О наделении полномочиями по реализации проектов государственно-частного партнерства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2017 года № 20.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уполномочить Генеральную прокуратуру Республики Казахстан выступать государственным партнером по реализации проектов государственно-частного партнерства.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру бойынша өкілеттіктер беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 20 қаулысы.
"Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" 2015 жылғы 31 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңы 1-бабының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасына мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру жөніндегі мемлекеттік әріптес ретінде білдіруге өкілеттік берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев