О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2014 года № 19 "Об утверждении Правил выдачи пропусков на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2019 года № 16.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2014 года № 19 "Об утверждении Правил выдачи пропусков на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 2, ст. 9) следующее изменение:
Правила выдачи пропусков на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2019 года № 16
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2014 года № 19
Правила выдачи пропусков на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду
1. Общие положения
1. Настоящие Правила выдачи пропусков на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду (далее - Правила) определяют порядок выдачи Пограничной службой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (далее - Пограничная служба) пропусков на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду, а также иностранных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств), средств передвижения по льду, которые временно эксплуатируются в территориальных водах (море) и внутренних водах Республики Казахстан (далее - пропуск).

"Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 19 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 16 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 19 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж. № 2, 9-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру қағидалары осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 25 қаңтардағы
№ 16 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 қаңтардағы
№ 19 қаулысымен
бекітілген
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру қағидалары 1. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) қазақстандық өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) және мұз үстімен жылжитын құралдардың, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумақтық суларында (теңізде) және ішкі суларында уақытша пайдаланылатын шетелдік өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің (бұдан әрі – Шекара қызметі) рұқсаттамалар (бұдан әрі – рұқсаттама) беру тәртібін айқындайды.

2. Физические и юридические лица (далее - инициаторы) при выходе из порта (пункта базирования), пребывании в территориальных водах (море) и внутренних водах Республики Казахстан и возвращении в порт (пункт базирования) на казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судах (средствах) и средствах передвижения по льду по требованию представителей Пограничной службы предъявляют для проверки пропуска, выданые Пограничной службой, и документы, удостоверяющие личность.
3. Пограничная служба при ведении поисковых мероприятий в пограничном пространстве вправе вносить ограничения или временно приостанавливать действие пропусков, о чем уведомляются государственные и местные исполнительные органы.
2. Порядок выдачи пропусков
4. Для получения пропусков инициаторы представляют в электронном формате через веб-портал "электронного правительства" (далее - портал) в Пограничную службу следующие документы:
1) представление на получение пропусков для выхода в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду (далее - представление) с прилагаемым к нему списком лиц по форме согласно приложению 1 к Правилам;
2) копии разрешительных документов соответствующих уполномоченных органов на ведение в территориальных водах (море) и внутренних водах промысловой, исследовательской, изыскательской или иной деятельности.
5. Государственные органы и организации, которые намерены проводить морские научные исследования и (или) изыскательскую деятельность в территориальных водах (море), при внесении через портал представлений в Пограничную службу дополнительно представляют информацию о:
1) характере и целях проекта, описании научного оборудования;
2) методе и средствах, которые будут использованы, включая название, тип и класс судов, точных географических данных по районам, в которых будет проводиться проект;
3) дате прибытия и ухода исследовательских судов или в соответствующих случаях размещения и снятия оборудования;
4) наименовании организации, руководителе или лице, ответственном за проект.
6. Вносимые представления должны быть согласованы с территориальными подразделениями Комитета национальной безопасности Республики Казахстан и органов внутренних дел Республики Казахстан.
Сроки согласования не должны превышать десяти рабочих дней с момента получения представления.
7. В случае установления факта представления документов, указанных в пунктах 4 и 5 Правил, не в полном объеме, Пограничная служба в течение двух рабочих дней дает письменный мотивированный отказ о дальнейшем рассмотрении представления по форме согласно приложению 2 к Правилам.

2. Жеке және заңды тұлғалар (бұдан әрі – бастамашылар) порттан (орналасу пунктінен) шыққанда, Қазақстан Республикасының аумақтық суларында (теңізінде) және ішкі суларында болған кезде және қазақстандық өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелерде (құралдарда) және мұз үстімен жылжитын құралдарда портқа (орналасу пунктіне) оралған кезде Шекара қызметі өкілдерінің талабы бойынша Шекара қызметі берген рұқсаттамаларын және жеке басын куәландыратын құжаттарын тексеру үшін береді.
3. Шекара қызметі шекаралық кеңістікте іздеу іс-шараларын жүргізу кезінде рұқсаттамаларға шектеулер қоюға немесе қолданысын уақытша тоқтата тұруға құқылы, ол туралы мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдарды хабардар етеді.
2. Рұқсаттамалар беру тәртібі
4. Бастамашылар рұқсаттамалар алу үшін электронды форматта, "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы (бұдан әрі – портал) Шекара қызметіне мынадай құжаттарды ұсынады:
1) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша адамдар тізімін қоса бере отырып, қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар алуға ұсыну (бұдан әрі – ұсыну);
2) аумақтық суларда (теңізде) және ішкі суларда кәсіпшілік, зерттеу, іздестіру немесе өзге де қызметті жүргізуге тиісті уәкілетті органдардың рұқсат беру құжаттарының көшірмелері.
5. Аумақтық суларда (теңізде) теңіздегі ғылыми зерттеулер және (немесе) іздестіру қызметін жүргізуге ниеттенген мемлекеттік органдар және ұйымдар портал арқылы Шекара қызметіне ұсынулар енгізген кезде:
1) жобаның сипаты және мақсаты;
2) кемелердің атауын, типін және сыныбын қоса алғанда, пайдаланылатын әдіс пен құралдар;
3) зерттеу жүргізетін кемелер келетін және кететін немесе тиісті жағдайларда жабдықтар орналастырылатын және алып тасталатын күн;
4) жобаға жауапты ұйымның атауы, басшы немесе адам туралы толық ақпараты бар қосымша құжаттарды ұсынады.
6. Енгізілетін ұсынулар Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің аумақтық бөлімшелерімен және Қазақстан Республикасының ішкі істер органдарымен келісілуге тиіс.
Келісу мерзімдері ұсыну алынған сәттен бастап он жұмыс күнінен аспауға тиіс.
7. Қағидалардың 4 және 5-тармақтарында көрсетілген құжаттарды толық ұсынбау фактілері анықталған жағдайда Шекара қызметі екі жұмыс күні ішінде Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ұсынуды одан әрі қараудан жазбаша уәждеп бас тартады.

8. Срок рассмотрения представления и выдача пропуска Пограничной службой через портал составляет не более пятнадцати рабочих дней с момента внесения представления инициатором.
9. Выдача пропуска осуществляется Пограничной службой по форме, согласно приложению 3 к Правилам, через портал в электронном формате.
10. Пропуск выдается на указанный в представлении срок с учетом сроков действия разрешения соответствующих уполномоченных органов на ведение промысловой, исследовательской, изыскательской или иной деятельности, но не более одного календарного года.
По истечении срока действия пропуск утрачивает силу.
11. В случае утери (порчи) пропуска инициатором представляются письменное ходатайство о повторной выдаче пропуска в Пограничную службу, а также письменное объяснение по факту его утери.
Пограничной службой в срок не более трех рабочих дней осуществляется повторная выдача пропуска.
12. В случаях выявления правонарушений, связанных с нарушением инициаторами режима Государственной границы Республики Казахстан, режима территориальных вод (моря) и внутренних вод, а также принятия уполномоченными органами мер к прекращению незаконной деятельности, ранее выданные им пропуска изымаются Пограничной службой.
Приложение 1
к Правилам выдачи пропусков
на выход в территориальные
воды (море) и внутренние воды
Республики Казахстан
казахстанских маломерных
самоходных и несамоходных
(надводных и подводных) судов
(средств) и средств
передвижения по льду
Форма
Представление на получение пропусков для выхода в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду
0000 әскери бөлімінің командиріне
(командиру воинской части 0000)
ҰСЫНУ
(ПРЕДСТАВЛЕНИЕ)
Теңізге шығуға рұқсаттама беруді сұраймын ________________________________
(Прошу выдать пропуск на выход в море)
______________________________________________________________________
(заң тұлғаның атау, жеке тұлғаның тегі, аты, әкісінің аты)
(наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество физического лица)
Мақсаты (с целью) _____________________________________________________
Уақыты (время) ________________________________________________________
Ауданында аумақтық суларда болу _______________________________________
(нахождение в территориальных водах в районе)
______________________________________________________________________
Жүзу құралының түрі (тип плавсредства) ___________________________________
Жүзу құралының тіркеу № (рег. № плавсредства) ____________________________
Жүзу құралының тіркелімге алыну орны (место приписки плавсредства): _______
______________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының азаматтарына (шетелдік және азаматтығы жоқ
тұлғаларға) қоса берілген тізімге сәйкес саны ___________ дана рұқсаттама
(Гражданам Республики Казахстан (иностранцам и лицам без гражданства)
согласно прилагаемому списку в количестве ______________ экземпляров)
Ұсынуға мынадай құжаттар қоса беріледі __________________________________
(К представлению прилагаются следующие документы)
______________________________________________________________________
лауазымы (должность)
қолы (подпись) ____________________
__________________________________
(күні, айы, жылы) (дата, месяц, год)
место печати
2
(оборотная сторона)
Список граждан Республики Казахстан (иностранцев, лиц без гражданства) на получение пропусков для выхода в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду
№ п/п
Ф.И.О.
Число, месяц, год рождения
Адрес места жительства
Место работы, должность
№ документа, удостоверяющего личность
Гражданство
Примечание
1
2
3
Итого: _____________________________________________________________
(общее количество лиц - прописью)
При этом будут задействованы технические средства:
№ п/п
Наименование технического средства
Государственный регистрационный номер
Ф.И.О. капитана
Примечание
1
2
Приложение 2
к Правилам выдачи пропусков
на выход в территориальные
воды (море) и внутренние воды
Республики Казахстан
казахстанских маломерных
самоходных и несамоходных
(надводных и подводных) судов
(средств) и средств
передвижения по льду
Форма
Уведомление об отказе в выдаче пропуска на выход казахстанских судов в территориальные воды (море), внутренние воды Республики Казахстан
Куда _____________________
_________________________
Кому ____________________
(адрес и установочные
данные инициатора)
УВЕДОМЛЕНИЕ
_____________________________________________________ на Ваше заявление
от __ ___________ 20___ года уведомляем об отказе в выдаче пропуска на выход
в территориальные воды (море), внутренние воды Республики Казахстан в связи
с представлением документов не в полном объеме на _______________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
(тип маломерного самоходного и несамоходного (надводного и подводного)
судна (средства) и средства передвижения по льду)
Командир воинской части 0000 __________________________________________
подпись, Ф.И.О. должностного лица
"_____" _____________ 20 ___ года.
(дата,             месяц,       год)
М.П.
Приложение 3
к Правилам выдачи пропуска на
выход в территориальные воды
(море) и внутренние воды
Республики Казахстан
казахстанских маломерных
самоходных и несамоходных
(надводных и подводных) судов
(средств) и средств
передвижения по льду
Форма
Пропуск на выход в территориальные воды (море) и внутренние воды Республики Казахстан казахстанских маломерных самоходных и несамоходных (надводных и подводных) судов (средств) и средств передвижения по льду
РҰҚСАТТАМА түбіршегінің № ________
(корешок пропуска)
(выдан) _____________________ берілді
(жителю) ___________________ тұрғыны
20 _____ жылы теңізге және ішкі суларға
шығуға рұқсат берілген
(разрешен выход в море и внутренние
воды в 20____ году)
Ауданның аумақтық суларында болу
(нахождение в территориальных
водах в районе)
Жол жүру бағыты ___________________
(маршрут следования)
Теңізге шығу мақсаты ________________
(цель выхода в море)
Шығу уақыты _______________________
(время выхода)
Келу уақыты ________________________
(время пребывания)
Жүзу құралының түрі_________________
(тип плавсредства)
Жүзу құралының тіркеу №_____________
(рег. № плавсредства)
Жүзу құралының тіркелімге алыну орны
(место приписки плавсредства):
___________________________________
Негіздеме __________________________
(основание)
Берілген күні _______________________
(дата выдачи)
0000 ә/б "_____" заставасының бастығы
(начальник заставы "_______" в/ч 0000)
___________________________________
___________________________________
место печати
РҰҚСАТТАМА № _________
(пропуск)
(выдан)____________________ берілді
(жителю) _________________ тұрғыны
20 ____ жылы теңізге және ішкі суларға
шығуға рұқсат берілген
(разрешен выход в море и внутренние
воды в 20 __ году)
Аумақтық сулардан тыс ауданда болу
(нахождение в территориальных
водах в районе)
Жол жүру бағыты ___________________
(маршрут следования)
Теңізге шығу мақсаты________________
(цель выхода в море)
Шығу уақыты _______________________
(время выхода)
Келу уақыты ________________________
(время пребывания):
Жүзу құралының түрі
(тип плавсредства)
Жүзу құралының тіркеу № ____________
(рег. № плавсредства)
Жүзу құралының тіркелімге алыну орны
(место приписки плавсредства)
___________________________________
Рұқсаттама жеке басын куәландыратын
құжат ұсынылған жағдайда жарамды
(пропуск действителен при предъявлении
документа, удостоверяющего личность)
№ ______
Берілген күні _______________________
(дата выдачи)
0000 ә/б "_____" заставасының бастығы
(начальник заставы "_______" в/ч 0000)
___________________________________
место печати

8. Шекара қызметінің ұсынуды қарау және портал арқылы рұқсаттамаларды беру мерзімі бастамашы ұсынуды енгізген сәттен бастап он бес жұмыс күнінен аспайды.
9. Рұқсаттаманы беруді Шекара қызметі электрондық форматта, портал арқылы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жүзеге асырады.
10. Рұқсаттама кәсіпшілік, зерттеу, іздестіру немесе өзге де қызметті жүргізуге тиісті уәкілетті органдар рұқсатының қолданылу мерзімін ескере отырып, ұсынуда көрсетілген мерзімге беріледі, бірақ күнтізбелік бір жылдан аспауға тиіс.
Қолданылу мерзімі аяқталғаннан кейін рұқсаттама күшін жояды.
11. Рұқсаттама жоғалған (бүлінген) жағдайда, бастамашылар Шекара қызметіне рұқсаттамаларды қайта беру туралы жазбаша өтінішхат, сондай-ақ рұқсаттамаларды жоғалту фактісі бойынша жазбаша түсініктеме береді.
Шекара қызметі үш жұмыс күнінен аспайтын мерзімде рұқсаттаманы қайта беруді жүзеге асырады.
12. Бастамашылардың Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекара режимін, аумақтық сулар (теңіздер) және ішкі сулар режимін бұзуымен байланысты құқық бұзушылықтары анықталғанда, сондай-ақ уәкілетті органдар заңсыз іс-қимылдарды тоқтату шараларын қолданған жағдайда Шекара қызметі оларға берген рұқсаттамаларды алып қояды.
Қазақстандық шағын көлемді
өздігінен жүзетін және өздігінен
жүзбейтін (суүсті және суасты)
кемелердің (құралдардың) және
мұз үстімен жылжитын
құралдардың Қазақстан
Республикасының аумақтық
суларына (теңізіне) және ішкі
суларына шығуына
рұқсаттамалар беру
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар алуға ұсыну
0000 әскери бөлімінің командиріне
(командиру воинской части 0000)
ҰСЫНУ (ПРЕДСТАВЛЕНИЕ)
Теңізге шығуға рұқсаттама беруді сұраймын ________________________________ (Прошу выдать пропуск на выход в море) ______________________________________________________________________ (заңды тұлғаның аты, жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты) (наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество физического лица) Мақсаты (с целью) _____________________________________________________ Уақыты (время) ________________________________________________________ _______________________________________ ауданында аумақтық суларда болу (нахождение в территориальных водах в районе) ______________________________________________________________________ Жүзу құралының түрі (тип плавсредства) ___________________________________ Жүзу құралының тіркеу № (рег. № плавсредства) ____________________________ Жүзу құралының тіркелімге алыну орны (место приписки плавсредства): _______ ______________________________________________________________________ Қазақстан Республикасының азаматтарына (шетелдік және азаматтығы жоқ тұлғаларға) қоса берілген тізімге сәйкес саны ___________ дана рұқсаттама (Гражданам Республики Казахстан (иностранцам и лицам без гражданства) согласно прилагаемому списку в количестве ______ экземпляров)
Ұсынуға мынадай құжаттар қоса беріледі __________________________________ (К представлению прилагаются следующие документы) ______________________________________________________________________ лауазымы (должность)
қолы (подпись) ___________________ ________________________________ (күні, айы, жылы) (дата, месяц, год)
МО
2
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығу үшін рұқсаттамалар алуға Қазақстан Республикасы азаматтарының (шетелдіктердің, азаматтығы жоқ тұлғалардың) тізімі
Р/с №
Т.А.Ә.
Туған жылы, күні, айы,
Тұратын жерінің мекенжайы
Жұмыс орны, лауазымы
Жеке басын куәландыратын құжаттың №
Азаматтығы
Ескертулер
1
2
3
Барлығы: __________________________________________________________ (адамдардың жалпы саны – жазбаша)
Бұл ретте мынадай техникалық құралдар тартылатын болады:
Р/с №
Техникалық құралдардың атауы
Мемлекеттік тіркеу нөмірі
Капитанның Т.А.Ә.
Ескертулер
1
2
Қазақстандық шағын көлемді
өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Қазақстандық кемелердің Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттама беруден бас тарту туралы хабарлама
Қайда _____________________
___________________________
Кімге ______________________
(бастамашының мекенжайы
және анықтау деректері)
ХАБАРЛАМА
Сіздің 20___жылғы "____" ______ өтінішіңізге __________________________ ұсынылған құжаттардың толық болмауына байланысты _______________________________________________________________________ _______________________________________________________________________ Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне), ішкі суларына шығуға рұқсаттама беруден бас тартылатыны туралы хабарлаймыз, шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың түрі
0000 әскери бөлімінің командирі _______________________________________ лауазымды тұлғаның қолы, Т.А.Ә. 20___ жылғы "_____" ____________________ (күні, айы, жылы)
М.О.
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттамалар беру қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Қазақстандық шағын көлемді өздігінен жүзетін және өздігінен жүзбейтін (суүсті және суасты) кемелердің (құралдардың) және мұз үстімен жылжитын құралдардың Қазақстан Республикасының аумақтық суларына (теңізіне) және ішкі суларына шығуына рұқсаттама
РҰҚСАТТАМА түбіршегінің № ______ (корешок пропуска)
(выдан)___________________ берілді (жителю)_________________ тұрғыны
20 ___ жылы теңізге және ішкі суларға шығуға рұқсат берілген (разрешҰн выход в море и внутренние воды в 20__ году)
Ауданның аумақтық суларында болу (нахождение в территориальных водах в районе)
Жүру бағыты ______________________ (маршрут следования)
Теңізге шығу мақсаты _______________ (цель выхода в море)
Шығу уақыты ______________________ (время выхода)
Келу уақыты _______________________ (время пребывания)
Жүзу құралының түрі________________ (тип плавсредства)
Жүзу құралының тіркеу №____________ (рег. № плавсредства)
Жүзу құралының тіркелімге алыну орны (место приписки плавсредства): ___________________________________ Негіздеме __________________________ (основание)
Берілген күні _______________________ (дата выдачи)
0000 ә/б "____" заставасының бастығы (начальник заставы "_______" в/ч 0000) ___________________________________ ___________________________________
МО
РҰҚСАТТАМА №________ (пропуск)
(выдан)_____________________ берілді (жителю) __________ ________ тұрғыны
20 ___ жылы теңізге және ішкі суларға шығуға рұқсат берілген (разрешҰн выход в море и внутренние воды в 20__ году)
Аумақтық сулардан тыс ауданда болу (нахождение в территориальных водах в районе)
Жүру бағыты _______________________ (маршрут следования)
Теңізге шығу мақсаты ________________ (цель выхода в море)
Шығу уақыты _______________________ (время выхода)
Келу уақыты ________________________ (время пребывания):
Жүзу құралының түрі (тип плавсредства)
Жүзу құралының тіркеу № ____________ (рег. № плавсредства)
Жүзу құралының тіркелімге алыну орны (место приписки плавсредства) ___________________________________
Рұқсаттама жеке басын куәландыратын құжат ұсынылған жағдайда жарамды (пропуск действителен при предъявлении документа, удостоверяющего личность)
№ ______
Берілген күні _______________________ (дата выдачи)
0000 ә/б "_____" заставасының бастығы (начальник заставы "_______" в/ч 0000) ___________________________________ ___________________________________
МО