О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 905 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 892.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 905 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 67, ст. 461) следующие изменения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 23 и 24, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 905 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 892 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 905 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 67, 461-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 23 және 24-жолдар алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев