О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 894 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2018 года № 673.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 894 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 68-69-70, ст. 421) следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 11, 12, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 15-2, 15-3, следующего содержания:
"
15-2
Административный процедурно-процессуальный кодекс Республики Казахстан
МЮ, ВС (по согласованию)
Апрель
Июнь
Декабрь
Пан Н.В., Кыдырбаева А.К.
15-3
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам административного процедурно-процессуального законодательства Республики Казахстан
МЮ, ВС (по согласованию)
Апрель
Июнь
Декабрь
Пан Н.В., Кыдырбаева А.К.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 894 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 23 қазандағы № 673 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 894 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 68-69-70, 421-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 11, 12-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 15-2, 15-3-жолдармен толықтырылсын:
"
15-2
Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексі
Әділетмині, ЖС (келісім бойынша)
Сәуір
Маусым
Желтоқсан
Н.В. Пан, А.Қ. Қыдырбаева
15-3
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының әкімшілік рәсімдік-процестік заңнамасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині, ЖС (келісім бойынша)
Сәуір
Маусым
Желтоқсан
Н.В. Пан, А.Қ. Қыдырбаева
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев