О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении границ города Астаны"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2017 года № 16
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении границ города Астаны".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Об изменении границ города Астаны
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря
1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" постановляю:

"Астана қаласының шекарасын өзгерту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 16 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Астана қаласының шекарасын өзгерту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Астана қаласының шекарасын өзгерту туралы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН: