О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2011 года № 511 "Об утверждении перечня организаций, являющихся субъектами базового финансирования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2017 года № 333. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2022 года № 361.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.06.2022 № 361 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2011 года № 511 "Об утверждении перечня организаций, являющихся субъектами базового финансирования" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 38, ст. 461) следующие изменения:
в перечне организаций, являющихся субъектами базового финансирования, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 37, 39, 40, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 69-2, исключить;
раздел "Министерство обороны Республики Казахстан" исключить;
раздел "Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан

"Базалық қаржыландыру субъектілері болып табылатын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 511 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 333 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 3 маусымдағы № 361 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.06.2022 № 361 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Базалық қаржыландыру субъектілері болып табылатын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 511 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 38, 461-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген базалық қаржыландыру субъектілері болып табылатын ұйымдардың тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 37, 39, 40, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 69-2-жолдар алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі" деген бөлім алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі
министрлігі

195.
Акционерное общество "Центр военно-стратегических исследований"
196.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Research & Development центр "Казахстан инжиниринг"
Аэрокосмический комитет Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности
197.
Акционерное общество "Национальный центр космических исследований и технологий"
198.
Дочернее товарищество с ограниченной ответственностью "Институт космической техники и технологий"

195.
"Әскери-стратегиялық зерттеулер орталығы" акционерлік қоғамы
196.
"Қазақстан инжиниринг" Research g Development орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Аэроғарыш комитеті
197.
"Ұлттық ғарыштық зерттеулер мен технологиялар орталығы" акционерлік қоғамы
198.
"Ғарыштық техника және технологиялар институты" еншілес жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

199.
Дочернее товарищество с ограниченной ответственностью "Астрофизический институт им. В.Г. Фесенкова"
200.
Дочернее товарищество с ограниченной ответственностью "Институт ионосферы"
201.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский центр "Ғарыш-Экология" Аэрокосмического комитета Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

199.
"В.Г. Фесенков атындағы астрофизика институты" еншілес жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
200.
"Ионосфера институты" еншілес жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
201.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Аэроғарыш комитетінің "Ғарыш-Экология" ғылыми-зерттеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев