О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 894 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2018 года № 396.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 894 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 68-69-70, ст. 421) следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 8 и 9, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 10-2 и 10-3, следующего содержания:
"
10-2.
О восстановлении платежеспособности граждан Республики Казахстан
МФ
Март
Апрель
Август
Баедилов
К.Е.
10-3.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам восстановления платежеспособности граждан Республики Казахстан
МФ
Март
Апрель
Август
Баедилов
К.Е.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 894 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 396 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 894 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 68-69-70, 421-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 8 және 9-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 10-2 және 10-3-жолдармен толықтырылсын:
"
10-2.
Қазақстан Республикасы азаматтарының төлем қабілеттілігін қалпына келтіру туралы
Қаржымині
Наурыз
Сәуір
Тамыз
Қ.Е. Баеділов
10-3.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасы азаматтарының төлем қабілеттілігін қалпына келтіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаржымині
Наурыз
Сәуір
Тамыз
Қ.Е. Баеділов
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев