О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Конвенции о правовом статусе Каспийского моря"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 753
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Конвенции о правовом статусе Каспийского моря".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Проект
ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О ратификации Конвенции о правовом статусе Каспийского моря
Ратифицировать Конвенцию о правовом статусе Каспийского моря, совершенную в Актау 12 августа 2018 года.
Президент
Республики Казахстан

"Каспий теңізінің құқықтық мәртебесі туралы конвенцияны ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 753 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Каспий теңізінің құқықтык мәртебесі туралы конвенцияны ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ Каспий теңізінің құқықтық мәртебесі туралы
конвенцияны ратификациялау туралы
2018 жылғы 12 тамызда Ақтауда жасалған Каспий теңізінің құқықтық мәртебесі туралы конвенция ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті