О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2016 года № 833
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы" следующие изменение и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "2016 год":
в разделе "III. Целевые трансферты на развитие":
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
в программе 091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования":
в подпрограмме 103 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры":
строку:
"
город Астана
24 183 481
"
изложить в следующей редакции:
"
город Астана
23 083 481
";
дополнить строкой следующего содержания:
"
Жамбылская область
1 100 000
".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 833 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"2016 жыл" деген бағанда:
"III. Нысаналы даму трансферттері" деген бөлімде:
"Көлiк және коммуникация" деген 12-функционалдық топта:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" әкімшісі бойынша:
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру" бағдарламасында:
103 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" кіші бағдарламасында:
мына:
"
Астана қаласы
24 183 481
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Астана қаласы
23 083 481
";
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Жамбыл облысы
1 100 000
".
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев