О присвоении статуса международной школы организации образования - "Учреждение Международная школа "Galaxy"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2018 года № 121.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить статус международной школы организации образования - "Учреждение Международная школа "Galaxy".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Galaxy" Халықаралық мектебі мекемесі" білім беру ұйымына халықаралық мектеп мәртебесін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 121 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Galaxy" Халықаралық мектебі мекемесі" білім беру ұйымына халықаралық мектеп мәртебесі берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б.Сағынтаев