О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 894 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2018 года № 551.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 894 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 68-69-70, ст. 421) следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 10-1, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 14-1, следующего содержания:
"
14-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищно-коммунального хозяйства
МИР
Февраль
Май
Сентябрь
Ускенбаев К.А.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 894 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 551 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 894 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 68-69-70, 421-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 10-1-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 14-1-жолмен толықтырылсын:
"
14-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИДМ
Ақпан
Мамыр
Қыркүйек
Қ.А. Өскенбаев
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев