О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О некоторых вопросах развития города Туркестана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2018 года № 587
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О некоторых вопросах развития города Туркестана".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
О некоторых вопросах развития города Туркестана
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Правительству Республики Казахстан в месячный срок создать специальную экономическую зону "TURKISTAN".
2. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев

"Түркістан қаласын дамытудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 22 қыркүйектегі № 587 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Түркістан қаласын дамытудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Түркістан қаласын дамытудың кейбір мәселелері туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі бір ай мерзімде "TURKISTAN" арнайы экономикалық аймағын құрсын.
2. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев