О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 1411 "О некоторых вопросах компании "Eurasian Resourses Group S.a.r.l." и от 15 ноября 2016 года № 704 "Некоторые вопросы Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2017 года № 62.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 1411 "О некоторых вопросах компании "Eurasian Resourses Group S.a.r.l.":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Разрешить Султанову Бахыту Турлыхановичу – Министру финансов Республики Казахстан и Атамкулову Бейбуту Бакировичу – Министру оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан входить в состав Совета директоров компании "Eurasian Resourses Group S.a.r.l." (Люксембург).";
2) Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2019 № 142.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Eurasian Resourses Group S.a.r.l." компаниясының кейбір мәселелері туралы" 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1411 және "Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің кейбір мәселелері" туралы 2016 жылғы 15 қарашадағы № 704 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 13 ақпандағы № 62 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"Eurasian Resourses Group S.a.r.l." компаниясының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1411 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтановқа және Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі Бейбіт Бәкірұлы Атамқұловқа "Eurasian Resourses Group S.a.r.l." компаниясы (Люксембург) Директорлар кеңесінің құрамына кіруге рұқсат етілсін.";
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2019 № 142 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 26.03.2019 № 142 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев