О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" и от 29 декабря 2018 года № 920 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2019 года № 19.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205):
в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 920 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан":
пункт 2 исключить;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. После выполнения мероприятия, предусмотренного пунктом 1 настоящего постановления, реорганизовать республиканское государственное учреждение "Департамент по финансовому мониторингу по городу Алматы Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан" путем присоединения к республиканскому государственному учреждению "Департамент экономических расследований по городу Алматы Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2019 года № 19
Перечень государственных учреждений – территориальных органов Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан
1. Департамент экономических расследований по Акмолинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Департамент экономических расследований по Актюбинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы" 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 және "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 920 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 19 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 24 сәуiрдегi № 387 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi туралы ережеде:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингi комитетiнiң аумақтық органдары – мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 920 қаулысында:
2-тармақ алып тасталсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы қаулының 1-тармағында көзделген іс-шара орындалғаннан кейін "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитеті Алматы қаласы бойынша Қаржы мониторингі департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Алматы қаласы бойынша Экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.";
көрсетілген қаулыға 1-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2019 жылғы 25 қаңтардағы
№ 19 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингi комитетiнiң аумақтық органдары – мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Ақмола облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Ақтөбе облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".

3. Департамент экономических расследований по Алматинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Департамент экономических расследований по Атырауской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Департамент экономических расследований по Западно-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Департамент экономических расследований по Жамбылской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Департамент экономических расследований по Карагандинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Департамент экономических расследований по Костанайской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Департамент экономических расследований по Кызылординской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Департамент экономических расследований по Мангистауской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Департамент экономических расследований по Туркестанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Департамент экономических расследований по городу Шымкент Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Департамент экономических расследований по Павлодарской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Департамент экономических расследований по Северо-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Департамент экономических расследований по Восточно-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Департамент экономических расследований по городу Астане Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Департамент экономических расследований по городу Алматы Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2019 года № 19
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2018 года № 920
Перечень реорганизуемых республиканских государственных учреждений, находящихся в ведении Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан

3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Алматы облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Атырау облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
5. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
6. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Жамбыл облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
7. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қарағанды облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
8. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қостанай облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
9. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қызылорда облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
10. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Маңғыстау облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
11. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Түркістан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
12. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Шымкент қаласы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
13. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Павлодар облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
14. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
15. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
16. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Астана қаласы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
17. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Алматы қаласы бойынша экономикалық тергеу департаменті".
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2019 жылғы 25 қаңтардағы
№ 19 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 920 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетiнің қарамағындағы қайта ұйымдастырылатын республикалық мемлекеттік мекемелердің тізбесі

1. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Акмолинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
2. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Актюбинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
3. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Алматинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
4. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Атырауской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
5. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Западно-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
6. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Жамбылской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
7. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Карагандинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.

1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Ақмола облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Ақтөбе облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Алматы облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетнің Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Атырау облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
5. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
6. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Жамбыл облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
7. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қарағанды облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.

8. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Костанайской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
9. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Кызылординской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
10. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Мангистауской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
11. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Туркестанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Туркестанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
12. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по городу Шымкент Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по городу Шымкент Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
13. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Павлодарской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
14. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Северо-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".

8. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қостанай облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
9. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қызылорда облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
10. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Маңғыстау облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
11. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Түркістан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
12. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Шымкент қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Шымкент қаласы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
13. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Павлодар облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
14. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.

15. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Восточно-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
16. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по городу Астане Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по городу Астане Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
17. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по городу Алматы Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".

15. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
16. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Астана қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Астана қаласы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
17. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Алматы қаласы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.