О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2016 года № 282
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 мая 2016 года № 282
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года № 1005 «Об определении специализированного учебного центра по подготовке и повышению квалификации работников частных охранных организаций».
2. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2003 года № 700 «Об определении специализированного учебного центра по подготовке и повышению квалификации работников частных охранных организаций».
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2003 года № 1126 «Об определении специализированного учебного центра по подготовке и повышению квалификации работников частных охранных организаций» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 43, ст. 459).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2004 года № 264 «Об определении специализированного учебного центра по подготовке и повышению квалификации работников частных охранных организаций» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 11, ст. 140).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2008 года № 1027 «Об определении специализированного учебного центра по подготовке и повышению квалификации работников частных охранных организаций».
6. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2009 года № 1255 «Об определении специализированного учебного центра по подготовке и повышению квалификации работников частных охранных организаций».
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2010 года № 602 «Об определении специализированного учебного центра по подготовке и повышению квалификации работников частных охранных организаций».
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 287 «Об определении специализированного учебного центра по подготовке и повышению квалификации работников частных охранных организаций».

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 282 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 6 мамырдағы
№ 282 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Жеке күзет ұйымдарының қызметкерлерін даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі мамандандырылған оқу орталығын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 13 қыркүйектегі № 1005 қаулысы.
2. «Жеке күзет ұйымдарының қызметкерлерін даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі мамандандырылған оқу орталығын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 16 шілдедегі № 700 қаулысының 1-тармағы.
3. «Жеке күзет ұйымдарының қызметкерлерін даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі мамандандырылған оқу орталығын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 қарашадағы № 1126 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 43, 459-құжат).
4. «Жеке күзет ұйымдарының қызметкерлерін даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі мамандандырылған оқу орталығын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 наурыздағы № 264 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 11, 140-құжат).
5. «Жеке күзет ұйымдарының қызметкерлерін даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі мамандандырылған оқу орталығын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 қарашадағы № 1027 қаулысы.
6. «Жеке күзет ұйымдарының қызметкерлерін даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі мамандандырылған оқу орталығын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 тамыздағы № 1255 қаулысының 1-тармағы.
7. «Жеке күзет ұйымдарының қызметкерлерін даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі мамандандырылған оқу орталығын айқындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 маусымдағы № 602 қаулысы.
8. «Жеке күзет ұйымдарының қызметкерлерін даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі мамандандырылған оқу орталығын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 287 қаулысы.

9. Пункты 345691012 и 13 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 751 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 45, ст. 599).

9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 751 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3456910,  12 және 13-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 45, 599-құжат).