О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об определении уполномоченных органов Республики Казахстан, ответственных за выполнение Соглашения об организации действий дежурных по противовоздушной обороне сил государств-участников Содружества Независимых Государств при получении информации о захвате (угоне) воздушного судна"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2016 года № 285
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об определении уполномоченных органов Республики Казахстан, ответственных за выполнение Соглашения об организации действий дежурных по противовоздушной обороне сил государств-участников Содружества Независимых Государств при получении информации о захвате (угоне) воздушного судна».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Об определении уполномоченных органов Республики Казахстан,
ответственных за выполнение Соглашения об организации действий
дежурных по противовоздушной обороне сил государств-участников
Содружества Независимых Государств при получении информации
о захвате (угоне) воздушного судна
В соответствии со статьей 2 Соглашения об организации действий дежурных по противовоздушной обороне сил государств-участников Содружества Независимых Государств при получении информации о захвате (угоне) воздушного судна, совершенного в Душанбе 3 сентября 2011 года, (далее – Соглашение) ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Определить Министерство обороны Республики Казахстан, Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан, Министерство внутренних дел Республики Казахстан и Комитет национальной безопасности Республики Казахстан уполномоченными органами, ответственными за выполнение Соглашения.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о принятом решении.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                  Н.Назарбаев

"Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер күштерінің әуе шабуылына қарсы қорғаныс жөніндегі кезекшілерінің әуе кемесін басып алу (ұшырып әкету) туралы ақпаратты алған кездегі іс-қимылдарын ұйымдастыру туралы келісімді орындауға жауапты Қазақстан Республикасының уәкілетті органдарын айқындау туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 285 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер
күштерінің әуе шабуылына қарсы қорғаныс жөніндегі кезекшілерінің әуе
кемесін басып алу (ұшырып әкету) туралы ақпаратты алған кездегі
іс-қимылдарын ұйымдастыру туралы келісімді орындауға жауапты Қазақстан Республикасының уәкілетті органдарын айқындау туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер
күштерінің әуе шабуылына қарсы қорғаныс жөніндегі
кезекшілерінің әуе кемесін басып алу (ұшырып әкету) туралы
ақпаратты алған кездегі іс-қимылдарын ұйымдастыру туралы
келісімді орындауға жауапты Қазақстан Республикасының уәкілетті
органдарын айқындау туралы
2011 жылғы 3 қыркүйекте Душанбеде жасалған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер күштерінің әуе шабуылына қарсы қорғаныс жөніндегі кезекшілерінің әуе кемесін басып алу (ұшырып әкету) туралы ақпаратты алған кездегі іс-қимылдарын ұйымдастыру туралы келісімнің (бұдан әрі – Келісім) 2-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі, Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі және Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Келісімді орындауға жауапты уәкілетті органдар болып айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін қабылданған шешім туралы хабардар етсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев