О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1217 "Об утверждении требований к информации об индексе фильма"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2019 года № 162.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1217 "Об утверждении требований к информации об индексе фильма" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 58, ст. 828).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Фильмнің индексі туралы ақпаратқа қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1217 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 162 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Фильмнің индексі туралы ақпаратқа қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1217 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 58, 828-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин