О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2009 года № 788 "Об утверждении Правил приема сточных вод в системы водоотведения населенных пунктов" и от 25 января 2012 года № 168 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к атмосферному воздуху в городских и сельских населенных пунктах, почвам и их безопасности, содержанию территорий городских и сельских населенных пунктов, условиям работы с источниками физических факторов, оказывающих воздействие на человека"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1127
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2009 года № 788 «Об утверждении Правил приема сточных вод в системы водоотведения населенных пунктов» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 27-28, ст. 246);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2012 года № 168 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к атмосферному воздуху в городских и сельских населенных пунктах, почвам и их безопасности, содержанию территорий городских и сельских населенных пунктов, условиям работы с источниками физических факторов, оказывающих воздействие на человека» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 30, ст. 399).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Елді мекендердің су бұру жүйелеріне сарқынды суларды қабылдау ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 28 мамырдағы № 788 және "Қалалық және ауылдық елді мекендердегі атмосфералық ауаға, топыраққа және олардың қауіпсіздігіне, қалалық және ауылдық елді мекендердің аумақтарын күтіп-ұстауға, адамға әсер ететін физикалық факторлардың көздерімен жұмыс істеу жағдайларына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 168 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1127 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Елді мекендердің су бұру жүйелеріне сарқынды суларды қабылдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 мамырдағы № 788 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 27-28, 246-құжат);
2) «Қалалық және ауылдық елді мекендердегі атмосфералық ауаға, топыраққа және олардың қауіпсіздігіне, қалалық және ауылдық елді мекендердің аумақтарын күтіп-ұстауға, адамға әсер ететін физикалық факторлардың көздерімен жұмыс істеу жағдайларына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 168 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 30, 399-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов