О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 905 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2017 года № 440
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 905 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
"
11
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам контроля над оборотом наркотических средств, психотропных веществ, их аналогов и прекурсоров
МВД
Апрель
Май
Июль
Жакупов Р.Т.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 905 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 20 шілдедегі № 440 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 905 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 11-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
11
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне есiрткi, психотроптық заттар, сол тектестер мен прекурсорлардың айналымын бақылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ІІМ
Сәуір
Мамыр
Шілде
Р.Т. Жақыпов
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев