О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2009 года № 1739 "О генеральном плане города-спутника "Gate City" Алматинской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 893
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2009 года № 1739 "О генеральном плане города-спутника "Gate City" Алматинской области".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Алматы облысы "Gate City" серіктес қаласының бас жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 1739 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 893 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы облысы "Gate City" серіктес қаласының бас жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 1739 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев