О корректировке показателей республиканского бюджета на 2018 год и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018 – 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2018 года № 807
В соответствии со статьями 41 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2018 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2018 – 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 823 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 807 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2018 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018 - 2020 годы" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:
873 770 568
641 628 793

1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2018 – 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 823 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:
873 770 568
641 628 793

1 232 255
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала "Базарбай" с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
1 222 255
Строительство группового водоотвода для водоснабжения сел Шайкорык, Танты, Коныртобе, Капал, ст. Шайкорык Жамбылского района Жамбылской области
10 000
Западно-Казахстанская область
1 633 496
1 000 000
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района ЗКО. ІІІ-этап
327 408
Строительство Жангалинского группового водопровода в Жангалинском районе ЗКО
1 306 088
1 000 000
Карагандинская область
1 481 206
518 250
Реконструкция группового водовода "Жайрем - Каражал" (Тузкольский водозабор), вторая очередь
1 431 206
518 250
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области (корректировка)
50 000
Кызылординская область
4 440 254
1 212 267
630 517
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС №3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС №5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
857 023
200 000
200 000
Строительство Сырдарьинского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
697 912
430
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
1 900 000
681 750
330 517
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
890 000
330 087
100 000
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области с ПК272+55 по ПК853+00 (899+00). I очередь
95 319
Павлодарская область
2 600 000
Реконструкция Майского группового водопровода, Майский район Павлодарской области (2-очередь)
2 600 000
Северо-Казахстанская область
3 955 470
2 535 483
600 000
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (1 очередь). Корректировка
1 500 000
1 500 000
300 000
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
156 292
Строительство аварийной насосной станции 1 подъема производительностью 500 м3/сут в с. Узынжар района Шал Акына Северо-Казахстанской области
23 779
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь

1 232 255
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп Талас бөгеті мен "Базарбай" магистральды каналын қайта жаңарту
1 222 255
Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы Шайқорық, Танта, Қапал, Қоңыртөбе ауылдарын және Шайқорық бекетін сумен қамтамасыз ету үшін топтастырылған су құбырының құрылысын салу
10 000
Батыс Қазақстан облысы
1 633 496
1 000 000
БҚО Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы маңындағы Үлкен Өзен Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін, Киров-Шежін каналын қайта жаңғырту III кезең
327 408
БҚО Жаңақала ауданындағы Жаңақала топтық су құбырының құрылысы
1 306 088
1 000 000
Қарағанды облысы
1 481 206
518 250
Жайрем-Қаражал (Тұзкөл су жиналығы) ортақ су ағызғыны қайта құру, екінші кезек
1 431 206
518 250
Қарағанды облысындағы Жезқазған қаласының сумен жабдықталуын ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу (түзету)
50 000
Қызылорда облысы
4 440 254
1 212 267
630 517
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш имараттары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы
857 023
200 000
200 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сырдария топтық су құбырының құрылысы
697 912
430
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Талап топтық су құбырының құрылысы
1 900 000
681 750
330 517
Қызылорда облысындағы "Қызылорда сол жағалау магистралды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (II-кезек)"
890 000
330 087
100 000
Қызылорда облысындағы Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын ПК272+55-тен ПК853+00 (899+00)-ге дейін қайта жаңғырту I кезек
95 319
Павлодар облысы
2 600 000
Павлодар облысының Май ауданындағы Май топтық су құбырын реконструкциялау (2-кезек)
2 600 000
Солтүстік Қазақстан облысы
3 955 470
2 535 483
600 000
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың І кезегі). Түзету
1 500 000
1 500 000
300 000
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
156 292
Солтүстік Қазақстан облысының Шал Ақын ауданы Ұзынжар ауылында өнімділігі тәулігіне 500 м3 апаттық І көтергішті сорғы станциясын салу
23 779
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу. 2-ші кезек

140 901
Реконструкция насосной станции I подъема Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. II очередь. Корректировка
334 498
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (ІІ очередь). Корректировка (без сметной документации)
1 800 000
1 035 483
300 000
Туркестанская область
2 534 268
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО. ІІІ очередь (корректировка)
400 000
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями в Мактааральском районе ЮКО (ІІ-очередь)
31 165
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК0+00 по ПК 37+70 в Ордабасинском районе ЮКО
1 565 728
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области - ІІ очередь
237 375
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе ЮКО. Корректировка (без сметной документации)
260 000
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
20 000
Строительство отводов каналов "Кулый" и "Коктем" в количество 5 шт. Тюлькубасского района, ЮКО
20 000
"
изложить в следующей редакции:
"
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
22 169 065
11 387 914
6 155 745
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
22 169 065
5 887 914
1 417 987
254
Эффективное управление водными ресурсами
16 677 487
5 804 635
1 330 517
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений
16 677 487
5 804 635
1 330 517
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
285 087
Строительство групповых водопроводных сетей Нура-Мамыр Иргизского района Актюбинской области
285 087
Алматинская область
78 294
РП "Реконструкция совместного казахстанско-китайского водозаборного сооружения на реке Сумбе в Алматинской области"
78 294
Восточно-Казахстанская область
9 300
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Кусак Урджарского района ВКО
9 300
Жамбылская область
962 152
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала "Базарбай" с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
952 152
Строительство группового водоотвода для водоснабжения сел Шайкорык, Танты, Коныртобе, Капал, ст. Шайкорык Жамбылского района Жамбылской области

140 901
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаев топтық су құбырының І-көтерудегі сорғы станциясын реконструкциясы. II кезек. Түзету
334 498
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын қайта жаңғырту (құрылыстың ІІ кезегі). Түзету (сметалық құжаттамасыз)
1 800 000
1 035 483
300 000
Түркістан облысы
2 534 268
ОҚО, Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру. III кезек (түзету)
400 000
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы шаруааралық К-28 каналын имараттарымен қайта құру (II кезек)
31 165
ОҚО Ордабасы ауданы Түркістан магистралды каналын ПК0+00 ден ПК37+70 дейін аралығын қайта құру
1 565 728
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы шаруашылық аралық К-26 каналын гидроқұрылымдарымен қоса қайта құрып суды өлшеу-реттеу тәсілдерін автоматтандыру енгізу (ІІ-кезек)
237 375
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы К-30 шаруааралық каналын гидротехникалық имараттарымен, автоматтандырылған су есептегіші мен су таратқыштарын қайта құру. Түзету" (Сметалық құжаттамасыз)
260 000
Оңтүстік Қазақстан облысы, Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистралды арналарын қалпына келтіру және реконструкциялау
20 000
ОҚО, Түлкібас ауданы "Құлый" және "Көктем" каналдарының 5 дана құрылысы
20 000
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
22 169 065
11 387 914
6 155 745
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
22 169 065
5 887 914
1 417 987
254
Су ресурстарын тиімді басқару
16 677 487
5 804 635
1 330 517
113
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
16 677 487
5 804 635
1 330 517
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақтөбе облысы
285 087
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Нұра-Мамыр топтық су құбыры желілерінің құрылысы
285 087
Алматы облысы
78 294
"Алматы облысының Сүмбе өзенінде қазақстан-қытай бірлескен су жинау құрылыстарын реконструкциялау" ЖЖ
78 294
Шығыс Қазақстан облысы
9 300
ШҚО, Үржар ауданы Кусак өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңғырту
9 300
Жамбыл облысы
962 152
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп Талас бөгеті мен "Базарбай" магистральды каналын қайта жаңарту
952 152
Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы Шайқорық, Танта, Қапал, Қоңыртөбе ауылдарын және Шайқорық бекетін сумен қамтамасыз ету үшін топтастырылған су құбырының құрылысын салу

300 000
Туркестанская область
2 279 450
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО. ІІІ очередь (корректировка)
208 638
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями в Мактааральском районе ЮКО (ІІ-очередь)
105
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК0+00 по ПК 37+70 в Ордабасинском районе ЮКО
1 381 770
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области - ІІ очередь
237 375
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе ЮКО. Корректировка (без сметной документации)
451 362
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
100
Строительство отводов каналов "Кулый" и "Коктем" в количество 5 шт. Тюлькубасского района, ЮКО
100
";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по программе 003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
строки:
"
005
За счет внутренних источников
122 518 327
84 928 222
41 687 936
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
122 518 327
84 928 222
41 687 936
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
3 576 115
9 423 280
6 282 188
Реконструкция автомобильной дороги "Уральск-Оренбург" участок "Подстепное-Федоровка- гр РФ. (на Илек)" протяженностью 144 км
193 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - Гр. РФ (на Астрахань)"
2 257 745
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Актау"
942 567
2 467 642
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана-Петропавловск" транзитного коридора "Боровое-Кокшетау-Петропавловск-граница РФ"
11 890 000
7 022 066
2 500 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Таскескен - Бахты (граница КНР)"
1 398 554
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи"
3 719 457
6 341 500

300 000
Түркістан облысы
2 279 450
ОҚО, Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру. III кезек (түзету)
208 638
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы шаруааралық К-28 каналын имараттарымен қайта құру (II кезек)
105
ОҚО Ордабасы ауданы Түркістан магистралды каналын ПК0+00 ден ПК37+70 дейін аралығын қайта құру
1 381 770
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы шаруашылық аралық К-26 каналын гидроқұрылымдарымен қоса қайта құрып суды өлшеу-реттеу тәсілдерін автоматтандыру енгізу ІІ-кезек
237 375
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы К-30 шаруааралық каналын гидротехникалық имараттарымен, автоматтандырылған су есептегіші мен су таратқыштарын қайта құру. Түзету" (Сметалық құжаттамасыз)
451 362
Оңтүстік Қазақстан облысы, Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистралды арналарын қалпына келтіру және реконструкциялау
100
ОҚО, Түлкібас ауданы "Құлый" және "Көктем" каналдарының 5 дана құрылысы
100
";
12 "Көлiк және коммуникация" деген функционалдық топта:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" деген әкімші бойынша:
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" деген бағдарламада:
мына:
"
005
Iшкі көздер есебінен
122 518 327
84 928 222
41 687 936
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
122 518 327
84 928 222
41 687 936
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 576 115
9 423 280
6 282 188
"Орал-Орынбор" автомобиль жолының ұзындығы 144 км "Подстепное-Федоровка-РФ шекарасы (Илекке)" учаскесін реконструкциялау
193 000
"РФ шек. (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шек. (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 257 745
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақтау" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
942 567
2 467 642
Республикалық маңызы бар "Астана - Петропавл" автомобиль жолының "Бурабай - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
11 890 000
7 022 066
2 500 000
Республикалық маңызы бар "Таскескен - Бақты (ҚХР шек.)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 398 554
Республикалық маңызы бар "Өскемен - Зырян - Үлкеннарым - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 719 457
6 341 500

4 227 667
"
изложить в следующей редакции:
"
005
За счет внутренних источников
122 316 927
84 928 222
41 687 936
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
122 316 927
84 928 222
41 687 936
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
3 576 115
9 423 280
6 282 188
Реконструкция автомобильной дороги "Уральск-Оренбург" участок "Подстепное-Федоровка- гр РФ. (на Илек)" протяженностью 144 км
193 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - Гр. РФ (на Астрахань)"
2 257 745
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Актау"
883 167
2 467 642
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана-Петропавловск" транзитного коридора "Боровое-Кокшетау-Петропавловск-граница РФ"
11 890 000
7 022 066
2 500 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Таскескен - Бахты (граница КНР)"
1 398 554
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи"
3 577 457
6 341 500
4 227 667
";
строки:
"
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
9 795 167
20 319 253
21 783 851
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
9 795 167
20 319 253
21 783 851
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш-Отар"
794 832
2 484 345
2 654 790
Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
5 767 717
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Актау"
14 800
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Жетыбай-Жанаозен-Фетисово - гр. Республики Туркменистан (на Туркменбаши)" участок "Жетыбай-Жанаозен"
1 387 344
718 951
768 276
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш-Макат"
1 298 078
4 999 450
4 668 658
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участки "Актобе-Кандыагаш" и "Атырау-Астрахань"
5 082 913
5 363 053
Реконструкция коридора "Центр-Юг" автомобильной дороги "Астана-Караганда-Балхаш-Курты-Капшагай-Алматы" (участок "Балхаш-Бурылбайтал")
54
5 535 934
6 728 664
Реконструкция коридора "Центр-Юг" автомобильной дороги "Астана-Караганда-Балхаш-Курты-Капшагай-Алматы" (участок "Курты-Бурылбайтал")

4 227 667
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
005
Iшкі көздер есебінен
122 316 927
84 928 222
41 687 936
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
122 316 927
84 928 222
41 687 936
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 576 115
9 423 280
6 282 188
"Орал-Орынбор" автомобиль жолының ұзындығы 144 км "Подстепное-Федоровка-РФ шекарасы (Илекке)" учаскесін реконструкциялау
193 000
"РФ шек. (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шек. (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 257 745
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақтау" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
883 167
2 467 642
Республикалық маңызы бар "Астана - Петропавл" автомобиль жолының "Бурабай - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
11 890 000
7 022 066
2 500 000
Республикалық маңызы бар "Таскескен - Бақты (ҚХР шек.)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 398 554
Республикалық маңызы бар "Өскемен - Зырян - Үлкеннарым - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 577 457
6 341 500
4 227 667
";
мына:
"
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
9 795 167
20 319 253
21 783 851
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
9 795 167
20 319 253
21 783 851
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш-Отар" автожолын қайта жаңарту
794 832
2 484 345
2 654 790
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту
5 767 717
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақтау" автожолын қайта жаңарту
14 800
Республикалық маңызы бар "Жетiбай - Жаңаөзен - Фетисово - Түркменстан Республикасының шекарасы (Түркменбашы қаласына)" автожолының "Жетiбай - Жаңаөзен" учаскесін қайта жаңарту
1 387 344
718 951
768 276
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш-Мақат" учаскесін қайта жаңарту
1 298 078
4 999 450
4 668 658
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автожолының "Ақтөбе-Қандыағаш" және "Атырау-Астрахань" учаскелерін қайта жаңарту
5 082 913
5 363 053
"Астана-Қарағанды-Балқаш-Күрті-Қапшағай-Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау ("Балқаш-Бурылбайтал" учаскесі)
54
5 535 934
6 728 664
"Астана-Қарағанды-Балқаш-Күрті-Қапшағай-Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау ("Күрті-Бурылбайтал" учаскесі)

821 118
"
изложить в следующей редакции:
"
14
Туркестанская область
528 986
17
Город Шымкент
1 029 500
";
в приложении 32 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 79, изложить в следующей редакции:
"
79
Оказание образовательных услуг в области повышения квалификации и переподготовки кадров организаций здравоохранения
Развитие и укрепление кадрового потенциала системы здравоохранения как ключевого механизма повышения качества и доступности медицинских услуг населению Республики Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Медицинский университет "Астана"
005 "Повышение квалификации и переподготовка кадров организаций здравоохранения"

821 118
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
14
Түркістан облысы
528 986
17
Шымкент қаласы
1 029 500
";
көрсетілген қаулыға 32-қосымшада:
реттік нөмірі 79-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
79
Денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау саласында білім беру қызметтерін көрсету
Қазақстан Республикасының халқына медициналық қызметтердің қолжетімділігін және сапасын арттырудың негізгі тетігі ретінде денсаулық сақтау жүйесінің кадрлық әлеуетін дамыту және нығайту
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Астана" медицина университеті" АҚ
005 "Денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау"

1 282 533
";
строку, порядковый номер 80, изложить в следующей редакции:
"
80
Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Обеспечение финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи Фондом социального медицинского страхования, в том числе проведение закупа медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, заключение договора и оплата медицинских услуг, а также проведение мониторинга исполнения субъектами здравоохранения договорных обязательств по качеству и объему медицинской помощи, оказанной потребителям медицинских услуг
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
НАО "Фонд социального медицинского страхования"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" 102 "Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
840 200
";
строку, порядковый номер 82, изложить в следующей редакции:
"
82
Направление граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж за счет бюджетных средств, в том числе лечение граждан, претендующих на лечение за рубежом, в отечественных медицинских организациях
Обеспечение граждан Республики Казахстан медицинской помощью, не оказывающейся в республике, а также развитие высоких техноло-гий в отечественных клиниках с привлечением зарубежных специалистов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Корпоративный фонд "University Medical Center", АО "Национальный научный медицинский центр"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" 105 "Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий и лечение за рубежом"
1 293 153
";
строку, порядковый номер 105, изложить в следующей редакции:
"
105
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
005 "За счет внутренних источников"
121 848 492
";
строку, порядковый номер 149, изложить в следующей редакции:
"
149
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар24", "Еларна", а также "KazakhTV"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

1 282 533
";
реттік нөмірі 80-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
80
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз етуі, оның ішінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмекті сатып алуды өткізуі, шарттар жасасуы және медициналық қызметке ақы төлеуі, сондай-ақ денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық қызметтердің тұтынушыларына көрсеткен медициналық көмектің сапасы мен көлемі бойынша шарттық міндеттемелерін орындауына мониторинг жүргізу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" КЕАҚ
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
102 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
840 200
";
реттік нөмірі 82-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
82
Қазақстан Республикасының азаматтарын бюджет қаражаты есебінен шетелге емделуге жіберу, оның ішінде шетелде емделуге үміткер азаматтарды отандық медициналық ұйымдарда емдеу
Қазақстан Республикасының азаматтарын республикада көрсетілмейтін медициналық көмекпен қамтамасыз ету, сондай-ақ шетелдік мамандарды тарту арқылы отандық клиникаларда жоғары технологияларды дамыту
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"University Medical Center" корпоративтік қоры, "Ұлттық ғылыми медициналық орталық" АҚ
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
105 "Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету және шетелде емдеу"
1 293 153
";
реттік нөмірі 105-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
105
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
005 "Ішкі көздер есебінен"
121 848 492
";
реттік нөмірі 149-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
149
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Хабар24", "Еларна" сондай-ақ "Kazakh TV" арналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Хабар" Агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

12 236 473
";
строку, порядковый номер 150, изложить в следующей редакции:
"
150
Проведение государственной информационной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через теле-каналы "Казахстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия", областные теле-каналы, радио "Казахское радио", "Шалкар", "Астана" и "Classic"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
17 110 667
";
строку, порядковый номер 158, изложить в следующей редакции:
"
158
Развитие стартап экосистемы в области ИКТ
Акселерация технологическому бизнес-инкубированию участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставлению жилья и создание условий для проживания лицам, проходящих акселерацию в международном технологическом парке "Астана Хаб".
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
КФ Международный технопарк ИТ-стартапов "Astana Hub"
007 "Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"
212 580
".

12 236 473
";
реттік нөмірі 150-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
150
"Қазақстан" РТРК" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Қазақстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия" телеарналары, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар", "Астана", "Classic" радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
17
110 667
";
реттік нөмірі 158-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
158
АКТ саласындағы стартап экожүйесін дамыту
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялауын акселераттау, қатысушыларға арналған маркетингтік және басқа да іс-шаралар өткізу "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінің қатысушыларын дамытуға ынталандыру үшін консультациялық, ақпараттық, білім беру іс-шараларын өткізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторлар іздеу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінде акселераттаудан өтетін адамдарға баспана және тұру үшін жағдай жасауды ұсыну
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Astana Hub" Халықаралық ІТ-стартаптар технопаркі КҚ
007 "Астана Хаб" ІТ-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйесін құру"
212 580
".

3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2018 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2018 года № 807
Корректировка показателей республиканского бюджета на 2018 год
тыс. тенге
Функциональная группа
Перераспределение средств в объеме не более 10 % при неосвоении бюджетных средств
Администратор
Программа
Наименование
Итого
0
Затраты
0

3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі республикалық бюджеттік бағдарламалардың мүдделі әкімшілерімен бірлесіп, тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер енгізсін.
4. Осы қаулы 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 807 қаулысына
1-қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету
мың теңге
Функционалдық топ
Бюджет қаражаты игерілмеген кезде 10 %-дан аспайтын көлемде қаражатты қайта бөлу
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
Жиыны
0
Шығындар
0

001
Государственные услуги общего характера
67 653
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
200 602
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы, предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
200 602
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
73 346
001
Услуги по координации внешнеполитической деятельности
-155 666
003
Делимитация и демаркация Государственной границы Республики Казахстан
-4 500
005
Заграничные командировки
233 512
217
Министерство финансов Республики Казахстан
90 300
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям
126 415
030
Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан
-16 115
094
Управление государственными активами
-20 000
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
-41 904
217
Развитие науки
-41 904
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
-93 744
001
Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности и охраны окружающей среды
-93 744
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-128 947
001
Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
-6 720
006
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
550
073
Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках Рамочных соглашений о партнерстве
-118 067
081
Обеспечение представления статистической информации
-4 710
690
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
-32 000
002
Проведение выборов
-32 000
002
Оборона
400 000
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
400 000
060
Организация деятельности в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
400 000
003
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 721 784
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан

001
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
67 653
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
200 602
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
200 602
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
73 346
001
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
-155 666
003
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын делимитациялау және демаркациялау
-4 500
005
Шетелдік іссапарлар
233 512
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
90 300
001
Бюджеттік жоспарлауды, орындалуын және мемлекеттік бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер
126 415
030
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
-16 115
094
Мемлекеттік активтерді басқару
-20 000
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-41 904
217
Ғылымды дамыту
-41 904
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
-93 744
001
Энергетика, атом энергиясы, мұнай-газ және мұнай-химия өнеркәсібі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
-93 744
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-128 947
001
Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-6 720
006
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулердің іске асырылуын қамтамасыз ету
550
073
Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету
-118 067
081
Статистикалық ақпаратты ұсынуды қамтамасыз ету
-4 710
690
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы
-32 000
002
Сайлау өткізу
-32 000
002
Қорғаныс
400 000
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
400 000
060
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою саласындағы қызметті ұйымдастыру
400 000
003
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 721 784
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi

694 000
16.
Город Астана
60 255
17.
Город Шымкент
668 000
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2018 года № 807
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2017 года № 823
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслировании новостных телепередач
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
оказание услуг специалиста жестового языка
расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
Всего

694 000
16.
Астана қаласы
60 255
17.
Шымкент қаласы
668 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 807 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 823 қаулысына
14-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
оның ішінде:
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтау
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз ету
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейту
Барлығы: