О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 919 "Об утверждении Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы, внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1136 "Об утверждении перечня правительственных программ и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2018 года № 216. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 746 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.11.2018 № 746 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 919 "Об утверждении Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы, внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1136 "Об утверждении перечня правительственных программ и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в Программе развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек", утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1 "Паспорт (основные параметры)" строку 8 изложить в следующей редакции:
"
Источники и объемы финансирования
1) средства из республиканского бюджета:
2017 – 40 295 647 тыс. тенге;
2018 – 67 392 995 тыс. тенге;

"Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту және "Үкіметтік бағдарламалардың тізбесін бекіту және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1136 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 919 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 216қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 746 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 13.11.2018 № 746 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту және "Үкіметтік бағдарламалардың тізбесін бекіту және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1136 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 919 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Паспорт (негізгі параметрлер)" деген 1-бөлімде 8-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қаржыландыру көздері және көлемі
республикалық бюджеттен бөлінетін қаражат:
2017 – 40 295 647 мың теңге;
2018 – 67 392 995 мың теңге;

2019 – 41 540 291 тыс. тенге;
2) средства за счет местного бюджета: 2017 – 45 038 436 тыс. тенге;
2018 – 45 311 093 тыс. тенге;
2019 – 45 453 119 тыс. тенге;
";
в подразделе 2.1 "В настоящей Программе используются следующие основные термины и определения:":
подпункт 50) исключить;
подпункт 51) изложить в следующей редакции:
"51) претендент - безработный, независимо от регистрации в центрах занятости населения, самостоятельно занятый работник, начинающий предприниматель, сельскохозяйственные кооперативы и их члены, крестьянские и фермерские хозяйства, участники якорной кооперации независимо от срока их деятельности, сокращаемый работник, не достигший пенсионного возраста, установленного пунктом 1 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан";":
дополнить подпунктом 53) следующего содержания:

2019 – 41 540 291 мың теңге;
2) жергілікті бюджет есебінен бөлінетін қаражат: 2017 – 45 038 436 мың теңге;
2018 – 45 391 093 мың теңге;
2019 – 45 453 119 мың теңге
";
"2.1. Осы Бағдарламада мынадай негізгі терминдер мен анықтамалар пайдаланылады:" деген кіші бөлімде:
50) тармақша алып тасталсын;
51) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"51) үміткер – "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 1-тармағына сәйкес зейнеткерлік жасқа толмаған қысқартылған жұмысшы, халықты жұмыспен қамту орталықтарында тіркелуіне қарамастан жұмыссыз, өзін-өзі жұмыспен қамтыған жұмыскер, ісін жаңа бастаған кәсіпкерлер, ауыл шаруашылығы кооперативтері және олардың мүшелері, шаруа және фермерлік қожалықтар, қызмет мерзіміне қарамастан зәкірлік кооперацияларға қатысушылар;";
мынадай мазмұндағы 53) тармақпен толықтырылсын:

53) якорная кооперация – партнерство мелких и средних крестьянских (фермерских) хозяйств и/или сельскохозяйственных кооперативов и других претендентов, имеющих земли сельскохозяйственного назначения, со средними и крупными субъектами АПК в целях наращивания производства сельскохозяйственной продукции и гарантированного сбыта продукции.";
в разделе "4. Цели, целевые индикаторы, задачи и показатели результатов реализации Программы":

"53) зәкірлік кооперация – шағын және орта шаруа (фермерлік) қожалықтары және/немесе ауыл шаруашылығы кооперативтерінің және ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері бар басқа да үміткерлердің ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіру және өнімдерді кепілді өткізу мақсатында АӨК орта және ірі субъектілерімен әріптестігі.";
"4. Бағдарламаның мақсаты, нысаналы индикаторлары, міндеттері және іске асыру нәтижелерінің көрсеткіштері" деген бөлімде:

"1) претенденты на обучение обращаются за консультацией по вопросам обучения по проекту "Бастау Бизнес" в районные/городские филиалы региональных палат предпринимателей (РПП)/центры занятости населения/акиму сельского округа или населенного пункта;
2) районный/городской филиал РПП организует обучение безработных и самостоятельно занятых по проекту "Бастау Бизнес" из представленного центром занятости населения (в электронном виде через портал/вручную) списка претендентов на обучение (список безработных и самостоятельно занятых граждан, в том числе выявленных при актуализации статусов, формируется центром занятости населения посредством АИС "Рынок труда");
3) претенденты на обучение обращаются в районные/городские филиалы региональных палат предпринимателей (РПП) с заявлением на участие и представляют документы, перечень которых предусмотрен Правилами обучения основам предпринимательства по проекту "Бастау Бизнес", утверждаемыми уполномоченным органом по вопросам предпринимательства;)";
абзац второй подпункта 5) изложить в следующей редакции:
"Финансирование проекта "Бастау Бизнес" осуществляется за счет средств республиканского бюджета и/или местного бюджета путем заключения соответствующего договора между оператором второго направления Программы и оператором нефинансовой поддержки.";
в пункте "5.2.2. Поддержка предпринимательских инициатив"
дополнить частью второй следующего содержания:
"Приоритетное право на получение кредитов/микрокредитов имеют участники Программы, получившие сертификат о завершении обучения (для допущенных к этапу защиты бизнес-планов) в проекте "Бастау Бизнес".";
части вторую и третью изложить в следующей редакции:
"Участниками Программы являются безработные, независимо от регистрации в центрах занятости населения, самозанятые, начинающие предприниматели с предпринимательским потенциалом, сельскохозяйственные кооперативы и их члены, не достигшие пенсионного возраста, установленного пунктом 1 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", крестьянские и фермерские хозяйства.
Обязательными условиями для получения кредита/микрокредита участником Программы являются его регистрация в налоговых органах в соответствии с налоговым законодательством Республики Казахстан и наличие направления Центра занятости населения в МФО/КТ/БВУ/АО "ФФПСХ", за исключением проектов, целью финансирования которых является расширение деятельности начинающих предпринимателей и участников якорной кооперации.";
часть седьмую изложить в следующей редакции:
"Кредиты/микрокредиты предоставляются:

"1) оқуға үміткерлер "Бастау Бизнес" жобасы бойынша оқыту мәселелері жөнінде консультация алу үшін өңірлік кәсіпкерлер палатасының (ӨКП) аудандық/қалалық филиалдарына/халықты жұмыспен қамту орталықтарына/ауылдық округтің немесе елді мекеннің әкіміне жүгінеді;
2) ӨКП-нің аудандық/қалалық филиалы халықты жұмыспен қамту орталықтары (портал арқылы электрондық түрде/қағаз түрінде) ұсынған оқуға үміткерлердің тізімінен жұмыссыздарды және өзін-өзі жұмыспен қамтығандарды "Бастау Бизнес" жобасы бойынша оқытуды ұйымдастырады (жұмыссыз және өзін-өзі жұмыспен қамтыған азаматтардың, оның ішінде статусты өзектендіру кезінде анықталғандарының тізімін халықты жұмыспен қамту орталықтары "Еңбек нарығы" ААЖ арқылы қалыптастырады);
3) оқуға үміткерлер өңірлік кәсіпкерлер палатасының (ӨКП) аудандық/қалалық филиалдарына қатысуға өтінішпен жүгінеді және тізбесі кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі уәкілетті орган бекітетін "Бастау Бизнес" жобасы бойынша кәсіпкерлік негіздеріне оқыту қағидаларында көзделген құжаттарды тапсырады;";
5) тармақшаның екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бастау Бизнес" жобасын қаржыландыру Бағдарламаның екінші бағытының операторы мен қаржылай емес қолдау операторының арасында тиісті шарт жасасу жолымен республикалық бюджет және/немесе жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылады.";
"5.2.2. Кәсіпкерлік бастамаларды қолдау" деген тармақта:
мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
"Кредиттер/микрокредиттер алуға "Бастау Бизнес" жобасында оқуды аяқтағаны туралы сертификат алған (бизнес-жоспарларды қорғау кезеңіне жіберілгендер үшін) Бағдарлама қатысушылары басым құқыққа ие.";
екінші және үшінші бөліктер мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 1-тармағында белгіленген зейнеткерлік жасқа жетпеген, халықты жұмыспен қамту орталықтарында тіркелуіне қарамастан жұмыссыздар, өзін-өзі жұмыспен қамтыған адамдар, кәсіпкерлік әлеуеті бар жұмысын жаңадан бастаған кәсіпкерлер, ауыл шаруашылығы кооперативтері және олардың мүшелері, шаруа және фермер қожалықтары Бағдарламаға қатысушылар болып табылады.
Қаржыландыру мақсаты ісін жаңа бастаған кәсіпкерлердің және зәкірлік кооперацияларға қатысушылардың қызметін кеңейту болып табылатын жобаларды қоспағанда, Қазақстан Республикасының салық заңнамасына сәйкес оның салық органдарында тіркелуі және Халықты жұмыспен қамту орталығының МҚҰ/КС/ЕДБ/ "АШҚҚҚ" АҚ-ға берген жолдамасының бар болуы Бағдарламаға қатысушының кредит/микрокредит алуы үшін міндетті шарт болып табылады.";
жетінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
"Кредиттер/микрокредиттер:

1) в сельских населенных пунктах (вне зависимости от их административной подчиненности) и малых городах для открытия микробизнеса, расширения деятельности начинающих предпринимателей, создания сельскохозяйственных кооперативов и развития деятельности участников якорной кооперации;
2) в городах, моногородах (кроме малых городов) для создания новых микропредприятий, расширения деятельности начинающих предпринимателей.";
часть девятую изложить в следующей редакции:
"Кредиты/микрокредиты для расширения деятельности начинающих предпринимателей и (или) развития деятельности участников якорной кооперации и сельскохозяйственных кооперативов предоставляются при условии создания не менее двух новых постоянных рабочих мест с обеспечением трудоустройства по направлению центра занятости населения.";
дополнить частью десятой следующего содержания:
"Для определения динамики роста среднегодовой численности работников финансовое агентство использует информацию, полученную от Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан. Отчетной датой при расчете динамики роста среднегодовой численности работников является начало следующего финансового года.";
часть пятнадцатую изложить в следующей редакции:
"В целях кредитования/микрокредитования участников Программы местным исполнительным органам предоставляется бюджетный кредит на следующих условиях:
1) на 7 лет на принципах возвратности, срочности и платности с годовой ставкой вознаграждения 0,01 %;
2) целевого назначения бюджетного кредита - микрокредитования бизнес - проектов в рамках Программы;
3) когда период освоения бюджетного кредита составляет 6 месяцев и исчисляется с момента перечисления бюджетного кредита местному исполнительному органу.";
часть восемнадцатую исключить;
части двадцать первую и двадцать вторую изложить в следующей редакции:
"Условия предоставления бюджетных кредитов организациям микрокредитования и АО "ФФПСХ":
1) срок кредитования - не более 7 лет;
2) ставка вознаграждения - 0,01% годовых;
3) период освоения - для организаций микрокредитования и АО "ФФПСХ" - 12 месяцев;
4) целевое назначение для АО "ФФПСХ" - микрокредитование бизнес-проектов в рамках Программы; для организаций микрокредитования - фондирование МФО/КТ/БВУ для кредитования/микрокредитования бизнес-проектов в рамках Программы.
Условия фондирования МФО/КТ/БВУ:
1) фондирование осуществляется на условиях срочности, возвратности, платности и целевого использования. Для микрофинансовых организаций заемные средства выдаются без обеспечения в соответствии с внутренними документами организации микрокредитования.

1) ауылдық елді мекендерде (олардың әкімшілік бағыныстылығына қарамастан) және шағын қалаларда микробизнес ашу, ісін жаңа бастаған кәсіпкердің қызметін кеңейту, ауыл шаруашылығы кооперативтерін ашу және зәкірлік кооперацияларға қатысушылардың қызметін дамыту үшін;
2) қалаларда, моноқалаларда (шағын қалалардан басқа) жаңа микрокәсіпорындар құру, ісін жаңа бастаған кәсіпкерлердің қызметін кеңейту үшін ұсынылады.";
тоғызыншы бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
"Кредиттер/микрокредиттер ісін жаңа бастаған кәсіпкерлердің қызметін кеңейту және (немесе) зәкірлік кооперациялар мен ауыл шаруашылығы кооперативтеріне қатысушылардың қызметін дамыту үшін халықты жұмыспен қамту орталықтарының жолдамасы бойынша жұмысқа орналастыруды қамтамасыз ете отырып, кемінде екі жаңа тұрақты жұмыс орнын құру шартымен ұсынылады.";
мынадай мазмұндағы оныншы бөлікпен толықтырылсын:
"Қаржы агенттігі жұмыскерлер санының орташа жылдық өсімінің серпінін айқындау үшін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетінен алған ақпаратты пайдаланады. Жұмыскерлер санының орташа жылдық өсімінің серпінін есептеу кезінде есепті күн келесі қаржы жылының басы болып табылады.";
он бесінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаға қатысушыларға кредит/микрокредит беру мақсатында жергілікті атқарушы органдарға мынадай шарттармен бюджеттік кредит беріледі:
1) қайтарымдылық, мерзімділік және ақылылық қағидаттарында 0,01 % жылдық сыйақы мөлшерлемесімен 7 жылға;
2) бюджеттiк кредиттiң нысаналы мақсаты – Бағдарлама шеңберінде бизнес-жобаларға микрокредит беру;
3) бюджеттік кредитті игеру кезеңі 6 айды құрайды және бюджеттік кредитті жергілікті атқарушы органға аударған кезден бастап есептеледі.";
он сегізінші бөлік алып тасталсын;
жиырма бірінші және жиырма екінші бөліктер мынадай редакцияда жазылсын:
"Микрокредит беру ұйымдарына және "АШҚҚҚ" АҚ-ға бюджеттік кредит беру шарттары:
1) кредит беру мерзімі – 7 жылдан аспайды;
2) сыйақы мөлшерлемесі – жылдық 0,01 %;
3) игеру кезеңі – микрокредит беру ұйымдары мен "АШҚҚ" АҚ үшін - 12 ай;
4) нысаналы мақсаты – "АШҚҚҚ" АҚ үшін – Бағдарлама шеңберіндегі бизнес-жобаларға микрокредит беру; микрокредит беру ұйымдары үшін – Бағдарлама шеңберіндегі бизнес-жобаларға кредит/микрокредит беру үшін МҚҰ/КС/ЕДБ-ны қорландыру.
МҚҰ/КС/ЕДБ-ны қорландыру шарттары:
1) қорландыру мерзімділік, қайтарымдылық, ақылылық, мақсатты пайдалану шарттарында жүзеге асырылады. Микроқаржы ұйымдары үшін қарыз қаражаты микрокредит ұйымының ішкі құжаттарына сәйкес қамтамасыз етілмей беріледі;

2) срок кредитования - до 7 лет;
3) номинальная ставка вознаграждения - до 1% годовых для АО "ФРП "Даму" и до 2% годовых для акционерного общества "Аграрная кредитная корпорация";
4) период освоения - 12 месяцев в малых городах и сельских населенных пунктах, 6 месяцев в городах и моногородах с даты заключения кредитного соглашения;
5) целевое назначение - кредитование/микрокредитование бизнес-проектов в рамках Программы.";
подпункт 2) части двадцать четвертой изложить в следующей редакции:
"2) максимальная сумма кредита/микрокредита:
в сельских населенных пунктах (вне зависимости от их административной подчиненности) и в малых городах - до 2,5 тысяч МРП, для развития якорной кооперации – до 5,0 тысяч МРП;
в городах, моногородах (кроме городов Астана, Алматы, Актау, Атырау) - до 6,5 тысяч МРП;
в городах Астана, Алматы, Актау, Атырау - до 8,0 тысяч МРП;";
в пункте "5.2.3 Гарантирование кредитов/микрокредитов в городах и на селе":
часть шестую изложить в следующей редакции:
"Размер гарантий для начинающего предпринимателя не может быть выше 85 % от суммы кредита/микрокредита.";
в подразделе "5.3 Третье направление: развитие рынка труда через содействие занятости населения и мобильность трудовых ресурсов":
в пункте "5.3.4 Обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства":
абзац первый части первой изложить в следующей редакции:
"Местные исполнительные органы в рамках настоящей Программы по согласованию с уполномоченным органом по вопросам занятости населения могут направить средства местного бюджета на реализацию инфраструктурных проектов по следующим видам работ и объектов:";
в механизме реализации:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) для реализации инфраструктурных проектов местные исполнительные органы представляют уполномоченному органу по вопросам занятости населения перечень проектов по отобранным инфраструктурным проектам с приложением показателей количества создаваемых рабочих мест.";
раздел 6 "Необходимые ресурсы" изложить в следующей редакции:

2) кредит беру мерзімі – 7 жылға дейін;
3) сыйақының номиналды мөлшерлемесі – "Даму" КДҚ" АҚ үшін жылдық 1 %-ға дейін және "Аграрлық кредиттік корпорация" АҚ үшін жылдық 2 %-ға дейін;
4) игеру кезеңі – кредиттік келісім жасасқан күннен бастап шағын қалаларда және ауылдық елді мекендерде 12 ай, қалаларда және моноқалаларда 6 ай;
5) нысаналы мақсаты – Бағдарлама шеңберінде бизнес-жобаларға кредит/микрокредит беру.";
жиырма төртінші бөліктің 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) кредиттің/микрокредиттің ең жоғары сомасы:
ауылдық елді мекендерде (оларың әкімшілік бағыныстылығына қарамастан) және шағын қалаларда – 2,5 мың АЕК-ке дейін, зәкірлік кооперацияны дамыту үшін – 5,0 мың АЕК-ке дейін;
қалаларда, моноқалаларда (Астана, Алматы, Ақтау, Атырау қалаларынан басқа) – 6,5 мың АЕК-ке дейін;
Астана, Алматы, Ақтау, Атырау қалаларында – 8,0 мың АЕК-ке дейін;";
"5.2.3. Қалалардағы және ауылдағы кредиттерге/микрокредиттерге кепілдік беру" деген тармақта:
алтыншы бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
"Ісін жаңа бастаған кәсіпкер үшін кепілдіктердің мөлшері кредит/микрокредит сомасынан 85%-дан аспайды.";
"5.3. Үшінші бағыт: халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесу және еңбек ресурстарының ұтқырлығы арқылы еңбек нарығын дамыту" деген кіші бөлімде:
"5.3.4. Инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтамасыз ету" деген тармақта:
бірінші бөліктің бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жергілікті атқарушы органдар осы Бағдарлама шеңберінде халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органмен келісу бойынша жергілікті бюджет қаражатын мынадай жұмыстар мен объектілер түрлері бойынша инфрақұрылымдық жобаларды іске асыруға пайдалана алады:";
іске асыру тетігінде:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) жергілікті атқарушы органдар инфрақұрылымдық жобаларды іске асыру үшін халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға құрылатын жұмыс орындары санының көрсеткіштерімен қоса, іріктелген инфрақұрылымдық жобалар бойынша жобалардың тізбесін ұсынады.";
"Қажетті ресурстар" деген 6-бөлім мынадай редакцияда жазылсын:

"6. Необходимые ресурсы
На реализацию Программы:
1) из республиканского бюджета предусматривается в 2017 году - 40 295 647 тыс. тенге, в 2018 году – 67 392 995 тыс. тенге, в 2019 году - 41 540 291 тыс. тенге;
2) за счет средств местного бюджета предусматривается в 2017 году - 45 038 436 тыс. тенге, в 2018 году - 45 311 093 тыс. тенге, в 2019 году - 45 453 119 тыс. тенге.";
в разделе 7 "Критерии Программы":
подпункт 5) исключить;

"6. Қажетті ресурстар
Бағдарламаны іске асыруға:
1) республикалық бюджеттен 2017 жылы – 40 295 647 мың теңге,
2018 жылы – 67 392 995 мың теңге, 2019 жылы – 41 540 291 мың теңге көзделеді;
2) жергілікті бюджет қаражаты есебінен 2017 жылы – 45 038 436 мың теңге, 2018 жылы – 45 311 093 мың теңге, 2019 жылы – 45 453 119 мың теңге көзделеді.";
"Бағдарлама өлшемшарттары" деген 7-бөлімде:
5) тармақша алып тасталсын;

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев