) следующие дополнения:
перечень месторождений (группы месторождений, части месторождения) углеводородного сырья, относимых к категории низкорентабельных, высоковязких, обводненных, малодебетных и выработанных, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 2 и 3, следующего содержания:
"
2
Нефтегазовое месторождение Жолдыбай Макатского района Атырауской области
Договор на проведение доразведки, разработки и добычи углеводородов на месторождениях Жолдыбай и Жыланкабак от 27 сентября 1995 года, зарегистрированный за № 34 от 15 ноября 1995 года.
Лицензия на право пользования недрами от 7 июня 1995 года, серия МГ № 30 (нефть).
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тандай Петролеум"
Нефть
Среднесуточный дебет нефти на месторождениях составляет менее 3 тонн в сутки
Малодебетные
1,5
1. 47042'00 с.ш.
53039' 06"в.д.
2. 47042' 16"с.ш.
53038'48"в.д.
3. 47042'46"с.ш.
53038' 17"в.д.
4. 47042'52"с.ш.
53039'00"в.д.
5. 47042' 11"с.ш.
53039' 57"в.д.
6. 47042' 03"с.ш.
53040’09" в.д.
7. 47041' 56"с.ш.
53039'49" в.д.
3
Нефтяное месторождение Жыланкабак Жылыойского района Атырауской области
Договор на проведение доразведки, разработки и добычи углеводородов на месторождениях Жолдыбай и Жыланкабак от 27 сентября 1995 года, зарегистрированный за № 34 от 15 ноября 1995 года.
Лицензия на право пользования недрами от 7 июня 1995 года, серия МГ № 29
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тандай Петролеум"
Нефть
Средне-суточный дебет нефти на месторождениях составляет менее 3 тонн в сутки
Малодебетные
1,5
1.
47037‘ 17,6 "с.ш.

"Рентабельділігі төмен, өте тұтқыр, су басқан, дебеті аз және сарқылған кен орындарының санатына жататын көмірсутек шикізаты кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 маусымдағы № 673 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 қазандағы № 877 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 449 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.06.2019 № 449 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Рентабельділігі төмен, өте тұтқыр, су басқан, дебеті аз және сарқылған кен орындарының санатына жататын көмірсутек шикізаты кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 маусымдағы № 673 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 42, 400-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген рентабельділігі төмен, өте тұтқыр, су басқан, дебеті аз және сарқылған кен орындарының санатына жататын көмірсутек шикізаты кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 2 және 3-жолдармен толықтырылсын:
"
2
Атырау облысы Мақат ауданындағы Жолдыбай мұнай-газ кен орны
1995 жылғы 15 қарашада тіркелген № 34 Жолдыбай және Жыланқабақ кен орындарында көмірсутегін жете барлауды, игеруді және өндіруді жүргізуге арналған 1995 жылғы 27 қыркүйектегі шарт
МГ сериялы жер қойнауын пайдалануға арналған 1995 жылғы 7 маусымдағы № 30 (мұнай) лицензия
"Тандай Петролеум" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Мұнай
Кен орындарындағы мұнайдың орташа тәуліктік дебеті тәулігіне 3 тоннадан аз мөлшерді құрайды
Дебеті аз
1,5
1. 47042'00"с.е.
53039'06"ш.б.
2. 47042'16"с.е.
53038'48"ш.б.
3. 47042'46"с.е.
53038'17"ш.б.
4. 47042'52"с.е.
53039'00"ш.б.
5. 47042'11"с.е.
53039'57"ш.б.
6. 47042'03"с.е.
53040'09"ш.б.
7. 47041'56"с.е.
53039'49"ш.б.
3
Атырау облысы Жылыой ауданындағы Жыланқабақ мұнай кен орны
1995 жылғы 15 қарашада тіркелген № 34 Жолдыбай және Жыланқабақ кен орындарында көмірсутегін жете барлауды, игеруді және өндіруді жүргізуге арналған 1995 жылғы 27 қыркүйектегі шарт
МГ сериялы жер қойнауын пайдалануға арналған
1995 жылғы 7 маусымдағы № 29 (мұнай) лицензия
"Тандай Петролеум" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Мұнай
Кен орындарындағы мұнайдың орташа тәуліктік дебеті тәулігіне 3 тоннадан аз мөлшерді құрайды
Дебеті аз
1,5
1. 47037'17,6"с.е.

54025'05" в.д.
2. 47037’ 20,7" с.ш.
54026‘03" в.д.
3. 47037‘ 23,1" с.ш.
54026' 03" в.д.
4. 47037' 33,3" с.ш.
54027'07,8" в.д.
5. 47037'00,0" с.ш.
54026' 26,6" "в.д.
6. 47036'43,5" с.ш.
54025'50,1" в.д.
7. 47036'38,2" с.ш.
54025'27,6" в.д.
8. 47036'33,3" с.ш. 54024' 42,8" в.д.
9. 470 36' 46,0" с.ш.
54024' 50,8" в.д.
10. 47036' 45,0" с.ш.
54024' 38,6" в.д.
11. 47036’48,0" с.ш.
54024' 21,8" в.д.
12. 47037' 02,2" с.ш.
54024' 28,3" в.д.
13. 47037' 08,5" с.ш.
54024' 37,1" в.д.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

54025'05"ш.б.
2. 47037'20,7"с.е.
54026'03"ш.б.
3. 47037'23,1"с.е.
54026'03"ш.б.
4. 47037'33,3"с.е.
54027'07,8"ш.б.
5. 47037'00,0"с.е.
54026'26,6"ш.б.
6. 47036'43,5"с.е.
54025'50,1"ш.б.
7. 47036'38,2"с.е.
54025'27,6"ш.б.
8. 47036'33,3"с.е.
54024'42,8"ш.б.
9. 47036'46,0"с.е.
54024'50,8"ш.б.
10. 47036'45,0"с.е.
54024'38,6"ш.б.
11. 47036'48,0"с.е.
54024'21,8"ш.б.
12. 47037'02,2"с.е.
54024'28,3"ш.б.
13. 47037'08,5"с.е.
54024'37,1"ш.б.
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов