Об установлении закупочных цен на зерно, поставляемое в государственные ресурсы зерна
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2015 года № 993
В соответствии с подпунктом 12) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года «О зерне» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить закупочные цены для государственных реализационных ресурсов зерна на пшеницу мягкую (Triticum aestivum L.) 3-го класса СТ РК 1046-2008 в размере 41 000 (сорок одна тысяча) тенге за одну тонну (для плательщиков НДС) и 36 607 (тридцать шесть тысяч шестьсот семь) тенге за одну тонну (для неплательщиков НДС).
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2014 года № 1277 «Об установлении закупочных цен на зерно, поставляемое в государственные ресурсы зерна» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 78, ст. 677).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. МАСИМОВ

Мемлекеттік астық ресурстарына жеткізілетін астықтың сатып алу бағасын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 993 қаулысы
«Астық туралы» 2001 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 12) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік сатылатын астық ресурстары үшін ҚР СТ 1046-2008 3-сыныпты жұмсақ бидайдың (Triticum aestivum L.) бір тоннасына 41000 (қырық бір мың) теңге (ҚҚС төлеушілер үшін) және 36607 (отыз алты мың алты жүз жеті) теңге (ҚҚС төлемейтіндер үшін) мөлшерінде сатып алу бағасы белгіленсін.
2. «Мемлекеттік астық ресурстарына жеткізілетін астықтың сатып алу бағасын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 1277 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 78, 677-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов