О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2016 года № 638
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 «О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627) следующие изменения:
в лимитах штатной численности местных исполнительных органов и предельном числе заместителей акимов областей, городов Алматы и Астаны, районов (городов областного значения), утвержденных указанным постановлением:
в графе 3 «Количество заместителей акима области, городов Астаны, Алматы (ед.)»:
в строке «Акмолинская» цифру «4» заменить цифрой «5»;
в строке «Павлодарская» цифру «4» заменить цифрой «5»;
в строке «ИТОГО» цифры «75» заменить цифрами «77».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    Б. Сагинтаев

"Жергiлiктi атқарушы органдардың штат санының лимиттерiн бекiтудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 қазандағы № 638 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 627-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттері және облыстардың, Алматы және Астана қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдері орынбасарларының шекті санында:
«Облыстың, Астана, Алматы қалаларының әкімдері орынбасарларының саны (бірлік)» деген 3-бағанда:
«Ақмола» деген жолдағы «4» деген сан «5» деген санмен ауыстырылсын;
«Павлодар» деген жолдағы «4» деген сан «5» деген санмен ауыстырылсын;
«ЖИЫНЫ» деген жолдағы «75» деген сандар «77» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      Б. Сағынтаев