О проекте Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 – 2019 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2016 года № 511
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 2019 годы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Проект
ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О республиканском бюджете на 2017 – 2019 годы
Статья 1. Утвердить республиканский бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 899 756 862 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 221 075 201 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 113 719 851 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 439 793 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 561 522 017 тысяч тенге;
2) затраты – 8 219 078 737 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 182 302 917 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 265 919 713 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 83 616 796 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 76 457 651 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 79 357 651 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 900 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -578 082 443 тысячи тенге, или 1,2 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 578 082 443 тысячи тенге.
Статья 2. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2017 год поступления арендных плат за пользование Российской Федерацией комплексом "Байконур" в сумме 41 400 000 тысяч тенге и военными полигонами в сумме 7 472 520 тысяч тенге.
Статья 3. Утвердить объемы поступлений в бюджет на 2017 год, направляемых в Национальный фонд Республики Казахстан, согласно приложению 4.
Статья 4. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2017 год объемы бюджетных изъятий из областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы в республиканский бюджет в сумме 239 898 071 тысяча тенге, в том числе:
Атырауской – 93 112 132 тысячи тенге;
Мангистауской – 29 218 854 тысячи тенге;
города Алматы – 97 168 012 тысяч тенге;
города Астаны – 20 399 073 тысячи тенге.
Статья 5. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2017 год размер гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 2 880 000 000 тысяч тенге.

"2017 - 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 511 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"2017 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К. Мәсімов
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ 2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
1-бап. 2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 7 899 756 862 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 4 221 075 201 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 113 719 851 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 3 439 793 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 3 561 522 017 мың теңге;
2) шығындар – 8 219 078 737 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 182 302 917 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 265 919 713 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 83 616 796 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 76 457 651 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 79 357 651 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 2 900 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -578 082 443 мың теңге немесе елдiң iшкi жалпы өнiмінің 1,2 пайызы;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 578 082 443 мың теңге.
2-бап. 2017 жылға арналған республикалық бюджетте Ресей Федерациясының "Байқоңыр" кешенін пайдаланғаны үшін 41 400 000 мың теңге сомасында және әскери полигондарды пайдаланғаны үшін 7 472 520 мың теңге сомасында жалдау ақыларының түсiмдері көзделсiн.
3-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына жiберiлетiн 2017 жылға арналған бюджетке түсетiн түсiмдердiң көлемдерi 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
4-бап. 2017 жылға арналған республикалық бюджетте облыстық бюджеттерден және республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерінен республикалық бюджетке бюджеттiк алып қоюлардың көлемдерi 239 898 071 мың теңге сомасында көзделсiн, оның iшiнде:
Атырау облысынан – 93 112 132 мың теңге;
Маңғыстау облысынан – 29 218 854 мың теңге;
Алматы қаласынан – 97 168 012 мың теңге;
Астана қаласынан – 20 399 073 мың теңге.
5-бап. 2017 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепiлдендірiлген трансферт мөлшерi 2 880 000 000 мың теңге сомасында көзделсiн.

Статья 6. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2017 год целевой трансферт из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 441 623 946 тысяч тенге на цели, определенные Указом Президента Республики Казахстан.
Распределение и (или) порядок использования целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан определяются на основании решения Правительства Республики Казахстан.
Статья 7. Установить с 1 января 2017 года:
1) минимальный размер заработной платы – 24 459 тенге;
2) размер государственной базовой пенсионной выплаты –
12 802 тенге;
3) минимальный размер пенсии – 28 148 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 269 тенге;
5) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 24 459 тенге.
Статья 8. Установить, что средства, направленные на пенсионные выплаты по возрасту и пенсионные выплаты за выслугу лет, предусмотрены с учетом повышения их размеров с 1 января 2017 года на девять процентов.
Статья 9. Установить с 1 января 2017 года месячный размер денежной компенсации на содержание жилища и оплату коммунальных услуг в сумме 3 739 тенге военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы) и сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы.
Статья 10. Предусмотреть в республиканском бюджете на
2017 год объемы субвенций, передаваемых из республиканского бюджета в областные бюджеты, в сумме 1 482 867 528 тысяч тенге, в том числе:
Акмолинской – 98 668 774 тысячи тенге;
Актюбинской – 51 838 280 тысяч тенге;
Алматинской – 148 571 038 тысяч тенге;
Восточно-Казахстанской – 154 145 682 тысячи тенге;
Жамбылской – 148 751 433 тысячи тенге;
Западно-Казахстанской – 47 524 744 тысячи тенге;
Карагандинской – 98 940 454 тысячи тенге;
Кызылординской – 130 435 242 тысячи тенге;
Костанайской – 103 576 208 тысяч тенге;
Павлодарской – 43 776 710 тысяч тенге;
Северо-Казахстанской – 91 612 764 тысячи тенге;
Южно-Казахстанской – 365 026 199 тысяч тенге.
Статья 11. Распределение и порядок использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на 2017 год определяются на основании решения Правительства Республики Казахстан на:
1) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
2) на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
3) внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";

6-бап. 2017 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығында айқындалған мақсаттарға нысаналы трансферт 441 623 946 мың теңге сомасында көзделсін.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансфертті бөлу және (немесе) оны пайдаланудың тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі негізінде айқындалады.
7-бап. 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 24 459 теңге;
2) мемлекеттiк базалық зейнетақы төлемiнiң мөлшерi – 12 802 теңге;
3) зейнетақының ең төмен мөлшерi – 28 148 теңге;
4) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 269 теңге;
5) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 24 459 теңге болып белгiленсiн.
8-бап. Жасына байланысты зейнетақы төлемдері мен еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдеріне жұмсалатын қаражат олардың мөлшерін 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап тоғыз пайызға көтеруді ескере отырып көзделді деп белгіленсін.
9-бап. 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап әскери қызметшілерге (мерзiмдi қызметтегі әскери қызметшілерден басқа) және арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызметтің қызметкерлеріне тұрғынжайды күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге ақшалай өтемақының айлық мөлшерi 3 739 теңге сомасында белгiленсiн.
10-бап. 2017 жылға арналған республикалық бюджетте республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге берiлетiн субвенциялар көлемдерi 1 482 867 528 мың теңге сомасында көзделсiн, оның iшiнде:
Ақмола облысына – 98 668 774 мың теңге;
Ақтөбе облысына –51 838 280 мың теңге;
Алматы облысына – 148 571 038 мың теңге;
Шығыс Қазақстан облысына – 154 145 682 мың теңге;
Жамбыл облысына – 148 751 433 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысына – 47 524 744 мың теңге;
Қарағанды облысына – 98 940 454 мың теңге;
Қызылорда облысына – 130 435 242 мың теңге;
Қостанай облысына – 103 576 208 мың теңге;
Павлодар облысына – 43 776 710 мың теңге;
Солтүстiк Қазақстан облысына – 91 612 764 мың теңге;
Оңтүстiк Қазақстан облысына – 365 026 199 мың теңге.
11-бап. Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне:
1) тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін;
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін;
3) "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге;

4) оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на местном уровне;
5) обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания на амбулаторном уровне;
6) обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи;
7) закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов;
8) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;
9) услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам;
10) пропаганду здорового образа жизни;
11) материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне.
Статья 12. Распределение целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2017 год определяется на основании решения Правительства Республики Казахстан на:
1)      проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации;
2)      обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения;
3) возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях;
4) субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса;
5) субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость;
6) субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса;
7) субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования;
8) введение стандартов оказания специальных социальных услуг;
9) размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
10) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.
Статья 13. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2017 год в рамках расходов Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан средства в размере 13 900 000 тысяч тенге для перечисления акционерному обществу "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" на выплату компенсаций по вкладам в жилищные строительные сбережения.

4) жергілікті деңгейде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге;
5) амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік мамандандырылған тамақ өнімдерімен қамтамасыз етуге;
6) тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге;
7) дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға;
8) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
9) кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге;
10) салауатты өмір салтын насихаттауға;
11) жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға 2017 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу және пайдаланудың тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі негізінде айқындалады
12-бап. Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне:
1) дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығулар жүргізуге;
2) халықаралық маңызы бар іс-шараларды өткізу уақытында қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз етуге;
3) инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге;
4) агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялауға;
5) агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға;
6) агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға;
7) ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға;
8) арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге;
9) үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
10) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 2017 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі негізінде айқындалады.
13-бап. 2017 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі шығыстары шеңберінде тұрғын үй құрылыс жинақтарына салымдар бойынша өтемақы төлеуге "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамына аудару үшін 13 900 000 мың теңге мөлшерінде қаражат көзделсін.

Статья 14. Распределение сумм кредитов областным бюджетам на содействие развитию предпринимательства в моногородах, малых городах и сельских населенных пунктах на 2017 год определяется на основании решения Правительства Республики Казахстан.
Статья 15. Распределение и (или) порядок использования средств на реализацию Дорожной карты занятости 2020 определяются на основании решения Правительства Республики Казахстан.
Статья 16. Утвердить резерв Правительства Республики Казахстан на 2017 год в сумме 166 441 373 тысячи тенге.
Статья 17. Учесть, что в составе затрат Министерства национальной экономики Республики Казахстан предусмотрены средства на формирование и хранение государственного материального резерва в сумме 8 710 511 тысяч тенге с отражением в доходах республиканского бюджета средств от реализации материальных ценностей, выпущенных в порядке освежения, в сумме 3 196 083 тысячи тенге.
Статья 18. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2017 год
705 717 тысяч тенге для погашения и обслуживания гарантированных государством займов.
Статья 19. Установить лимит предоставления государственных гарантий Республики Казахстан в 2017 году в размере 1 500 000 000 тысяч тенге.
Статья 20. Установить лимит правительственного долга на 31 декабря 2017 года в размере 10 270 000 000 тысяч тенге.
Статья 21. Установить лимит предоставления поручительств государства на 2017 год в размере 107 616 000 тысяч тенге.
Статья 22. Установить лимит государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан на 2017 год в размере 1 578 982 955 тысяч тенге.

14-бап. Облыстық бюджеттерге моноқалаларда, шағын қалалар мен селолық елді мекендерде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге 2017 жылға кредиттер сомаларын бөлу Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі негізінде айқындалады.
15-бап. Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыруға арналған қаражатты бөлу және (немесе) оны пайдаланудың тәртiбi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмi негiзiнде айқындалады.
16-бап. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2017 жылға арналған резервi 166 441 373 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.
17-бап. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлiгi шығындарының құрамында мемлекеттiк материалдық резервті қалыптастыруға және сақтауға республикалық бюджет кірістерінде жаңарту тәртібінде шығарылған материалдық құндылықтарды өткізуден түскен 3 196 083 мың теңге сомасындағы қаражатты көрсете отырып, 8 710 511 мың теңге сомасында қаражат көзделгені ескерілсін.
18-бап. 2017 жылға арналған республикалық бюджетте мемлекет кепiлдiк берген қарыздарды өтеу және оларға қызмет көрсету үшiн 705 717 мың теңге көзделсiн.
19-бап. 2017 жылы Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепiлдiктерiн беру лимитi 1 500 000 000 мың теңге мөлшерiнде белгiленсiн.
20-бап. 2017 жылғы 31 желтоқсанға үкiметтiк борыш лимитi 10 270 000 000 мың теңге мөлшерiнде белгiленсiн.
21-бап. 2017 жылы мемлекеттiң кепiлгерлiк беру лимитi 107 616 000 мың теңге мөлшерiнде белгiленсiн.
22-бап. 2017 жылы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерінің, оның ішінде мемлекеттік концессиялық мiндеттемелерінің лимитi 1 578 982 955 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.

Статья 23. Утвердить перечень республиканских бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения республиканского бюджета на 2017 год, согласно приложению 5.
Установить, что в процессе исполнения местных бюджетов на
2017 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 6.
Статья 24. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января
2017 года.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Закону Республики Казахстан

23-бап. 2017 жылға арналған республикалық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын республикалық бюджеттiк бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2017 жылға арналған жергiлiктi бюджеттердi атқару процесiнде 6-қосымшаға сәйкес жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалар секвестрлеуге жатпайды деп белгiленсiн.
24-бап. Осы Заң 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

71 331 806
001
Услуги по координации внешнеполитической деятельности
3 124 528
003
Делимитация и демаркация государственной границы Республики Казахстан
367 987
005
Заграничные командировки
3 509 000
008
Обеспечение специальной, инженерно-технической и физической защиты дипломатических представительств за рубежом
101 005
010
Представление интересов Республики Казахстан за рубежом
44 967 085
013
Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств
419 988
017
Участие Республики Казахстан в международных организациях, иных международных и прочих органах
16 118 936
019
Обеспечение реализации информационно-имиджевой политики
2 723 277
217
Министерство финансов Республики Казахстан
80 206 003
1
2
3
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям
69 003 803
002
Осуществление аудита инвестиционных проектов, финансируемых международными финансовыми организациями
43 500
019
Выплата курсовой разницы по льготным жилищным кредитам
29 702
033
Развитие автоматизированной интегрированной информационной системы "Электронные государственные закупки"
401 376
067
Финансирование политических партий
5 328 114
072
Реформирование системы налогового администрирования
4 323 789
094
Управление государственными активами
1 075 719
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
26 197 981
130
Базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
4 761 872
217
Развитие науки
21 436 109
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
10 063 991
001
Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития
10 063 991
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
1 792 702
001
Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта и религий
1 427 225
037
Развитие международного сотрудничества в сфере религиозной деятельности, проведение социологических, научно-исследовательских и аналитических услуг в сфере религиозной деятельности
365 477
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
4 530 783
001
Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности и охраны окружающей среды
4 530 783
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
24 344 495
001
Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, координации и контроля космической деятельности

71 331 806
001
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі кызметтер
3 124 528
003
Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасын делимитациялау және демаркациялау
367 987
005
Шетелдік іссапарлар
3 509 000
008
Шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің арнайы, инженерлік-техникалық және нақты қорғалуын қамтамасыз ету
101 005
010
Шетелде Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру
44 967 085
013
Халықаралық ұйымдарда, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа органдарында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру
419 988
017
Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдарға, өзге де халықаралық және басқа органдарға қатысуы
16 118 936
019
Ақпараттық-имидждік саясаттың іске асырылуын қамтамасыз ету
2 723 277
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
80 206 003
001
Бюджеттік жоспарлау, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және орындалуын қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер
69 003 803
002
Халықаралық қаржы ұйымдары қаржыландыратын инвестициялық жобалардың аудитiн жүзеге асыру
43 500
019
Жеңілдікті тұрғын үй кредиттері бойынша бағамдық айырманы төлеу
29 702
033
"Электрондық мемлекеттік сатып алу" автоматтандырылған интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту
401 376
067
Саяси партияларды қаржыландыру
5 328 114
072
Салық әкімшілігі жүйесін реформалау
4 323 789
094
Мемлекеттік активтерді басқару
1 075 719
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
26 197 981
130
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру
4 761 872
217
Ғылымды дамыту
21 436 109
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
10 063 991
001
Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
10 063 991
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
1 792 702
001
Мәдениет, спорт және дін саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
1 427 225
037
Діни қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, діни қызмет саласындағы әлеуметтанушылық, ғылыми-зерттеу және талдау қызметтерін жүргізу
365 477
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
4 530 783
001
Энергетика, атом энергиясы, мұнай-газ және мұнай-химия өнеркәсібі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
4 530 783
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
24 344 495
001
Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, ғарыш қызметін үйлестіру және бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру

9 180 383
002
Создание информационной системы экстренного вызова при авариях и катастрофах
1 264 112
209
Выплата компенсаций по вкладам в жилищные строительные сбережения
13 900 000
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
98 869 590
1
2
3
001
Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства
28 499 676
004
Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения
14 825 168
006
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
1 588 116
007
Повышение конкурентоспособности регионов и совершенствование государственного управления
110 400
015
Укрепление национальной статистической системы Республики Казахстан
517 602
057
Участие Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
7 351
073
Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках Рамочных соглашений о партнерстве
51 532 738
081
Обеспечение представления статистической информации
1 788 539
244
Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан
4 271 699
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы
3 288 851
008
Институциональная поддержка регионального хаба в сфере государственной службы и поддержка реформы государственной службы в области служебной этики, защиты меритократии и предупреждения коррупции
680 153
012
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
302 695
406
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
1 399 062
001
Услуги по обеспечению контроля за исполнением республиканского бюджета
1 245 299
007
Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля
153 763
637
Конституционный Совет Республики Казахстан
388 915
001
Обеспечение верховенства Конституции Республики Казахстан на территории республики
388 915
690
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан

9 180 383
002
Авариялар мен апаттар кезінде шұғыл шақыру ақпараттық жүйесін құру
1 264 112
209
Тұрғын-үй құрылыс жинақтары үлестері бойынша төлем ақы төлеу
13 900 000
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
98 869 590
001
Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
28 499 676
004
Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу
14 825 168
006
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулердің іске асырылуын қамтамасыз ету
1 588 116
007
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру және мемлекеттік басқаруды жетілдіру
110 400
015
Қазақстан Республикасының ұлттық статистика жүйесін нығайту
517 602
057
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуы
7 351
073
Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету
51 532 738
081
Статистикалық ақпаратты ұсынуды қамтамасыз ету
1 788 539
244
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі
4 271 699
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру
3 288 851
008
Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау және қызметтік этика, меритократияны қорғау және сыбайлас жемқорлықтың алдын алу саласында мемлекеттік қызмет реформасын қолдау
680 153
012
Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі қызметтер
302 695
406
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
1 399 062
001
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 245 299
007
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру
153 763
637
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi
388 915
001
Қазақстан Республикасы Конституциясының республика аумағында жоғары тұруын қамтамасыз ету
388 915
690
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы

5 366 857
204
Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием
152 936 782
1
2
3
221
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций дошкольного образования
194 271
222
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования
8 063 730
223
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций технического и профессионального образования
471 606
224
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций высшего и послевузовского образования
820 322
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
31 065 264
003
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
564 675
005
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения
1 512 419
006
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
28 588 170
007
Строительство и реконструкция объектов образования
400 000
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
16 691 358
005
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей
1 248 187
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
1 379 515
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области культуры и искусства
7 733
038
Обучение и воспитание одаренных в спорте детей
3 920 258
040
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области спорта
7 045
041
Подготовка кадров в области культуры и искусства
10 128 620
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
43 621
048
Переподготовка и повышение квалификации кадров в области технического регулирования и метрологии
10 217
086
Переподготовка и повышение квалификации кадров в космической отрасли
33 404
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
189 476
017
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия, в сфере предпринимательства, жилищного хозяйства
189 476
244
Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан
1 973 421
002
Повышение квалификации государственных служащих
376 335
013
Услуги по подготовке, переподготовке и повышению квалификации государственных служащих
1 597 086
501
Верховный Суд Республики Казахстан

5 366 857
204
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету
152 936 782
221
Мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
194 271
222
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
8 063 730
223
Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
471 606
224
Мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
820 322
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
31 065 264
003
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
564 675
005
Денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
1 512 419
006
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
28 588 170
007
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
400 000
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
16 691 358
005
Мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
1 248 187
006
Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
1 379 515
007
Мәдениет пен өнер саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
7 733
038
Спорттағы дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
3 920 258
040
Спорт саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
7 045
041
Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау
10 128 620
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
43 621
048
Техникалық реттеу және метрология саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
10 217
086
Ғарыш саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
33 404
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
189 476
017
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық саласындағы, кәсіпкерлік, тұрғын үй шаруашылығы саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
189 476
244
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі
1 973 421
002
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
376 335
013
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
1 597 086
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты

2 033 065 670
034
Прикладные научные исследования в области охраны труда
107 588
044
Реализация мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
10 181 763
048
Совершенствование системы социальной защиты населения в соответствии c приоритетами социальной модернизации
215 760
056
Оказание услуг по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы, модернизация политики занятости
2 183 210
058
Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
9 193 192
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
176 005 494
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
176 005 494
085
Реализация мероприятий в сфере жилищного хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
119 214 925
086
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
35 790 569
092
Субсидирование ставки вознаграждения по привлеченным средствам АО "Байтерек девелопмент" для строительства кредитного жилья
11 000 000
093
Субсидирование ставки вознаграждения по привлеченным средствам АО "Ипотечная организация "Казахстанская ипотечная компания" для размещения на обусловленных депозитах в банках второго уровня с последующей выдачей ипотечных кредитов населению
10 000 000
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
98 353 937
101
Администрация Президента Республики Казахстан
164 722
004
Услуги по хранению историко-культурных ценностей
164 722
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
2 490 171
040
Проведение мероприятий по молодежной политике и патриотическому воспитанию граждан
287 516
219
Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации
2 202 655
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
51 669 355
017
Обеспечение внутриполитической стабильности, укрепление казахстанского патриотизма, взаимоотношение институтов гражданского общества и государства
377 582
021
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
974 522
022
Прикладные научные исследования
406 344
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
25 670 537
1
2
3
035
Поддержка развития массового спорта и национальных видов спорта
7 363 511
036
Развитие спорта высших достижений
16 876 859
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
219 114
088
Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке

2 033 065 670
034
Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
107 588
044
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
10 181 763
048
Әлеуметтік жаңғыртудың басымдықтарына сәйкес халықты әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру
215 760
056
Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөнінде көрсетілетін қызметтер, жұмыспен қамту саясатын жаңғырту
2 183 210
058
Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
9 193 192
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
176 005 494
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
176 005 494
085
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
119 214 925
086
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
35 790 569
092
Кредиттік тұрғын ұй салу үшін "Бәйтерек девелопмент" АҚ-ның тартылған қаражаты бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
11 000 000
093
Халыққа кейіннен ипотекалық кредит бере отырып, екінші деңгейдегі банктерде шартталған депозиттерге орналастыру үшін "Қазақстан ипотекалық компаниясы" Ипотекалық ұйым" АҚ-ның тартылған қаражаты бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
10 000 000
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
98 353 937
101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
164 722
004
Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау жөніндегі қызметтер
164 722
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
2 490 171
040
Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар өткізу
287 516
219
Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету
2 202 655
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
51 669 355
017
Ішкі саяси тұрақтылықты, қазақстандық патриотизмді, азаматтық қоғам және мемлекеттік институттар арасындағы қарым-қатынасты нығайтуды қамтамасыз ету
377 582
021
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
974 522
022
Қолданбалы ғылыми зерттеулер
406 344
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
25 670 537
035
Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау
7 363 511
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
16 876 859
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
219 114
088
Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру мен оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету

5 604 042
208
Министерство обороны Республики Казахстан
4 549 044
008
Медицинское обеспечение Вооруженных Сил
4 549 044
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
516 539
019
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
516 539
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
977 790 286
013
Прикладные научные исследования в области здравоохранения
1 368 909
024
Целевой вклад в АОО "Назарбаев Университет"
3 703 487
1
2
3
053
Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры
8 600 259
059
Повышение потенциала и внедрение высокотехнологичных методов диагностики и лечения заболеваний
130 844
061
Социальное медицинское страхование: повышение доступности, качества, экономической эффективности и финансовой защиты
8 332 297
066
Оказание медицинской помощи в рамках обязательного социального медицинского страхования и его сопровождение
624 755 144
067
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
330 899 346
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
14 437 369
066
Прикладные научные исследования в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения
266 181
088
Реализация мероприятий в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения
14 171 188
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
12 447 431
028
Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан
12 447 431
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 411 101 673
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
2 411 101 673
027
Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам
2 389 349 194
034
Прикладные научные исследования в области охраны труда
110 098
044
Реализация мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
9 302 227
056
Оказание услуг по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы, модернизация политики занятости
2 255 914
058
Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
9 877 260
062
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
206 980
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
79 604 140
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан

5 604 042
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
4 549 044
008
Қарулы Күштерді медициналық қамтамасыз ету
4 549 044
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
516 539
019
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
516 539
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
977 790 286
013
Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
1 368 909
024
"Назарбаев Университеті" ДБҰ-ға нысаналы салым
3 703 487
053
Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту
8 600 259
059
Аурулар диагностикасының және емдеудің жоғары технологиялық әдістерінің әлеуетін арттыру және енгізу
130 844
061
Әлеуметтік медициналық сақтандыру: қолжетімділікті, сапаны, экономикалық тиімділікті және қаржылық қорғауды жақсарту
8 332 297
066
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру шеңберінде медициналық көмек көрсету және оны сүйемелдеу
624 755 144
067
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қамтамасыз ету
330 899 346
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
14 437 369
066
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
266 181
088
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы іс-шараларды іске асыру
14 171 188
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
12 447 431
028
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
12 447 431
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 411 101 673
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
2 411 101 673
027
Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және олардың төлемдерін жүргізу
2 389 349 194
034
Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
110 098
044
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
9 302 227
056
Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөнінде көрсетілетін қызметтер, жұмыспен қамту саясатын жаңғырту
2 255 914
058
Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
9 877 260
062
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
206 980
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
79 604 140
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі

284 318
008
Услуги по обеспечению деятельности Библиотеки Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации
669 705
009
Услуги по обеспечению деятельности Ассамблеи народа Казахстана
476 762
102
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
10 849 694
001
Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан
10 849 694
104
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
2 330 434
001
Услуги по обеспечению деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан
2 235 740
002
Услуги по организации и обеспечению информационной безопасности в государственных органах и учреждениях
94 694
106
Национальный центр по правам человека
83 771
001
Услуги по наблюдению за соблюдением прав и свобод человека и гражданина
83 771
107
Аппарат Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
137 773
001
Услуги по обеспечению деятельности Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
137 773
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
59 682 850
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы, предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
59 682 850
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
70 136 826
001
Услуги по координации внешнеполитической деятельности
3 137 700
003
Делимитация и демаркация государственной границы Республики Казахстан
220 777
005
Заграничные командировки
3 509 000
008
Обеспечение специальной, инженерно-технической и физической защиты дипломатических представительств за рубежом
101 005
010
Представление интересов Республики Казахстан за рубежом
44 637 323
013
Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств
428 426
017
Участие Республики Казахстан в международных организациях, иных международных и прочих органах
15 543 858
019
Обеспечение реализации информационно-имиджевой политики
2 558 737
217
Министерство финансов Республики Казахстан
73 818 015
1
2
3
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям
66 938 742
002
Осуществление аудита инвестиционных проектов, финансируемых международными финансовыми организациями
31 500
019
Выплата курсовой разницы по льготным жилищным кредитам
11 054
067
Финансирование политических партий

284 318
008
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
669 705
009
Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
476 762
102
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
10 849 694
001
Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 849 694
104
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
2 330 434
001
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2 235 740
002
Мемлекеттік органдарда және мекемелерде ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету және ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
94 694
106
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық
83 771
001
Адамның және азаматтың құқықтары мен бостандықтарының сақталуын қадағалау жөніндегі қызметтер
83 771
107
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Аппараты
137 773
001
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің қызметін қамтамасыз ету жөнінде көрсетілетін қызметтер
137 773
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
59 682 850
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
59 682 850
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
70 136 826
001
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі кызметтер
3 137 700
003
Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасын делимитациялау және демаркациялау
220 777
005
Шетелдік іссапарлар
3 509 000
008
Шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің арнайы, инженерлік-техникалық және нақты қорғалуын қамтамасыз ету
101 005
010
Шетелде Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру
44 637 323
013
Халықаралық ұйымдарда, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа органдарында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру
428 426
017
Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдарға, өзге де халықаралық және басқа органдарға қатысуы
15 543 858
019
Ақпараттық-имидждік саясаттың іске асырылуын қамтамасыз ету
2 558 737
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
73 818 015
001
Бюджеттік жоспарлау, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және орындалуын қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер
66 938 742
002
Халықаралық қаржы ұйымдары қаржыландыратын инвестициялық жобалардың аудитiн жүзеге асыру
31 500
019
Жеңілдікті тұрғын үй кредиттері бойынша бағамдық айырманы төлеу
11 054
067
Саяси партияларды қаржыландыру

205
Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан
3 261 871
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
23 058 152
062
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
645 000
065
Целевое перечисление в АО "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017"
4 811 186
087
Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
8 805 976
089
Реализация мероприятий мобилизационной подготовки, мобилизации и формирования государственного материального резерва
8 795 990
14
Обслуживание долга
521 909 240
217
Министерство финансов Республики Казахстан
521 909 240
013
Обслуживание правительственного долга
521 909 240
15
Трансферты
1 568 329 118
217
Министерство финансов Республики Казахстан
1 568 329 118
400
Субвенции областным бюджетам
1 568 329 118
1
2
3
III Чистое бюджетное кредитование
26 740 185
Бюджетные кредиты
148 301 110
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
28 627 211
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
28 627 211
039
Кредитование областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства в рамках Дорожной карты занятости 2020
28 627 211
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 000 000
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
4 000 000
072
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство жилья в рамках Программы развития регионов до 2020 года
4 000 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
71 000 112
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
60 000 000
262
Кредитование АО "Аграрная кредитная корпорация" для проведения мероприятий по поддержке субъектов агропромышленного комплекса
60 000 000
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
11 000 112
034
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
11 000 112
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 500 000
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
38 500 000
218
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк развития Казахстана" для кредитования экспортных операций

205
Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету
3 261 871
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
23 058 152
062
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
645 000
065
"Астана ЭКСПО-2017" ұлттық компаниясы" АҚ-ға нысаналы аударым
4 811 186
087
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
8 805 976
089
Жұмылдыру дайындығы, жұмылдыру және мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру іс-шараларын іске асыру
8 795 990
14
Борышқа қызмет көрсету
521 909 240
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
521 909 240
013
Үкіметтік борышқа қызмет көрсету
521 909 240
15
Трансферттер
1 568 329 118
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
1 568 329 118
400
Облыстық бюджеттерге субвенциялар
1 568 329 118
III. Таза бюджеттік кредит беру
26 740 185
Бюджеттік кредиттер
148 301 110
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
28 627 211
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
28 627 211
039
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде кәсіпкерліктің дамуына жәрдемдесуге кредит беру
28 627 211
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 000 000
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
4 000 000
072
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға кредит беру
4 000 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
71 000 112
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
60 000 000
262
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдау жөніндегі іс-шараларды жүргізу үшін "Аграрлық несие корпорациясы" АҚ-ға кредит беру
60 000 000
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
11 000 112
034
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
11 000 112
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 500 000
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
38 500 000
218
Экспорттық операцияларды кредиттеу үшін "Қазақстанның Даму Банкі"" АҚ кейіннен кредиттеумен "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ кредиттеу

225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
099
Обеспечение доступности качественного школьного образования
100
Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования
101
Реализация государственного образовательного заказа в Назарбаев Интеллектуальных школах
05
Здравоохранение
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
052
Обеспечение населения медицинской помощью в рамках Единой национальной системы здравоохранения
102
Оказание специализированной медицинской помощи
103
Оказание высокоспециализированной медицинской помощи
104
Оказание медицинской помощи онкологическим больным
109
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на местном уровне
110
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания на амбулаторном уровне
112
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на пропаганду здорового образа жизни
114
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи
053
Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры
100
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
101
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
102
Оказание специализированной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения
103
Оказание высокоспециализированной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения
104
Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации
105
Оказание услуг по производству крови, ее компонентов и препаратов
106
Пропаганда здорового образа жизни
107
Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан

225
Қазақстан Республикасы Білім беру және ғылым министрлiгi
099
Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету
100
Дарынды балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу
101
Назарбаев Зияткерлік мектептерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
05
Денсаулық сақтау
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлiгi
052
Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету
102
Мамандандырылған медициналық көмек көрсету
103
Жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету
104
Онкологиялық аурулармен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсету
109
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергілікті деңгейде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
110
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік мамандандырылған тамақ өнімдерімен қамтамасыз етуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
112
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне салауатты өмір салтын насихаттауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114
Халыққа аудандық маңызы бар және ауыл және амбулаториялық-емханалық көмектің денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмек көрсетуі
053
Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту
100
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102
Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, мамандандырылған медициналық көмек көрсету
103
Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету
104
Санитариялық авиация түрінде жедел медициналық көмек көрсету
105
Қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру бойынша қызмет көрсету
106
Салауатты өмір салтын насихаттау
107
Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлiгi

088
Реализация мероприятий в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения
100
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
027
Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам
100
Выплаты солидарных пенсий
101
Государственные базовые пенсионные выплаты
102
Надбавки к пенсиям граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне
103
Выплата обязательств по государственной гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов и обязательных профессиональных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде
104
Государственное базовое пособие по инвалидности
105
Государственное базовое пособие по случаю потери кормильца
106
Государственное базовое пособие по возрасту
107
Пособие на погребение
108
Государственные специальные пособия

088
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы іс-шараларды іске асыру
100
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлiгi
027
Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және олардың төлемдерін жүргізу
100
Ортақ зейнетақыларды төлеу
101
Мемлекеттiк базалық зейнетақы төлемдері
102
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар
103
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорында міндетті зейнетақы жарналары мен міндетті кәсiптiк зейнетақы жарналарының сақталуының мемлекеттiк кепiлдiгі бойынша міндеттеме төлеу
104
Мүгедектігі бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы
105
Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы
106
Жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы
107
Жерлеуге берiлетiн жәрдемақы
108
Мемлекеттік арнайы жәрдемақылар

109
Субсидирование обязательных пенсионных взносов получателям социальных выплат в случае потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года
111
Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица
131
Единовременные государственные денежные компенсации, гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне

109
Бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты табысынан айырылу жағдайына төленетін әлеуметтік төлемдерді алушыларға міндетті зейнетақы жарналарын субсидиялау
111
Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда, мемлекетке сот жүктеген, адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу
131
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар

132
Единовременная денежная компенсация реабилитированным гражданам - жертвам массовых политических репрессий
133
Единовременные государственные пособия в связи с рождением ребенка
134
Государственные пособия по уходу за ребенком до одного года
135
Государственные пособия родителям, опекунам, воспитывающим детей- инвалидов
143
Специальные государственные пособия
ПРИЛОЖЕНИЕ 6
к Закону Республики Казахстан "О республиканском бюджете
на 2017 – 2019 годы"
от " " 2016 года №
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2017 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Услуги по охране материнства и детства
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
Проведение патологоанатомического вскрытия
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайщей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

132
Жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандары болған ақталған азаматтарға берілетін біржолғы ақшалай өтемақы
133
Бала тууға байланысты берілетін біржолғы мемлекеттік жәрдемақылар
134
Бiр жасқа дейiнгі баланы күту үшін төленетін мемлекеттік жәрдемақылар
135
Мүгедек балаларды тәрбиелеуші ата-аналарға, қамқоршыларға мемлекеттік жәрдемақылар
143
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар
"2017 – 2019 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының
2016 жылғы " "
№ Заңына
6-ҚОСЫМША
2017 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнаулы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Салауатты өмір салтын насихаттау
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру