О присвоении статуса "Академический" коммунальному государственному казенному предприятию "Областной казахский драматический театр имени Махамбета" Управления культуры, архивов и документации Атырауской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2018 года № 52
В соответствии с пунктом 2 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года "О культуре" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить статус "Академический" коммунальному государственному казенному предприятию "Областной казахский драматический театр имени Махамбета" Управления культуры, архивов и документации Атырауской области.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Атырау облысы Мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Облыстық Махамбет атындағы қазақ драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына "Академиялық" мәртебе беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 ақпандағы № 52 қаулысы
"Мәдениет туралы" 2006 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау облысы Мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Облыстық Махамбет атындағы қазақ драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына "Академиялық" мәртебе берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев