О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2017 года № 107.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 марта 2017 года № 107
Изменения и дополнение,
которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 11.07.2018 № 419.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.09.2017 № 553.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.11.2018 № 756.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Ресупбликасы Үкіметінің 2017 жылғы 6 наурыздағы № 107 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2017 жылғы 6 наурыздағы
№ 107 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру
1. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.07.2018 № 419 қаулысымен.
2. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 08.09.2017 № 553 қаулысымен
3. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.11.2018 № 756 қаулысымен.
4. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен