Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проектов законов Республики Казахстан "О частной детективной деятельности" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам частной детективной деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2017 года № 404
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекты законов Республики Казахстан "О частной детективной деятельности" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам частной детективной деятельности", внесенные постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2013 года № 548 и № 549.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Жеке детективтік қызмет туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жеке детективтік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы заңдарының жобаларын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 маусымдағы № 404 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 мамырдағы № 548 және № 549 қаулыларымен енгізілген "Жеке детективтік қызмет туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жеке детективтік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы заңдарының жобалары Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев