Об отчуждении стратегических объектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2018 года № 214
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Казпочта" совершить сделки по отчуждению стратегических объектов, указанных в приложении к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 апреля 2018 года № 214
Перечень
стратегических объектов акционерного общества "Казпочта", разрешаемых к отчуждению
№ п/п Стратегический объект Адрес (местонахождение) объекта

Стратегиялық объектілерді иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 214 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазпошта" акционерлік қоғамына осы қаулыға қосымшада көрсетілген стратегиялық объектілерді иеліктен шығару жөнінде мәмілелер жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 23 сәуірдегі
№ 214 қаулысына
қосымша
"Қазпошта" акционерлік қоғамының иеліктен шығаруға рұксат етілетін стратегиялық объектілерінің тізбесі
Р/с
Стратегиялық объект Объектінің мекенжайы (орналасқан жері)

1 2 3
1.
Объект недвижимости (кадастровый номер 02:034:008:109:1/А) площадью 89,9 квадратных метра с земельным участком (кадастровый номер 02:034:008:109) площадью 400 квадратных метра
Актюбинская область, Хромтауский район, сельский округ Акжарский, село Акжар, улица А. Молдагуловой, дом 25
2.
Объект недвижимости (кадастровый номер 20:322:007:543:1/А) площадью 51,4 квадратных метра, с земельным участком (кадастровый номер 20:322:007:543) площадью 532 квадратных метра
город Алматы, Наурызбайский район, микрорайон Калкаман-2, улица Бегалиева, дом 52
3.
Объект недвижимости (кадастровый номер 20:317:031:155:19:чБ площадью 68,3 квадратных метра, с земельным участком (кадастровый номер 20:317:031:155) площадью 46 квадратных метра
город Алматы, Турксибский район, улица Земнухова, дом 19, квартира ЧБ
4.
Объект недвижимости (кадастровый номер 20:317:045:077:263/9:10) площадью 40,2 квадратных метра, с земельным участком (кадастровый номер 20:317:045:077) площадью 19 квадратных метра
город Алматы, Турксибский район, проспект Суюнбая, дом 263/9
5.
Объект недвижимости (кадастровый номер 04:066:059:3226:28:2/А) площадью 41,5 квадратных метра, с земельным участком (кадастровый номер 04:066:059:3226) площадью 274 квадратных метра
Атырауская область, город Атырау, аульный округ Геолог, село Бірлік, улица Геологопоисковая, дом 28, квартира 2
6.

1 2 3
1.
Ауданы 400 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 02:034:008:109) жер учаскесімен ауданы 89,9 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 02:034:008:109:1/А) жылжымайтын мүлік объектісі
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Ақжар ауылдық округі, Ақжар ауылы, Ә. Молдағұлова көшесі, 25-үй
2.
Ауданы 532 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 20:322:007:543) жер учаскесімен ауданы 51,4 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 20:322:007:543:1/А) жылжымайтын мүлік объектісі
Алматы қаласы, Наурызбай ауданы, Қалқаман- 2 шағын ауданы, Бегалиев көшесі, 52-үй
3.
Ауданы 46 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 20:317:031:155) жер учаскесімен ауданы 68,3 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 20:317:031:155:19:чБ) жылжымайтын мүлік объектісі
Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, Земнухов көшесі, 19-үй, ЧБ пәтер
4.
Ауданы 19 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 20:317:045:077) жер учаскесімен ауданы 40,2 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 20:317:045:077:263/9:10) жылжымайтын мүлік объектісі
Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, Сүйінбай даңғылы, 263/9-үй
5.
Ауданы 274 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 04:066:059:3226) жер учаскесімен ауданы 41,5 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 04:066:059:3226:28:2/А) жылжымайтын мүлік объектісі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Бірлік ауылы, Геологопоисковая көшесі, 28-үй, 2-пәтер
6.

Объект недвижимости (кадастровый номер 04:064:003:189:1/А) площадью 1 344,1 квадратных метра, с земельным участком (кадастровый номер 04:064:003:189) площадью 825 квадратных метра
Атырауская область, Макатский район, поселок Доссор, улица Өтемісұлы Махамбет, здание 17
7.
Объекты недвижимости (кадастровый номер -05:083:000:000: (052:30663:30663)А, 05:083:000:000: (052:30663:30663)А1, 05:083:000:000: (052:30663:30663)А2) площадью 110,1 квадратных метра

Ауданы 825 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 04:064:003:189) жер учаскесімен ауданы 1 344,1 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 04:064:003:189:1/А) жылжымайтын мүлік объектісі
Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор ауылы, Махамбет Өтемісұлы көшесі, 17-ғимарат
7.
Ауданы 110,1 шаршы метр (кадастрлық нөмірі - 05:083:000:000: (052:30663:30663)А, 05:083:000:000: (052:30663:30663)А1, 05:083:000:000: (052:30663:30663)А2) жылжымайтын мүлік объектісі

Восточно-Казахстанская область, город Риддер, поселок Ульба, улица Дреймана, здание 3/1
8.
Объект недвижимости (кадастровый номер 06:088:001:512:43/А) площадью 59 квадратных метра, с земельным участком (кадастровый номер 06:088:001:512) площадью 342 квадратных метра
Жамбылская область, Жамбылский район, аульный округ Ерназарский, село Ерназар, улица Акшуак ана, здание 43
9.
Объект недвижимости (часть административного здания) (кадастровый номер 06:100:009:889:1/А) площадью 69,6 квадратных метра, с земельным участком (кадастровый номер 06:100:009:889) площадью 422 квадратных метра
Жамбылская область, район Шуский, город Шу, улица Есенгали Калгаева, дом 95Б
10.
Объект недвижимости (кадастровый номер 12:194:000:000: (66:5А:16426) площадью 36,1 квадратных метра
Костанайская область, город Лисаковск, поселок Октябрьский, улица Буденного, дом 5А
11.

Шығыс Қазақстан облысы, Риддер қаласы, Үлбі ауылы, Дрейман көшесі, 3/1-үй
8.
Ауданы 342 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 06:088:001:512) жер учаскесімен ауданы 59 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 06:088:001:512:43/А) жылжымайтын мүлік объектісі
Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Ерназар ауылдық округі, Ерназар ауылы, Ақшуақ ана көшесі, 43-ғимарат
9.
Ауданы 422 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 06:100:009:889) жер учаскесімен ауданы 69,6 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 06:100:009:889:1/А) жылжымайтын мүлік объектісі (әкімшілік ғимаратгың бір бөлігі)
Жамбыл облысы, Шу ауданы, Шу қаласы, Есенғали Қалғаев көшесі, 95 Б үй
10.
Ауданы 36,1 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 12:194:000:000:(66:5А:16 426) жылжымайтын мүлік объектісі
Қостанай облысы, Лисаковск қаласы, Октябрь ауылы, Буденный көшесі, 5А үй
11.

Объект недвижимости (кадастровый номер 14:215:008:192:81:70) площадью 356,7 квадратных метра, с земельным участком (кадастровый номер 14:215:008:192) площадью 320 квадратных метра
Павлодарская область, город Аксу, улица М.О. Ауэзова, дом 81

Ауданы 320 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 14:215:008:192) жер учаскесімен ауданы 356,7 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 14:215:008:192:81:70) жылжымайтын мүлік объектісі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, М.О. Әуезов көшесі, 81-үй