О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2011 года № 1321 "Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2012 - 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2019 года № 176. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2021 года № 784.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.11.2021 № 784.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2011 года № 1321 "Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2012 - 2020 годы" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2019 - 2025 годы";
пункты 1 и 2 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемый Комплексный план социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2019 - 2025 годы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан, местным исполнительным органам Мангистауской области и организациям (по согласованию) обеспечить своевременное выполнение мероприятий, предусмотренных Планом, и по итогам года, не позднее 20 января, представлять информацию о ходе их реализации в Министерство национальной экономики Республики Казахстан.";
Комплексный план социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2012 - 2020 годы, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 апреля 2019 года № 176
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2011 года № 1321
Комплексный план

"Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 1321 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 176 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 4 қарашадағы № 784 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.11.2021 № 784 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 1321 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2019 – 2025 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы";
1 және 2-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2019 – 2025 жылдарға арналған кешенді жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органдары мен ұйымдары (келісу бойынша) Жоспарда көзделген іс-шаралардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етіп, жылдың қорытындылары бойынша 20 қаңтардан кешіктірмей Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігіне олардың іске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспары осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ 176 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 11 қарашадағы
№ 1321 қаулысымен
бекітілген

2019 год - 2 900,0
республиканский бюджет
2.
Субсидирование арендной платы за проживание в общежитиях города Актау для трудоустроенных граждан из числа молодежи города Жанаозен
информация в МТСЗН
акимат Мангистауской области, АО "НК "КазМунайГаз"
(по согласованию)
ежегодно,
2019 - 2025 годы
2019 год - 236,3
2020 год - 236,3
2021 год - 236,3
2022 год - 236,3
2023 год - 236,3
2024 год - 236,3
2025 год - 236,3
средства
АО "НК "КазМунайГаз",
АО "Озенмунайгаз"
3.
Приобретение жилья в городе Актау с последующей передачей в коммунальный жилищный фонд для переселения социально-уязвимых слоев населения города Жанаозен
акт приема-передачи
акимат Мангистауской области,
АО "НК "КазМунайГаз"
(по согласованию)
2019 - 2021
годы
2019 год - 1 000,0
2020 год - 1 500,0
2021 год - 1 500,0
средства
АО "НК "КазМунайГаз"
4.
Субсидирование расходов на переселение в регионы прибытия согласно Государственной программе развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"
информация в МТСЗН
акимат Мангистауской области,
АО "НК "КазМунайГаз"
(по согласованию)
2019 - 2025 годы
2019 год - 20,0
2020 год - 20,0
2021 год - 20,0
средства
АО "НК "КазМунайГаз"
5.
Проработка вопроса по развитию курортной зоны отдыха "Кендерли", в том числе строительству гостиниц, баз отдыха, детских оздоровительных лагерей и прочих объектов индустрии туризма путем привлечения инвесторов
предложения в МКС
акимат Мангистауской области
2019 - 2025 годы
не требуются
-
6.
Развитие курортной зоны города Актау (до паромного комплекса Курык), в том числе строительство 45 гостиничных комплексов до 2025 года
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области
2019 - 2025 годы
2019 год - 3 000,0
2020 год - 7 000,0
2021 год - 7 000,0
2022 год - 7 000,0
2023 год - 7 200,0
2024 год - 11 500,0
2025 год - 17 300,0
частные инвестиции
II. Обеспечение стабильной работы предприятий нефтегазовой отрасли
7.
Обеспечение уровня добычи нефти на месторождениях АО "Озенмунайгаз" в объеме 5,5 млн. тонн в год с сохранением рабочих мест в количестве не менее 9 тысяч человек
информация в МЭ
АО "Озенмунайгаз" (по согласованию)
2019 - 2025 годы
не
требуются
АО "Озенмунайгаз"
(по согласованию)
8.
Принятие мер по биологической очистке замазученного грунта
информация в МЭ
АО "Озенмунайгаз" (по согласованию),
АО "НК "КазМунайГаз"
(по согласованию)
2019 - 2025 годы
2019 год - 995,0
2020 год - 995,0
2021 год - 4 975,0
2022 год - 4 975,0
2023 год - 4 597,0
средства
АО "Озенмунайгаз"
9.
Проработка вопроса реализации проекта геологической разведки и перехода на промышленную эксплуатацию группы месторождений нефти и газа в Жазгурлинской депрессии для обеспечения сырьем производственных мощностей газоперерабатывающих заводов
информация в МЭ
АО "НК "КазМунайГаз"
(по согласованию)

2019 жылы – 2 900,0
республикалық бюджет
2.
Жаңаөзен қаласының жастары арасынан жұмысқа орналастырылған азаматтарға Ақтау қаласының жатақханаларында тұрғаны үшін жалға алу төлемақысын субсидиялау
Еңбекминіне ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі,
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ (келісу бойынша)
жыл сайын
2019 – 2025 жылдар
2019 жылы – 236,3
2020 жылы – 236,3
2021 жылы – 236,3
2022 жылы – 236,3
2023 жылы – 236,3
2024 жылы – 236,3
2025 жылы – 236,3
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ,
"Өзенмұнайгаз" АҚ
қаражаты
3.
Жаңаөзен қаласындағы халықтың әлеуметтік осал топтарының қоныс аударуы үшін кейіннен коммуналдық тұрғын үй қорына бере отырып, Ақтау қаласында тұрғын үй сатып алу
қабылдау-беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі,
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ (келісу бойынша)
2019 – 2021
жылдар
2019 жылы – 1 000,0
2020 жылы – 1 500,0
2021 жылы – 1 500,0
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ
қаражаты
4.
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасына сәйкес көшіп келетін өңірлерге қоныс аудару шығыстарын субсидиялау
Еңбекминіне ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі,
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ
(келісу бойынша)
2019 – 2025 жылдар
2019 жылы – 20,0
2020 жылы – 20,0
2021 жылы – 20,0
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ
қаражаты
5.
"Кендірлі" курорттық демалыс аймағын дамыту, оның ішінде инвесторлар тарту арқылы мейрамханалар, демалыс базаларын, балаларды сауықтыру лагерьлерін және өзге де туризм индустриясы объектілерін салу мәселесін пысықтау
МСМ-ге ұсыныстар
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 – 2025 жылдар
талап етiлмейдi
-
6.
Ақтау қаласының курорттық аймағын (Құрық паром кешеніне дейін) дамыту, оның ішінде 2025 жылға дейін 45 қонақ үй кешенін салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 – 2025 жылдар
2019 жылы – 3 000,0
2020 жылы – 7 000,0
2021 жылы – 7 000,0
2022 жылы – 7 000,0
2023 жылы – 7 200,0
2024 жылы – 1 500,0
2025 жылы – 7 300,0
жеке
инвестициялар
ІІ. Мұнай-газ саласы кәсіпорындарының тұрақты жұмысын қамтамасыз ету
7.
Кемінде 9 мың адамның жұмыс орнын сақтай отырып, "Өзенмұнайгаз" АҚ-ның кен орындарында мұнай өндiру деңгейiн 5,5 млн. тонна көлемінде қамтамасыз ету
ЭМ-ге ақпарат
"Өзенмұнайгаз" АҚ
(келісу бойынша)
2019 – 2025 жылдар
талап етiлмейдi
"Өзенмұнайгаз" АҚ
(келісу бойынша)
8.
Мазутталған топырақты биологиялық тазарту бойынша шараларды қабылдау
ЭМ-ге ақпарат
"Өзенмұнайгаз" АҚ (келісу бойынша),
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ
(келісу бойынша)
2019 – 2025 жылдар
2019 жылы – 995,0
2020 жылы – 995,0
2021 жылы – 4 975,0
2022 жылы – 4 975,0
2023 жылы – 4 597,0
"Өзенмұнайгаз" АҚ
қаражаты
9.
Өндірістік қуаттарын шикізатпен қамтамасыз ету үшін Жазғұрлы депрессиясындағы мұнай және газ кен орындары тобын геологиялық барлау және өнеркәсіптік пайдалануға өту жобасын іске асыру мәселесін пысықтау
ЭМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз"
ҰК" АҚ
(келісу бойынша)

2020 - 2021 годы
-
-
1. Создание новых и расширение текущих производственных мощностей
10.
Строительство Центрального пункта сдачи нефти
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области
2020 год
1 700,0
частные
инвестиции
11.
Строительство и эксплуатация мини-завода по переработке сахарного сырца и производству на его основе сахарного песка
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области
2019 год
86,6
частные
инвестиции
12.
Строительство предприятия по производству электроэнергии на базе малых газопоршневых электростанций
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области
2019 год
5 400
частные инвестиции
13.
Строительство цеха по изготовлению, ремонту и сервисному обслуживанию штанговых глубинных насосов на территории СЭЗ "Морпорт Актау"
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области
2020 - 2021 годы
2020 год - 250,0
2021 год - 250,0
частные инвестиции
14.
Модернизация ТОО "Казахский газоперерабатывающий завод", включая строительство нового газоперерабатывающего завода с учетом существующих объемов сырья
акт выполненных работ
АО
"НК "КазМунайГаз" (по согласованию)
2019 - 2022 годы
2019 год - 2 705,0
2020 год - 35 139,0
2021 год - 34 725,0
2022 год - 34 725,0
средства
АО "НК "КазМунайГаз"
15.
Расширение производства комбината по переработке твердо-бытовых отходов города Жанаозен путем открытия цеха по производству брусчатки, бордюров, водостоков, резиновых покрытий
информация в МЭ
акимат Мангистауской области
2019 годы
2019 год - 130,0
частные инвестиции
III. Обеспечение занятости населения, стимулирование экономической активности, содействие в создании
новых производств и рабочих мест
1. Меры содействия занятости населения города Жанаозен
16.
Обучение выпускников общеобразовательных школ в технических и профессиональных учебных заведениях, высших учебных заведениях по востребованным специальностям в регионах республики по Государственной программе развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" - ежегодно не менее 200 детей
информация в МОН
акимат Мангистауской области
ежегодно, 2019 - 2025 годы
не требуются
-
17.
Обеспечение профессиональной подготовки и переподготовки не менее 250 человек трудоспособного населения региона (в том числе города Жанаозен) на базе двух подрядных учебных центров, определенных в рамках Проекта "Будущее Расширение - Проект Управления Устьевым Давлением ТШО"
информация в МТСЗН
акимат Мангистауской области,
ТОО "ТенгизШевройл"
(по согласованию)
ежегодно,
2019 - 2021 годы
в пределах предусмотренных средств
средства
ТОО "ТенгизШевройл"
18.
Обеспечение трудоустройства безработных города Жанаозен в объеме не менее 20% квоты от численности рабочих мест на инвестиционных проектах, реализуемых на территории региона
заключение меморандума
акимат Мангистауской области,
компании
работодатели
(по согласованию)
ежегодно, 2019 - 2025 годы
не
требуются
-
19.
Принятие мер по расширению деятельности ГКП "Озенинвест" акимата города Жанаозен (до 350 рабочих мест) по содержанию объектов коммунального хозяйства.
информация в МЭ
акимат Мангистауской области,
АО "Озенмунайгаз" (по согласованию),
АО "НК "КазМунайГаз"
(по согласованию)
2019 - 2025 годы

2020 – 2021 жылдар
-
-
Ағымдағы өндірістік қуаттарды кеңейту және жаңғырту
10.
Орталық мұнай тапсыру пунктін салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
1 700,0
жеке
инвестициялар
11.
Қант құрағын өңдеу және оның негізінде құмшекер өндіретін кіші зауыт салу және пайдалану
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
86,6
жеке
инвестициялар
12.
Шағын газ поршеньді электр станциясы базасында электр энергиясын өндіретін кәсіпорын салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
5 400
жеке
инвестициялар
13.
Ақтау теңіз порты АЭА аумағында штангалы тереңдік сорғы дайындау, жөндеу және сервистік қызмет көрсету цехын салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 – 2021 жылдар
2020 жылы – 250,0
2021 жылы – 250,0
жеке
инвестициялар
14.
Қолданыстағы шикізат көлемін есепке ала отырып, жаңа газ өңдеу зауытын салуды қоса алғанда, "Қазақ газ өңдеу зауыты" ЖШС жаңғырту
орындалған жұмыстар актісі
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ (келісу бойынша)
2019 – 2022 жылдар
2019 жылы – 2 705,0
2020 жылы – 35 139,0
2021 жылы – 34 725,0
2022 жылы – 34 725,0
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ
қаражаты
15.
Кеспе тастар, жиектастар, суағарлар, резеңке жабындар өндіретін цех ашу жолымен Жаңаөзен қаласындағы қатты тұрмыстық қалдықтарды қайта өңдеу комбинатының өндірісін кеңейту
ЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
2019 жылы – 130,0
жеке
инвестициялар
ІІІ. Халықты жұмыспен қамтамасыз ету, экономикалық белсенділікті ынталандыру,
жаңа өндірістер мен жұмыс орындарын құруға жәрдемдесу
Жаңаөзен қаласының тұрғындарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу шаралары
16.
Жалпы білім беретін мектеп түлектерін Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы бойынша республика өңірлеріндегі сұранысқа ие мамандықтар бойынша техникалық және кәсіптік оқу орындарында, жоғарғы оқу орындарында оқыту, жыл сайын кемінде 200 бала
БҒМ-ға ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
жыл сайын,
2019 – 2025 жылдар
талап етiлмейдi
-
17.
Өңірдің (оның ішінде Жаңаөзен қаласының) еңбекке қабілетті тұрғындарынан кемінде 250 адамды ТШО-ның "Болашақ кеңейту жобасының – сағалық қысымды басқару жобасының" аясында айқындалған екі мердігерлік оқу орталығы базасында оқыту, кәсіби даярлау және қайта даярлау
Еңбекминіне ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі,
"ТенгизШевройл" ЖШС
(келісу бойынша)
жыл сайын,
2019 – 2021 жылдар
көзделген қаражат шегінде
"ТенгизШевр
Ойл" ЖШС
қаражаты
18.
Өңір аумағында іске асырылып жатқан инвестициялық жобаларда жұмыс орындарының санынан кемінде 20 % квота көлемінде Жаңаөзен қаласының жұмыссыз тұрғындарын жұмысқа орналастыруды қамтамасыз ету
меморандум жасасу
Маңғыстау облысының әкімдігі,
жұмыс беруші компаниялар
(келісу бойынша)
жыл сайын,
2019 – 2025 жылдар
талап етiлмейдi
-
19.
Жаңаөзен қаласы "Өзенинвест" МКК-нің (350 жұмыс орнына дейін) міндеттемелерін ұлғайту тетігі арқылы коммуналдық шаруашылық объектілерін ұстау қызметін кеңейту бойынша шаралар қабылдау
ЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі,
"Өзенмұнайгаз" АҚ (келісу бойынша),
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ
(келісу бойынша)
2019 – 2025 жылдар

2019 год - 2100,0
2020 год - 600,0
2021 год - 600,0
2022 год - 600,0
2023 год - 600,0
2024 год - 600,0
2025 год - 600,0
средства
АО "Озенмунайгаз",
АО "НК "КазМунайГаз"
2. Создание новых рабочих мест через развитие малого среднего бизнеса
20.
Ежегодный охват не менее 500 человек по обучению населения города Жанаозен основам бизнеса
информация в МНЭ
акимат Мангистауской области, НПП
(по согласованию)
ежегодно,
2019 - 2025 годы
2019 год - 38,5
2020 год - 38,5
2021 год - 38,5
2022 год - 38,5
2023 год - 38,5
2024 год - 38,5
2025 год - 38,5
местный бюджет
21.
Создание "Коворкинг центра" для предпринимателей из числа молодежи города Жанаозен
информация в МНЭ
акимат Мангистауской области, НПП (по согласованию)
2020 год
220,0
частные инвестиции
22.
Обеспечение в установленном порядке объемами заказов на приобретение продуктов питания, спецодежды и спецобуви для работников предприятий нефтегазовой отрасли региона через местных товаропроизводителей Мангистауской области.
заключение договора
АО "Озенмунайгаз" (по согласованию), АО "Эмбамунайгаз" (по согласованию), нефтегазовые и сервисные компании региона
(по согласованию)
2019 - 2025
годы
не
требуются
-
23.
Обеспечение заполняемости производственной площадки технопарка города Жанаозен (индустриальная зона) проектами малого и среднего бизнеса (не менее 30 предприятий в среднесрочном периоде)
информация в МИИР
акимат Мангистауской области,
СПК "Каспий" (по согласованию),
НПП (по согласованию)
2019 - 2022 годы
не
требуются
-
IV. Поддержание социальной и инженерной инфраструктуры города Жанаозен
1.Здравоохранение
24.
Завершение строительства медицинского центра в городе Жанаозен со стационаром на 50 коек
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области, АО "Озенмунайгаз" (по согласованию)
2019 год
2019 год - 1 800,0
2019 год - 1 200,0
средства
АО "Озенмунайгаз"
частные инвестиции в рамках ГЧП
25.
Строительство врачебной амбулатории в микрорайоне "Мерей" в селе Рахат города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области
2020 год
2020 год - 387,9
местный бюджет
26.
Строительство врачебной амбулатории в поселке Кызылсай города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области
2022 год
согласно ПСД
местный бюджет
27.
Строительство врачебной амбулатории в микрорайоне "Арай" города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области
2023 год
согласно ПСД
местный бюджет
28.
Строительство 3-х модульных подстанций для филиала областной станции скорой медицинской помощи в городе Жанаозен (микрорайоны села Рахат, села Тенге, села Кызылсай)
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области
2020 год

2019 жылы – 2100,0
2020 жылы – 600,0
2021 жылы – 600,0
2022 жылы – 600,0
2023 жылы – 600,0
2024 жылы – 600,0
2025 жылы – 600,0
"Өзенмұнайгаз" АҚ,
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ
қаражаты
Шағын және орта бизнесті дамыту арқылы жаңа жұмыс орындарын құру
20.
Жаңаөзен қаласы халқын бизнес негіздеріне оқыту бойынша жыл сайын кемінде 500 адамды қамту
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі,
ҰКП (келісу бойынша)
жыл сайын,
2019 – 2025 жылдар
2019 жылы – 38,5
2020 жылы – 38,5
2021 жылы – 38,5
2022 жылы – 38,5
2023 жылы – 38,5
2024 жылы – 38,5
2025 жылы – 38,5
жергілікті бюджет
21.
Жаңаөзен қаласының жастары қатарынан шыққан кәсіпкерлер үшін "Коворкинг орталығын" құру
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі,
ҰКП (келісу бойынша)
2020 жыл
220,0
жеке
инвестициялар
22.
Маңғыстау облысының өңірдің мұнай-газ саласы кәсіпорындарының жұмыскерлері үшін жергілікті тауар өндірушілер арқылы тамақ өнімдерін, арнайы киімдер мен арнайы аяқ киімдерді сатып алуға тапсырыстар көлемімен белгіленген тәртіппен қамтамасыз ету
шарт жасасу
"Өзенмұнайгаз" АҚ (келісу бойынша), "Ембімұнайгаз" АҚ (келісу бойынша), өңірдің мұнай-газ және сервистік компаниялары
(келісу бойынша)
2019 – 2025
жылдар
талап етiлмейдi
-
23.
Жаңаөзен қаласы технопаркінің өндірістік алаңын (индустриялық аймағын) шағын және орта бизнес жобаларымен толтыруды қамтамасыз ету (орта мерзімді кезеңде кемінде 30 кәсіпорын)
ИИДМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі,
"Каспий" ӘКК (келісу бойынша),
ҰКП (келісу бойынша)
2019 – 2022 жылдар
талап етiлмейдi
-
ІV. Жаңаөзен қаласының әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымын қолдау
Денсаулық сақтау
24.
Жаңаөзен қаласындағы 50 кереуеттік стационары бар медициналық орталықтың құрылысын аяқтау
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі,
"Өзенмұнайгаз" АҚ
(келісу бойынша)
2019 жыл
2019 жылы – 1 800,0
2019 жылы – 1 200,0
"Өзенмұнайгаз" АҚ қаражаты,
МЖӘ аясында жеке инвестициялар
25.
Жаңаөзен қаласы Рахат ауылының "Мерей" шағын ауданында дәрігерлік амбулатория салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
2020 жылы – 387,9
жергілікті бюджет
26.
Жаңаөзен қаласының Қызылсай кентінде дәрігерлік амбулатория салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2022 жыл
ЖСҚ-ға сәйкес
жергілікті бюджет
27.
Жаңаөзен қаласының "Арай" шағын ауданында дәрігерлік амбулатория салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2023 жыл
ЖСҚ-ға сәйкес
жергілікті бюджет
28.
Жаңаөзен қаласында (Рахат, Теңге, Қызылсай ауылдарының шағын аудандары) облыстық жедел медициналық көмек станциясы филиалы үшін 3 модульді кіші станция салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл

30,0
местный бюджет
29.
Обновление автопарка филиала Мангистауской областной станции скорой медицинской помощи города Жанаозен
заключение договоров
акимат Мангистауской области
2020 - 2021 год
2020 год - 75,0
2021 год - 75,0
местный бюджет,
частные инвестиции в рамках ГЧП
2. Культура и спорт, досуг молодежи
30.
Строительство Дворца школьников (молодежи) с библиотекой в городе Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
акимат
Мангистауской области
2021 год
согласно ПСД
местный бюджет
31.
Строительство филиала областного историко-краеведческого музея в городе Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области
2021 год
согласно ПСД
местный бюджет
32.
Строительство спортивных залов на территории школ города (по аналогии с городом Актау)
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области
2020 - 2021 годы
согласно сметному расчету
частные инвестиции в рамках ГЧП
33.
Проработка вопроса по приобретению и установке детских площадок и спортивных площадок
предложение в МНЭ
акимат Мангистауской области
2019 - 2022 годы
-
-
3. Развитие жизнеобеспечивающей инфраструктуры города Жанаозен
34.
Строительство инженерных сетей незавершенных участков в селах Тенге и Рахат города Жанаозен (водоснабжение)
акт ввода в эксплуатацию
акимат
Мангистауской области
2020 год
2020 год - 75,9
местный бюджет
35.
Строительство инженерных сетей незавершенных участков в селах Тенге и Рахат города Жанаозен (газоснабжение)
акт ввода в эксплуатацию
акимат
Мангистауской области, МЭ
2020 год
2020 год - 166,5
республиканский бюджет
36.
Строительство инженерных сетей незавершенных участков в селах Тенге и Рахат города Жанаозен (электроснабжение)
акт ввода в эксплуатацию
акимат
Мангистауской области
2020 год
2020 год - 70,2
местный бюджет
37.
Строительство водопровода от водоочистного сооружения до села Тенге города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
МИИР, МФ,
акимат
Мангистауской области
2020 год
2020 год - 369,0
2020 год - 41,0
республиканский бюджет
местный бюджет
38.
Реконструкция и расширение наружных инженерных сетей водоочистного сооружения города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
МИИР,
акимат
Мангистауской области
2020 год
согласно ПСД
республиканский бюджет,
местный бюджет
39.
Реконструкция и расширение существующих сетей водоснабжения и канализации города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
МИИР, акимат Мангистауской области
2021 - 2022 годы
2021 год - 700,0
2022 год - 700,0
республиканский бюджет
40.
Реконструкция и расширение существующих канализационно-насосных станций на станции Узень и в микрорайоне Рауан города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
МИИР, акимат
Мангистауской области
2020 год

30,0
жергілікті бюджет
29.
Жаңаөзен қаласының Маңғыстау облыстық жедел медициналық көмек станциясы филиалының автопаркін жаңарту
шарттар жасасу
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 – 2021 жылдар
2020 жылы – 75,0
2021 жылы – 75,0
жергілікті бюджет,
МЖӘ аясында жеке инвестициялар
Мәдениет және спорт, жастардың бос уақыты
30.
Жаңаөзен қаласында кітапханасы бар Оқушылар (жастар) сарайын салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2021 жыл
ЖСҚ-ға сәйкес
жергілікті бюджет
31.
Жаңаөзен қаласында облыстық тарихи-өлкетану мұражайы филиалын салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2021 жыл
ЖСҚ-ға сәйкес
жергілікті бюджет
32.
Қала мектептерінің аумағында спорт залдарын (Ақтау қаласындағыға ұқсас) салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 – 2021 жылдар
сметалық есепке сәйкес
МЖӘ аясында жеке инвестициялар
33.
Балалар алаңдары мен спорт алаңдарын сатып алу және орнату мәселесін пысықтау
ҰЭМ-ге ұсыныстар
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 – 2022 жылдар
-
-
Жаңаөзен қаласының тыныс-тiршiлiгін қамтамасыз ету инфрақұрылымын дамыту
34.
Жаңаөзен қаласының Теңге және Рахат ауылдарында аяқталмаған жер учаскелерінің инженерлік желілерін салу (сумен жабдықтау)
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
2020 жылы – 75,9
жергілікті бюджет
35.
Жаңаөзен қаласының Теңге және Рахат ауылдарында аяқталмаған жер учаскелерінің инженерлік желілерін салу (газбен жабдықтау)
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі, ЭМ
2020 жыл
2020 жылы – 166,5
республикалық бюджет
36.
Жаңаөзен қаласының Теңге және Рахат ауылдарында аяқталмаған жер учаскелерінің инженерлік желілерін салу (электрмен жабдықтау)
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
2020 жылы – 70,2
жергілікті бюджет
37.
Жаңаөзен қаласының су тазарту құрылысынан Теңге ауылына дейін су тазарту құбырын салу
пайдалануға беру актісі
ИИДМ, Қаржымині,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
2020 жылы – 369,0
2020 жылы – 41,0
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
38.
Жаңаөзен қаласының су тазарту құрылысының сыртқы инженерлік желілерін реконструкциялау және кеңейту
пайдалануға беру актісі
ИИДМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
ЖСҚ-ға сәйкес
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
39.
Жаңаөзен қаласының бұрыннан бар сумен жабдықтау, кәріз желілерін реконструкциялау және кеңейту
пайдалануға беру актісі
ИИДМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2021 – 2022 жылдары
2021 жылы – 700,0
2022 жылы – 700,0
республикалық бюджет
40.
Жаңаөзен қаласының Өзен станциясындағы және Рауан шағын ауданындағы бұрыннан бар кәріздік-сорғы станцияларын реконструкциялау және кеңейту
пайдалануға беру актісі
ИИДМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл

2020 год - 315,0
2020 год - 35,0
республиканский бюджет
местный бюджет
41.
Благоустройство улиц города Жанаозен (установка новых и замена существующих бордюров, текущий ремонт тротуаров)
акт выполненных работ
акимат Мангистауской области
2020 - 2022 годы
2020 год - 149,8
2021 год - 225,5
2022 год - 591,5
местный бюджет
42.
Обеспечение доступности к объектам социальной и транспортной инфраструктуры для людей с ограниченными возможностями (пандусы, поручни и т.д.)
информация в МТСЗН
акимат Мангистауской области
2020 - 2021 годы
2020 год - 56,3
2021 год - 56,2
местный бюджет
43.
Строительство уличного освещения в городе Жанаозен
акт выполненных работ
акимат Мангистауской области
2020 год
2020 год - 213,0
местный бюджет
44.
Обновление автобусного парка города Жанаозен
приобретение новых автобусов
акимат Мангистауской области,
СПК "Каспий" (по согласованию)
2020 - 2021 годы
2020 год - 380,0
2021 год - 304,0
частные инвестиции через лизинг БРК, местный бюджет
45.
Строительство внутригородских автомобильных дорог города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
МНЭ,
акимат Мангистауской области
2019 год
2019 год - 224,1
2019 год - 24,9
республиканский бюджет
местный бюджет
46.
Строительство внутригородских автомобильных дорог микрорайона Мерей города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
МНЭ,
акимат Мангистауской области
2019 год
2019 год - 147,8
2019 год - 16,4
республиканский бюджет
местный бюджет
47.
Строительство внутригородских автомобильных дорог в микрорайонах Бостандык, Мунайлы и селе Тенге города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
МНЭ,
акимат Мангистауской области
2019 год
2019 год - 169,4
2019 год - 18,8
республиканский бюджет
местный бюджет
48.
Строительство внутригородских автомобильных дорог подъезд № 7 микрорайона Рахат, подъезд № 5 от микрорайона Аксу до микрорайона Мерей, подъезд № 1 от микрорайона Рахат до микрорайона Мерей города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
МНЭ,
акимат Мангистауской области
2019 год
2019 год - 268,5
2019 год - 29,8
республиканский бюджет
местный бюджет
49.
Строительство внутригородских
автомобильных дорог
микрорайонов Аксу, Жулдыз, Рахат города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
МНЭ,
акимат Мангистауской области
2021 год
2021 год - 315,0
2021 год - 35,0
республиканский бюджет
местный бюджет
50.
Строительство
автомобильных дорог
микрорайона Аксу города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
МНЭ,
акимат Мангистауской области
2021 год
2021 год - 315,0
2021 год - 35,0
республиканский бюджет
местный бюджет
51.
Строительство
автомобильных дорог
микрорайона Рахат города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
МНЭ,
акимат Мангистауской области
2021 год
2021 год - 315,0
2021 год - 35,0
республиканский бюджет
местный бюджет
52.
Строительство автомобильных дорог микрорайона Астана города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
МНЭ,
акимат Мангистауской области
2021 год
2021 год - 315,0
2021 год - 35,0
республиканский бюджет
местный бюджет
53.
Средний ремонт автомобильных дорог внутригородских улиц (железнодорожный вокзал, Маусым, Абая, Боранбаева, Сатпаева и М. Жумабаева)
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области
2020 год

2020 жылы – 315,0
2020 жылы – 35,0
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
41.
Жаңаөзен қаласының көшелерін абаттандыру (жаңа жиектастар орнату, бұрыннан барын ауыстыру, тротуарларды ағымдағы жөндеу)
орындалған жұмыстар актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 – 2022 жылдары
2020 жылы – 149,8
2021 жылы – 225,5
2022 жылы – 591,5
жергілікті бюджет
42.
Мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін әлеуметтік және көлік инфрақұрылым объектілеріне қолжетімділікті (пандустар, тұтқыштар және т.б.) қамтамасыз ету
Еңбекминіне ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 – 2021 жылдары
2020 жылы – 56,3
2021 жылы – 56,2
жергілікті бюджет
43.
Жаңаөзен қаласында көшелерді жарықтандыру желілерін салу
орындалған жұмыстар актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
2020 жылы – 213,0
жергілікті бюджет
44.
Жаңаөзен қаласының автобус паркін жаңалау
жаңа автобустар сатып алу
Маңғыстау облысының әкімдігі,
"Каспий" ӘКК (келісу бойынша)
2020 – 2021 жылдары
2020 жылы – 380,0
2021 жылы – 304,0
жеке инвестициялар арқылы ҚДБ лизингі,
жергілікті бюджет
45.
Жаңаөзен қаласының қалаiшiлік автомобиль жолдарын салу
пайдалануға беру актісі
ҰЭМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
2019 жылы – 224,1
2019 жылы – 24,9
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
46.
Жаңаөзен қаласының Мерей шағын ауданында қалаiшiлік автомобиль жолдарын салу
пайдалануға беру актісі
ҰЭМ, Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
2019 жылы – 147,8
2019 жылы – 16,4
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
47.
Жаңаөзен қаласының Бостандық, Мұнайлы шағын аудандарында және Теңге аулында қалаiшiлік автомобиль жолдарын салу
пайдалануға беру актісі
ҰЭМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
2019 жылы – 169,4
2019 жылы – 18,8
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
48.
Жаңаөзен қаласы Рахат шағын ауданында № 7 кіреберіс, Ақсу шағын ауданынан Мерей шағын ауданына № 5 кіреберіс, Рахат шағын ауданынан Мерей шағын ауданына № 1 кіреберіс қалаішілік автомобиль жолдарын салу
пайдалануға беру актісі
ҰЭМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
2019 жылы – 268,5
2019 жылы – 29,8
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
49.
Жаңаөзен қаласының Ақсу, Жұлдыз, Рахат шағын аудандарында қалаішілік автомобиль жолдарын салу
пайдалануға беру актісі
ҰЭМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2021 жыл
2021 жылы – 315,0
2021 жылы – 35,0
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
50.
Жаңаөзен қаласының Ақсу шағын ауданында автомобиль жолдарын салу
пайдалануға беру актісі
ҰЭМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2021 жыл
2021 жылы – 315,0
2021 жылы – 35,0
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
51.
Жаңаөзен қаласының Рахат шағын ауданында автомобиль жолдарын салу
пайдалануға беру актісі
ҰЭМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2021 жыл
2021 жылы – 315,0
2021 жылы – 35,0
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
52.
Жаңаөзен қаласының Астана шағын ауданында автомобиль жолдарын салу
пайдалануға беру актісі
ҰЭМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2021 жыл
2021 жылы – 315,0
2021 жылы – 35,0
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
53.
Қалаішілік көшелердің (теміржол вокзалы, Маусым, Абай, Боранбаев, Сәтпаев және
М. Жұмабаев) автомобиль жолдарын орташа жөндеу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл

2020 год - 100,0
местный бюджет
4. Жилье
54.
Строительство арендного жилья в городе Жанаозен для социально-уязвимых слоев населения
акт ввода в эксплуатацию
МИИР, акимат Мангистауской области
2021 - 2022 годы
2021 год - 900,0
2022 год - 807,0
2021 год - 100,0
2022 год - 89,7
республиканский бюджет
местный бюджет
55.
Проработка вопроса по проведению капитального ремонта ветхого жилья в городе Жанаозен
информация в МИИР
акимат Мангистауской области
2019 - 2020 годы
-
-
56.
Приобретение квартир для жителей аварийного дома № 43 микрорайона Шанырак (10 квартир)
акт выполненных работ
акимат Мангистауской области
2019 год
2019 год - 145,0
местный бюджет
57.
Строительство общежития (на 180 мест) в городе Жанаозен для работников бюджетных организаций
информация в МНЭ
акимат Мангистауской области
2021 год
согласно ПСД
местный бюджет
5. Решение вопросов дефицита воды
58.
Расширение мощности опреснительного завода "Каспий" до 40 тыс.м³
акт ввода в эксплуатацию
МИИР,
акимат Мангистауской области
2019 год
2019 год - 10 595,3
республиканский бюджет (кредитование)
59.
Проработка вопроса по строительству опреснительной установки мощностью 17 тыс.м³ в сутки на месторождении Каражанбас
предложения в МЭ
акимат Мангистауской области,
АО "Каражанбасмунай"
(по согласованию)
2019 год
не требуются
-
60.
Проработка вопроса по строительству опреснительного завода мощностью 50 тыс.м³ в сутки в селе Курык Каракиянского района
предложения в МНЭ
акимат Мангистауской области
2020 год
не требуются
-
61.
Проработка вопроса по строительству завода по опреснению морской воды с магистральным трубопроводом в районе зоны отдыха Кендерли мощностью 45 тыс.м³ в сутки
предложения в МНЭ
акимат Мангистауской области
2020 год
не требуются
-
V. Развитие агропромышленного комплекса
62.
Проработка вопроса по строительству инженерных коммуникационных сетей для дальнейшего расширения Индустриальной зоны города Жанаозен
предложения в
МНЭ
акимат Мангистауской области
2020 - 2022 годы
не
требуются
-
63.
Создание и развитие крестьянских хозяйств животноводства и растениеводства, предприятий по переработке мяса, молочной продукции на территории города площадью 135 га
предложения в
МНЭ
акимат Мангистауской области,
МСХ
2022 - 2025 годы
не
требуются
частные инвестиции
VI. Меры по укреплению правопорядка, общественной безопасности и предупреждению чрезвычайных ситуаций
64.
Укрепление материально-технической базы Управления полиции города Жанаозен Департамента полиции Мангистауской области
информация в МНЭ
МВД (созыв),
акимат Мангистауской области
2019 год
2019 год - 591,0
республиканский бюджет
65.

2020 жылы – 100,0
жергілікті бюджет
Тұрғын үй
54.
Жаңаөзен қаласында халықтың әлеуметтік жағынан осал топтары үшін жалға берілетін тұрғын үйлер салу
пайдалануға беру актісі
ИИДМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2021 – 2022 жылдары
2021 жылы – 900,0
2022 жылы – 807,0
2021 жылы – 100,0
2022 жылы – 89,7
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
55.
Жаңаөзен қаласында ескі тұрғын үйлерге күрделі жөндеу жүргізу мәселесін пысықтау
ИИДМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 – 2020 жылдары
-
-
56.
Шаңырақ шағын ауданында №43 авариялық үйдің тұрғындарына пәтерлер (10 пәтер) сатып алу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
2019 жылы – 145,0
жергілікті бюджет
57.
Бюджеттік ұйымдардың жұмыскерлері үшін Жаңаөзен қаласында жатақхана (180 орынға) салу
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2021 жыл
ЖСҚ-ға сәйкес
жергілікті бюджет
Су тапшылығы мәселелерін шешу
58.
"Каспий" су тұщыту зауытының қуатын 40 мың м³ дейін кеңейту
пайдалануға беру актісі
ИИДМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
2019 жылы – 10 595,3
республикалық бюджет (кредиттеу)
59.
Қаражанбас кен орнында 17 мың м³ су тұщыту қондырғысын салу мәселесін пысықтау
ЭМ-ге ұсыныс
Маңғыстау облысының әкімдігі,
"Қаражанбасмұнай"
АО (келісу бойынша)
2019 жыл
талап етiлмейдi
-
60.
Қарақия ауданы Құрық ауылында қуаты тәулігіне 50 мың м³ су тұщыту қондырғысын салу мәселесін пысықтау
ҰЭМ-ге ұсыныстар
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
61.
Кендірлі демалыс аймағы ауданында магистральды құбыржолы бар, қуаты тәулігіне 45 мың м³ теңіз суын тұщыту зауытын салу мәселесін пысықтау
ҰЭМ-ге ұсыныстар
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
V. Агроөнеркәсіптік кешенді дамыту
62.
Жаңаөзен қаласының индустриялық аймағын одан әрі кеңейту үшін инженерлік коммуникациялық желілер салу жөніндегі мәселені пысықтау
ҰЭМ-ге ұсыныс
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 – 2022 жылдары
талап етiлмейдi
-
63.
135 га алқап қала аумағында мал шаруашылығы мен өсімдік шаруашылығының шаруа қожалықтарын, ет, сүт өнімдерін қайта өңдеу кәсіпорындарын құру және дамыту
ҰЭМ-ге ұсыныс
Маңғыстау облысының әкімдігі
АШМ
2022 – 2025 жылдары
талап етiлмейдi
жеке инвестициялар
VІ. Құқықтық тәртіпті, қоғамдық қауіпсіздікті нығайту және төтенше жағдайлардың алдын алу жөніндегі шаралары
64.
Маңғыстау облысының полиция департаменті Жаңаөзен қалалық полиция басқармасының материалдық-техникалық базасын нығайту
ҰЭМ-ге ақпарат
ІІМ (жинақтау),
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
2019 жылы – 591,0
республикалық бюджет
65.

Проработка вопроса по увеличению c 1 января 2020 года лимита штатной численности МВД РК на 75 единиц в целях штатного укрепления Управления полиции города Жанаозен Департамента полиции Мангистауской области
предложение в Правительство
МВД (созыв), МФ, МНЭ,
акимат Мангистауской области
2019 год
-
-
66.
Установка на улицах города Жанаозен 68 поворотных камер видеонаблюдения
акт ввода в эксплуатацию
акимат Мангистауской области
2019 год

Маңғыстау облысы полиция департаментінің Жаңаөзен қаласының полиция басқармасын штаттық нығайту мақсатында 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап ҚР ІІМ штат санының лимитін 75 бірлікке көбейту мәселесін пысықтау
Үкіметке ұсыныс
ІІМ (жинақтау), Қаржымині, ҰЭМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
-
-
66.
Жаңаөзен қаласының көшелерінде 68 бұрылмалы бейнебақылау камерасын орнату
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл