О намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения о правовой охране сортов растений
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 276
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения о правовой охране сортов растений, совершенного в Москве 16 марта 2001 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің Өсімдіктер сорттарын құқықтық қорғау туралы келісімге қатысушы болмау ниеті туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 276 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 наурызда Мәскеуде жасалған Өсімдіктер сорттарын құқықтық қорғау туралы келісімге қатысушы болмау ниеті туралы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін заңнамада белгіленген тәртіппен хабардар етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов