О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 1110 "Об установлении размера оплаты юридической помощи, оказываемой адвокатом, и возмещения расходов, связанных с защитой и представительством" и от 31 декабря 2015 года № 1150 "Об утверждении Правил ведения учета бесплатной юридической помощи в виде правового консультирования, оказанной адвокатом"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2018 года № 833.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.2
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 1110 "Об установлении размера оплаты юридической помощи, оказываемой адвокатом, и возмещения расходов, связанных с защитой и представительством" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 75-76, ст. 561);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1150 "Об утверждении Правил ведения учета бесплатной юридической помощи в виде правового консультирования, оказанной адвокатом" (САПП Республики Казахстан 2015 г., № 80-81-82, ст. 593).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования, за исключением подпункта 1) пункта 1 настоящего постановления, который вводится в действие с 1 января 2019 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Адвокат көрсететін заң көмегіне ақы төлеу және қорғау мен өкілдік етуге байланысты шығыстарды өтеу мөлшерін белгілеу туралы" 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1110 және "Адвокат көрсеткен құқықтық консультация беру түріндегі тегін заң көмегін есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1150 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 833 қаулысы.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Адвокат көрсететін заң көмегіне ақы төлеу және қорғау мен өкілдік етуге байланысты шығыстарды өтеу мөлшерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1110 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 75-76, 561-құжат);
2) "Адвокат көрсеткен құқықтық консультация беру түріндегі тегін заң көмегін есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1150 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 80-81-82, 593-құжат).
2. Осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін осы қаулының 1-тармағының 1) тармақшасын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев