О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2000 года № 863 "Об утверждении Правил определения предельного размера вознаграждения (интереса) и лимита заимствования местными исполнительными органами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2016 года № 112
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2000 года № 863 «Об утверждении Правил определения предельного размера вознаграждения (интереса) и лимита заимствования местными исполнительными органами».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов

"Жергiлiкті атқарушы органдардың қарыз алуы бойынша сыйақының (мүдденiң) шектi мөлшерiн және лимитiн анықтау ережесiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 маусымдағы № 863 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 112 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жергiлiкті атқарушы органдардың қарыз алуы бойынша сыйақының (мүдденiң) шектi мөлшерiн және лимитiн анықтау ережесiн бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 маусымдағы № 863 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                    К.Мәсімов