О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О выделении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2017 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2017 года № 60
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О выделении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2017 год".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
О выделении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2017 год
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Выделить целевой трансферт из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2017 год в размере 1 (один) триллион 92 (девяносто два) миллиарда 941 (девятьсот сорок один) миллион 288 (двести восемьдесят восемь) тысяч 400 (четыреста) тенге для оздоровления банковского сектора.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 жылға арналған нысаналы трансферт бөлу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 13 ақпандағы № 60 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 жылға арналған нысаналы трансферт бөлу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 жылға арналған нысаналы трансферт бөлу туралы
ҚАУЛЬІ ЕТЕМІН:
1. Банк секторын сауықтыру үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 жылға арналған республикалық бюджетке 1 (бір) триллион 92 (тоқсан екі) миллиард 941 (тоғыз жүз қырық бір) миллион 288 (екі жүз сексен сегіз) мың 400 (төрт жүз) теңге мөлшерінде нысаналы трансферт бөлінсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа еигізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев