О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2014 года № 593 "Об исполнительных документах, не относящихся к исключительной компетенции частных судебных исполнителей"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2015 года № 991
Вводится в действие с 1 января 2016 года
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2014 года № 593 «Об исполнительных документах, не относящихся к исключительной компетенции частных судебных исполнителей» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 37, ст. 359).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов

"Жеке сот орындаушыларының ерекше құзыретіне жатпайтын атқарушылық құжаттар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 мамырдағы № 593 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы 991 қаулысы
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жеке сот орындаушыларының ерекше құзыретіне жатпайтын атқарушылық құжаттар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 мамырдағы № 593 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 37, 359-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов