Об отчуждении стратегических объектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2016 года № 348
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть), принятого Верховным Советом Республики Казахстан 27 декабря 1994 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить компании «DERAN SERVICES B.V.» совершить сделку по отчуждению 7,6 % пакета акций акционерного общества «Казахтелеком» в пользу компании «Sobrio Limited».
2. Разрешить компании «BODAM B.V.» совершить сделку по отчуждению 16,87 % пакета акций акционерного общества «Казахтелеком» в пользу компании «Sobrio Limited».
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов

Стратегиялық объектілерді иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № 348 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесі 1994 жылғы 27 желтоқсанда қабылдаған Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «DERAN SERVICES B.V.» компаниясына «Қазақтелеком» акционерлік қоғамының акциялары пакетінің 7,6 %-ын «Sobrio Limited» компаниясының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. «BODAM B.V.» компаниясына «Қазақтелеком» акционерлік қоғамының акциялары пакетінің 16,87 %-ын «Sobrio Limited» компаниясының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов