О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 906 "Об утверждении требований по безопасности объектов систем газоснабжения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2018 года № 139.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 906 "Об утверждении требований по безопасности объектов систем газоснабжения" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 52-53, ст. 528).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Газбен жабдықтау жүйелері объектілерінің қауіпсіздігі жөніндегі талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 5 тамыздағы № 906 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 139 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Газбен жабдықтау жүйелері объектілерінің қауіпсіздігі жөніндегі талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 906 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 52-53, 528-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев