О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392 "О перечне должностей, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2016 года № 168
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392 «О перечне должностей, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов
О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан
от 12 мая 2000 года № 392 «О перечне должностей, замещаемых
лицами высшего офицерского и начальствующего состава»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392 «О перечне должностей, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава» следующее дополнение:
приложение 3 к вышеназванному Указу:
после строки:
«Начальник военного института Национальной гвардии
- генерал-майор
»
дополнить строкой следующего содержания:
«Председатель Комитета административной полиции
- генерал-майор полиции
».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                     Н.Назарбаев

"Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын лауазымдар тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы № 392 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 168 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын лауазымдар тізбесін туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы № 392 Жарлығына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
«Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын
лауазымдар тізбесі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің
2000 жылғы 12 мамырдағы № 392 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын лауазымдар тізбесі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы № 392 Жарлығына мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа 3-қосымша:
мына:
«Ұлттық ұлан                  - генерал-майор
Әскери институтының бастығы                »
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Әкімшілік полиция            - полиция генерал-майоры
комитетінің төрағасы                      ».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев