О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2016 года № 387 "Об утверждении Правил осуществления последующего официального опубликования текстов нормативных правовых актов печатными изданиями"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2018 года № 532
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2016 года № 387 "Об утверждении Правил осуществления последующего официального опубликования текстов нормативных правовых актов печатными изданиями" (САПП Республики Казахстан 2016 г., № 37-38, ст. 228).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Нормативтік құқықтық актілердің мәтіндерін кейіннен ресми жариялауды баспа басылымдарының жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 387 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 тамыздағы № 532 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нормативтік құқықтық актілердің мәтіндерін кейіннен ресми жариялауды баспа басылымдарының жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 387 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 37-38, 228-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев