О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2005 года № 1250 "Об утверждении нормативов изъятия видов животных, являющихся объектами охоты"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2017 года № 642.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2005 года № 1250 "Об утверждении нормативов изъятия видов животных, являющихся объектами охоты" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 48, ст. 618).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Жануарлардың аң аулау объектілері болып табылатын түрлерін алу нормативтерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 15 желтоқсандағы № 1250 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 642 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жануарлардың аң аулау объектілері болып табылатын түрлерін алу нормативтерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 желтоқсандағы № 1250 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 48, 618-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев