О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2018 года № 822.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 458) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строку:
"Жаксылыков
Тимур Мекешевич
Помощник Президента Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Жамаубаев
Ерулан Кенжебекович
Помощник Президента Республики Казахстан";
строку:
"Султанов
Бахыт Турлыханович
Министр финансов Республики
Казахстан"
исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 822 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 458-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
"Жақсылықов
Тимур Мекешұлы
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Жамаубаев
Ерұлан Кенжебекұлы
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі";
мына:
"Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі"
деген жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев