О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2018 года № 504
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать технологическое медийное оборудование объекта "Телерадиокомплекс Республики Казахстан", принятое в государственную собственность от акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы", находящееся на балансе государственного учреждения "Министерство финансов Республики Казахстан", в уставный капитал товарищества с ограниченной ответственностью "Управляющая компания "Қазмедиа орталығы" согласно приложению к настоящему постановлению.

Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 тамыздағы № 504 қаулысы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" мемлекеттік мекемесінің теңгеріміндегі "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамынан мемлекеттік меншікке қабылданған "Қазақстан Республикасының телерадиокешені" объектісінің технологиялық медиа жабдығы "Қазмедиа орталығы" басқарушы компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталына берілсін.

2. Министерству финансов Республики Казахстан, Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством информации и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 августа 2018 года № 504
Технологическое медийное оборудование объекта "Телерадиокомплекс Республики Казахстан", передаваемое в уставный капитал товарищества с ограниченной ответственностью "Управляющая компания "Қазмедиа орталығы"
№ п/п
Наименование основных средств
Год ввода
Ед. изм.
Кол-во
1
2
3
4
5
1

2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 15 тамыздағы
№ 504 қаулысына
қосымша
"Қазмедиа орталығы" басқарушы компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталына берілетін "Қазақстан Республикасының телерадиокешені" объектісінің технологиялық медиа жабдығы
Р/с
Негізгі құралдардың атауы
Енгізілген жыл
Өлш. бір.
Саны
1
2
3
4
5
1

461
Устройство распределения мощности АК-МDU-10
сентябрь 2012 год
шт
14
1.1.14 Специальная система освещения
Система подвески
462
ARRI Studio Lift Hoist (self climber)
Rail lenght 4.50m, max. travel 12,00m. Controlled by a wall control panel or by radio remote control; Alumin.flip flop. 6x16A CEE16, 1x DMX-OUT sockets, dynamically self-locking gear; Max. load 130kg; self weight 136kg
safety switches: overload, slack wire cable break recognizing, adjustable max. and min, position, emergency switch UP / DOWN; motor 3x400V 1,5kW; 290 Nm; 100mm/sec
сентябрь 2012 год
шт
46

461
АК-МDU-10 қуатты бөлу қондырғысы
2012 жыл қыркүйек
дана
14
1.1.14 Арнайы жарықтандыру жүйесі
Аспалық жүйе
462
ARRI Studio Lift Hoist (self climber)
Rail lenght 4.50m, max. travel 12,00m. Controlled by a wall control panel or by radio remote control; Alumin.flip flop. 6x16A CEE16, 1x DMX-OUT sockets, dynamically self-locking gear; Max. load 130kg; self weight 136kg
safety switches: overload, slack wire cable break recognizing, adjustable max. and min, position, emergency switch UP / DOWN; motor 3x400V 1,5kW; 290 Nm; 100mm/sec
2012 жыл қыркүйек
дана
46

2.1.1.4 УСТАНОВКИ СИСТЕМ ГРАФИКИ ВЕЩАНИЯ (КАНАЛЬНОЕ ВЕЩАНИЕ)
2 ВОСПРОИЗВЕДЕНИЕ И УПРАВЛЕНИЕ ГРАФИКОЙ
841
Viz ТriО НD SDI программное обеспечение генерации характеров следующего поколения. Поддерживает 1 канал графики воспроизведения в реальном времени с выходом вещания в качестве НD SDI сигналов (заполнение и ключ).VizRТ VizТriО НD SDI
сентябрь 2012 год
шт
1
842
Плагины для создания десяти различных текстовых эффектов для Viz.VizRТ Viz ТЕХТ FХ
сентябрь 2012 год
шт
1
843
Плагин для создания сплайнов, которые могут быть последованы любыми объектами.VizRТ Viz SРlinЕ FХ
сентябрь 2012 год
шт
1
844
Ключ в виде ОЗУ (ЮСБ)VizRТ USВ DОnglЕ
сентябрь 2012 год
шт
1
845
Ключ в виде ОЗУ (ЮСБ)VizRТ USВ DОnglЕ
сентябрь 2012 год
шт
1
846
Предустановленная операционная система: WindОws ХР/НР Z800 WОrКsТАТiОn VizRТ RЕndЕr IО WОrКsТАТiОn SТАndАrd НW-RЕndЕrIО
сентябрь 2012 год
шт
2
847
Рабочая станция НР Z400 WОrКsТАТiОn в соответствии со спецификациями VizrТ НР СОnТrОlРС SТАndАrТ
сентябрь 2012 год
шт
1
848
НР 24-дюймовый ЖК монитор НР LСD МОNIТОR
сентябрь 2012 год
шт
1
849
Видеоплата с подходящими характеристиками, зависящими от лицензионного Viz ЕnginЕ, с характеристиками для совместимости, с оборудованием 2 входа Х SD/НD-SDI, 4 выхода Х SD/НD SDI ОuТРuТs, с двойным-тройным синхронизирующим уровнем (генлоком), с отходящими и подводящими линиями. Поддерживает стандартные определяющие кодеки (SD)DV25, DV50, МРЕG-2 фрейм-I, требуется модернизация для кодеков НD (DV100, МРЕG-2 I-FrАМЕ с 4:2:2 и 4:2:2:4) МАТrОХ ХМIО2/24/6000
сентябрь 2012 год
шт
2
850
Коммутационный бокс МАТrОХ ХМIО2/ВОВ
сентябрь 2012 год
шт
2
851
Плагины для создания десяти различных текстовых эффектов для Viz.VizRТ Viz ТЕХТ FХ
сентябрь 2012 год
шт
1
852
Плагин для создания сплайнов, которые могут быть последованы любыми объектами.VizRТ Viz SРlinЕ FХ
сентябрь 2012 год
шт
1
2 СКАНИРУЮЩИЙ ПРЕОБРАЗОВАТЕЛЬ
853
НD Сканирующий преобразователь ТVОNЕ С2-2105А
сентябрь 2012 год
шт
1
854
Комплект монтажного рэка ТVОNЕ RМ-220
сентябрь 2012 год
шт
1
2.1.1.5 ВИДЕОМИКШЕР
855
Многоформатный коммутатор производства 2 М/Е 2 М/Е 24, перекрестные клавиши со вспомогательной панелью, с 3 быстросменными разъемными блоками, форматы стандартной и высокой четкости, М/Е1 - М/Е2 специфические шины управления мнемотехникой, 32 входа и 16 выходов (с возможностью расширения до 48 входов-16 выходов или 32 входов - 24 выходов), резервный блок питания для фрейма и панели, по 4 манипулятора на каждый М/Е, 8 каналов трехмерного DVЕ, эффектом искажения, медиа кэш RОSS RОSS VISIОN QМD-002-2 V2МР-001
сентябрь 2012 год
шт
1

2.1.1.4 ХАБАРЛАУ ГРАФИКАСЫ ЖҮЙЕЛЕРІНІҢ ҚОНДЫРҒЫЛАРЫ (АРНАЛЫҚ ХАБАРЛАУ)
2 ГРАФИКАНЫ ЖАСАУ ЖӘНЕ БАСҚАРУ
841
Viz ТriО НD SDI келесі буынның сипаттамаларын генерациялайтын бағдарламалық қамтамасыз ету. НD SDI сигналдары (толтыру және кілт) ретінде хабарлауға шыға отырып, нақты уақытта жасау графикасының 1 арнасын қолдайды.VizRТ VizТriО НD SDI
2012 жыл қыркүйек
дана
1
842
Viz.VizRТ Viz ТЕХТ FХ үшін әр түрлі 10 мәтіндік әсерлерді құруға арналған плагиндер
2012 жыл қыркүйек
дана
1
843
VizRТ Viz SРlinЕ FХ кез келген объектілермен сабақтасуы мүмкін сплайндарды құруға арналған плагин.
2012 жыл қыркүйек
дана
1
844
(ЮСБ)VizRТ USВ DОnglЕ ОЗУ түріндегі кілт
2012 жыл қыркүйек
дана
1
845
(ЮСБ)VizRТ USВ DОnglЕ ОЗУ түріндегі кілт
2012 жыл қыркүйек
дана
1
846
Алдын ала орнатылған операциялық жүйе: WindОws ХР/НР Z800 WОrКsТАТiОn VizRТ RЕndЕr IО WОrКsТАТiОn SТАndАrd НW-RЕndЕrIО
2012 жыл қыркүйек
дана
2
847
VizrТ НР СОnТrОlРС SТАndАrТ ерекшеліктеріне сәйкес НР Z400 WОrКsТАТiОn жұмыс станциясы
2012 жыл қыркүйек
дана
1
848
НР 24 дюймді СК монитор НР LСD МОNIТОR
2012 жыл қыркүйек
дана
1
849
Тиісті сипаттамалары бар бейнекарта, Лицензиялық Viz ЕnginЕ-ге тәуелді тиісінше сипаттамалары, үйлесімділік үшін сипаттамалары, 2 кіріс Х SD/НD-SDI, 4 шығыс Х SD/НD SDI ОuТРuТs жабдығы, екі-үш синхрондаушы деңгейі (генлогы), кететін және келетін желілері бар бейнетақша. стандартты белгілеуші кодектерді қолдайды (SD)DV25, DV50, МРЕG-2 фрейм-I стандартты айқындайтын кодектерді қолдайды, НD (DV100, МРЕG-2 I-FrАМЕ с 4:2:2 и 4:2:2:4) МАТrОХ ХМIО2/24/6000 кодектер үшін жаңғыртуды талап етеді
2012 жыл қыркүйек
дана
2
850
МАТrОХ ХМIО2/ВОВ коммутациялық боксы
2012 жыл қыркүйек
дана
2
851
Viz.VizRТ Viz ТЕХТ FХ үшін әр түрлі 10 мәтіндік әсерлерді құруға арналған плагиндер
2012 жыл қыркүйек
дана
1
852
Кез келген объектілермен сабақтасуы мүмкін сплайндарды құруға арналған плагин. VizRТ Viz SРlinЕ FХ
2012 жыл қыркүйек
дана
1
2 СКАНЕРЛЕУШІ ТҮРЛЕНДІРГІШ
853
ТVОNЕ С2-2105А НD Сканерлеуші түрлендіргіш
2012 жыл қыркүйек
дана
1
854
ТVОNЕ RМ-220 монтаждау рэкінің жиынтығы
2012 жыл қыркүйек
дана
1
2.1.1.5 БЕЙНЕМИКШЕР
855
2 М/Е 2 М/Е 24 көп форматты өндіріс коммутаторы, қосалқы панелі бар айқаспа пернелер, 3 тез ауыстырылатын ажыратпалы блоктары бар, форматтары стандартты және жоғары айқынды, М/Е1 - М/Е2 мнемотехниканы басқарудың ерекше шиналары, 32 кіріс және 16 шығыс (48 кіріске - 16 шығысқа немесе 32 кіріске - 24 шығысқа дейін кеңею мүмкіндігімен), фрейм мен панельдер үшін резервтік қоректендіру блогы, әрбір М/Е-ге 4 манипулятордан, үш өлшемді DVЕ-нің 8 арнасы, бұрмалау әсерімен, RОSS RОSS VISIОN QМD-002-2 V2МР-001медиа кэш
2012 жыл қыркүйек
дана
1

1069
Коммутационные блоки (SТАgЕ ВОХ) АКFА-ЕNG АК-16Х8 S-ВОХ
сентябрь 2012 год
шт
3
2.1.1.16 ОБОРУДОВАНИЕ ОСВЕЩЕНИЯ
Система подвески
1070
Крепление для фиксации подъемного устройства к двутавровой балке
сентябрь 2012 год
шт
30
1071
Студийный подъемник марки ARRI (самоподнимающийся) с верхней соединительной (распределительной) коробкой для запитки мотора, длина рельсы - 4.50 м, максимальное расстояние прохождения - 10,50 м (общая длина вытяжения - 13.00 м). Управляется настенным щитом управления или радиоуправления; алюминиевый модуль flip flop. 6x16A CEE16, 1x разъемы выхода цифрового матричного коммутатора, динамическое самоблокирующееся устройство; максимальная загрузка - 130 кг; собственный вес - 136 кг, переключатели безопасности: перегрузка, слабая проводка, детекция повреждения кабеля, регулируемый на максимальную и минимальную позиции, аварийный режим переключатель для повышения/понижения; мотор - 3х400 вольт 1,5 кВт; 290 Нм, 100 мм/с
сентябрь 2012 год
шт
40
1072
Hoist Double carriage Kit
сентябрь 2012 год
шт
26
1073
Extra flat cable for trable Hoist
сентябрь 2012 год
шт
164
1074
Rail carriage 4 weel for flat cable
сентябрь 2012 год
шт
40
1075
Kit in line connectors (male+female)
сентябрь 2012 год
шт
60
1076
Universal start rail bracket for power cable
сентябрь 2012 год
шт
40
1077
Панель управления настенного типа монтажа (для управления СМ) с аварийной остановкой (отключением), клавишами мгновенного контролирования (вверх/вниз) до 60 шестов/подъемников, блок питания постоянного тока на 24 вольт
сентябрь 2012 год
шт
1
Дополнительная подвеска (для подъемников циклорамы)
Litec QX30S, because of supply shortage/schedule demands
1078
Кольцевая ферма, диаметр 8.00, 8 частей, включая аксессуары, собственная масса 175 кг
сентябрь 2012 год
шт
1
1079
Адаптер подвески
сентябрь 2012 год
шт
4
1080
Кольцевая ферма, диаметром 4.00 м, 4 части, включая аксессуары, собственный вес 90 кг
сентябрь 2012 год
шт
1
1081
Адаптер подвески
сентябрь 2012 год
шт
4
1082
EXE Loadstar 650C1 650kg, расстояние проезда - 18 м, скорость передвижения - 4м/минута, вес - 21 кг, максимальная грузоподъемность - 500 кг, 7х22мм, 18.00 м, резервуар для цепи, крюк система измерения для детекции перегрузки, недозагрузки, инкремента кодировщик, групповое отключение, лимитные свитчеры и так далее. Классификация: BGV D8, BGV C1 (контролируется посредством сенсорной панели дистанционного управления BGV-C1)
сентябрь 2012 год
шт
4
1083
EXE Loadstar 650C1 650kg, расстояние проезда - 18 м, скорость передвижения - 4м/минута, вес - 21 кг, максимальная грузоподъемность - 250 кг, мотор - 3х400 вольт / 0,75 кВт цепь, 7х22мм, 18.00 м, резервуар для цепи, крюк система измерения для детекции перегрузки, недозагрузки, инкремента кодировщик, групповое отключение, лимитные свитчеры и так далее. Классификация:BGV D8, BGV C1 (контролируется посредством сенсорной панели дистанционного управления BGV-C1)
сентябрь 2012 год
шт
4

1069
АКFА-ЕNG АК-16Х8 S-ВОХ коммутациялық блоктар (SТАgЕ ВОХ)
2012 жыл қыркүйек
дана
3
2.1.1.16 ЖАРЫҚТАНДЫРУ ЖАБДЫҒЫ
Аспалық жүйе
1070
Көтергіш құрылғыны екі таврлы арқалыққа тіркеуге арналған бекітпе
2012 жыл қыркүйек
дана
30
1071
ARRI (өздігінен көтерілетін) маркалы студиялық көтергіш моторды қоректендіруге арналған жоғарғы жалғағыш (тарату) қорабы бар, рельс ұзындығы - 4.50м, жүріп өтудің ең жоғары қашықтығы - 10,50 м (жалпы тарту ұзындығы -13.00 м). Басқарудың қабырғалық қалқанымен немесе радиобасқарумен басқарылады; алюминийлі flip flop модуль. 6x16A CEE16, 1x цифрлық матрицалық коммутатордың шығу ажыратпалары, өздігінен бұғатталатын серпінді құрылғы; ең жоғары жүктеме - 30 кг; меншікті салмағы - 136 кг, қауіпсіздік ауыстырып- қосқыштары: асқын жүктеме, әлсіз өткізбе сымы, кабельдің зақымдануын анықтау, ең жоғары және ең кіші позицияға реттелетін, арттыру/төмендету үшін авариялық режим ауыстырып-қосқыш; мотор - 3х400 вольт 1,5 кВт; 290 Нм, 100 мм/с
2012 жыл қыркүйек
дана
40
1072
Hoist Double carriage Kit
2012 жыл қыркүйек
дана
26
1073
Extra flat cable for trable Hoist
2012 жыл қыркүйек
дана
164
1074
Rail carriage 4 weel for flat cable
2012 жыл қыркүйек
дана
40
1075
Kit in line connectors (male+female)
2012 жыл қыркүйек
дана
60
1076
Universal start rail bracket for power cable
2012 жыл қыркүйек
дана
40
1077
Авариялық тоқтамы (сөндірілетін), 60 қада/көтергішке дейін лездік бақылау пернелері бар (жоғары/төмен) монтаждаудың қабырғалық типін басқару панелі (СМ-ді басқару үшін), 24 вольтқа арналған тұрақты токтың қоректендіру блогы
2012 жыл қыркүйек
дана
1
Қосымша аспа (циклораманың көтергіштері үшін)
Litec QX30S, because of supply shortage/schedule demands
1078
Сақиналы ферма, диаметрі 8.00, аксессуарларды қоса алғанда 8 бөлік, меншікті массасы 175 кг
2012 жыл қыркүйек
дана
1
1079
Аспа адаптері
2012 жыл қыркүйек
дана
4
1080
Сақиналы ферма, диаметрі 4.00 м, аксессуарларды қоса алғанда 4 бөлік, меншікті салмағы 90 кг
2012 жыл қыркүйек
дана
1
1081
Аспа адаптері
2012 жыл қыркүйек
дана
4
1082
EXE Loadstar 650C1 650kg, жүріп өту қашықтығы - 18 м, жүру жылдамдығы - минутына 4м, салмағы - 21 кг, ең жоғары жүк көтергіштігі - 500 кг, 7х22мм, 18.00 м, тізбекке арналған резервуар, ілмек, аса жүктеуді, кем жүктеуді анықтауға арналған өлшеу жүйесі, инкремент кодтаушы, топтық өшіру, лимиттік свитчерлер және тағы басқа. Сыныптама:BGV D8, BGV C1 (BGV-C1 қашықтықтан басқарудың сенсорлық панелі арқылы бақыланады)
2012 жыл қыркүйек
дана
4
1083
EXE Loadstar 650C1 650kg, жүріп өту қашықтығы - 18 м, жүру жылдамдығы - минутына 4м, салмағы - 21 кг, ең жоғары жүк көтергіштігі - 250 кг, мотор 3х400 вольт / 0,75 кВт тізбек, 7х22мм, 18.00 м, тізбекке арналған резервуар, ілмек, аса жүктеуді, кем жүктеуді анықтауға арналған өлшеу жүйесі, инкремент кодтаушы, топтық өшіру, лимиттік свитчерлер және тағы басқа. Сыныптама:BGV D8, BGV C1 (BGV-C1 қашықтықтан басқарудың сенсорлық панелі арқылы бақыланады)
2012 жыл қыркүйек
дана
4

1228
Крепление Джимми для монитора АКFА-ЕNG JIММОN
сентябрь 2012 год
шт
1
2.1.2.4 УСТАНОВКИ СИСТЕМ ГРАФИКИ ВЕЩАНИЯ (КАНАЛЬНОЕ ВЕЩАНИЕ)
2 ВОСПРОИЗВЕДЕНИЕ И УПРАВЛЕНИЕ ГРАФИКОЙ
1229
Viz ТriО НD SDI программное обеспечение генерации характеров следующего поколения. Поддерживает 1 канал графики воспроизведения в реальном времени с выходом вещания в качестве НD SDI сигналов (заполнение и ключ). VizRТ VizТriО НD SDI
сентябрь 2012 год
шт
1
1230
Плагины для создания десяти различных текстовых эффектов для Viz.VizRТ Viz ТЕХТ FХ
сентябрь 2012 год
шт
1
1231
Плагин для создания сплайнов, которые могут быть последованы любыми объектами. VizRТ Viz SРlinЕ FХ
сентябрь 2012 год
шт
1
1232
Ключ в виде ОЗУ (ЮСБ)VizRТ USВ DОnglЕ
сентябрь 2012 год
шт
1
1233
Ключ в виде ОЗУ (ЮСБ)VizRТ USВ DОnglЕ
сентябрь 2012 год
шт
1
1234
Предустановленная операционная система: WindОws ХР/НР Z800 WОrКsТАТiОn VizRТ RЕndЕr IО WОrКsТАТiОn SТАndАrd НW-RЕndЕrIО
сентябрь 2012 год
шт
2
1235
Рабочая станция НР Z400 WОrКsТАТiОn в соответствии со спецификациями VizrТ НР СОnТrОlРС SТАndАrТ
сентябрь 2012 год
шт
1
1236
НР 24-дюймовый ЖК монитор НР LСD МОNIТОR
сентябрь 2012 год
шт
1
1237
Видеоплата с подходящими характеристиками, зависящими от лицензионного Viz ЕnginЕ, с характеристиками для совместимости с оборудованием, 2 входа Х SD/НD-SDI, 4 выхода Х SD/НD SDI ОuТРuТs, с двойным-тройным синхронизирующим уровнем (генлоком), с отходящими и подводящими линиями. Поддерживает стандартные определяющие кодеки (SD)DV25, DV50, МРЕG-2 фрейм-I, требуется модернизация для кодеков НD (DV100, МРЕG-2 I-FrАМЕ с 4:2:2 и 4:2:2:4) МАТrОХ ХМIО2/24/6000
сентябрь 2012 год
шт
2
1238
Коммутационный бокс МАТrОХ ХМIО2/ВОВ
сентябрь 2012 год
шт
2
1239
Плагины для создания десяти различных текстовых эффектов для Viz.VizRТ Viz ТЕХТ FХ
сентябрь 2012 год
шт
1
1240
Плагин для создания сплайнов, которые могут быть последованы любыми объектами. VizRТ Viz SРlinЕ FХ
сентябрь 2012 год
шт
1
2 СКАНИРУЮЩИЙ ПРЕОБРАЗОВАТЕЛЬ
1241
НD Сканирующий преобразователь ТVОNЕ С2-2105А
сентябрь 2012 год
шт
1
1242
Комплект монтажного рэка ТVОNЕ RМ-220
сентябрь 2012 год
шт
1
2.1.2.5 ВИДЕОМИКШЕР
1243
Многоформатный коммутатор производства 2 М/Е 2 М/Е, 24 перекрестные клавиши со вспомогательной панелью, тремя быстросменными разъемными блоками, форматы стандартной и высокой четкости, М/Е1 - М/Е2 специфические шины управления мнемотехникой, 32 входа и 16 выходов (с возможностью расширения до 48 входов - 16 выходов или 32 входов - 24 выходов), резервный блок питания для фрейма и панели, по 4 манипулятора на каждый М/Е, 8 каналов трехмерного DVЕ, эффектом искажения, медиа кэш RОSS RОSS VISIОN QМD-002-2 V2МР-001
сентябрь 2012 год
шт
1

1228
АКFА-ЕNG JIММОN мониторына арналған Джимми бекітпесі
2012 жыл қыркүйек
дана
1
2.1.2.4 ХАБАРЛАУ ГРАФИКАСЫ ЖҮЙЕЛЕРІНІҢ ҚОНДЫРҒЫЛАРЫ (АРНАЛЫҚ ХАБАРЛАУ)
2 ГРАФИКАНЫ ЖАСАУ ЖӘНЕ БАСҚАРУ
1229
Viz ТriО НD SDI келесі буынның сипаттамаларын генерациялайтын бағдарламалық қамтамасыз ету. НD SDI сигналдары (толтыру және кілт) ретінде хабарлауға шыға отырып, нақты уақытта жасау графикасының 1 арнасын қолдайды.VizRТ VizТriО НD SDI
2012 жыл қыркүйек
дана
1
1230
Viz.VizRТ Viz ТЕХТ FХ үшін әр түрлі 10 мәтіндік әсерлерді құруға арналған плагиндер
2012 жыл қыркүйек
дана
1
1231
Кез келген объектілермен сабақтасуы мүмкін сплайндарды құруға арналған плагин. VizRТ Viz SРlinЕ FХ
2012 жыл қыркүйек
дана
1
1232
(ЮСБ)VizRТ USВ DОnglЕ ОЗУ түріндегі кілт
2012 жыл қыркүйек
дана
1
1233
(ЮСБ)VizRТ USВ DОnglЕ ОЗУ түріндегі кілт
2012 жыл қыркүйек
дана
1
1234
Алдын ала орнатылған операциялық жүйе: WindОws ХР/НР Z800 WОrКsТАТiОn VizRТ RЕndЕr IО WОrКsТАТiОn SТАndАrd НW-RЕndЕrIО
2012 жыл қыркүйек
дана
2
1235
VizrТ НР СОnТrОlРС SТАndАrТ ерекшеліктеріне сәйкес НР Z400 WОrКsТАТiОn жұмыс станциясы
2012 жыл қыркүйек
дана
1
1236
НР 24 дюймді СК монитор НР LСD МОNIТОR
2012 жыл қыркүйек
дана
1
1237
Тиісті сипаттамалары бар бейнекарта, Лицензиялық Viz ЕnginЕ-ге тәуелді тиісінше сипаттамалары, үйлесімділік үшін сипаттамалары, 2 кіріс Х SD/НD-SDI, 4 шығыс Х SD/НD SDI ОuТРuТs жабдығы, екі-үш синхрондаушы деңгейі (генлогы), кететін және келетін желілері бар бейнетақша. стандартты белгілеуші кодектерді қолдайды (SD)DV25, DV50, МРЕG-2 фрейм-I стандартты айқындайтын кодектерді қолдайды, НD (DV100, МРЕG-2 I-FrАМЕ с 4:2:2 и 4:2:2:4) МАТrОХ ХМIО2/24/6000 кодектер үшін жаңғыртуды талап етеді
2012 жыл қыркүйек
дана
2
1238
МАТrОХ ХМIО2/ВОВ коммутациялық боксы
2012 жыл қыркүйек
дана
2
1239
Viz.VizRТ Viz ТЕХТ FХ үшін әр түрлі 10 мәтіндік әсерлерді құруға арналған плагиндер
2012 жыл қыркүйек
дана
1
1240
Кез келген объектілермен сабақтасуы мүмкін сплайндарды құруға арналған плагин. VizRТ Viz SРlinЕ FХ
2012 жыл қыркүйек
дана
1
2 СКАНЕРЛЕУШІ ТҮРЛЕНДІРГІШ
1241
НD Сканерлеуші түрлендіргіш ТVОNЕ С2-2105А
2012 жыл қыркүйек
дана
1
1242
ТVОNЕ RМ-220 монтаждау рэкінің жиынтығы
2012 жыл қыркүйек
дана
1
2.1.2.5 БЕЙНЕМИКШЕР
1243
2 М/Е 2 М/Е 24 көп форматты өндіріс коммутаторы, қосалқы панелі бар айқаспа пернелер, 3 тез ауыстырылатын ажыратпалы блоктары бар, форматтары стандартты және жоғары айқынды, М/Е1 - М/Е2 мнемотехниканы басқарудың ерекше шиналары, 32 кіріс және 16 шығыс (48 кіріске - 16 шығысқа немесе 32 кіріске - 24 шығысқа дейін кеңею мүмкіндігімен), фрейм мен панельдер үшін резервтік қоректендіру блогы, әрбір М/Е-ге 4 манипулятордан, үш өлшемді DVЕ-нің 8 арнасы, бұрмалау әсерімен, RОSS RОSS VISIОN QМD-002-2 V2МР-001 медиа кэш
2012 жыл қыркүйек
дана
1

1455
Крепление для фиксации подъемного устройства к двутавровой балке
сентябрь 2012 год
шт
30
1456
Студийный подъемник марки ARRI (самоподнимающийся) с верхней соединительной (распределительной) коробкой для запитки мотора, длина рельсы - 4.50 м, максимальное расстояние прохождения - 10,50 м (общая длина вытяжения: 13.00 м). Управляется настенным щитом управления или радиоуправления; алюминиевый модуль flip flop. 6x16A CEE16, 1x разъемы выхода цифрового матричного коммутатора, динамическое самоблокирующееся устройство; максимальная загрузка - 130 кг; собственный вес - 136 кг, переключатели безопасности: перегрузка, слабая проводка, детекция повреждения кабеля, регулируемый на максимальную и минимальную позиции, аварийный режим переключатель для повышения/понижения; мотор - 3х400 вольт/1,5 кВт; 290 Нм, 100 мм/с
сентябрь 2012 год
шт
40
1457
Hoist Double carriage Kit
сентябрь 2012 год
шт
26
1458
Extra flat cable for trable Hoist
сентябрь 2012 год
шт
164
1459
Rail carriage 4 weel for flat cable
сентябрь 2012 год
шт
40
1460
Kit in line connectors (male+female)
сентябрь 2012 год
шт
60
1461
Universal start rail bracket for power cable
сентябрь 2012 год
шт
40
1462
Панель управления настенного типа монтажа (для управления СМ) с аварийной остановкой (отключением), клавишами мгновенного контролирования (вверх/вниз) до 60 шестов/подъемников, блок питания постоянного тока на 24 вольт
сентябрь 2012 год
шт
1
Дополнительная подвеска (для подъемников циклорамы)
Litec QX30S, because of supply shortage/schedule demands
1463
Кольцевая ферма, диаметр 8.00, 8 частей, включая аксессуары, собственная масса 175 кг
сентябрь 2012 год
шт
1
1464
Адаптер подвески
сентябрь 2012 год
шт
4
1465
Кольцевая ферма, диаметром 4.00 м, 4 части, включая аксессуары, собственный вес-90 кг
сентябрь 2012 год
шт
1
1466
Адаптер подвески
сентябрь 2012 год
шт
4
1467
EXE Loadstar 650C1 650kg. Расстояние проезда - 18 м, скорость передвижения - 4м/минута, вес - 21 кг, максимальная грузоподъемность - 500 кг, мотор - 3х400 вольт / 0,75 кВт цепь, 7х22мм, 18.00 м, резервуар для цепи, крюк. Система измерения для детекции перегрузки, недозагрузки, инкремента кодировщик, групповое отключение, лимитные свитчеры и так далее. Классификация: BGV D8, BGV C1 (контролируется посредством сенсорной панели дистанционного управления BGV-C1)
сентябрь 2012 год
шт
4
1468
EXE Loadstar 650C1 650kg, расстояние проезда - 18 м, скорость передвижения - 4м/минута, вес - 21 кг, максимальная грузоподъемность - 250 кг, мотор - 3х400 вольт / 0,75 кВт цепь, 7х22мм, 18.00 м, резервуар для цепи, крюк. Система измерения для детекции перегрузки, недозагрузки, инкремента кодировщик, групповое отключение, лимитные свитчеры и так далее. Классификация: BGV D8, BGV C1 (контролируется посредством сенсорной панели дистанционного управления BGV-C1)
сентябрь 2012 год
шт
4

1455
Көтергіш құрылғыны екі таврлы арқалыққа тіркеуге арналған бекітпе
2012 жыл қыркүйек
дана
30
1456
ARRI (өздігінен көтерілетін) маркалы студиялық көтергіш моторды қоректендіруге арналған қорабы бар жоғарғы жалғағыш (тарату), рельс ұзындығы - 4.50м, жүріп өтудің ең жоғары қашықтығы - 10,50 м (жалпы тарту ұзындығы -13.00 м). Басқарудың қабырғалық қалқанымен немесе радиобасқарумен басқарылады; алюминий flip flop модуль. 6x16A CEE16, 1x цифрлық матрицалық коммутатордың шығу ажыратпалары, өздігінен бұғатталатын серпінді құрылғы; ең жоғары жүктеме - 130 кг; меншікті салмағы - 136 кг, қауіпсіздік ауыстырып- қосқыштары: асқын жүктеме, әлсіз өткізбе сымы, кабельдің зақымдануын анықтау, ең жоғары және ең кіші позицияға реттелетін, арттыру/төмендету үшін авариялық режим ауыстырып-қосқыш; мотор - 3х400 вольт 1,5 кВт; 290 Нм, 100 мм/с
2012 жыл қыркүйек
дана
40
1457
Hoist Double carriage Kit
2012 жыл қыркүйек
дана
26
1458
Extra flat cable for trable Hoist
2012 жыл қыркүйек
дана
164
1459
Rail carriage 4 weel for flat cable
2012 жыл қыркүйек
дана
40
1460
Kit in line connectors (male+female)
2012 жыл қыркүйек
дана
60
1461
Universal start rail bracket for power cable
2012 жыл қыркүйек
дана
40
1462
Авариялық тоқтамы (сөндірілетін), 60 қада/көтергішке дейін лездік бақылау пернелері бар (жоғары/төмен) монтаждаудың қабырғалық типін басқару панелі (СМ-ді басқару үшін), 24 вольтқа арналған тұрақты токтың қоректендіру блогы
2012 жыл қыркүйек
дана
1
Қосымша аспа (циклораманың көтергіштері үшін)
Litec QX30S, because of supply shortage/schedule demands
1463
Сақиналы ферма, диаметрі 8.00, аксессуарларды қоса алғанда 8 бөлік, меншікті массасы 175 кг
2012 жыл қыркүйек
дана
1
1464
Аспа адаптері
2012 жыл қыркүйек
дана
4
1465
Сақиналы ферма, диаметрі 4.00м, аксессуарларды қоса алғанда 4 бөлік, меншікті массасы 90 кг
2012 жыл қыркүйек
дана
1
1466
Аспа адаптері
2012 жыл қыркүйек
дана
4
1467
EXE Loadstar 650C1 650kg, жүріп өту қашықтығы - 18 м, жүру жылдамдығы - минутына 4м, салмағы - 21 кг, ең жоғары жүк көтергіштігі - 500 кг, 7х22мм, 18.00 м, тізбекке арналған резервуар, ілмек, аса жүктеуді, кем жүктеуді анықтауға арналған өлшеу жүйесі, инкремент кодтаушы, топтық өшіру, лимиттік свитчерлер және тағы басқа. Сыныптама:BGV D8, BGV C1 (BGV-C1 қашықтықтан басқарудың сенсорлық панелі арқылы бақыланады)
2012 жыл қыркүйек
дана
4
1468
EXE Loadstar 650C1 650kg, жүріп өту қашықтығы - 18 м, жүру жылдамдығы - минутына 4м, салмағы - 21 кг, ең жоғары жүк көтергіштігі - 250 кг, мотор 3х400 вольт / 0,75 кВт тізбек, 7х22мм, 18.00 м, тізбекке арналған резервуар, ілмек, аса жүктеуді, кем жүктеуді анықтауға арналған өлшеу жүйесі, инкремент кодтаушы, топтық өшіру, лимиттік свитчерлер және тағы басқа. Сыныптама:BGV D8, BGV C1 (BGV-C1 қашықтықтан басқарудың сенсорлық панелі арқылы бақыланады)
2012 жыл қыркүйек
дана
4

2972
Дата-кабель для цифрового матричного коммутатора, XLR-5, 1м шт
сентябрь 2012 год
шт
6
2973
Дата-кабель для цифрового матричного коммутатора, XLR-5, 3м
сентябрь 2012 год
шт
40
2974
Дата-кабель для цифрового матричного коммутатора, XLR-5, 5м
сентябрь 2012 год
м
10
Система диммера
2975
Диммер кабинет ЕURОDIМ Тwin ТЕСН (шина АDВ), оснащенный диммерными устройствами разъемного типа (всего 96х3 кВт), напряжение тока: от 198 до 264 вольт; 50/60 Гц, защита от перегрузки, профессиональный фильтр качества (200 микросекунд), сильно обожженный тиристор, вентиляторы с 6 ступенями шумоподавления, цифровой матричный коммутатор, статус-отчет от диммера на пульт управления освещением или ПК, 5-клавишная клавиатура с ЖК дисплеем, NЕТРОrТ ХТ-адаптер сети
сентябрь 2012 год
шт
3
2976
Резервные эксплуатационные устройства (2-ое центральное процессорное устройство)
сентябрь 2012 год
шт
3
2977
RСD защита для всех диммерных устройств
сентябрь 2012 год
шт
3
Распределение электричества / прочее
2978
Штекеры СЕЕ 17 16A, 2-х полюсные и заземленные (для светильников)
сентябрь 2012 год
шт
160
2979
Бокс гнезда типа Е (напольного уровня); Rittal-Box с выходным терминалом, 1 штекер СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (непосредственный), 3 штекера СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (диммер), 1 вход и 1 выход для цифрового матричного коммутатора (XLR-5 мама/папа)
сентябрь 2012 год
шт
3
2980
Штекерное гнездо типа D (напольного уровня); Rittal-Box с выходным терминалом, 1 штекер СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (непосредственный), 3 штекера СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (диммер), 1 выход цифрового матричного коммутатора (XLR-5 мама (охватывающего типа)
сентябрь 2012 год
шт
9
2981
Штекерное гнездо типа DT (кольца ферм); Rittal-Box с выходным терминалом, 1 штекер СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (непосредственный), 3 штекера СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (диммер), 1 выход цифрового матричного коммутатора (XLR-5 мама(охватывающего типа), 1 выход цифрового матричного коммутатора (XLR-5 мама (охватывающего типа)
сентябрь 2012 год
шт
11
2982
Короб для разъемов типа D (перекладины ферм), коробы Rittal-box с выходами терминалом, 1 штекер СЕЕ 17; 230 вольт/16ампер (непосредственный), 3 штекера СЕЕ 17; 230 вольт/16ампер (диммер), 1 выход цифрового матричного коммутатора XLR-5 мама (охватывающего типа)
сентябрь 2012 год
шт
8
2983
Короб для разъемов, типа "F" (кабельные лотки) с выходным терминалом, 1 штекер СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (непосредственный) 5 разъемов СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (dimmed) 1 выход для цифрового матричного коммутатора (XLR-5 мама)
сентябрь 2012 год
шт
30
Запасные лампы
2984

2972
1 м цифрлық матрицалық коммутатор үшін дата-кабель XLR-5
2012 жыл қыркүйек
дана
6
2973
3 м цифрлық матрицалық коммутатор үшін дата-кабель XLR-5
2012 жыл қыркүйек
дана
40
2974
5 м цифрлық матрицалық коммутатор үшін дата-кабель XLR-5
2012 жыл қыркүйек
м
10
Диммер жүйесі
2975
EURODIM Twin Tech (шинасы ADB) диммер кабинеті ажыратқыш үлгідегі диммер құрылғылармен жарақталған (барлығы 96х3 кВт), тоқтың кернеуі: 198 вольттан 264 вольтке дейін; 50/60Гц, жете жүктеуден қорғаныс, кәсіби сапа фильтрі (200 микросекунд), қатты күйген тиристор, 6 сатылы шу басу жеделдеткіштері, цифрлық матрицалық коммутатор, статус-есеп диммерден жарықтандыруды басқару пультіне немесе ДК, СК дисплеймен 5-клавишалық пернетақта, Netport XT-желі адаптері
2012 жыл қыркүйек
дана
3
2976
Резервтік пайдалану құрылғылары (2-орталық процессорлық құрылғы)
2012 жыл қыркүйек
дана
3
2977
RСD барлық диммерлік құрылғылар үшін қорғаныс
2012 жыл қыркүйек
дана
3
Электрді тарату/ Өзгелер
2978
СЕЕ 17 16A, 2 полюсті және жерлендірілген істіктер (жарықшамдарға арналған)
2012 жыл қыркүйек
дана
160
2979
Е үлгісіндегі ұяшық боксы (едендік деңгейдегі); Rittal-Box шығу терминалы бар, 1 істік СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (тікелей) 3 істік СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (диммер) цифрлық матрицалық коммутатор үшін 1 кіру және 1 шығу (XLR-5 ұя/істік)
2012 жыл қыркүйек
дана
3
2980
D үлгісіндегі ұяшық боксы (едендік деңгейдегі); шығу терминалы бар Rittal-Box, 1 істік СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (тікелей) 3 істік СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (диммер) цифрлық матрицалық коммутатор үшін 1 шығу (XLR-5 ұя (қамтитын үлгідегі)
2012 жыл қыркүйек
дана
9
2981
DT үлгісіндегі ұяшық боксы (ферма сақинасы); шығу терминалы бар Rittal-Box, 1 істік СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (тікелей) 3 істік СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (диммер) цифрлық матрицалық коммутатор үшін 1 шығу (XLR-5 ұя (қамтитын үлгісіндегі) цифрлық матрицалық коммутатор үшін 1 шығу (XLR-5 ұя (қамтитын үлгісіндегі)
2012 жыл қыркүйек
дана
11
2982
D үлгісіндегі ажыратқыштар қорабы (фермалардың арқалары), шығу терминалдары бар Rittal-box қораптары, 1 істік СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (тікелей), 3 істік СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (диммер), цифрлық матрицалық коммутатордың 1 шығуы XLR-5 ұя (қамтитын үлгідегі)
2012 жыл қыркүйек
дана
8
2983
"F" үлгісіндегі шығу терминалы бар ажыратқыштар қорабы (кабельдік науалар), 1 істік СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (тікелей) 5 ажыратқыш СЕЕ 17; 230 вольт/16 ампер (dimmed) цифрлық матрицалық коммутатордың 1 шығуы (XLR-5 ұя)
2012 жыл қыркүйек
дана
30
Қосалқы шамдар
2984

7403
Плагины для создания анимационного эффекта частиц для двигателя Viz ЕnginЕ VIZ RЕАL FХ
сентябрь 2012 год
шт
1
7404
Плагин для создания сплайнов, которые объекты любых Кind САn fОllОw. VIZ SРLINЕ FХ
сентябрь 2012 год
шт
1
7405
Текстурированных шейдеров только для Viz 3 обработанный щеткой металлический, углеродный, заводского изготовления, лакированное дерево, нормальное отображение VIZ RТТ SНАDЕRS FХ
сентябрь 2012 год
шт
1
7406
Позволяет одному дополнительному видео вводу действовать в качестве DVЕ или текстуры в том случае, если поддерживается видеооборудованием VIZ ЕNGINЕ АDDIТIОNАL VIDЕО INРUТ
сентябрь 2012 год
шт
1
7407
Позволяет одному дополнительному видео вводу действовать в качестве DVЕ или текстуры в том случае, если поддерживается видеооборудованием VIZ ЕNGINЕ АDDIТIОNАL VIDЕО INРUТ
сентябрь 2012 год
шт
1
7408
Обеспечивает первый канал воспроизведения для локально сохраненния видеоклипов на плате МАТrОХ ХМiО2 в качестве DVЕ VIZ ЕNGINЕ FIRSТ СLIР СНАNNЕL
сентябрь 2012 год
шт
1
7409
Обеспечивает дополнительный канал воспроизведения для локально сохраненных видеоклипов на плате МАТrОХ ХМiО2 в качестве DVЕ VIZ ЕNGINЕ АDDIТIОNАL СLIР СНАNNЕL
сентябрь 2012 год
шт
1
7410
Обеспечивает звуковую поддержку для Viz ЕnginЕ АvАilАВlЕ fЕАТurЕs dЕРЕnd Оn САРАВiliТiЕs Оf ТНЕ НАrdwАrЕ Аnd inСludЕ АnАlОguЕ ЕМВЕddЕd Оr АЕS/ЕВU АudiО I/О, РlАУВАСК Оf АudiО СliРs Аnd sОund ЕffЕСТs wАv Аnd .МР3, surrОund sОund, АudiО МiХing Аnd rОuТing, ЕТС.VIZ АUDIО FХ
сентябрь 2012 год
шт
1
7411
Обеспечивает Viz ЕnginЕ для воспроизведения вводимого видео или СliР СНАnnЕls Аs DVЕ in АddiТiОn ТО rЕgulАr ТЕХТurЕd vidЕО.VIZ VIDЕО FХ
сентябрь 2012 год
шт
1
7412
Пользовательское управление студийной галереей Viz СОnТЕnТ РilОТ
сентябрь 2012 год
шт
1
7413
Рабочая станция НР Z800 Главная память: НР 6 ГБ(6Х1ГБ) память DDR3-1333 ЕСС МЕМОrУ, 2Х InТЕl ХЕОn Е5620 NVIDIА QuАdrО 4000, НР 250ГБ жесткого диска с последовательным интерфейсом Z800/Z600 комплект монтажа в стойке RЕNDЕR IО WОRКSТАТIОN SТАNDАRD
сентябрь 2012 год
шт
1
7414
НР ZR24w 24-дюймовый матричный ЖК монитор S-IРS ZR24W
сентябрь 2012 год
шт
1
7415
Ключ в виде ОЗУ (ЮСБ) USВ DОNGLЕ
сентябрь 2012 год
шт
1
7416
Видеоплата ХМIО2/24/6000
сентябрь 2012 год
шт
1
7417
МАТrОХ ХМIО2/ВОВ переходный короб МТХ-ХМIО2ВОВ
сентябрь 2012 год
шт
1
7418
Опция модернизации кодеков для МАТrОХ НD, дополнительные НD кодеки для поддержки МАТrОХ ХМIО/24/6000 Аnd ХМIО2/24/6000 ВОАrds.НW-МТХ НD С
сентябрь 2012 год
шт
1
7419
Viz ТriО NLЕ СliЕnТ (25) комплект из 25 генераторов захвата картинки победителя-призера в качестве плагинов для систем нелинейного монтажа АVID/РinnАСlЕ, QuАnТЕl и FinАl СuТ РrО. Графический пользовательский интерфейс системы, доступный через систему нелинейного монтажа, позволяет редактору/оператору монтажа иметь доступ к предподготовленным файловым шаблонам или вносить данные непосредственно в трио заготовки NLЕ-ТRIО25
сентябрь 2012 год
шт
1

7403
Viz ЕnginЕ VIZ RЕАL FХ қозғалтқышқа арналған бөлшектердің анимациялық тиімділігін құруға арналған плагиндер
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7404
Кез келген Кind САn fОllОw. VIZ SРLINЕ FХ объектілерінде сплайндарды құруға арналған плагин
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7405
Металл щеткамен өңделген тек Viz 3 үшін беріктелген шейдерлер, көміртекті, зауыттық өндірістегі, лакталған ағаш, қалыпты бейнелеу VIZ RТТ SНАDЕRS FХ
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7406
Бір қосымша енгізу бейнесіне, егер VIZ ЕNGINЕ АDDIТIОNАL VIDЕО INРUТ бейнежабдықпен ұстап тұратын жағдайда DVЕ немесе текстура ретінде әрекет етуге мүмкіндік береді
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7407
Бір қосымша енгізу бейнесіне, егер VIZ ЕNGINЕ АDDIТIОNАL VIDЕО INРUТ бейнежабдықпен ұстап тұратын жағдайда DVЕ немесе текстура ретінде әрекет етуге мүмкіндік береді
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7408
DVЕ VIZ ЕNGINЕ FIRSТ СLIР СНАNNЕL ретінде МАТrОХ ХМiО2 платада бейнеклиптерді жергілікті сақтау үшін жаңғыртудың бірінші арнасын қамтамасыз етеді
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7409
DVЕ VIZ ЕNGINЕ АDDIТIОNАL СLIР СНАNNЕL ретінде МАТrОХ ХМiО2 платада бейнеклиптерді жергілікті сақтау үшін жаңғыртудың қосымша арнасын қамтамасыз етеді
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7410
Viz ЕnginЕ АvАilАВlЕ fЕАТurЕs dЕРЕnd Оn САРАВiliТiЕs Оf ТНЕ НАrdwАrЕ Аnd inСludЕ АnАlОguЕ ЕМВЕddЕd Оr АЕS/ЕВU АudiО I/О, РlАУВАСК Оf АudiО СliРs Аnd sОund ЕffЕСТs wАv Аnd .МР3, surrОund sОund, АudiО МiХing Аnd rОuТing, ЕТС.VIZ АUDIО FХ үшін дыбыстық қолдауды қамтамасыз етеді
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7411
Енгізілетін бейнені немесе СliР СНАnnЕls Аs DVЕ in АddiТiОn ТО rЕgulАr ТЕХТurЕd vidЕО.VIZ VIDЕО FХ жаңғырту үшін Viz ЕnginЕ қамтамасыз етеді
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7412
Viz СОnТЕnТ РilОТ студиялы галереяны пайдалануын басқару
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7413
НР Z800 жұмыс станциясы Негізгі жад: НР 6 ГБ(6Х1ГБ) жад DDR3-1333 ЕСС МЕМОrУ, 2Х InТЕl ХЕОn Е5620 NVIDIА QuАdrО 4000, RЕNDЕR IО WОRКSТАТIОN SТАNDАRD тіректе құрастыру жиынтығының Z800/Z600 тізбектілікті интерфейсі бар НР 250ГБ қатты диск
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7414
НР ZR24w 24-дюймдік матрицалық СК монитор S-IРS ZR24W
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7415
ОЗУ (ЮСБ) USВ DОNGLЕ түріндегі кілт
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7416
ХМIО2/24/6000 бейнеплата
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7417
МАТrОХ ХМIО2/ВОВ ауыспалы қорап МТХ-ХМIО2ВОВ
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7418
МАТrОХ НD үшін кодектерді жетілдіру опциясы, МАТrОХ ХМIО/24/6000 Аnd ХМIО2/24/6000 ВОАrds.НW-МТХ НD С қолдау үшін қосымша НD кодектері
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7419
АVID/РinnАСlЕ, QuАnТЕl и FinАl СuТ РrО желілік емес құрастыру жүйесі үшін плагиндер ретіндегі жеңімпаз-жүлденің суретін қамтып қалатын 25 генератордан тұратын Viz ТriО NLЕ СliЕnТ (25) жинақ. Желілік емес құрастыру жүйесі арқылы қолжетімді жүйенің графикалық пайдаланау интерфейсі құрастыру редакторына/операторына алдын ала дайындалған файлдық шаблондарға қол жеткізуге немесе NLЕ-ТRIО25 дайындама үштігіне тікелей деректерді енгізуге мүмкіндік береді
2012 жыл қыркүйек
дана
1

7420
Viz ЕnginЕ FrАМЕ SЕrvЕr Viz ЕnginЕ FrАМЕ SЕrvЕr обрабатывает и распределяет графический фреймы для предпросмотра и плагинов нелинейного монтажа. Фреймы доставляются к пользователю через сеть, но не в качестве DVI/VGА или видео сигнала ЕN-FS
сентябрь 2012 год
шт
5
7421
Прерыватель соединения Viz СОnnЕСТiОn ВrОКЕr распределяет нагрузку, мультплексирует и обеспечивает мониторинг для серверов обработки и нелинейного монтажа. Комбинирует произвольное количество серверов обработки нелинейного монтажа путем автоматического создания одной (унифицированной) точки связи и распределения всех запросов обработки с сортированием по порядку между доступными опциями, таким образом увеличивает общую стабильность инсталляции системы нелинейного монтажа NLЕ-СВR
сентябрь 2012 год
шт
1
7422
Процессоры DL380G7 2Х inТЕl ХЕОn, 2 Х 146ГБ SАS приводы, 12ГБ оперативной памяти, операционная система: windОws 2008 sЕrvЕr, NvidiА QuАdrО4000 DL380G7
сентябрь 2012 год
шт
5
7423
Ключ в виде ОЗУ (ЮСБ) USВ DОNGLЕ
сентябрь 2012 год
шт
5
ИНТЕГРАЦИЯ НОВОСТНОЙ КОМНАТЫ (СТУДИИ)
7424
Прерыватель соединения Viz СОnnЕСТiОn ВrОКЕr распределяет нагрузку, мультплексирует и обеспечивает мониторинг для серверов обработки и нелинейного монтажа. Комбинирует произвольное количество серверов обработки нелинейного монтажа путем автоматического создания одной (унифицированной) точки связи и распределения всех запросов обработки с сортированием по порядку между доступными опциями, таким образом увеличивает общую стабильность инсталляции системы нелинейного монтажа NLЕ-ТRIО25
сентябрь 2012 год
шт
1
7425
T5500 Desktop Workstation for Graphic Systems
сентябрь 2012 год
шт
2
Vizrt Viz World
7426
Viz WОrld - 3D платформа карты, включает в себя серверы мировых карт Viz WОrld МАРs SЕrvЕr с 2 синхронными пользовательскими картами, которые могут быть открыты в любом приложении "VizrТ", а также приложение "SТУlЕsНЕЕd ЕdiТОr" на втором ЮСБ ключе. Также включает в себя базу данных карт на основе "WОrld-widЕ ВАrТНОlОМЕw", спутник виртуальную планету земля.VСМ-WОRLD
сентябрь 2012 год
шт
1
7427
Пользовательский комплект Viz WОrld (на 10 пользователей) открывает для "Viz WОrld" карт комплект графических данных в "VizrТ": Viz АrТisТ, Viz СОnТЕnТ РilОТ, Viz ТriО или Viz WЕАТНЕr. Включает 10 одновременных пользовательских доступов к серверам мировых карт "Viz". VСМ-СР-10
сентябрь 2012 год
шт
1
7428
Сервер Viz WОrld (DL380G7) VIZ WОRLD SЕRVЕR (DL380G7)
сентябрь 2012 год
шт
1
7429
Двойной передаточный модуль СWDМ (для (1270нм/1290нм) Маршрутизатор 77003 Гигабит в секунду, серии SFР ЕVЕRТZ SFР3Т-27/29-2
сентябрь 2012 год
комплект
5

7420
Viz ЕnginЕ FrАМЕ SЕrvЕr Viz ЕnginЕ FrАМЕ SЕrvЕr графикалық фреймдерді алдын ала қарау үшін және желілік емес құрастыру плагиндері үшін өңдейді және бөледі. Фреймдерді пайдаланушыларға желі арқылы, бірақ DVI/VGА немесе ЕN-FS сигнал бейнесі ретінде емес жеткізіледі
2012 жыл қыркүйек
дана
5
7421
Viz СОnnЕСТiОn ВrОКЕr қосылыстарды үзгіш жүктемені бөледі, мультплекстейді және өңдеу серверлері және желілік емес құрастыру үшін мониторингті қамтамасыз етеді. Бір байланыс нүктесін (бірыңғайланған) автоматты құру арқылы желілік емес құрастыруды өңдеу серверлерінің еркін санын және қол жеткізілетін опциялар арасындағы тәртіп бойынша сұрыптау арқылы өңдеудегі барлық сұратуларды бөлуді үйлестіреді, осылайша NLЕ-СВR желілік емес құрастыру жүйесінің инсталляциясының жалпы тұрақтылығын ұлғайтады
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7422
DL380G7 2Х inТЕl ХЕОn процессорлар, 2 Х 146ГБ SАS жетектер, 12ГБ оперативті жады, операциялық жүйе: windОws 2008 sЕrvЕr, NvidiА QuАdrО4000 DL380G7
2012 жыл қыркүйек
дана
5
7423
ОЗУ (ЮСБ) USВ DОNGLЕ түріндегі кілт
2012 жыл қыркүйек
дана
5
ЖАҢАЛЫҚТАР БӨЛМЕСІНІҢ ИНТЕГРАЦИЯСЫ (СТУДИЯ)
2012 жыл қыркүйек
7424
Viz СОnnЕСТiОn ВrОКЕr қосылыстарды үзгіш жүктемені бөледі, мультплекстейді және өңдеу серверлері және желілік емес құрастыру үшін мониторингті қамтамасыз етеді. Бір байланыс нүктесін (бірыңғайланған) автоматты құру арқылы желілік емес құрастыруды өңдеу серверлерінің еркін санын және қол жеткізілетін опциялар арасындағы тәртіп бойынша сұрыптау арқылы өңдеудегі барлық сұратуларды бөлуді үйлестіреді, осылайша NLЕ-ТRIО25 желілік емес құрастыру жүйесінің инсталляциясының жалпы тұрақтылығын ұлғайтады
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7425
T5500 Desktop Workstation for Graphic Systems
2012 жыл қыркүйек
дана
2
Vizrt Viz World
2012 жыл қыркүйек
7426
Viz WОrld - 3D карта платформасы синхронды пайдаланушы картасымен Viz WОrld МАРs SЕrvЕr әлемдік карта серверлерін енгізеді, "VizrТ" кез келген қосымшада, сондай-ақ ЮСБ екінші кілтте "SТУlЕsНЕЕd ЕdiТОr" қосымшада ашық болуы мүмкін. Сондай-ақ "WОrld-widЕ ВАrТНОlОМЕw" негізінде карта деректер базасына енгізеді, жер планетасының виртуалды спутнигі.VСМ-WОRLD
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7427
Viz WОrld пайдаланушы жиынтығы (10 пайдаланушыға арналған) "VizrТ" графикалық деректерде "Viz WОrld" жинақ картасы үшін ашады: Viz АrТisТ, Viz СОnТЕnТ РilОТ, Viz ТriО немесе Viz WЕАТНЕr. "Viz" әлемдік карта серверлеріне бір уақытта 10 пайдалану қатынауларын енгізеді. VСМ-СР-10
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7428
Сервер Viz WОrld (DL380G7) VIZ WОRLD SЕRVЕR (DL380G7)
2012 жыл қыркүйек
дана
1
7429
СWDМ қос тапсыру модулі (1270нм/1290нм) үшін) секундына 77003 Гигабит Бағдарлауыш, сериялы SFР ЕVЕRТZ SFР3Т-27/29-2 сериялы
2012 жыл қыркүйек
жиынтық
5