О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1153 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2016 года № 639
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1153 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 83-84, ст. 596) следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2016 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 17-1 и 17-2, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 21-2-1 и 21-2-2, следующего содержания:
«
21-2-1
О пробации
МВД
август
сентябрь
октябрь
Бисенкулов Б.Б.
21-2-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пробации
МВД
август
сентябрь
октябрь
Бисенкулов Б.Б.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     Б. Сагинтаев

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1153 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 қазандағы № 639 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1153 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 83-84, 596-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2016 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 17-1 және 17-2-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 21-2-1 және 21-2-2-жолдармен толықтырылсын:
«
21-2-1
Пробация туралы
ІІМ
тамыз
қыркүйек
қазан
Б.Б. Бисенқұлов
21-2-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне пробация мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ІІМ
тамыз
қыркүйек
қазан
Б.Б. Бисенқұлов
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      Б. Сағынтаев