О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1111 "Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2017 года № 49. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2022 года № 581
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1111 "Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 40, ст. 522) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве образования и науки Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Местонахождение юридического лица: 010000, город Астана, Левый берег реки Ишим, улица Мәнгілік Ел, дом № 8.";
в пункте 16:
в функциях центрального аппарата:
дополнить строкой, порядковый номер 146), следующего содержания:
"146) организация и проведение единого национального тестирования;";
в функциях ведомства:
строку, порядковый номер 14, исключить;
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства образования и науки Республики Казахстан:
строки, порядковые номера 5, 14 и 50, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 57 и 58, следующего содержания:
"57. Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный центр тестирования";
58. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский научно-практический центр "Учебник"";
в перечне организаций, находящихся в ведении Комитета контроля в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан:
строки, порядковые номера 1 и 2, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1111 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 49 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 19 тамыздағы № 581 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1111 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 40, 522-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі туралы ережеде:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Заңды тұлғаның орналасқан жері: 010000, Астана қаласы, Есіл өзенінің сол жағалауы, Мәңгілік Ел көшесі, № 8 үй.";
16-тармақта:
орталық аппараттың функцияларында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 146) жолмен толықтырылсын:
"146) бірыңғай ұлттық тестілеуді ұйымдастыру және өткізу;";
ведомстволардың функцияларында:
реттік нөмірі 14-жол алып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
реттік нөмірлері 5,14 және 50-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 57 және 58-жолдармен толықтырылсын:
"57. "Ұлттық тестілеу орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
58. "Оқулық" республикалық ғылыми-практикалық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны";
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
реттік нөмірлері 1 және 2-жолдар алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев