О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2016 года № 203 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития физической культуры и спорта Республики Казахстан до 2025 года (первый этап 2016 - 2020 годы)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2018 года № 62
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2016 года № 203 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития физической культуры и спорта Республики Казахстан до 2025 года (первый этап 2016 – 2020 годы)" следующие дополнения:
в Плане мероприятий по реализации Концепции развития физической культуры и спорта Республики Казахстан до 2025 года (первый этап 2016 – 2020 годы), утвержденном указанным постановлением:
раздел "3. Развитие спорта высших достижений и системы подготовки спортивного резерва" дополнить строками, порядковые номера 21-1, 21-2, 21-3 и 21-4, следующего содержания:
"
21-1.
Организация и проведение фестиваля по национальным видам спорта "Ұлы дала рухы"
информация в МКС
акиматы областей, городов Астаны и Алматы, Республиканское государственное казенное предприятие "Центр национальных и конных видов спорта" (по согласованию)
декабрь 2018 года
республиканский бюджет:
2018 год – 216308,0
республиканский бюджет:
(бюджетная программа 035100), местный бюджет
21-2.
Организация и проведение республиканского турнира по қазақ күресі "Қазақстан барысы"
информация в МКС
общественный фонд "Фонд развития қазақ күресі "Қазақстан барысы" (по согласованию), акиматы областей и городов Астаны и Алматы, объединение юридических лиц в форме ассоциации "Федерация казах курес Республики Казахстан" (по согласованию)
Декабрь 2018 года
республиканский бюджет:
2018 год – 15984,0
республиканский бюджет:
(бюджетная программа 035100), местный бюджет
21-3.
Организация и проведение международного турнира по қазақ күресі "Әлем барысы"
информация в МКС
общественный фонд "Фонд развития қазақ күресі "Қазақстан барысы" (по согласованию), акимат города Астаны, объединение юридических лиц в форме ассоциации "Федерация казах курес Республики Казахстан" (по согласованию)
декабрь 2018 года
республиканский бюджет:
2018 год – 7219,0
республиканский бюджет:
(бюджетная программа 035100), местный бюджет
21-4.
Организация и проведение скачек "Ұлы дала аламаны" (150 километров)
информация в МКС
акимат Акмолинской области
Декабрь 2018 года
республиканский бюджет:

"Қазақстан Республикасының дене шынықтыру мен спортты дамытудың 2025 жылға дейінгі тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын (бірінші кезең 2016 – 2020 жылдар) бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 203 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 62 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының дене шынықтыру мен спортты дамытудың 2025 жылға дейінгі тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын (бірінші кезең 20162020 жылдар) бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 203 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының дене шынықтыру мен спортты дамытудың 2025 жылға дейінгі тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында (бірінші кезең 20162020 жылдар):
"3. Жоғары жетістіктер спортын және спорт резервін даярлау жүйесін дамыту" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 21-1, 21-2, 21-3 және 21-4-жолдармен толықтырылсын:
"
21-1.
Ұлттық спорт түрлерінен "Ұлы дала рухы" фестивалін ұйымдастыру және өткізу
МСМ-ге ақпарат
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері, "Ұлттық және ат спорты орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
2018 жылғы желтоқсан
республикалық бюджет:
2018 жылы – 216308,0
республикалық бюджет:
(035100 бюджеттік бағдарламасы),
жергілікті бюджет
21-2.
Қазақ күресінен "Қазақстан барысы" республикалық турнирін ұйымдастыру және өткізу
МСМ-ге ақпарат
"Қазақстан барысы" қазақ күресін дамыту қоры" қоғамдық қоры (келісім бойынша), облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері, "Қазақстан Республикасы қазақ күресі федерациясы" қоғамдық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігі (келісім бойынша)
2018 жылғы желтоқсан
республикалық бюджет:
2018 жылы – 15984,0
республикалық бюджет:
(035100 бюджеттік бағдарламасы),
жергілікті бюджет
21-3.
Қазақ күресінен "Әлем барысы" халықаралық турнирін ұйымдастыру және өткізу
МСМ-ге ақпарат
"Қазақстан барысы" қазақ күресін дамыту қоры" қоғамдық қоры (келісім бойынша), Астана қаласының әкімдігі, "Қазақстан Республикасы қазақ күресі федерациясы" қоғамдық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігі (келісім бойынша)
2018 жылғы желтоқсан
республикалық бюджет:
2018 жылы – 7219,0
республикалық бюджет:
(035100 бюджеттік бағдарламасы),
жергілікті бюджет
21-4.
"Ұлы дала аламаны" ат жарысын ұйымдастыру және өткізу (150 шақырым)
МСМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкімдігі
2018 жылғы желтоқсан
республикалық бюджет:

2018 год – 85872,0
республиканский бюджет:
(бюджетная программа 035100), местный бюджет
";
раздел "4. Развитие инфраструктуры физической культуры и расширение рынка услуг физической культуры и спорта" дополнить строкой, порядковый номер 30-1, следующего содержания:
"
30-1.
Обеспечение строительства типового ипподрома в Мангистауской области
информация в МКС
акимат Мангистауской области
2018 – 2019 годы
частные инвестиции:
2018 – 2019 годы – 170,0
частные инвестиции
";
раздел "6. Международное взаимодействие" дополнить строкой, порядковый номер 40, следующего содержания:
"
40.
Продвижение национального кочевого спортивного бренда Казахстана на международной спортивной арене
информация в МКС
республиканское общественное объединение "Федерация "Асық ату" (по согласованию), объединение юридических лиц в форме ассоциации "Федерация спорта тоғызқұмалақ Республики Казахстан" (по согласованию)
ежегодно
-
не требует средств
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

2018 жылы – 85872,0
республикалық бюджет:
(035100 бюджеттік бағдарламасы),
жергілікті бюджет
";
"4. Дене шынықтыру инфрақұрылымын дамыту және дене шынықтыру және спорт қызметтері нарығын кеңейту" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 30-1-жолмен толықтырылсын:
"
30-1.
Маңғыстау облысында үлгілік ипподром салуды қамтамасыз ету
МСМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2018 – 2019 жылдар
жеке инвестициялар: 2018 – 2019 жылдары – 170,0
жеке инвестициялар
";
"6. Халықаралық өзара іс-қимыл" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 40-жолмен толықтырылсын:
"
40.
Халықаралық спорт аренасында Қазақстанның ұлттық көшпенді спорт брендін жылжыту
МСМ-ге ақпарат
"Асық ату" федерациясы" республикалық қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы тоғызқұмалақ спорты федерациясы" қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігі (келісім бойынша)
жыл сайын
-
қаражат қажет етпейді
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев