О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2018 года № 502.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 августа 2018 года № 502
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 23, ст. 288).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года № 55 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 2, ст. 20).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 14, ст. 180).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 161 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 8, ст. 75).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2006 года № 529 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 22, ст. 216).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2007 года № 1242 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 47, ст. 565).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2008 года № 792 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года № 378" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 35, ст. 388).
8. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года № 1048 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 тамыздағы № 502 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 11 тамыздағы
№ 502 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 23, 288-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қаңтардағы № 55 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 2, 20-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 14, 180-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 161 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 8, 75-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 8 маусымдағы № 529 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 22, 216-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгеріс енгізу туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 желтоқсандағы № 1242 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 47, 565-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 сәуірдегі № 378 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 тамыздағы № 792 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 35, 388-құжат).
8. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы № 1048 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы.

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1315 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 534).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года № 189 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 12, ст. 78).
11. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 294 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 15, ст. 107).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2009 года № 1026 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836" ("Казахстанская правда" от 23.07.2009 г., № 177 (25921); "Официальная газета" от 22.08.2009 г., № 34 (452).
13. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2009 года № 1486 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 и 24 апреля 2006 года № 316" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 40, ст. 392).
14. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 января 2010 года № 50 "О внесении изменения и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 8, ст. 103).
15. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 303 "О Республиканской карте индустриализации на 2010 - 2014 годы" (Регистрационный номер акта в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан № 51861).
16. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением от 7 июня 2010 года № 532 "О некоторых вопросах некоммерческого акционерного общества "Новый университет Астаны" и акционерного общества "Өркен" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 37, ст. 314).

9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1315 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 534-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 ақпандағы № 189 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 12, 78-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 294 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 15, 107-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 шілдедегі № 1026 қаулысы ("Егемен Қазақстан" 2009 жылғы 1 тамыздағы № 256 (25653); Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 32, 299-құжат.
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 және 2006 жылғы 24 сәуірдегі № 316 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қыркүйектегі № 1486 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 40, 392-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қаңтардағы № 50 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 8, 103-құжат).
15. "2010 – 2014 жылдарға арналған республикалық индустрияландыру картасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 303 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіліміндегі актінің тіркеу нөмірі № 51861).
16. "Астананың жаңа университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының және "Өркен" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 532 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 37, 314-құжат).

17. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2010 года № 600 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 338).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2010 года № 982 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 53, ст. 504).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2011 года № 71 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 17, ст. 197).
20. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2011 года № 356 "О внесении дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 и от 28 мая 2009 года № 787" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 29, ст. 363).
21. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением от 9 июня 2011 года № 647 "О реорганизации некоммерческого акционерного общества "Назарбаев Университет" и акционерного общества "Назарбаев Интеллектуальные школы" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 41, ст. 533).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2011 года № 972 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 734; ("Казахстанская правда" от 29.09.2011 г., № 313 (26704).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2011 года № 1168 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 56, ст. 806).
24. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 378 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" ("Казахстанская правда" от 18.04.2012 г., № 106-107 (26925-26526).

17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 маусымдағы № 600 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 338-құжат).
18. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 982 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 53, 504-құжат).
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 ақпандағы № 71 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 17, 197-құжат).
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 және 2009 жылғы 28 мамырдағы № 787 қаулыларына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 сәуірдегі № 356 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 29, 363-құжат).
21. "Назарбаев Университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы мен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" акционерлік қоғамын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 маусымдағы № 647 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 41, 533-құжат).
22. "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 тамыздағы № 972 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 52, 734-құжат; "Егемен Қазақстан" 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 165-166 (26859).
23. "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1168 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 56, 806-құжат).
24. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 378 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 6-тармағы ("Егемен Қазақстан" 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 162-163 (27237).

25. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1772 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 7, ст. 160).
26. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 434 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 29, ст. 452).
27. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1115 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 60, ст. 827).
28. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2013 года № 1188 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января2001 года "О занятости населения" и от 13 января 2012 года № 45 "Об утверждении Правил установления квоты на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан, Правил и условий выдачи разрешений иностранному работнику на трудоустройство и работодателям на привлечение иностранной рабочей силы и о внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 63, ст. 864).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2014 года № 170 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 14 ст. 117).

25. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1772 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 7, 160-құжат)
26. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 434 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 29, 452-құжат)
27. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1115 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 60, 827-құжат)
28. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 және "Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тартуға арналған квотаны белгілеу қағидаларын және Шетелдік қызметкерге жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат берудің қағидалары мен шарттарын бекіту және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 45 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 қарашадағы № 1188 қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 62, 864-құжат).
29. "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 170 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 14, 117-құжат).