О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1361 "Об утверждении формы прокатного удостоверения на фильм"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2016 года № 238
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1361 «Об утверждении формы прокатного удостоверения на фильм» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 82, ст. 709).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов

"Фильмге прокаттау куәлігінің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1361 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 238 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Фильмге прокаттау куәлігінің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1361 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 82, 709-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов