О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 808 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2019 года № 203.
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 01.01.2019.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 808 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 - 2021 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2019 - 2021 годы, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 10 452 544 581 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6 859 679 761 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 119 822 186 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6 884 960 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3 466 157 674 тысяч тенге;
2) затраты - 11 461 352 695 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 199 375 848 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 315 403 588 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 116 027 740 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 156 451 524 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 156 451 524 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -1 364 635 486 тысяч тенге, или 2,1 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета - -5 445 623 486 тысяч тенге, или 8,5 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета - 1 364 635 486 тысяч тенге.";
в пункте 2:
подпункты 12) и 21) изложить в следующей редакции:
"12) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение должностных окладов гражданским служащим лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающим в сельской местности, согласно приложению 12 к настоящему постановлению;";
"21) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий согласно приложению 21 к настоящему постановлению;";
дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования согласно приложению 23-1 к настоящему постановлению;";
подпункты 24), 25), 26), 27), 28) и 29) исключить;

"2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 808 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 203 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 808 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2019 жылға мынадай:
1) кірістер – 10 452 544 581 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер бойынша – 6 859 679 761 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 119 822 186 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 884 960 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 466 157 674 мың теңге;
2) шығындар – 11 461 352 695 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 199 375 848 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 315 403 588 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 116 027 740 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 156 451 524 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 156 451 524 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -1 364 635 486 мың теңге немесе елдің жалпы iшкi өнiміне қатысты 2,1 пайыз;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -5 445 623 486 мың теңге немесе елдің ішкі жалпы өнімінің 8,5 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 364 635 486 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.";
2-тармақта:
12) тармақшаның орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
21) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"21) осы қаулыға 21-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) осы қаулыға 23-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
24), 25), 26), 27), 28) және 29) тармақшалар алып тасталсын;

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 10, 12, 13, 18, 20, 21, 30, 32, 35, 36, 37, 39, 42 и 44 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 и 19 к настоящему постановлению;
дополнить указанное постановление приложениями 23-1, 36-1, 37-1, 37-2 и 37-3 согласно приложениям 20, 21, 22, 23 и 24 к настоящему постановлению;
приложения 24, 25, 26, 27, 28 и 29 исключить.
2. Центральным исполнительным органам в двухнедельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2019 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 апреля 2019 года № 203
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2018 года № 808
Перечень
приоритетных республиканских бюджетных инвестиций
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2019 год
2020 год
2021 год
Программа
Подпрограмма
Всего:

көрсетілген қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 10, 12, 13, 18, 20, 21, 30, 32, 35, 36, 37, 39, 42 және 44-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 және 19-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы осы қаулыға 20, 21, 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес 23-1, 36-1, 37-1, 37-2 және 37-3-қосымшалармен толықтырылсын;
24, 25, 26, 27, 28 және 29-қосымшалар алып тасталсын.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарын екі апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 17 сәуірдегі
№ 203 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 808 қаулысына
1-қосымша
Басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2019 жыл
2020 жыл
2021 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Барлығы:

"Инженерно-техническая укрепленность зданий Сената Парламента РК, г. Астана, ул. Мангилик Ел, д. 4 и Мажилиса Парламента РК, г. Астана, ул.Мангилик Ел, д.2" Корректировка
345 344
2
Оборона
16 713 609
20 125 510
18 348 565
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
8 983 862
18 292 020
13 634 210
060
Организация деятельности в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
8 983 862
18 292 020
13 634 210
103
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
8 983 862
18 292 020
13 634 210
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
5 000 000
7 500 000
7 593 800
Для служебного пользования
5 000 000
7 500 000
7 593 800
Алматинская область
3 683 862
9 264 646
4 267 000
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества (МЦПС) и зданий таможни "Коргас"
1 303 862
5 264 646
Руслоформирующие и защитные сооружения по реке Хоргос на участках МЦПС "Хоргос" пригранично-торгово-экономической зоны (ПТЭЗ) "Хоргос-Восточные ворота", поселков Баскунчи, Хоргос пограничной заставы в Панфиловском районе Алматинской области (Хоргос - 2)
2 380 000
4 000 000
4 267 000
Западно-Казахстанская область
100 000
524 421
419 294
Строительство комплексного пожарного депо на 6 автомобилей типа II климатических подрайонов 3А с обычными геологическими условиями Северо-Восточная часть г. Уральск Западно-Казахстанской области
100 000
524 421
419 294
Мангистауская область
100 000
401 995
Привязка типового проекта "Комплекс пожарного депо на 2 автомобиля V-го типа для IVА и IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Баскудук Мунайлинского района, Мангистауской области
100 000
401 995
Северо-Казахстанская область
29 156
782 313
Разработка проектно-сметной документации и строительство комплексного пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Петропавловске Северо-Казахстанской области, по ул. Нефтепроводная
16 438
490 395
Разработка проектно-сметной документации и строительство комплекса Оперативно-спасательного отряда на берегу озера Пестрое, в Кызылжарском районе, СКО по индивидуальному проекту для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями
12 718
291 918
город Нур-Султан
100 000
Строительство административного здания, гаража, склада, питомника для служебных собак, площадка для подготовки и тренировки поисковых собак, учебно-тренировочный полигон, контрольно-пропускной пункт в г. Астана
100 000
город Астана
571 802
571 803
Строительство административного здания, гаража, склада, питомника для служебных собак, площадка для подготовки и тренировки поисковых собак, учебно-тренировочный полигон, контрольно-пропускной пункт в г. Астана
571 802
571 803

"Астана қаласы,Мәңгілік Ел көшесі, 4-үй ҚР Парламент Сенаты мен Астана қаласы, Мәңгілік Ел көшесі, 2-үй ҚР Парламент Мәжілісі ғимараттарын инженерлік-техникалық нығайту" Түзету
345 344
2
Қорғаныс
16 713 609
20 125 510
18 348 565
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
8 983 862
18 292 020
13 634 210
060
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою саласындағы қызметті ұйымдастыру
8 983 862
18 292 020
13 634 210
103
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
8 983 862
18 292 020
13 634 210
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
5 000 000
7 500 000
7 593 800
Қызмет бабында пайдалану үшін
5 000 000
7 500 000
7 593 800
Алматы облысы
3 683 862
9 264 646
4 267 000
Шекара маңы ынтымақтастығының халықаралық орталығы (ШЫХО) маңында Қорғас өзені бойында қорғаныс құрылыстарын және "Қорғас" кеден ғимаратын салу
1 303 862
5 264 646
"Алматы облысы Панфилов ауданында "Қорғас" ШЫХО, "Қорғас–Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда- экономикалық аймағы (ШСЭА), Басқыншы, Қорғас кенттері және шекара маңы бекеті учаскелерінде Қорғас өзені бойынша арна қалыптастыру және қорғау құрылыстары" (Хоргос - 2)
2 380 000
4 000 000
4 267 000
Батыс Қазақстан облысы
100 000
524 421
419 294
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Солтүстік-Шығыс бөлігінде қалыпты геологиялық жағдайлары бар 3А климаттық кіші аудандарға арналған II типтік 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депо кешенін салу
100 000
524 421
419 294
Маңғыстау облысы
100 000
401 995
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданының Басқұдық ауылында "Қалыпты геологиялық жағдайларымен IVA және IVГ климаттық кіші аудандарға арналған V типтік 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешені" үлгілік жобаны байланыстыру" салу
100 000
401 995
Солтүстік Қазақстан облысы
29 156
782 313
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Нефтепроводная көшесіндегі геологиялық жағдайлары бар ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған IІ типтік 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешеніне жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу және салу
16 438
490 395
СҚО Қызылжар ауданының Пестрое көл жағасындағы геологиялық жағдайлары бар ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған жеке жоба бойынша жедел-құтқару жасағы кешеніне жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу және салу
12 718
291 918
Нұр-Сұлтан қаласы
100 000
Астана қаласында әкімшілік ғимарат, гараж, қойма, қызметтік иттер үшін тәлімбақ, іздеу иттерін дайындау және жаттықтыру алаңын, оқу-жаттықтыру полигонын, бақылау-өткізу пунктін салу
100 000
Астана қаласы
571 802
571 803
Астана қаласында әкімшілік ғимарат, гараж, қойма, қызметтік иттер үшін тәлімбақ, іздеу иттерін дайындау және жаттықтыру алаңын, оқу-жаттықтыру полигонын, бақылау-өткізу пунктін салу
571 802
571 803

433 492
Строительство Визит-центра "Государственного историко-культурного заповедника музея Иссык" (Разработка ПСД)
48 779
Карагандинская область
461 862
Строительство визит-центра РГКП "Национальный историко-культурный и природный заповедник-музей "Улытау"
461 862
Туркестанская область
383 466
Строительство визит-центра при РГКП "Национальный историко-культурный заповедник "Ордабасы" (на разработку ПСД)
43 891
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории мавзолея "Гаухар ана", входящего в состав духовно-религиозных комплексов Государственного историко-культурного музея-заповедника "Азрет Султан" в г. Туркестан, Туркестанская область (на разработку ПСД)
10 138
Строительство зданий Визит-центра с общежитием для сотрудников заповедника-музея в городище "Сауран", входящий в состав археологических комплексов Государственного историко-культурного заповедника-музея "Азрет Султан" в г. Туркестан, Туркестанская область (на разработку ПСД)
10 138
Строительство визит-центра РГКП "Отырарский государственный археологический заповедник-музей"
319 299
112
Создание информационной системы "Единый электронный архив документов"
497 710
604 813
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
497 710
604 813
Создание информационной системы "Единый электронный архив документов"
497 710
604 813
036
Развитие спорта высших достижений
662 461
101
Строительство, реконструкция объектов спорта
662 461
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
3 000
Строительство республиканской базы олимпийской подготовки в Алматинской области
3 000
Восточно-Казахстанская область
656 461
Строительство учебного корпуса на 300 мест РГУ "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва в городе Риддер Восточно-Казахстанской области"
656 461
город Нур-Султан
3 000
Строительство многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки" в г. Астане (без наружных инженерных сетей)
3 000
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
5 802 269
4 509 837
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны
5 802 269
4 509 837
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
5 802 269
4 509 837
"Строительство инженерных сетей от поселка Бурабай до озер Большое Чебачье и Текеколь ГНПП "Бурабай"
1 772 844
Строительство Бармашинского лесничества ГНПП "Бурабай"
250 465
Строительство новых зданий Катаркольского лесничества ГНПП "Бурабай"
233 081
Строительство новых зданий Темноборского лесничества ГНПП "Бурабай"
233 404
Парк Абылайхана в п.Бурабай Акмолинской области
1 190 565
3 007 739
Строительство инженерной инфраструктуры курортной зоны оз.Боровое

433 492
"Есік" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы" РМҚК визит-орталығын салуға (ЖСҚ әзірлеу)
48 779
Қарағанды облысы
461 862
"Ұлытау" ұлттық тарихи-мәдени және табиғи қорық-мұражайы" РМҚК визит-орталығын салу
461 862
Түркістан облысы
383 466
"Ордабасы" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы" РМҚК визит-орталығын салуға (ЖСҚ әзірлеу)
43 891
"Әзірет-Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы рухани-діни кешеннің құрылысына кіретін "Гаухар-ана" мавзолейінің аумағында кызметкелерге арналған жатақханасымен визит-орталықты салуға Түркістан қ., Түркістан облысы (ЖСҚ әзірлеу)
10 138
"Әзірет-Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы рухани-діни кешенінің құрылысына кіретін "Сауран" мавзолейінің аумағында кызметкерлерге арналған жатақханасымен визит-орталықты салуға Түркістан қ., Түркістан облысы (ЖСҚ әзірлеу)
10 138
"Отырар" мемлекеттік археологиялық қорық-мұражайы" РМҚК визит-орталығын салу
319 299
112
"Бірыңғай электрондық құжаттардың мұрағаты" ақпараттық жүйесін құру
497 710
604 813
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
497 710
604 813
"Бірыңғай электрондық құжаттардың мұрағаты" ақпараттық жүйесін құру
497 710
604 813
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
662 461
101
Спорт объектілерін салу, реконструкциялау
662 461
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
3 000
Алматы облысында республикалық олимпиадалық даярлық базасын салу
3 000
Шығыс Қазақстан облысы
656 461
"Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласындағы олимпиада резервінің республикалық мамандырылған мектеп-интернат-колледжі" РММ-нің 300 орындық оқу корпусын салу
656 461
Нұр-Сұлтан қаласы
3 000
Астана қаласында көп функционалды "Олимпиадалық даярлау орталығы" спорттық кешенін салу (сыртқы инженрелік желісіз)
3 000
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
5 802 269
4 509 837
015
Щучинск–Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
5 802 269
4 509 837
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
5 802 269
4 509 837
"Бурабай ауылынан Үлкен Шабақты және Текекөл "Бурабай" МҰТП дейінгі инженерлік желілерінің құрылысы. Түзету
1 772 844
"Бурабай" МҰТП-ның Бармашин орманшылығын салу
250 465
"Бурабай" МҰТП орман шаруашылығының "Қатаркөл" кордонына жаңа ғимараттарды салу
233 081
Бурабай МҰТП орман шаруашылығының "Темнобор" кордонына жаңа ғимараттарды салу
233 404
Ақмола облысы Бурабай кентіндегі Абылай хан саябағы
1 190 565
3 007 739
Бурабай көлі курорттық аймағының инженерлік инфрақұрылымын салу

1 221 910
1 502 098
Озеленение и благоустройство курортной зоны озер Большое Чебачье и Текеколь, 233 га. Первый этап проектирования на территории 65,3516 га.
900 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
34 457 750
7 140 800
2 314 660
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
34 457 750
7 140 800
2 314 660
254
Эффективное управление водными ресурсами
19 374 471
7 053 330
2 227 190
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений
19 374 471
7 053 330
2 227 190
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
526 746
392 927
93 823
Строительство водовода и водозаборных сооружений Кишкентайского месторождения до объектов водоснабжения города Макинск Буландынского района Акмолинской области
526 746
392 927
93 823
Алматинская область
706 467
РП "Реконструкция водоподьемной плотины с распределительными каналами на р.Биен в Аксуском районе Алматинской области"
250 692
РП "Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс 1 очередь строительства. Корректировка"
220 419
РП "Реконструкция плотинного гидроузла на реке Усек в Панфиловском районе Алматинской области"
235 356
Восточно-Казахстанская область
71 071
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Кусак Урджарского района ВКО
71 071
Жамбылская область
1 423 221
Строительство группового водоотвода для водоснабжения сел Шайкорык, Танты, Коныртобе, Капал, ст. Шайкорык Жамбылского района Жамбылской области
1 423 221
Западно-Казахстанская область
100 000
Строительство водоснабжения с.Жымпиты из месторождения подземных вод Кенашы Сырымского района ЗКО
100 000
Карагандинская область
500 000
"Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинскои области (корректировка)"
500 000
Кызылординская область
4 773 084
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
637 495
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на участке Кумискеткен реки Сырдарья для аккумулирования вод Шиелийского района Кызылординской области"
65 600
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
2 371 399
Строительство Сырдарьинского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области.
296 297
РП "Реконструкция 18 скважин вертикального дренажа Шиелинского и Сырдарьинского районов Кызылординской области"
100 000
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС №3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС №5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов

1 221 910
1 502 098
Үлкен шабақты және Текекөл көлдері курорттық аймағын көгалдандыру мен көріктендіру. Бірінші жобалық кезең 65,3516 гектар аумақта орналасқан
900 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
34 457 750
7 140 800
2 314 660
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
34 457 750
7 140 800
2 314 660
254
Су ресурстарын тиімді басқару
19 374 471
7 053 330
2 227 190
113
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
19 374 471
7 053 330
2 227 190
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
526 746
392 927
93 823
Ақмола облысы Бұланды ауданы Макинск қаласының сумен жабдықтау объектілеріне дейін Кішкентай кен орнының су тартқыш және су бөгеттері құрылыстарын салу
526 746
392 927
93 823
Алматы облысы
706 467
"Алматы облысы Ақсу ауданының Биен өзеніндегі су бөлетін каналдары бар сукөтергіш тоғанды реконструкциялау" ЖЖ
250 692
"Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы.1-ші қосылу кешенң құрылыстың 1 кезегі. Түзету" ЖЖ
220 419
"Алматы облысы Панфилов ауданы, Өсек өзенінде тоған гидроторабын реконструкциялау" ЖЖ
235 356
Шығыс Қазақстан облысы
71 071
ШҚО, Үржар ауданы Кусак өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңғырту
71 071
Жамбыл облысы
1 423 221
Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы Шайқорық, Танта, Қапал, Қоңыртөбе ауылдарын және Шайқорық бекетін сумен қамтамасыз ету үшін топтастырылған су құбырының құрылысын салу
1 423 221
Батыс Қазақстан облысы
100 000
БҚО Сырым ауданы Жымпиты ауылында Кеңашы жер асты су кен орнынан сумен қамту жүйесінің құрылысы
100 000
Қарағанды облысы
500 000
Қарағанды облысындағы Жезқазған қаласының сумен жабдықталуын ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу (түзету)
500 000
Қызылорда облысы
4 773 084
Қызылорда облысындағы "Қызылорда сол жағалау магистралды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (II-кезек)"
637 495
"Қызылорда облысы Шиелі ауданының суларын бір жерге шоғырландыру үшін Күміскеткен учаскесінде Сырдария өзенінің су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
65 600
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Талап топтық су құбырының құрылысы
2 371 399
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сырдария топтық су құбырының құрылысы
296 297
"Қызылорда облысы Шиелі және Сырдария аудандарының тік дренажының 18 ұңғымасын реконструкциялау" ЖЖ
100 000
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш имараттары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы

9 672 490
51 932 893
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш-Макат"
3 994 019
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участки "Актобе-Кандыагаш" и "Атырау-Астрахань"
26 236 653
2 753 190
005
За счет внутренних источников
62 984 451
54 835 124
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
62 984 451
54 835 124
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
1 929 350
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск"
15 000 000
10 973 328
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана-Петропавловск" транзитного коридора "Боровое-Кокшетау-Петропавловск-граница РФ"
5 861 810
2 888 190
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Ушарал-Достык"
8 197 043
6 483 355
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак-Комсомольское-Денисовка-Рудный-Костанай"
13 183 998
7 839 161
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Алматы - Усть -Каменогорск"
4 000 000
3 350 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи"
4 000 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)"
8 812 250
8 301 090
Реконструкция автомобильной дороги "Уральск-Оренбург" участок "Подстепное-Федоровка- гр РФ. (на Илек)" протяженностью 144 км
2 000 000
15 000 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
11 628 556
9 953 664
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
11 628 556
9 953 664
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш-Отар"
2 817 301
Реконструкция коридора Центр-Юг автомобильной дороги "Астана-Караганда-Балхаш-Курты-Капшагай-Алматы" (участок "Курты-Бурылбайтал")
2 011 809
Реконструкция коридора "Центр-Юг" автомобильной дороги "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" (участок "Балхаш-Бурылбайтал")
2 650 689
9 454 628
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"

9 672 490
51 932 893
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш-Мақат" учаскесін қайта жаңарту
3 994 019
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автожолының "Ақтөбе-Қандыағаш" және "Атырау-Астрахань" учаскелерін қайта жаңарту
26 236 653
2 753 190
005
Iшкі көздер есебінен
62 984 451
54 835 124
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
62 984 451
54 835 124
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 929 350
Орталық-Шығыс "Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
15 000 000
10 973 328
Республикалық маңызы бар "Астана - Петропавл" автомобиль жолының "Бурабай - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 861 810
2 888 190
Республикалық маңызы бар "Үшарал - Достық" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
8 197 043
6 483 355
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Қостанай" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
13 183 998
7 839 161
"Алматы - Өскемен" республикалық маңызы бар автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
4 000 000
3 350 000
Республикалық маңызы бар "Өскемен - Зырян - Үлкен Нарын - Қатонқарағай - Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
4 000 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
8 812 250
8 301 090
"Орал-Орынбор" автомобиль жолының ұзындығы 144 км "Подстепное-Федоровка-РФ шекарасы (Илекке)" учаскесін реконструкциялау
2 000 000
15 000 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
11 628 556
9 953 664
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
11 628 556
9 953 664
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш-Отар" автожолын қайта жаңарту
2 817 301
"Астана-Қарағанды-Балқаш-Күрті-Қапшағай-Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау ("Күрті-Бурылбайтал" учаскесі)
2 011 809
"Астана-Қарағанды-Балқаш-Күрті-Қапшағай-Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау ("Балқаш-Бурылбайтал" учаскесі)
2 650 689
9 454 628
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш-Мақат" учаскесін қайта жаңарту

4 654 582
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Таскескен - Бахты (граница КНР)"
2 044 562
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)"
12 506 859
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения"Бейнеу - Актау"
11 204
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
63 587
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения"Уральск - Каменка - гр. РФ (на Озинки)"
1 534
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Центр-Запад"
357 807
Реконструкция автомобильной дороги "Уральск-Оренбург" участок "Подстепное-Федоровка- гр РФ. (на Илек)" протяженностью 144 км
212 952
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
11 266 502
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
11 266 502
Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
768 986
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш-Отар"
2 098 864
Реконструкция коридора Центр-Юг автомобильной дороги "Астана-Караганда-Балхаш-Курты-Капшагай-Алматы" (участок "Курты-Бурылбайтал")
1 229 931
Реконструкция коридора "Центр-Юг" автомобильной дороги "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" (участок "Балхаш-Бурылбайтал")
3 348 549
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Жетыбай-Жанаозен-гр. Республики Туркменистан"
1 599 440
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
2 220 732
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
568 614
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
568 614
Строительство, расширение и реконструкция пункта пропуска "Кордай" таможни "Кордай" на территории Кордайского сельского округа Кордайского района Жамбылской области
568 614
13
Прочие
17 711 282
8 714 905
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
17 711 282
8 714 905
008
Строительство и реконструкция объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан
17 711 282
8 714 905
в том числе инвестиционные проекты:
город Нур-Султан
17 711 282
Дипломатический городок в г. Астана
13 278 376
Реконструкция шести тепловых узлов (АБК, Блок 1А, блок 1Б, блок 1В, Блок 1Г, РММ) РГП на ПХВ "Автохозяйство УДП РК" по адресу: г. Астана, пр. Ұлы Дала,13

4 654 582
Республикалық маңызы бар "Таскескен - Бақты (ҚХР шек.)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 044 562
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
12 506 859
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақтау" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
11 204
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
63 587
Республикалық маңызы бар "Орал - Тасқала - РФ шекарасы (Озинки қаласына)" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 534
"Орталық-Батыс" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
357 807
"Орал-Орынбор" автомобиль жолының ұзындығы 144 км "Подстепное-Федоровка-РФ шекарасы (Илекке)" учаскесін реконструкциялау
212 952
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
11 266 502
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
11 266 502
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту
768 986
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш-Отар" автожолын қайта жаңарту
2 098 864
"Астана-Қарағанды-Балқаш-Күрті-Қапшағай-Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау ("Күрті-Бурылбайтал" учаскесі)
1 229 931
"Астана-Қарағанды-Балқаш-Күрті-Қапшағай-Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау ("Балқаш-Бурылбайтал" учаскесі)
3 348 549
Республикалық маңызы бар "Жетiбай - Жаңаөзен - Түркменстан Республикасының шекарасы" автожолының қайта жаңарту
1 599 440
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш-Мақат" учаскесін қайта жаңарту
2 220 732
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау
568 614
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
568 614
Жамбыл облысы Қордай ауданы Қордай ауылдық округының аумағындағы Қордай кеденінің өткізу пунктінің құрылысын салу, кеңейту, қайта жаңғырту
568 614
13
Басқалар
17 711 282
8 714 905
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
17 711 282
8 714 905
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау
17 711 282
8 714 905
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Нұр-Сұлтан қаласы
17 711 282
Астана қаласындағы Дипломатиялық қалашық
13 278 376
ШЖҚ РМК, Астана қаласы, Ұлы Дала даңғылы 13 мекен жайы бойынша орналасқан алты жылу бірлігін қайта құру (ӘТК, Блок 1А, Блок 1Б, Блок 1В, Блок 1Г, ЖМШ)

95 552
Строительство стационарно-лечебного корпуса на 200 коечных мест для РГП "Больница Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан"
4 281 648
Строительство нового здания для РГП "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы Медицинского центра УДП РК"
55 706
город Астана
8 714 905
Дипломатический городок в г. Астана
8 714 905
II. Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
142 396 052
61 695 302
45 113 784
1
Государственные услуги общего характера
11 044 537
10 323 096
113 784
217
Министерство финансов Республики Казахстан
11 044 537
10 323 096
113 784
006
Приобретение акций международных финансовых организаций
11 044 537
10 323 096
113 784
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43 851 515
45 174 100
45 000 000
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
43 851 515
45 174 100
45 000 000
241
Увеличение уставного капитала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз"
13 851 515
5 174 100
258
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для реализации государственной политики по стимулированию развития агропромышленного комплекса
30 000 000
40 000 000
45 000 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
61 000 000
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
61 000 000
243
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "БРК-Лизинг" через АО "Банк Развития Казахстана" по реализации в лизинг автобусов, тракторов и комбайнов
27 000 000
245
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Экспортная страховая компания "KazakhExport" для поддержки казахстанских производителей несырьевых товаров и поставщиков услуг на внешних рынках и усилению их конкурентоспособности за счет предоставления эффективных финансовых мер поддержки экспорта
34 000 000
12
Транспорт и коммуникации
4 370 841
245
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
4 370 841
004
Увеличение уставного капитала АО "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" для внедрения и развития цифрового телерадиовещания
4 370 841
13
Прочие
26 500 000
1 827 265
210
Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан

95 552
"Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" РМК үшін 200 төсек-орындық стационарлық-емдік корпусын салу
4 281 648
ҚР ПІБ Медицина орталықтың Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығындағы жаңа ғимараттың құрылысы
55 706
Астана қаласы
8 714 905
Астана қаласындағы Дипломатиялық қалашық
8 714 905
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2019 жыл
2020 жыл
2021 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы арқылы жоспарланатын бюджеттік инвестициялар
142 396 052
61 695 302
45 113 784
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
11 044 537
10 323 096
113 784
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
11 044 537
10 323 096
113 784
006
Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу
11 044 537
10 323 096
113 784
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43 851 515
45 174 100
45 000 000
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
43 851 515
45 174 100
45 000 000
241
"Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
13 851 515
5 174 100
258
Агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды ынталандыру жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру үшін "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
30 000 000
40 000 000
45 000 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
61 000 000
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
61 000 000
243
Автобустар, тракторлар және комбайндарды лизингке жүзеге асыру бойынша "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ арқылы "БРК-Лизинг" АҚ-ның жарғылық капиталын одан әрі ұлғайтумен "Бәйтерек" Ұлттық басқару холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
27 000 000
245
Экспортты қолдаудың тиімді қаржылық шараларын ұсыну есебінен қазақстандық шикізаттық емес тауарларды өндірушілер мен сыртқы нарықтарға көрсетілетін қызметті жеткізушілерге қолдау көрсету және олардың бәсекеге қабілеттілігін күшейту үшін кейіннен "KazakhExport" экспорттық сақтандыру компаниясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайта отырып "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
34 000 000
12
Көлiк және коммуникация
4 370 841
245
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
4 370 841
004
Цифрлық телерадиохабарды енгізу және дамыту үшін "Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
4 370 841
13
Басқалар
26 500 000
1 827 265
210
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі

249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
53 000 000
217
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования проектов Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015 - 2019 годы
11 000 000
220
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики

249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
53 000 000
217
Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2015 - 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының жобаларын қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ны кейіннен кредиттеумен "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ны кредиттеу
11 000 000
220
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ кредиттеу

400 000
005
За счет внутренних источников
400 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
400 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка-гр.РФ"
400 000
II. Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
14 055 472
41 700 000
8 300 000
1
Государственные услуги общего характера
250 100
209
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
250 100
005
Формирование уставного капитала НАО "Центр Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога"
126 250
008
Формирование уставного капитала НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
123 850
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
5 000 000
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
5 000 000
017
"Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Банк Развития Казахстана" для кредитования проектов, направленных на развитие инфраструктуры
5 000 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 805 372
7 700 000
8 300 000
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
8 805 372
7 700 000
8 300 000
269
Увеличение уставного капитала НАО "Национальный аграрный научно-образовательный центр" для модернизации научных организаций
8 805 372
7 700 000
8 300 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34 000 000
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
34 000 000
245
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Экспортная страховая компания "KazakhExport" для поддержки казахстанских производителей несырьевых товаров и поставщиков услуг на внешних рынках и усилению их конкурентоспособности за счет предоставления эффективных финансовых мер поддержки экспорта
34 000 000
III. Целевые трансферты на развитие
23 690 525
10 003 752
16 784 560
4
Образование
5 190 525
10 003 752
16 784 560
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
5 190 525
10 003 752
16 784 560
099
Обеспечение доступности качественного школьного образования
5 190 525
10 003 752
16 784 560
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления организаций среднего образования

400 000
005
Iшкі көздер есебінен
400 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
400 000
Республикалық маңызы бар "Қызылорда-Павлодар-Успенка-РФ шекарасы" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-іздестіру жұмыстары
400 000
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2019 жыл
2020 жыл
2021 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы арқылы жоспарланатын бюджеттік инвестициялар
14 055 472
41 700 000
8 300 000
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
250 100
209
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
250 100
005
"Конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту жөніндегі Н. Назарбаев орталығы" КеАҚ жарғылық капиталын қалыптастыру
126 250
008
"Рухани жаңғыру" қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ жарғылық капиталын қалыптастыру
123 850
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
5 000 000
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
5 000 000
017
Инфрақұрылымды дамытуға бағытталған жобаларды кредиттеу үшін кейіннен "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайта отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
5 000 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8 805 372
7 700 000
8 300 000
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
8 805 372
7 700 000
8 300 000
269
Ғылыми ұйымдарды жаңғырту үшін "Ұлттық аграрлық ғылыми-білім беру орталығы" КЕАҚ жарғылық капиталын ұлғайту
8 805 372
7 700 000
8 300 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34 000 000
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
34 000 000
245
Экспортты қолдаудың тиімді қаржылық шараларын ұсыну есебінен қазақстандық шикізаттық емес тауарларды өндірушілер мен сыртқы нарықтарға көрсетілетін қызметті жеткізушілерге қолдау көрсету және олардың бәсекеге қабілеттілігін күшейту үшін кейіннен "KazakhExport" экспорттық сақтандыру компаниясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайта отырып "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
34 000 000
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2019 жыл
2020 жыл
2021 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
III. Нысаналы даму трансферттері
23 690 525
10 003 752
16 784 560
4
Білім беру
5 190 525
10 003 752
16 784 560
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
5 190 525
10 003 752
16 784 560
099
Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету
5 190 525
10 003 752
16 784 560
107
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi

103
Резерв Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
350 000
350 000
350 000
Приложение 19
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 апреля 2019 года № 203
Приложение 44
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2018 года № 808
Перечень государственных заданий на 2019 год
№ п/п
Наименование государственной услуги или инвестиционного проекта, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
Описание государственной услуги или инвестиционного проекта
Наименование администратора республиканской бюджетной программы, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование юридического лица, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование республиканской бюджетной программы (подпрограммы), в рамках которой выполняется государственное задание
Сумма бюджетных средств, необходимая для выполнения государственного задания
1
Комплекс исследований актуальных вопросов общественно-политической повестки дня и ключевых аспектов Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана "Рост благосостояния казахстанцев: повышение доходов и качества жизни"
Организация и проведение 9 социальных опросов населения.
1. Вопросы формирования информационно-имиджевой политики на современном этапе. По результатам данного опроса будут определены ключевые архетипы имиджа, оценка эффективности каналов формирования имиджа, а также разработаны рекомендации по формированию информационно-имиджевой повестки.
2. Социально-политическая стратификация казахстанского общества: ценности и основные направления политических ориентаций. Результаты опроса представят дифференциацию населения по типам политических убеждений (основные группы сознания), уровень политической конкуренции, а также текущее состояние общественного контракта.
3. Восприятие казахстанцами основных вех национальной истории и национального кода в условиях третьей модернизации. Результаты опроса дадут представление об основных исторических паттернов в общественном сознании, о каналах передачи и преемственности ценностей, о роли национального фактора в восприятии будущего.
4. Год молодежи и формирование дальнейших целевых индикаторов в молодежной политике. Результаты опроса дадут представление об актуальности Года молодежи в 2019 году и на предстоящий период, о характере протекания восстановительного процесса в условиях спада численности молодежи, об особенностях восприятия своего будущего среди молодежи.

103
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резерві
350 000
350 000
350 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 17 сәуірдегі
№ 203 қаулысына
19-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 808 қаулысына
44-қосымша
2019 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі
мың теңге
Р/с
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік көрсетілген қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік көрсетілген қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамалары
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы
1
Қоғамдық-саяси күн тәртібіндегі өзекті мәселелерді және Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру" атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі аспектілерін зерттеу кешені
Халыққа 9 әлеуметтік сауалнама ұйымдастыру және өткізу.
1. Қазіргі кезеңде ақпараттық-имидждік саясатты қалыптастыру мәселелері. Осы сауалнама нәтижелері бойынша имидждің негізгі архетиптері, имиджді қалыптастыру арналарының тиімділігін бағалау айқындалады, сондай-ақ ақпараттық-имидждік күн тәртібін қалыптастыру бойынша ұсынымдар әзірленеді.
2. Қазақстандық қоғамның әлеуметтік-саяси стратификациясы: құндылықтары және саяси бағдарларының негізгі бағыттары. Зерттеу нәтижелері халықты саяси көзқарас типтері бойынша саралау (сананың негізгі топтары), саяси бәсекелестік деңгейін, сонымен қатар қоғамдық келісімшарттың ағымдағы жағдайын көрсетеді.
3. Үшінші жаңғырту жағдайында ұлттық тарих және ұлттық кодының негізгі кезеңдерін қазақстандықтардың қабылдауы. Зерттеудің нәтижелері қоғамдық санадағы негізгі тарихи паттерлер, құндылықтарды беру және сабақтастық арналары, болашақты қабылдаудағы ұлттық фактордың рөлі туралы түсінік береді.
4. Жастар жылы және жастар саясатында нысаналы индикаторларды одан әрі қалыптастыру. Сауалнама жүргізу нәтижесі 2019 жылы және алдағы кезеңде Жастар жылының өзектілігі, жастар санының төмендеуі жағдайында қалпына келтіру процесінің өту сипаты, жастар арасында өз болашағын қабылдау ерекшелік тері туралы түсінік береді.

5. Система благотворительности и донорства в условиях Республики Казахстан. Результаты опроса позволят определить насколько соответствует система потребностям развития страны и какие меры необходимы для пробуждения социальной ответственности бизнеса.
6. Вопросы урбанизации в Казахстане. Результаты опроса дадут представление об особенностях городской субкультуры, сельско-городской миграции, равенства и неравенства социально-территориальных групп, а также об основных рисках.
7. Семейно-демографическая политика. Результаты опроса дадут представление о состоянии семейных ценностей, гендерном равенстве, активном долголетии, безопасности детского населения.
8. Процесс Третьей модернизации в Казахстане. Результаты опроса дадут представление о том, как меняется общественное сознание, о синхронности и асинхронности экономических и политических приоритетов, об устойчивости занятости в условиях цифровизации, а также продемонстрируют степень восприятия населением казахстанской модели общественного развития.
9. Качество жизни казахстанцев и вопросы обеспечения устойчивости местных сообществ. По результатам опроса будут разработаны основные индикаторы качества жизни, определены факторы устойчивости местных сообществ и удовлетворенность жизнью
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Научно-исследовательский центр "Молодежь"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
230 000
2
Услуги по экспертно-аналитическому сопровождению хода имплементации и реализации комплекса мер по достижению показателей по Цели устойчивого развития №16
В рамках государственной услуги будут выработаны рекомендации и предложения по следующим направлениям:
1. Имплементация индикаторов Цели устойчивого развития в стратегические документы госорганов.
2. Совершенствование процессов взаимоотношений государства и институтов гражданского общества по широкому спектру вопросов общественного развития.
3. Повышение возможностей гражданских институтов.
4. Формирование нетерпимого отношения к коррупции.
5. Повышение доверия общества к право охранительным органам и общественной активности
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Научно-исследовательский центр "Молодежь"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

5. Қазақстан Республикасы жағдайындағы қайырымдылық және донорлық жүйесі. Сауалнама нәтижелері ел дамуының қажеттіліктеріне қаншалықты сәйкес келетінің және бизнестің әлеуметтік жауапкершілігін ояту үшін қандай шаралар қажет екенін анықтайды.
6. Қазақстандағы урбанизация мәселелері. Сауалнама жүргізу нәтижесі қалалық субмәдениеттің ерекшелік тері, ауылдық-қалалық көші-қон, әлеуметтік-аумақтық топтардың теңдігі мен теңсіздігі, сондай-ақ негізгі тәуекелдер туралы түсінік береді.
7. Отбасылық-демографиялық саясат. Сауалнама жүргізу нәтижесі отбасы құндылықтары жағдайы, гендерлік теңдік, белсенді ұзақ өмір сүру, балалардың қауіпсіздігі туралы түсінік береді.
8. Қазақстандағы Үшінші жаңғырту процесі. Сауалнама жүргізу нәтижесі әлеуметтік сана қалай өзгеретіні, экономикалық және саяси басымдықтардың үйлесімділігі және үйлесімсіздігі туралы, цифрландыру жағдайында жұмыспен қамтудың тұрақтылығы туралы түсінік береді, сондай-ақ қоғамдық дамудың қазақстандық моделін қабылдау дәрежесін көрсетеді.
9. Қазақстандықтардың өмір сүру сапасы және жергілікті қауымдастықтардың тұрақтылығын қамтамасыз ету мәселелері. Сауалнама жүргізу нәтижесі бойынша өмір сүру сапасының негізгі индикаторлары, жергілікті қауымдастықтардың тұрақтылық, өмірге қанағаттанушылық факторлары әзірленеді
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Жастар" ғылыми-зерттеу орталығы" ЖШС-ы
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
230 000
2
№ 16 орнықты даму мақсаты бойынша көрсеткіштерін имплементациялау және оларға қол жеткізу жөніндегі шаралар кешенін іске асыру барысын сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу қызметтері
Мемлекеттік қызмет шеңберінде мынадай бағыттар бойынша ұсынымдар мен ұсыныстар қалыптастырылатын болады:
1. Мемлекеттік органдардың стратегиялық құжаттарына Тұрақты даму мақсатының индикаторларын имплементациялау.
2. Қоғамдық даму мәселелерінің кең спектрі бойынша мемлекет пен азаматтық қоғам институттарының қарым-қатынасы процесін жетілдіру.
3. Азаматтық институттардың мүмкіндігін жоғарылату.
4. Сыбайлас жемқорлыққа төзбеу қарым-қатынасын қалыптастыру.
5. Қоғамдық құқық қорғау органдарына және қоғамдық белсенділікке сенімін арттыру
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Жастар" ғылыми-зерттеу орталығы" ЖШС-ы
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

153 000
3
Услуги по обеспечению поддержки зарубежных и прибывших в Республику Казахстан этнических казахов
Мониторинг правового положения соотечественников в государствах их постоянного проживания, поддержание связей и обмен информацией с общественными объединениями соотечественников и правозащитными организациями в государствах их проживания, оказание содействия соотечественникам, проживающим за рубежом, в организации работы казахских национальных культурных центров, поддержание связей и обмен информацией с международными правительственными и неправительственными организациями, в том числе работающими в сфере защиты прав человека и национальных меньшинств, содействие деятельности неправительственных организаций в сфере защиты прав соотечественников в странах их проживания, оказание методического, информационного, организационного, консультационного и правового содействия организациям соотечественников в обеспечении прав, свобод и законных интересов соотечественников в зарубежных государствах, оказание содействия в изучении казахского языка, подготовка предложений о возможной реакции Республики Казахстан в отношении случаев нарушения прав соотечественников
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Фонд Отандастар"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
350 000
4
Проведение мероприятий для обеспечения культурно-гуманитарных связей с казахской диаспорой, проживающей за рубежом
Проведение малого курултая казахов по вопросам взаимодействия с казахской диаспорой, проживающей за рубежом, проведение международного фестиваля искусств с участием соотечественников, проживающих за рубежом, проведение мероприятий в целях ознакомления этнических казахов, проживающих за рубежом с сакральными местами Казахстана
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Фонд Отандастар"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
37 984
5
Услуги по координации и регулированию работ с диаспорами в сфере внешней и внутренней политики и этнической миграции
Организация комплекса образовательно-познавательных, социально-культурных мероприятий за рубежом и в стране, направленных на сохранение и развитие казахского языка, национальных и культурных, традиционных ценностей среди детей этнических казахов:
распространение учебно-методического пособия "Кастерлі қалам" по обучению казахского языка;
организация и проведение образовательно-познавательных туров для детей казахской диаспоры на базе Назарбаевских интеллектуальных школ в г. Алматы и Нур-Султана;
совместное проведение ежегодного Московского молодежного конкурс-фестиваля казахской песни "Алтын күз (Золотая осень)".
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Фонд Отандастар"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"

153 000
3
Шетелдегі және Қазақстан Республикасына көшіп келген этникалық қазақтарды қолдауды қамтамасыз ету бойынша қызметтер
Отандастардың олар тұрақты тұратын мемлекеттердегі құқықтық жағдайына мониторинг жүргізу, отандастар тұратын елдердегі қоғамдық бірлестіктермен және адам құқын қорғау ұйымдарымен байланыс орнату және ақпарат алмасу, шетелде тұратын отандастарға қазақ ұлттық мәдени орталықтарының жұмысын ұйымдастыруда көмек көрсету, халықаралық үкіметтік және үкіметтік емес ұйымдармен, оның ішінде адам құқықтарын қорғау және аз ұлттар саласында жұмыс істейтін ұйымдармен байланыс орнату және ақпарат алмасу, отандастар тұратын елдерде адам құқықтарын қорғау саласындағы үкіметтік емес ұйымдардың қызметіне көмек көрсету, шетелде тұратын отандастардың құқықтарын, бостандықтарын және заңды мүдделерін қамтамасыз ететін отандастар ұйымдарына әдістемелік, ақпараттық, ұйымдық және құқықтық көмек көрсету, қазақ тілін үйренуге қолдау көрсету, отандастардың құқықтары бұзылған жағдайда Қазақстан Республикасының ықтимал реакциясы туралы ұсыныстар дайындау
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Отандастар қоры" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
350 000
4
Шетелде тұратын қазақ диаспорасымен мәдени-гуманитарлық байланыстарды қамтамасыз ету үшін іс-шаралар өткізу
Шетелде тұратын қазақ диаспорасымен өзара іс-қимыл мәселелері бойынша қазақтардың кіші құрылтайын өткізу, шетелде тұратын отандастардың қатысуымен халықаралық өнер фестивалін өткізу, шетелде тұратын этникалық қазақтарды Қазақстанның қасиетті жерлерімен таныстыру мақсатында іс-шаралар өткізу
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Отандастар қоры" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
37 984
5
Сыртқы және ішкі саясат, этникалық көші-қон саласында диаспоралармен жұмысты үйлестіру және реттеу бойынша қызметтер
Шетелде және елде этникалық қазақтардың балалары арасында қазақ тілін, ұлттық-мәдени, дәстүрлі құндылықтарды сақтау мен дамытуға бағытталған оқу-танымдық, әлеуметтік-мәдени іс-шаралар кешенін ұйымдастыру:
қазақ тілін оқыту бойынша "Қастерлі қалам" оқу-әдістемелік құралын тарату;
Алматы және Нұр-Сұлтан қалаларындағы Назарбаев Зияткерлік мектептерінің базасында қазақ диаспорасының балаларына арналған оқу-тәрбиелік турларын ұйымдастыру және өткізу;
"Алтын күз" атты қазақ әнінің жыл сайынғы Мәскеу жастарының конкурс-фестивалін өткізу.
Диаспора саясатын және отандастарды тарту, қызметке мониторинг жүргізу, практикалық көмек көрсету мәселелері бойынша халықаралық тәжірибені зерделеу бойынша іс-шаралар кешенін ұйымдастыру:
шетелдегі отандастардың әлеуметтік-құқықтық жағдайы проблемасын зерттеу және диаспора саясаты мәселелері бойынша жиынтық талдамалық зерттеулер жүргізу;
отандастарды Отанға қайтаруды мемлекеттік қолдаудың халықаралық тәжірибесін зерттеу;
Қазақстан Республикасының жоғары деңгейдегі басшылары мен қазақ диаспорасының академиялық, шығармашылық, бизнес топтары өкілдерінің кездесуін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Отандастар қоры" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"

300 000
Организация комплекса мероприятий по изучению международного опыта по вопросам диаспориальной политики и привлечения соотечественников, мониторингу деятельности, оказанию практической помощи:
проведение сводно-аналитических исследований по вопросам диаспориальной политики и изучение проблем социально-правового положения соотечественников за рубежом;
изучение международного опыта государственной поддержки возвращения соотечественников на Родину;
организация встречи представителей академических, творческих бизнес кругов казахской диаспоры с высоко поставленными руководителями Республики Казахстан
6
Услуги по проведению мониторинга социально-экономического положения этнических групп и социального самочувствия населения Казахстана
Определение текущей этнодемографической ситуации в регионах Казахстана.
1. Анализ социально-экономического положения представителей этнических групп населения Казахстана.
2. Проведение социологического опроса среди населения регионов для последующей оценки их социального самочувствия.
3. Разработка методических подходов к исследованию.
4. Обзор международного опыта по обследованию социального самочувствия населения.
5. Выявление уровня социального самочувствия населения Казахстана
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
62 500
7
Проведение государственной-информационной политики в сети Интернет
Освещение социально-экономической и общественно-политической жизни страны. Популяризация казахоязычных СМИ в Интернете, развитие отечественных интернет-СМИ. Развитие государственного языка. Освещение деятельности Президента, Премьер-Министра и Правительства Республики Казахстан в Интернете. Сбор мультимедийного контента Казахстана. Повышение образованности, культурного уровня, патриотизма. Создание электронной базы книг, продвижение казахской литературы. Изучение и сохранение историко-культурного наследия страны, возрождение историко-культурных традиций. Освещение хода реализации Стратегии "Казахстан-2050"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Казконтент"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
1 490 356
8
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар24", "Ел арна", а также "KazakhTV".
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
14 983 273
9
Проведение государственной информационной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия", развлекательно - юмористический канал, областные телеканалы, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Classic".
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

300 000
6
Этностық топтардың әлеуметтік-экономикалық жағдайының және Қазақстан халқының әлеуметтік көңіл-күйінің мониторингін жүргізу жөніндегі қызметтер
Қазақстан өңірлеріндегі ағымдағы этнодемографиялық жағдайды анықтау.
1. Қазақстан халқының этникалық топтары өкілдерінің әлеуметтік-экономикалық жағдайын талдау.
2. Өңірлердегі тұрғындар арасында әлеуметтік көңіл-күйді бағалау үшін әлеуметтанушылық сауалнама жүргізу.
3. Зерттеудің әдістемелік тәсілдердін әзірлеу.
4. Халықтың әлеуметтік көңіл-күйін зерттеу бойынша халықаралық тәжірибені шолу.
5. Қазақстан халқының әлеуметтік көңіл-күй деңгейін анықтау.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
62 500
7
Мемлекеттік ақпараттық саясатты Интернет желісінде жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау. Қазақ тілді БАҚ-ты интернетте насихаттау, отандық интернет БАҚ-ты дамыту. Мемлекеттік тілді дамыту. Қазақстан Республикасының Президенті, Премьер-Министрі мен Үкіметінің қызметін Интернетте жариялау. Қазақстанның мультимедиялық контентін жинақтау. Білім беруді, мәдени деңгейді, патриотизмді арттыру. Кітаптардың электрондық базасын құру, қазақ әдебиетін ілгерілету. Елдің тарихи-мәдени мұрасын зерделеу және сақтау, тарихи-мәдени дәстүрлерді жаңғырту. "Қазақстан-2050" стратегиясының іске асырылу барысын жариялау
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Қазконтент" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
1 490 356
8
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Хабар24", "Ел арна", сондай-ақ "KazakhTV", арналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Хабар агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
14 983 273
9
"Қазақстан" РТРК" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Қазақстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия" телеарналары, әзіл-ойын-сауық телеарнасы, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар", "Астана", "Classic" радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

20 512 255
10
Проведение государственной информационной политики через Национальный филиал Межгосударственной телерадиокомпании "Мир"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Мир", "Мир 24"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
Национальный филиал Межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
272 955
11
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Жас оркен"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Ұлан", "Дружные ребята", журналы "Ақ желкен", "Балдырған"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Жас оркен"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
102 566
12
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Ана тілі", "Tenge monitor", "Ұйғыр айвази", журналы "Мысль", "Ақиқат", "Үркер"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
149 766
13
Проведение мониторинга средств массовой информации
Информационно-аналитическое и методическое сопровождение вопросов проведения государственной информационной политики
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
937 754
14
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету "Егемен Қазақстан"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
889 952
15
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская газета "Казахстанская правда"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету "Казахстанская правда"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Республиканская газета "Казахстанская правда"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

20 512 255
10
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Мир", "Мир 24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
272 955
11
"Жас өркен" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Ұлан", "Дружные ребята" газеттері, "Ақ желкен", "Балдырған" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Жас өркен" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
102 566
12
"Қазақ газеттері" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Ана тілі", "Экономика", "Ұйғыр айвази" газеттері, "Мысль", "Ақиқат", "Үркер" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Қазақ газеттері" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
149 766
13
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу мәселелерін ақпараттық-талдамалық және әдістемелік сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің "Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
937 754
14
Мемлекеттік ақпараттық саясатты "Егемен Қазақстан" республикалық газеті" АҚ арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік ақпараттық саясатты "Егемен Қазақстан" газеті арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Егемен Қазақстан" республикалық газеті" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
889 952
15
Мемлекеттік ақпараттық саясатты "Казахстанская правда" республикалық газеті" АҚ арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік ақпараттық саясатты "Казахстанская правда" газеті арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Казахстанская правда" республикалық газеті" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

721 152
16
Проведение государственной-информационной политики в сети Интернет через ТОО "Международное информационное агентство "Казинформ"
Освещение социально-экономической и общественно-политической жизни страны.
Позиционирование Казахстана на международной арене и уровня его социально-экономического развития.
Формирование положительного международного имиджа, популяризация Казахстана в мире на всех языковых версиях сайта.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Международное информационное агентство "Казинформ"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
599 616
17
Новый этап государственной молодежной политики: системное научно-методическое обеспечение
Социологические исследования и прогнозирование, научно-методическое обеспечение институтов государственной молодежной политики, организация школы государственной молодежной политики (сертифицированное обучение и повышение квалификации специалистов, работающих с молодежью), информационно-аналитическое сопровождение государственной молодежной политики, в том числе систематическое поддержание работы собственного сайта, организационно-практические мероприятия
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Научно-исследовательский центр "Молодежь"
007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики"
199 025
18
Аналитическое исследование
Анализ глобальной цепочки добавленных стоимостей и поставщиков технологических решений для организации в Казахстане производства продукции военного и двойного назначения
Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Центр военно-стратегических исследований"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), мобилизационной подготовки и мобилизации, формирование и развитие государственного материального резерва, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
23 540
19
Аналитическое исследование
Анализ научных исследований и перспективных технологий, разработанных научными организациями для предприятий организационно-промышленного комплекса Республики Казахстан, Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан.
Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Центр военно-стратегических исследований"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), мобилизационной подготовки и мобилизации, формирование и развитие государственного материального резерва, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

721 152
16
"Қазақпарат" Халықаралық ақпараттық агенттігі" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты Интернет желісінде жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау. Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық дамуын және халықаралық аренадағы деңгейін көрсету.
Қазақстанның халықаралық оң имиджін қалыптастыру және сайттың барлық тілдік нұсқаларында насихаттау
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Қазақпарат" Халықаралық ақпараттық агенттігі" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
599 616
17
Мемлекеттік жастар саясатының жаңа кезеңі: жүйелік ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету
Социологиялық зерттеулер және болжау, мемлекеттік жастар саясаты институттарын ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету, мемлекеттік жастар саясаты мектептерін ұйымдастыру (сертификатталған оқыту және жастармен жұмыс істейтін мамандардың біліктілігін арттыру), мемлекеттік жастар саясатын ақпараттық-талдамалық қолдау, оның ішінде меншікті сайттың жұмысын жүйелі түрде жүргізу, ұйымдастырушылық-практикалық іс-шаралар
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
"Жастар" ғылыми-зерттеу орталығы" ЖШС-ы
007 "Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру"
199 025
18
Талдамалық зерттеу
Қазақстанда әскери және екіжақты мақсаттағы өнімнің өндірісін ұйымдастыру үшін қосылған құндар мен технологиялық шешімдерді жеткізушілердің жаһандық тізбегін талдау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
"Әскери-стратегиялық зерттеу орталығы" АҚ
001 "Қорғаныс, аэроғарыштық және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және дамыту, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
23 540
19
Талдамалық зерттеу
Қазақстан Республикасының ұйымдастырушылық-өнеркәсіптік кешенінің кәсіпорындары, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары үшін ғылыми ұйымдары әзірлеген ғылыми зерттеулер мен перспективалы технологияларды талдау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
"Әскери-стратегиялық зерттеу орталығы" АҚ
001 "Қорғаныс, аэроғарыштық және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және дамыту, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

13 617
20
Аналитическое исследование
Анализ мирового рынка экспорта, импорта продукции, технологий, услуг военного назначения, состояния и развития зарубежных ОПК
Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Центр военно-стратегических исследований"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), мобилизационной подготовки и мобилизации, формирование и развитие государственного материального резерва, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
21 039
21
Развитие стартап экосистемы в области ИКТ
Акселерация технологическому бизнес-инкубированию участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставление жилья и созданию условий для проживания лицам, проходящих акселерацию в международном технологическом парке "Астана Хаб".
Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
КФ Международный технопарк ИТ-стартапов "Astana Hub"
007 "Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"
1 320 600
22
Услуги экологического мониторинга территорий Республики Казахстан, подверженных воздействию ракетно-космической деятельности комплекса Байконур
Проведение экологического мониторинга при пусках ракет-носителей с космодрома "Байконур" (экологическое сопровождение пусков), экологического мониторинга территорий районов падения отделяющихся частей ракет-носителей с оценкой их экологической устойчивости, мониторинг состояния окружающей среды в местах аварийного падения ракет-носителей
Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП "НИЦ "Ғарыш - Экология"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"
34 082
23
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией
Проведение проектно-изыскательских работ; разборка зданий и сооружений, выведенных из эксплуатации; обустройство полигона для захоронения инертных строительных отходов; сбор, вывоз и захоронение инертных строительных отходов на полигоне; планировка очищенной территории; мероприятия по рекультивации земельных участков, загрязненных нефтепродуктами
Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП "Инфракос"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
101 "Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией"

13 617
20
Талдамалық зерттеу
Әскери мақсаттағы технологиялар мен қызметтерге, әлемдік экспорт пен импорт нарығына талдау, шетелдік ҚӨК жағдайы мен дамуы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
"Әскери-стратегиялық зерттеу орталығы" АҚ
001 "Қорғаныс, аэроғарыштық және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және дамыту, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
21 039
21
АКТ саласындағы стартап экожүйесін дамыту
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялауын акселераттау, қатысушыларға арналған маркетингтік және басқа да іс-шаралар өткізу "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінің қатысушыларын дамытуға ынталандыру үшін кеңес беру, ақпараттық, білім беру іс-шараларын өткізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторлар іздеу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінде акселераттаудан өтетін тұлғаларға баспана және тұру үшін жағдай жасауды ұсыну
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
"Astana Hub" Халықаралық ІТ-стартаптар технопаркі ҚК
007 "Астана Хаб" ІТ-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйе құру"
1 320 600
22
Қазақстан Республикасының Байқоңыр кешенінің ғарыштық-зымыран қызметінің әсеріне ұшыраған аумақтарына экологиялық мониторинг жүргізу қызметтері
"Байқоңыр" ғарыш айлағынан тасымалдағыш зымырандарды ұшырған кезде экологиялық мониторинг жүргізу (ұшыруды экологиялық сүйемелдеу), тасымалдағыш зымырандардың бөлінетін бөліктерінің құлау аудандарының аумағында олардың экологиялық тұрақтылығын бағалай отырып экологиялық мониторингілеу, тасымалдағыш зымырандардың авариялық құлау орындарындағы қоршаған ортаның жай-күйіне мониторинг жүргізу
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
"Ғарыш – Экология" ҒЗО" РМК
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануды кеңейту"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"
34 082
23
"Байқоңыр" кешеніндегі Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмейтін объектілерді кәдеге жаратуды, рекультивациялауды және жөндеуді ұйымдастыру
Жобалау-іздестіру жұмыстарын жүргізу; пайдаланудан шығарылған ғимараттар мен құрылыстарды бұзу; инертті құрылыс қалдықтарын көму үшін полигонды жайластыру; инертті құрылыс қалдықтарын жинау, шығару және полигонда көму; тазартылған аумақты жоспарлау; мұнай өнімдерімен ластанған жер учаскелерін рекультивациялау бойынша іс-шаралар
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
"Инфракос" РМК
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануды кеңейту"
101 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясының жалдайтын құрамда кірмейтін объектілерін кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру"

185 840
24
Содержание и эксплуатация объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М", подлежащих к исключению из состава арендуемых Российской Федерацией объектов космодрома "Байконур"
Комплекс работ и мероприятий для поддержания технических и технологических объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М" в рабочем состоянии, включая мероприятия по организации и обеспечению процедуры приема-передачи объектов космического ракетного комплекса "Зенит-М", охраны переданных объектов космического ракетного комплекса "Зенит-М", технического обслуживания с привлечением при необходимости организации, и другие мероприятия, необходимые для организации данных работ
Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "СП "Байтерек"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"
1 037 676
25
Ведение государственного земельного кадастра
Формирование сведений государственного земельного кадастра обеспечивается проведением земельно-кадастровых работ
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
7 017 053
26
Планово-картографическая продукция сельскохозяйственных угодий и застроенных территорий населенных пунктов для ведения государственного земельного кадастра
Цикл работ направлен на создание фотокарт масштабного ряда сельскохозяйственных угодий и застроенных территорий населенных пунктов, создаваемых для ведения государственного земельного кадастра
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
413 655
27
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Государственный учет, хранение топографо-геодезических и картографических материалов и данных, создание и обновление цифровых государственных топографических карт масштабного ряда и тематических карт, мониторинг базы данных государственного каталога географических названий, составление технических проектов
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГКП "Национальный картографо-геодезический фонд"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"

185 840
24
Ресей Федерациясы жалдаған "Байқоңыр" ғарыш айлағы объектілерінің құрамынан шығаруға жататын "Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жерүсті ғарыш инфрақұрылымы объектілерін ұстау және пайдалану
"Зенит-М" ғарыш зымыран кешені объектілерінің қабылдап алу-тапсыру рәсімдерін ұйымдастыру мен қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды, "Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің берілген объектілерін күзетуді, қажет болған кезде ұйымдарды тарта отырып, техникалық қызмет көрсетуді қоса алғанда, "Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жерүсті ғарыштық инфрақұрылымы объектілерін жұмыс күйінде ұстау үшін техникалық және технологиялық қолдауға арналған жұмыстар мен іс-шаралар кешені және аталған жұмыстарды ұйымдастыру үшін қажетті басқа да іс-шаралар
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
"Бәйтерек" БК" АҚ
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануды кеңейту"
103 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"
1 037 676
25
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру жер-кадастр жұмыстарын жүргізумен қамтамасыз етіледі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Азаматтарға арналған Үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
7 017 053
26
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы алқаптарының және елді мекендердің құрылыс салынған аумақтарының жоспарлы-картографиялық өнімі
Жұмыстар циклі мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы алқаптарын және елді мекендердің құрылыс салынған аумақтарының масштабтық қатарының фотокарталарын жасауға бағытталған
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ауыл шаруашылық аэрофотогеодезиялық ізденістер мемлекеттік институты" ШЖҚ РМК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
413 655
27
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Геодезиялық және картографиялық материалдар мен деректерді мемлекеттік есепке алу, сақтау, мемлекеттік цифрлы топографиялық карталардың масштабтық қатарын және тақырыптық карталарды жасау және жаңарту, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтарының деректер базасын мониторингілеу, техникалық жобаларды құрастыру.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ұлттық картографиялық-геодезиялық қоры" РМҚК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"

298 705
28
Топографо-геодезические и картографические работы
Аэрокосмосъемка городов, населенных пунктов и территорий, создание и обновление цифровых государственных топографических карт и планов городов, обследование, восстановление, координирование пунктов, сертификация эталонных базисов, нивелирование I, II класса, создание сводных каталогов, геодинамические исследования, составление технических проектов, издание (печать) карт
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГКП "Казгеодезия"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"
2 875 617
29
Услуги по распространению знаний для субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе
Проведение обучающих семинаров субъектам агропромышленного комплекса в базовых хозяйствах на безвозмездной основе
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
267 "Повышение доступности знаний и научных исследований"
100 "Информационное обеспечение субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе"
1 259 267
30
Оценка эффективности защитных и реабилитационных мероприятий для населения, подвергшегося действию ионизирующего излучения в результате деятельности Семипалатинского испытательного ядерного полигона, и выработка предложений по их совершенствованию
Исследование, направленное на оценку эффективности защитных и реабилитационных мероприятий для населения, подвергшегося действию ионизирующих излучений в результате деятельности Семипалатинского испытательного ядерного полигона, и выработка конкретных предложений по их совершенствованию
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
НАО "Медицинский университет Семей"
001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
28 270
31
Контакт-центр "Экстренная служба 111"
Автоматизация процесса круглосуточного приема и обработки входящих обращений граждан республики с различных источников, а также исходящий обзвон, настройка IVR, отработка маршрута, интеграция и подготовка информационной системы, сценариев разговора, аудиозаписей по проекту, прием звонков со всех зон нумерации и на сетях сотовой связи Республики Казахстан, доступность системы 24 часа, 7 дней в неделю, для организации "экстренной службы 111" при Уполномоченном по правам ребенка в Республике Казахстан, по всем вопросам, связанным с обращениями, касающимися нарушения прав, свобод и законных интересов ребенка, и жалобами на решения или действия (бездействие) государственных центральных и местных исполнительных органов и организаций, предприятий, их должностных лиц, нарушающих права, свободы и законные интересы ребенка; оказание содействия беспрепятственной реализации и восстановлению нарушенных прав, свобод и законных интересов ребенка.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
ТОО "KT Cloud Lab"
001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"

298 705
28
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар
Қалалардың, елді-мекендердің және аумақтардың аэротүсірілімі, мемлекеттік цифрлы топографиялық карталарды және қалалардың жоспарларын жасау және жаңарту, пункттерді тексеру, қалпына келтіру, координаттау, эталондық базистерді сертификаттау, I, II класты нивелирлеу, жиынтық каталогтарды жасау, геодинамикалық зерттеулер, техникалық жобаларды құрастыру, карталарды басып шығару (басу).
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Қазгеодезия" РМҚК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"
2 875 617
29
Өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін білім тарату жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Өтеусіз негізде базалық шаруашылықтарда АӨК субъектілеріне оқыту семинарларын өткізу
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасы
267 "Білімнің және ғылыми зерттеулердің қолжетімділігін арттыру"
100 "Өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешені субъектілерін ақпараттық қамтамасыз ету"
1 259 267
30
Семей ядролық сынақ полигонының әрекеті салдарынан иондандырушы сәулелену әсеріне ұшыраған халыққа арналған қорғау және оңалту шараларының тиімділігін бағалау және оларды жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Семей ядролық сынақ полигонының әрекеті салдарынан иондандырушы сәулелену әсеріне ұшыраған халыққа арналған қорғау және оңалту шараларының тиімділігін бағалауға бағытталған зерттеу және оларды жетілдіру бойынша нақты ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Семей медицина университеті" КеАҚ
001 "Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
28 270
31
"111 жедел қызмет" байланыс орталығы
Түрлі көздерден түсетін республика азаматтарының өтініштерін тәулік бойы қабылдау және өңдеу процесін автоматтандыру, сондай-ақ шығыс қоңыраулары, IVR баптау, маршрутты өңдеу, ақпараттық жүйені, сөйлесу сценарийлерін, жоба бойынша аудиожазбаларды дайындау және интеграциялау, нөмірлендірудің барлық аймақтарынан және Қазақстан Республикасының ұялы байланыс желілерінен қоңыраулар қабылдау, жүйенің 24 сағат, аптасына 7 күн қолжетімділігі, баланың құқықтарының, бостандықтары мен заңды мүдделерінің бұзылуына қатысты өтініштерге және баланың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін бұзатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар мен ұйымдардың, кәсіпорындардың, олардың лауазымды адамдарының шешімдеріне немесе әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдарға қатысты барлық мәселелер бойынша Қазақстан Республикасындағы Бала құқықтары жөніндегі уәкіл жанындағы "111 жедел қызметін" ұйымдастыру үшін.
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"KT Cloud Lab" ЖШС
001 "Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"

200 000
32
Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование инвалидов с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, испытание и внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
100 "Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно- ортопедической помощи"
128 032
33
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой). Но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом.
Цель слухоречевой адаптации - научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"
310 644
34
Выработка механизмов и подходов снижения уровня теневой экономики в стране
Целью и задачами исследования являются разработка проекта Концепции по противодействию теневой экономике, механизмов и подходов для совершенствования методик оценок теневой экономики по видам экономической деятельности и объемов незаконной деятельности. Выработка рекомендаций по возможности прогнозирования уровня теневой экономики в стране к ВВП
Министерство финансов Республики Казахстан
Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
001 "Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

200 000
32
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Кемтарлығы ерекше күрделі және тән емес мүгедектерді протездеу, сондай-ақ бастапқы протездеу, жаңа технологиялар бойынша дайындалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды сынау және енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
100 "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру"
128 032
33
Есту қабілеті бұзылған балаларды кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантанция (КИ) есту қабілеті өте нашар (керең) балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдісі болып табылады. Алайда, КИ операциясы есту-сөйлеуін оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Оны жүргізу кохлеарлық импланты бар балалардың есту және сөйлеу қабілетін дамыту үшін міндетті түрде қажет.
Есту-сөйлеуге бейімдеудің мақсаты - баланы дыбыстық сигналдарды (тілдік және тілдік емес) қабылдауға, түсінуге және жаңа есту сезімдерін ауызша сөйлеуді дамыту үшін пайдалануға үйрету
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"
310 644
34
Елдегі көлеңкелі экономиканың деңгейін төмендету тетіктері мен тәсілдерін әзірлеу
Зерттеудің мақсаты және міндеттері болып Көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөніндегі тұжырымдама жобасын, экономикалық қызмет түрлері және заңсыз қызмет көлемдері бойынша көлеңкелі экономиканы бағалау әдістемесін жетілдіруге арналған тетіктер мен тәсілдер әзірлеу болып табылады. Елдегі көлеңкелі экономика деңгейін ЖІӨ-ге қатысты болжау мүмкіндігі жөнінде ұсыныстар әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасы
001 "Бюджеттік жоспарлауды, орындалуын және мемлекеттік бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

55 000
35
Аналитическое и информационно-медийное сопровождение Государственной программы развития образования и науки РК на 2016-2019 годы
Проведение комплексной информационной политики по освещению основных направлений Государственной программы развития образования и науки в сфере образования и науки, в рамках которой будут проведены:
- съемки и трансляция телевизионного ток-шоу для формирования общественного мнения, выстраивания прямых коммуникаций с населением без искажения информации, масштабная разъяснительная работа с населением.
- работа в интернет пространстве, включая разработку мультимедийных имиджевых спецпроектов, работу с блогерами для публикации в интернет СМИ, разработку и реализацию стратегии продвижения в социальных сетях, устранение негатива и постоянный мониторинг, анализ восприятия
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
412 983
36
Анализ социокультурных процессов в контексте Третьей модернизации Казахстана
Анализ состояния национального сознания в контексте модернизационных процессов и складывающейся общественно-политической ситуации путем проведения социологических исследований с применением качественных и количественных методов исследования - массовый опрос населения, фокус-группы, экспертные опросы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Евразийский национальный университет им. Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
146 084
37
Экспертно-аналитическое сопровождение реализации некоторых мер государственной коммуникативной политики в условиях процесса модернизации современного Казахстана
Проведение экспертно-аналитического анализа государственно-коммуникативной политики в контексте реализации программы "Рухани жаңғыру" и Послания Президента Казахстана от 10 января 2018 года "Новые возможности развития в условиях четвертой промышленной революции Казахстана", а также проведение серии коммуникативных мероприятий по апробации исследований и замеров, обобщение международного опыта и обучение навыкам деятельности в условиях модернизационных процессов
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Евразийский национальный университет им. Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

55 000
35
Қазақстан Республикасында білім беруді және ғылымды дамытудың 2016 − 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын талдау және ақпараттық-медиялық сүйемелдеу
Білім және ғылым саласында білім беруді және ғылымды дамытудың мемлекеттік бағдарламасының негізгі бағыттарын жария ету бойынша кешенді ақпараттық саясатты жүргізу, оның аясында мынадай іс-шаралар жүргізіледі:
- қоғамдық пікірді қалыптастыру, ақпаратты бұрмаламай халықпен тікелей байланыс орнату үшін телевизиялық ток-шоулар түсіру және тарату, халыққа ауқымды түсіндіру жұмыстарын жүргізу;
- мультимедиалық имидждік арнайы жобалар әзірлеуді, интернет БАҚ-та жариялау үшін блогерлермен жұмыс жасауды, әлеуметтік желілерде ілгерілету стратегиясын әзірлеуді және іске асыруды, теріс пікірлерді жою және тұрақты мониторингті жүргізуді, қоғамның қабылдауын талдауды қоса алғанда, интернет кеңістігінде жұмыс істеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
412 983
36
Қазақстанның Үшінші жаңғыруы аясында әлеуметтік-мәдени процестерді талдау
Жаңғырту процестері мен қалыптасып отырған әлеуметтік-саяси ахуал аясында, сапалық және сандық зерттеу әдістерін – халық арасында жаппай сауал жүргізу, фокус-топтар, сараптамалық сауал жүргізу әдістерін қолдана отырып, әлеуметтанушылық зерттеулер жүргізу жолымен ұлттық сананың жай-күйін талдау.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" РМК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
146 084
37
Қазіргі Қазақстанның жаңғыру процесіндегі жағдайларда мемлекеттің коммуникативтік саясатының кейбір шараларын іске асыруды сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу
"Рухани жаңғыру" бағдарламасын және Қазақстан Президентінің 2018 жылғы 10 қаңтардағы "Төртінші өнеркәсіптік революция жағдайындағы дамудың жаңа мүмкіндіктері" атты Жолдауын іске асыру аясында мемлекеттік-коммуникативтік саясатқа сараптамалық-талдамалық талдау жүргізу, сондай-ақ зерттеулер мен өлшеулерді сынақтан өткізу бойынша коммуникативтік іс-шаралар сериясын жүргізу, халықаралық тәжірибені қорыту және жаңғырту процестері жағдайларында қызмет дағдыларына оқыту.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" РМК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

196 261
38
Аналитическое сопровождение участия Казахстана в работе Комитета по научной и технологической политике Организации экономического сотрудничества и развития
Мониторинг реализации рекомендаций Комитета по научной и технологической политике Организации экономического сотрудничества и развития и правовых инструментов Организации экономического сотрудничества и развития в сфере науки, техники и инновации.
Участие в заседаниях Комитета, семинарах и тренингах, рабочих группах по инновационной и технологической политике, рабочих группах национальных экспертов по научным и технологическим индикаторам. Принятие участия в обсуждении и выработке рекомендаций по решению вопросов по перспективным тематикам исследования, инновации и цифровая экономика, безопасность цифровизации и др.
Подготовка рекомендации по повышению позиции РК по показателям науки в ГИК ВЭФ.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
31 793
39
Систематизация и исследование рукописных фондов, материалов фольклорных экспедиций и формирование антологии степного фольклора
Научная систематизация и отбор фольклорных материалов, сохраненных в рукописных фондах, архивах и НИИ, подготовка к изданию томов "Антологии степного фольклора".
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт литературы и искусства им. М.О. Ауэзова"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
276 829
40
Сохранение и систематизация фольклорного музыкального наследия и собрание избранных образцов древних мотивов Великой степи
Отбор лучших образцов из редкого фонда ИЛИ им. М.О. Ауэзова мотивов обрядов, ритуальных песен, эпических сказаний, музыки для кобыза, домбры, сыбызгы и сазсырнай (кюйи); систематизация древних образцов народного музыкального творчества (эпическая, народно-песенная, инструментальная традиции, айтыс) в соответствии с региональными особенностями; реставрация и проведение работ по очистке звука; перевод в цифровой формат; анализ преемственных связей классических образцов казахской традиционной музыки с древними сарынами.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт литературы и искусства им. М.О. Ауэзова"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

196 261
38
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының Ғылым және технологиялық саясат комитетінің жұмысына қатысуын талдамалық сүйемелдеу
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының Ғылым және технология саясаты комитетінің және Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының ғылым, техника және инновациялар саласындағы құқықтық құралдарының 29 ұсынымының іске асырылуын мониторингтеу.
Комитет отырыстарына, семинарларға және тренингтерге, инновациялық және технологиялық саясат жөніндегі жұмыс топтарына, ғылыми және технологиялық индикаторлар бойынша ұлттық сарапшылардың жұмыс топтарына қатысу. Зерттеу , инновациялар және цифрлық экономика, цифрландыру қауіпсіздігі және т.б.тақырыптар бойынша мәселелерді талқылауға және оларды шешу жөніндегі ұсынымдарды әзірлеуге қатысу. Дүниежүзілік экономикалық форумның Жаһандық бәсекеге қабілеттілік индексінде ғылым көрсеткіштері бойынша Қазақстан Республикасының позициясын арттыру жөнінде ұсыныстар дайындау.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
31 793
39
Қолжазба қорларын, фольклорлық экспедиция материалдарын зерттеу, жүйелеу және дала фольклорының антологиясын қалыптастыру
Қолжазба қорларында, архивтермен ҒЗИ-де сақталған фольклорлық материалдарды ғылыми жүйеге келтіру және іріктеу, "Дала фольклоры антологиясы" томдарын баспаға дайындау.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"М.О. Әуезов атындағы өнер және әдебиет институты" РМҚК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
276 829
40
Фольклорлық музыкалық мұраны сақтау мен жүйелеу және Ұлы даланың көне сарындарының таңдаулы үлгілерін жинау
М.О. Әуезов атындағы ӘӨИ сирек қордан әдет-ғұрып әуендерін, әндерді, эпикалық ертегілерді, қобызға, домбыраға, сыбызғы мен сазсырнайға арналған музыканың (күйлер) ең жақсы үлгілерін іріктеу; өңірлік ерекшеліктерге сәйкес халық музыкалық шығармашылығының ежелгі үлгілерін жүйелеу (эпикалық, халықтық-ән, аспаптық дәстүрлер, айтыс); дыбысты қалпына келтіру және тазарту жұмыстарын жүргізу; сандық форматқа көшіру; қазақтың дәстүрлі музыкасының классикалық үлгілерінің ежелгі сарындармен сабақтастық байланыстарын талдау.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"М.О. Әуезов атындағы өнер және әдебиет институты" РМҚК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

85 961
41
Разработка и изучение письменных литературных памятников древнего, средневекового периодов и подготовка антологии древней литературы
Научная систематизация и отбор материалов, сохраненных в рукописных фондах, архивах и НИИ, подготовка к изданию томов "Антологии древней литературы" в печатном и цифровом (онлайн) формате для общего доступа современной аудитории, осознание и принятие казахской литературы во всей ее многогранности и многомерности.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт литературы и искусства им. М.О. Ауэзова"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
48 578
42
Археографические работы в зарубежных архивах и фондах по истории и культуре Великой степи (выявление, анализ, оцифровка)
Выявление, анализ и оцифровка исторических материалов, выявленных в зарубежных архивах и фондах специальной группой историков, востоковедов, архивистов. Создание электронно-цифрового фонда письменных источников и архивных материалов по истории и культуре Великой степи. Систематизация, каталогизация, изучение и анализ письменных источников и архивных материалов.
Введение в научный оборот новых выявленных материалов при написании научных публикаций. Создание Археографического сообщества в целях целостного и системного исследования письменных источников и архивных материалов, а также подготовки специалистов-археографов
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт востоковедения им. Р.Б. Сулейменова"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
236 031
43
Аналитическое исследование по актуализации, выработке научно-обоснованных критериев отбора и информационному сопровождению проекта "Великие имена Великой Степи"

85 961
41
Ежелгі, орта ғасырлық кезеңдердегі жазба әдеби ескерткіштерді өңдеу және зерделеу, ежелгі әдебиет антологиясын дайындау.
Қолжазба қорларында, архивтерде және ғылыми-зерттеу институттарында сақталған материалдарды ғылыми түрде жүйелеу және іріктеу, "Ежелгі әдебиет антологиясының" томдарын баспа және қазіргі оқырманға қолжетімді болу үшін цифрлы (онлайн) форматта дайындау, қазақ әдебиетінің көп қырлылығы мен бүкіл болмысын ұғынып қабылдау.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"М.О. Әуезов атындағы өнер және әдебиет институты" РМҚК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
48 578
42
Ұлы дала тарихы мен мәдениеті бойынша шетелдік архивтер мен қорлардағы археографиялық жұмыстар (айқындау, талдау, цифрлау)
Тарихшылардың, шығыстанушылардың, мұрағатшылардың арнайы топтары шетелдік архивтер мен қорлардан анықтаған тарихи материалдарды анықтау, талдау және цифрлау. Ұлы Даланың тарихы мен мәдениеті бойынша жазба деректер мен архив материалдарының электрондық-цифрлық қорын құру. Жазба деректер мен архивтік материалдарды жүйелеу, каталогтау, зерделеу және талдау. Ғылыми басылымдарды жазу кезінде анықталған жаңа материалдарды ғылыми айналымға енгізу. Жазба деректер мен архив материалдарын тұтас және жүйелі зерттеу, сондай-ақ археограф-мамандарды дайындау мақсатында археографиялық қоғамдастық құру.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Р.Б. Сүлейменов атындағы Шығыстану институты" РМҚК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
236 031
43
"Ұлы Даланың ұлы есімдері" жобасын өзектендіру, іріктеудің ғылыми негізделген критерийлерін әзірлеу және ақпараттық сүйемелдеу бойынша талдамалық зерттеу"

Аналитическое исследование по актуализации изучения выдающихся исторических личностей Великой Степи путем разработки Концепции создания учебно-образовательного Парка-энциклопедии "Великие имена Великой степи"; составление Списка "Великие имена Великой степи", сформированного на основе научно-обоснованных, одобренных профессиональным сообществом и соответствующих общенациональным интересам критериев и сборника материалов; разработка мультимедийной платформы (карты) "Великие имена Великой степи" (не менее 100 имен) на 3 языках
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт истории и этнологии им. Ч.Ч. Валиханова"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
66 154
44
Аналитическое исследование, актуализация и информационная поддержка "Интерактивной научной исторической карты "Народ Казахстана"
Дальнейшее изучение казахстанской модели общественного согласия и сохранения национального кода казахстанцев в эпоху духовной модернизации в контексте реализации государственной программы "Рухани жаңғыру". Исследование отвечает тенденциям развития современной науки, в основе которой лежат междисциплинарные и интеграционными процессы и информатизация научных исследований.
В эпоху вхождения в мировое информационное пространство материалы интерактивной карты станут доступными для широкого изучения и ознакомления международной общественностью, что имеет большое значение для распространения казахстанской модели мира и согласия.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт истории и этнологии им. Ч.Ч. Валиханова"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
24 000
45
Услуги по сопровождению и технической поддержке Национальной образовательной базы данных
Национальная образовательная база данных (НОБД) необходима для сбора ведомственной статистики от первоисточников (организаций образования) в автоматическом режиме, хранения и обработки данных, формирования административной отчетности, а также обеспечения структурных подразделений Министерства образования и науки Республики Казахстан, других заинтересованных государственных органов и международных организаций (ЮНЕСКО, ЮНИСЕФ, ВЭФ и другие) необходимыми для работы статистическими данными.
НОБД является основным компонентом создаваемой Системы управления образованием, реализация которой запланирована в 2019 году в рамках государственной программы Цифровой Казахстан.

"Ұлы даланың ұлы есімдері" оқу-білім беру энциклопедиясы паркін құру тұжырымдамасын әзірлеу жолымен Ұлы даланың көрнекті тарихи тұлғаларын зерделеуді өзектендіру бойынша талдамалық зерттеу; ғылыми негізделген, кәсіби қоғамдастық мақұлдаған және жалпы ұлттық мүдделерге сәйкес келетін критерийлер мен материалдар жинағы негізінде қалыптасқан "Ұлы даланың ұлы есімдері" тізімін жасау; "Ұлы даланың ұлы есімдері" мультимедиялық платформасын (картасын) (кемінде 100 есім) 3 тілде әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ш.Ш. Уәлиханов атындағы тарих және этнология институты" РМҚК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
66 154
44
"Қазақстан халқы" интерактивті ғылыми тарихи картасын" талдамалық зерттеу, өзекті ету және ақпараттық қолдау
"Рухани жаңғыру" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру бағытында рухани жаңғыру дәуірінде қоғамдық келісім және қазақстандықтардың ұлттық кодын сақтау бойынша қазақстандық моделді одан әрі зерделеу. Зерттеу, негізінде пәнаралық және интеграциялық үдерістер мен ғылыми зерттеулерді ақпараттандыру жатқан заманауи ғылымның даму үрдістеріне сай келеді. Әлемдік ақпараттық кеңістікке кіру дәуірінде интерактивті карта материалдары халықаралық жұртшылықпен кеңінен зерделеу және танысу үшін қолжетімді болады, бұл бейбітшілік пен келісімнің қазақстандық моделін таратуда үлкен маңызға ие.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ш.Ш. Уәлиханов атындағы тарих және этнология институты" РМҚК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
24 000
45
Ұлттық білім беру дерекқорын сүйемелдеу және техникалық қолдау жөніндегі қызметтер
Ұлттық білім беру дерекқоры (ҰБДҚ) бірінші көздерден (білім беру ұйымдарынан) ведомстволық статистиканы автоматты режимде жинау, деректерді сақтау және өңдеу, әкімшілік есептілікті қалыптастыру, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің құрылымдық бөлімшелерін, басқа да мүдделі мемлекеттік органдар мен халықаралық ұйымдарды (ЮНЕСКО, ЮНИСЕФ, ДЭФ және басқалар) жұмыс істеу үшін қажетті статистикалық деректермен қамтамасыз ету үшін қажет.
ҰБДҚ 2019 жылы Цифрлық Қазақстан мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іске асырылуы жоспарланған құрылатын білім беруді басқару жүйесінің негізгі құрамдас бөлігі болып табылады.

Справочно: НОБД прошла аттестацию (Аттестат ИБ №075.2018.314 от 29 декабря 2018 года).
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
200 000
46
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей - сирот, детей из экологически неблагоприятных регионов республики, детей из малообеспеченных и многодетных семей. Обеспечение качества, преемственности, комплексности и индивидуальности оказания медицинских услуг. Создание атмосферы психологического комфорта, эмоционального благополучия и доверия. Внедрение в практику инновационных медицинских технологий, эффективных методов оздоровления и профилактики заболеваний. Создание условий для охраны здоровья и жизни детей.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
019 "Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей"
332 312
47
Мониторинг сейсмологической информации
Сейсмологический мониторинг на территории Республики Казахстан. Проведение круглосуточных полевых инструментальных наблюдений.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ТОО "Сейсмологическая опытно-методическая экспедиция"
024 "Мониторинг сейсмологической информации"
402 429
48
Услуги по формированию базы тестовых заданий и проведению национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы дошкольного образования
Формирование базы тестовых заданий и проведение национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы дошкольного образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
102 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"
10 420
49
Образовательные и воспитательные услуги в специализированных организациях образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Образовательные и воспитательные услуги для детей 3-6 лет по Программе дошкольного воспитания и обучения в Назарбаев Интеллектуальной школе в г.Талдыкорган
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
106 "Реализация государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение в АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"

Анықтама: ҰБДҚ аттестаттаудан өтті (2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 075.2018.314 аттестаты).
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
200 000
46
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
Республикалық экологиялық қолайсыз өңірлердегі жетім балаларды, тұрмысы төмен және көп балалы отбасылардың балаларын сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру. Медициналық қызметтер сапасын, сабақтастығын, кешенділігін және даралығын қамтамасыз ету. Психологиялық жайлы, эмоционалдық қолайлы және сенім атмосферасын жасау. Практикаға инновациялық медициналық технологияларды, сондай-ақ сауықтыру және ауру профилактикасының тиімді әдістерін енгізу. Балалардың денсаулығы мен өмірін қорғау үшін жағдай жасау.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
019 "Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру"
332 312
47
Сейсмологиялық ақпарат мониторингі
Қазақстан Республикасының аумағында сейсмологиялық мониторинг. Далаға тәулік бойы құралмен бақылау жүргізу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедиция" ЖШС
024 "Сейсмологиялық ақпарат мониторингі"
402 429
48
Тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру және мектепке дейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын педагог қызметкерлер мен білім беру ұйымдарында оларға теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу жөніндегі қызметтер
Тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру және мектепке дейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген, лауазым атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
10 420
49
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу қызметтері
Талдықорған қаласындағы Назарбаев Зияткерлік мектебіндегі 3-6 жастағы балаларға арналған Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту бағдарламасы бойынша білім беру және тәрбиелеу қызметтері
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
106 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-нда мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"

21 162
50
Обучение в республиканской физико-математической школе одаренных детей из различных регионов Республики Казахстан
Предоставление образовательных услуг по обучению одаренных детей Республики Казахстан по специализированным общеобразовательным учебным программам. Обеспечение внедрения трҰхъязычного образования (овладение казахским, русским и английским языками); вовлечение обучающихся в научно-исследовательскую деятельность, а также обеспечение участия обучающихся в интеллектуальных олимпиадах, научных соревнованиях; организация воспитательной работы; развитие интереса в познавательной и интеллектуальной деятельности; установление партнерских отношений с родителями.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Республиканская физико-математическая школа"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"
1 306 619
51
Обучение и воспитание детей с применением методов гуманной педагогики и приемов личностно-ориентированного обучения
Предоставление образовательных услуг на основе интеграции программы нравственно-духовного образования. Реализация интегрированных учебных программ с ориентацией на общечеловеческие ценности.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"
643 503
52
Образовательные и воспитательные услуги в специализированных организациях образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"

21 162
50
Қазақстан Республикасының әртүрлі өңірлерінен дарынды балаларды республикалық физика-математика мектебінде оқыту
Қазақстан Республикасының дарынды балаларын мамандандырылған жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту жөнінде білім беру қызметтерін ұсыну. Үш тілде білім беруді еңгізуді қамтамасыз ету (қазақ тілін, ағылшын және орыс тілін меңгеру); оқушыларды ғылыми-зерттеу жұмыстарына тарту, сонымен қатар оқушыларды зияткерлік олимпиадаларға, ғылыми жарыстарға қатысуын қамтамасыз ету; зияткерлік және тану қызметіне қызығушылығын дамыту; ата-анасымен әріптестік қарым-қатынас орнату.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Республикалық физика-математика мектебі" КЕАҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"
1 306 619
51
Ізгілікті педагогика әдістері мен тұлғалық бағдарланған оқыту тәсілдерін қолдана отырып, балаларды оқыту және тәрбиелеу
Адамгершілік-рухани білім беру бағдарламасын интеграциялау негізінде білім беру қызметтерін көрсету. Жалпы адами құндылықтарға бағдарлана отырып, интеграцияланған оқу бағдарламаларын іске асыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік, білім беру және сауықтыру орталығы" РМКК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"
643 503
52
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер

Образовательные услуги для учащихся 1-6 классов Назарбаев Интеллектуальных школ с внедрением образовательной программы АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" - NIS-Program; услуги по реализации образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы "Өркен", присужденного республиканской комиссией учащимся 7-12 классов с внедрением образовательной программы АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" - NIS-Program и учебной программы Международного бакалавриата с учетом проживания обучающихся в общежитиях Назарбаев Интеллектуальных школ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
101 "Реализация государственного образовательного заказа в Назарбаев Интеллектуальных школах"
29 674 505
53
Подготовка и издание Национального доклада о состоянии и развитии системы образования Республики Казахстан
Сбор, анализ и обработка статистических данных и информационных материалов в области образовательной политики. Проведение рейтинга регионов по показателям образования.
Обеспечение населения, государственных органов, международных организаций объективной и достоверной информацией о состоянии и развитии образования в Республике Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"
22 399
54
Сопровождение сбора образовательной статистики с учетом международных требований
Образовательная статистика необходима для мониторинга и прогнозирования развития системы дошкольного, общего среднего и технического и профессионального, послесреднего образования, в том числе определения потребности в объектах образования, кадровой и материально-технической обеспеченности, объемов финансирования, расчета госзаказа, мониторинга и анализа реализации стратегических документов, в том числе Государственной программы развития образования и науки на 2016 - 2019 годы и другие.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"
64 866
55
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей по космическому направлению
Развитие, повышение качества и эффективности системы дополнительного образования детей с учетом общемировых тенденций в образовании; организационно-методическое обеспечение системы дополнительного образования детей; проведение внешкольных мероприятий республиканского значения по космическому направлению дополнительного образования детей с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении; изучение и применение на практике знаний о космосе и космических технологиях; воспитание экологического сознания; формирование научного мировоззрения, использование знаний о космосе для духовно-нравственного воспитания школьников.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ Білім беру бағдарламасы – NIS-Program енгізе отырып, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің 1-6 сынып оқушыларына арналған білім беру қызметтері; "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ Білім беру бағдарламасы – NIS-Program және Халықаралық бакалавриат оқу бағдарламасын енгізе отырып, оқушылардың Назарбаев Зияткерлік мектептерінің жатақханаларында тұруын ескере отырып, 7-12 сыныптары оқушыларына республикалық комиссия тағайындаған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының "Өркен" білім беру грантын іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Назарбаев Зияткерлік мектептерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"
29 674 505
53
Қазақстан Республикасы білім жүйесінің ахуалы мен дамуы туралы Ұлттық баяндаманы дайындау және шығару
Білім беру саясаты саласындағы статистикалық деректерді және ақпараттық материалдарды жинау, талдау және өңдеу. Білім беру көрсеткіштері бойынша өңірлер рейтингісін жүргізу. Халықты, мемлекеттік органдарды, халықаралық ұйымдарды Қазақстан Республикасында білім берудің ахуалы мен дамуы туралы объективті және сенімді ақпаратпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
22 399
54
Халықаралық талаптарды ескере отырып, білім беру статистикасын жинақтауды сүйемелдеу
Білім беру статистикасы мектепке дейінгі, жалпы орта және техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білім беру жүйесін мониторингтеу және болжау, оның ішінде білім беру объектілерінің қажеттілігін анықтау, кадрлық және материалдық-техникалық қамтылуын, қаржыландыру көлемін, мемлекеттік тапсырысты есептеу, стратегиялық құжаттарды, оның ішінде білім беруді және ғылымды дамытудың 2016 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын және т.б. іске асырылуын талдау және мониторингтеу үшін қажет
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
64 866
55
Ғарыш бағыты бойынша балаларды қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Білім беруде жалпы әлемдік үрдістерді ескере отырып, балалардың қосымша білім алу жүйесінің сапасын және тиімділігін дамыту, арттыру; балалардың қосымша білім алу жүйесін қамтамасыз ету; балалардың қосымша білім алуының ғарыш бағыты бойынша республикалық маңыздағы мектептен тыс іс-шараларды шығармашылық құзіреттілікте жеке тұлғаның бәсекелес басымдылықтарын қалыптастыру мақсатымен, үздіксіз білім беру және тәрбиелеу, кәсіби өзін – өзі айқындау мақсатымен өткізу; ғарышты және ғарыштық технологияларды зерттеу және олар туралы білімдерін тәжірибеде қолдану; экологиялық сананы тәрбиелеу; ғылыми көзқарасты қалыптастыру, мектеп оқушыларын рухани – адамгершілік тәрбиелеу үшін ғарыш туралы білімдерін пайдалану
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

56 043
56
Организация, проведение и участие детей в республиканских и международных школьных олимпиадах, конкурсах и других внешкольных мероприятий республиканского значения
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского и международного значения, выявление одаренных обучающихся; подбор и подготовка учащихся к участию в международных олимпиадах, конкурсах, проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практической конференции. Республиканские и международные олимпиады и конкурсы научных проектов по общеобразовательным предметам проводятся в целях развития творческих способностей, углубления теоретических знаний и практических умений, содействия самореализации личности, создания условий для выявления одаренных детей, отбора и подготовки обучающихся к участию в международных олимпиадах, повышения престижа образования в Республике Казахстан. Также олимпиады и конкурсы стимулируют научно-исследовательскую и учебно-познавательную деятельность учащихся, содействуют формированию интеллектуального потенциала Республики Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр "Дарын"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
261 777
57
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского значения, выявление одаренных обучающихся; проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практических конференций.
Республиканские конкурсы исследовательских проектов по основным направлениям дополнительного образования детей: художественно-эстетическое, научно-техническое, эколого-биологическое, туристско-краеведческое, военно-патриотическое, социально-педагогическое, образовательно-оздоровительное с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении.
Участие в организации профессиональных смотров и конкурсов, проведении семинаров и научно-практических конференций по проблемам развития системы дополнительного образования детей.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

56 043
56
Республикалық, халықаралық мектеп олимпиадаларын, конкурстарды және өзге де республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру, өткізу және оларға балалардың қатысуы
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды оқушыларды анықтау; оқушыларды халықаралық олимпиадаларға, конкурстарға іріктеу және дайындау, республикалық семинарлар, конкурстар, ғылыми-практикалық конференциялар өткізу.
Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық және халықаралық олимпиадалар мен ғылыми жобалар конкурстары балалардың шығармашылық қабілеттерін дамыту, теориялық білімі мен практикалық шеберлігін тереңдету, жеке тұлғаның өзін-өзі дамытуына ықпал ету, дарынды балаларды анықтау, халықаралық олимпиадаларға қатысатын оқушыларды iрiктеу және дайындау. Қазақстан Республикасында білім берудің беделiн арттыру мақсатында өткізіледі. Сондай-ақ олимпиадалар мен конкурстар оқушылардың ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандырып, Қазақстан Республикасының зияткерлік әлеуетiн қалыптастыруға ықпал етеді.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Дарын" республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМКҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
261 777
57
Балалардың қосымша дамуы бойынша республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды балаларды анықтау; республикалық семинарларды, курстарды өткізу; ғылыми-тәжірибелік конференцияларды өткізу.
Халықаралық байланыстар мен ынтымақтастықты дамыту, халықаралық фестивальдарға, байқауларға, слеттарға, көрмелерге, балалар мен ересектердің шығармашылық кездесулеріне қатысу.
Қосымша білім берудің негізгі бағыттары бойынша: көркемдік-эстетикалық, музыкалық, ғылыми-техникалық, экологиялық-биологиялық, туристік-өлкетану, әскери-патриоттық, әлеуметтік – педагогикалық, білім беру-сауықтыру зерттеу жобаларының республикалық байқаулары шығармашылық құзыреттілікте, үздіксіз білім және тәрбие беруде, кәсіби өзін-өзі анықтауда тұлғаның бәсекелік басымдылықтарын қалыптастыру мақсатында өткізіледі.
Кәсіби байқаулар мен конкурстарды ұйымдастыруға қатысу, балаларға қосымша білім беру жүйесінің даму мәселелері бойынша семинарларды және ғылыми-тәжірибелік конференцияларды өткізу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

55 331
58
Услуги по проведению Международной Жаутыковской олимпиады по математике, физике и информатике среди специализированных школ Казахстана, ближнего и дальнего зарубежья.
Современная экономика все больше нуждается в специалистах, обладающих глубокими знаниями и способных к новаторству, поэтому работа по выявлению и развитию молодых талантов, основанная на лучшем историческом опыте и наиболее успешных современных образцах, - необходимый элемент модернизации экономики Казахстана. В Республике Казахстан накоплен богатый опыт работы с одаренными детьми и молодежью. Казахстану принадлежит приоритет в создании специализированных организаций образования, выпускники которых сегодня входят в интеллектуальную элиту страны.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Республиканская физико-математическая школа"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
27 749
59
Организация и проведение мероприятий в области физической культуры и спорта
Организация и проведение Зимней спартакиады школьников и учащейся молодежи по различным видам спорта в городах Республики Казахстан. Организация и проведение мероприятий дополнительного развития детей и юношества республиканского значения по различным видам спорта. Формирование интеллектуально, физически, духовно развитого и успешного гражданина. Формирование у школьников и учащейся молодежи духовно-нравственных ценностей Общенациональной патриотической идеи "Мәңгілік Ел" и культуры здорового образа жизни, а также навыков стабилизировать эмоции, владеть своим телом, развивать физические, умственные и творческие способности, нравственные качества.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
220 573
60
Научно-методическое и информационно-ресурсное сопровождение программы нравственно-духовного образования "Самопознание" в масштабе страны
Научно-методическое сопровождение деятельности пилотных организаций образования по программе нравственно-духовного образования "Самопознание"; мониторинг состояния преподавания предмета "Самопознание" в системе образования Республики Казахстан. Организационно-техническая поддержка, содержательное обеспечение (подготовка текстовых, видеоматериалов) интернет-портала по нравственно-духовному образованию.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
104 "Нравственно-духовное образование детей и учащейся молодежи"

55 331
58
Қазақстанның, алыс және жақын шетелдің мамандандырылған мектептері арасында математика, физика және информатика пәндері бойынша Халықаралық Жәутіков олимпиадасын өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Заманауи экономика терең білімі бар және жаңашылдыққа қабілетті мамандарды қажет етеді, сондықтан үздік тарихи тәжірибеге және ең табысты заманауи үлгілерге негізделген жас дарындарды анықтау және дамыту бойынша жұмыс Қазақстан экономикасын жаңғыртудың қажетті элементі болып табылады. Қазақстан Республикасында дарынды балалармен және жастармен жұмыс жасаудың бай тәжірибесі жинақталған.
Қазақстанның мамандандырылған білім беру ұйымдарын құруда басымдығы бар, сол ұйымдардың түлектері бүгінде еліміздің зияткерлік элитасына кіреді.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Республикалық физика-математика мектебі" КЕАҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
27 749
59
Дене шынықтыру мен спорт саласында іс-шаралар ұйымдастыру мен өткізу
Қазақстан Республикасының қалаларында әртүрлі спорт түрлері бойынша мектеп оқушыларының және білім алушы жастардың Қысқы спартакиадасын ұйымдастыру және өткізу.
Әртүрлі спорт түрлері бойынша балалар мен жасөспірімдерді қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шаралар ұйымдастыру және өткізу. Интеллектуалды, рухани және физикалық тұрғыдан дамыған және табысты азамат қалыптастыру. Мектеп оқушылары мен білім алушы жастардың санасында "Мәңгілік Ел" жалпыұлттық патриоттық идеясының рухани-адамгершілік құндылықтары мен салауатты өмір салты мәдениетін, сондай-ақ, эмоциясын тұрақтандыру, өз денесін басқара білуге үйрету, физикалық, ақыл-ой, шығармашылық қабілеттерін, адамгершілік қасиеттерін жетілдіруді қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" Республикалық мемлекеттік қызыналық кәсіпорны
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
220 573
60
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасын ел аумағында ғылыми-әдістемелік және ақпараттық-ресурстық қолдау
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасы бойынша пилоттық білім беру ұйымдарының қызметін ғылыми-әдістемелік қолдау; Қазақстан Республикасының білім беру жүйесінде "Өзін-өзі тану" пәнін оқыту жағдайына мониторинг жүргізу.
Рухани-адамгершілік білім беру бойынша интернет-порталды мазмұндық жағынан қамтамасыз ету (мәтіндік және бейнематериалдар дайындау) және ұйымдастырушылық-техникалық қолдау көрсету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
104 "Балалар мен оқушы жастарға адамгершілік-рухани білім беру"

48 271
61
Участие в международном исследовании качества чтения и понимания текста PIRLS
Обеспечение участия страны в исследовании PIRLS проводимое IEA. PIRLS оценивает качество чтения и понимание текста учащихся 4-х классов. В 2019 году Казахстан начнет подготовку к апробационному исследованию PIRLS-2021. Будет оплачен ежегодный взнос IEA за участие Казахстана в PIRLS-2021.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
58 620
62
Участие в международном исследовании качества естественно-математического образования TIMSS
Обеспечение участия страны в исследовании TIMSS проводимом IEA. TIMSS оценивает качество естественно-математического образования 4-х и 8-х классов. В 2019 году необходимо обеспечить участие учащихся в бумажном формате в основном исследовании TIMSS-2019 (тиражирование и доставка тестовых буклетов и анкет исследования в регионы, кодировка и обработка данных, формирование международной базы и другое).
Будет оплачен ежегодный взнос IEA за участие Казахстана в TIMSS-2019. Будет принято участие во встречах национальных координаторов исследования (НКИ).
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
94 969
63
Участие в международном исследовании компьютерной и информационной грамотности ICILS

48 271
61
PIRLS мәтінді түсіну мен оқу сапасын бағалайтын халықаралық зерттеуге қатысу
IEA жүргізген PIRLS-2021 зерттеуіне Елдің қатысуы. PIRLS 4-ші сынып оқушыларының мәтінін оқу мен түсіну сапасын бағалайды. 2019 жылы PIRLS-2021-ге апробациялық зерттеуіне даярлық жүргізіледі. PIRLS-2021-ге қатысуы үшін жарнаны төлеу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
58 620
62
TIMSS жаратылыстану-математикалық білім беру сапасын халықаралық зерттеуге қатысу
IEA өткізетін, TIMSS зерттеуіне Еліміздің қатысуын қамтамасыз ету. TIMSS 4-ші және 8-ші сыныптардың табиғи-математикалық білім сапасын бағалайды.
2019 жылы оқушыларды қағаз форматтағы TIMSS-2019 негізгі зерттеуіне қатысуын қамтамасыз ету қажет (өңірлерге тест буклеттері мен сауалнамаларды жеткізу және тираждау, өңірлерде зерттеу жүргізу, мәліметтерді кодтау және өңдеу, халықаралық базаны құру және т.б.).
IEA-ның Қазақстанның TIMSS-2019-ға қатысуы үшін жыл сайынғы жарнасы төленеді. Ұлттық үйлестірушілердің (NCI) кездесулеріне қатысады.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
94 969
63
ICILS компьютерлік және ақпараттық сауаттылық халықаралық зерттеуіне қатысу

Обеспечение участия Казахстана в исследовании ICILS-2018, проводимом IEA. ICILS оценивает компьютерную и информационную грамотность учащихся 8-х классов.
В 2019 году будет завершена работа по участию Казахстана в ICILS-2018 (сверка данных национальной и международной базы итогов ICILS-2018, подготовка и опубликование сборника тестовых заданий, вышедших из режима конфиденциальности, участие в международных встречах, оплата заключительного 4-го взноса за участие в исследовании ICILS-2018).
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
45 527
64
Участие в международном исследовании оценки образовательных достижений обучающихся PISA
Обеспечение участия Казахстана в международном исследовании PISA-2018, проводимом ОЭСР. PISA оценивает математическую, естественно-научную и читательскую грамотность 15-летних обучающихся. В 2019 году завершится работа по участию Казахстана в PISA-2018 (сверка данных национальной и международной базы, подготовка и опубликование сборника тестовых заданий, вышедших из режима конфиденциальности, участие в международных обучающих семинар-тренингах нового цикла PISA-2021. В связи с прохождением международных встреч НПМ параллельными сессиями, будет направлены на встречи национальных проектных менеджеров в зависимости от их обязанностей, оплата заключительного взноса за участие в исследовании в PISA-2018 и членского взноса за участие в исследовании PISA-2021.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
62 906
65
Разработка и обеспечение экзаменационными материалами государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников в соответствии с внесенными изменениями в Закон Республики Казахстан "Об образовании", предусматривающее новый формат проведения процедуры итоговую аттестацию выпускников и Единого национального тестирования, которое проводится в форме итоговая аттестация для получение аттестата об общем среднем образования и выпускного экзамена для поступления в высшие учебные заведения. В связи с этим в текущем учебном году обучающиеся 11-го класса пройдут итоговую аттестацию выпускников в школе. Итоговая аттестация обучающихся будет проводиться в нескольких формах (устная, письменная, тестирование). Выпускники школ будут сдавать экзамен по 5-ти предметам, в том числе: обязательных предметов - 4, по выбору - 1.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"

IEA өткізетін, ICILS-2018 зерттеуіне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету. ICILS 8-сынып оқушыларының компьютерлік және ақпараттық сауаттылығын бағалайды.
2019 жылы Қазақстанның ICILS-2018-ге қатысу бойынша жұмыстарын аяқтау (ICILS-2018 нәтижелерінің ұлттық және халықаралық базасы мәліметтерін салыстыру, құпиялық режимнен шыққан тест тапсырмаларын әзірлеу және шығару, халықаралық кездесулерге қатысу, ICILS-2018 зерттеуіне қатысудың 4-ші соңғы жарнасын төлеу).
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
45 527
64
PISA білім алушылардың білім жетістіктерін бағалауды халықаралық зерттеуде қатысу
ЭЫДҰ жүргізген PISA-2018-ге халықаралық зерттеуіне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету.
PISA 15 жастағы оқушылардың математикалық, жаратылыстану-ғылыми және әдеби сауаттылығын бағалайды. 2019 жылы Қазақстанның PISA-2018-ге қатысу бойынша жұмыстарын аяқтау қажет (ұлттық және халықаралық деректер қорын тексеру, құпиялық тәртіптен шыққан тест тапсырмалары жинағын әзірлеу және жариялау, PISA-2021 жаңа циклы бойынша халықаралық кездесулерге қатысу. Ұлттық жобалық менеджерлердің халықаралық кездесулері тең сессиямен өтуіне байланысты ұлттық жобалық менеджердің міндеттеріне қарай жіберу қажет, PISA-2018 зерттеуіне қатысу үшін соңғы жарнаны және PISA-2021 зерттеуіне қатысу үшін мүшелік жарна төлеу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
62 906
65
Мектеп бітірушілердің оқу бейінін ескере отырып, мемлекеттік мектеп бітіру емтихандарының материалдарын әзірлеу және қамтамасыз ету
2016 жылы жалпы орта білім туралы аттестат алу үшін мектепте бітіру емтиханы және жоғары оқу орындарына оқуға түсу үшін Ұлттық бірыңғай тестілеу нысандарында өткізілетін жаңа форматын көздейтін "Білім туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізілуіне сәйкес мектеп бітірушілердің оқу бейінін ескере отырып, мемлекеттік мектеп бітіру емтихандарының материалдарын әзірлеу. Осыған байланысты ағымдағы оқу жылында 11-сынып оқушылары мектеп бітірушілердің қорытынды аттестаттаудан өтеді. Оқушылардың қорытынды аттестаттауы бірнеше нысанда (ауызша, жазбаша, тестілеу) өткізілетін болады. Мектеп түлектері 5 пәннен емтихан тапсыратын болады, оның ішінде: міндетті пәндер – 4, таңдауы бойынша – 1.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

122 973
66
Разработка тестовых заданий и проведение Национального квалификационного тестирования педагогических работников
Национальное квалификационное тестирование - процедура, направленная на определение уровня профессиональной компетентности педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования и учебные программы специального образования, по тестам, разработанным организацией, определяемой уполномоченным органом в области образования.
Национальное квалификационное тестирование педагогических работников организуется и проводится организацией, определяемой уполномоченным органом в области образования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
245 865
67
Участие в международном исследовании преподавания и обучения TALIS
Обеспечение участия Казахстана в международном исследовании TALIS-2018, проводимый ОЭСР. TALIS оценивает деятельность, условия работы учителей и образовательную среду в школах.
В 2019 году завершится работа по участию Казахстана в TALIS-2018 путем проведения следующих мероприятий: - сверка данных национальной и международной базы итогов TALIS-2018; - участие в международных встречах; - подготовка и опубликование национального отчета по результатам TALIS-2018.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
28 399
68
Внешняя оценка учебных достижений среднего образования
Внешняя оценка учебных достижений среднего образования (ВОУД СО) проводится:
1) в начальной школе - выборочно, с целью мониторинга учебных достижений;
2) в основной школе - выборочно, с целью мониторинга учебных достижений и оценки эффективности организации учебного процесса;
3) общей средней школе - с целью оценивания уровня учебных достижений. Целью проведения ВОУД СО является оценка качества образовательных услуг и определения уровня освоения обучающимися общеобразовательных учебных программ начального, основного среднего, общего среднего образования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"

122 973
66
Педагог қызметкерлердің Ұлттық біліктілігін тестілеуге арналған тест тапсырмаларын әзірлеу және өткізу
Ұлттық біліктілік тестілеуі – білім беру саласындағы уәкілетті орган айқындаған ұйым әзірлеген тестілер бойынша бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын және арнайы білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалардың кәсіби құзыреттілігінің деңгейін айқындауға бағытталған рәсім.
Педагог қызметкерлердің ұлттық біліктілік тестілеуін білім беру саласындағы өкілетті орган айқындайтын ұйым ұйымдастырады және өткізеді.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
245 865
67
TALIS тәлім беру және оқыту халықаралық зерттеуіне қатысу
ЭЫДҰ өткізетін TALIS-2018 халықаралық зерттеуіне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету. TALIS мұғалімдердің жұмыс жағдайын және мектептердегі білім беру ортасын бағалайды. Зерттеу 2019 жылы Қазақстанның TALIS-2018 зерттеуіне қатысуы келесі іс-шараларды орындаумен аяқталады:
- халықаралық және ұлттық деректер базаларын салыстыру;
- халықаралық кездесулерге қатысу;
- зерттеу нәтижелері бойынша ұлттық есепті әзірлеу және жариялау.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
28 399
68
Орта білімнің оқу жетістіктерін сыртқы бағалау
Орта білім беруде оқу жетістіктеріне сыртқы бағалаудың (ОБ ОЖСБ) жүргізілуі:
1) бастауыш мектепте - таңдаулы түрде, оқу жетістіктерін бақылап отыру үшін;
2) негізгі мектепте - білім беру жетістіктерін бақылап отыру және білім беру процесін ұйымдастыру тиімділігін бағалау мақсатында іріктеп алынады;
3) жалпы орта мектепте - оқу жетістіктерінің деңгейін бағалау үшін. ОБ ОЖСБ-дың мақсаты "Білім берудің тиісті деңгейлерінің мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 тамыздағы № 1080 қаулысымен бекітілген мемлекеттік жалпыға міндетті стандарттарға сәйкес білім беру қызметтерінің сапасын бағалау және бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің жалпы білім беру бағдарламаларын меңгеру деңгейін анықтау болып табылады.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

61 282
69
Услуги по формированию базы тестовых заданий для национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Разработка базы тестовых заданий для национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования"
476 664
70
Услуги по разработке образовательных программ
Разработка образовательных программ на основе международного опыта, в том числе международных стандартов WorldSkills по специальностям с последующим внедрением их в систему технического и профессионального, послесреднего образования Республики Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
444 312
71
Услуги по актуализации типовых учебных планов и программ по специальностям технического и профессионального, послесреднего образования
Актуализация действующих типовых учебных планов по специальностям технического и профессионального, послесреднего образования посредством приведения содержания образования современным требованиям работодателей с целью устранения разрыва между спросом и предложением в квалифицированных кадрах на рынке труда, согласно требований изложенных в новой редакции ЗРК "Об образовании" и новому ГОСО.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
95 616
72
Организация и проведение конкурсов профмастерства на международном уровне с учетом требований организации WorldSkills
Организация и проведение Национальным оператором Национального чемпионата WorldSkills Kazakhstan, для участия членов национальной сборной Казахстана в международных чемпионатах WorldSkills International в г. Казань (Россия), оплата ежегодных членских взносов в международные ассоциации WorldSkills International и WorldSkills Europe
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

61 282
69
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлер мен оған теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру жөніндегі қызметтер
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу"
476 664
70
Білім беру бағдарламаларын әзірлеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Халықаралық тәжірибе, оның ішінде WorldSkills халықаралық стандарттары негізінде мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын, кейіннен оларды Қазақстан Республикасының техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесіне енгізу арқылы әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
444 312
71
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары мамандықтары бойынша үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламаларын өзектендіру бойынша қызметтер
"Білім беру туралы" ҚРЗ және МЖМББС жаңа редакциясында берілген талаптары негізінде еңбек нарығындағы білікті кадрларды сұраныс пен ұсыныс арасындағы айырмашылықты болдырмау мақсатында жұмыс берушілердің жаңа талаптарына білім мазмұнын келтіру үшін техникалық және кәсіптік білім беру мамандықтары бойынша қолданыстағы үлгілік оқу жоспарларын өзектендіру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
95 616
72
WorldSkills ұйымдары талаптарын ескере кәсіби шеберлік сайыстарын халықаралық деңгейде ұйымдастыру және өткізу
WorldSkills Internetional Қазан қ. ( Ресей) өтетін халықаралық чемпионаттарда Қазақстан ұлттық құрамасы мүшелерінің қатысуы үшін, Ұлттық оператормен WorldSkills Kazakhstan Ұлттық чемпионатын ұйымдастыру және өткізу, WorldSkills International және WorldSkills Europe халықаралық ассоциацияларына жылдық мүшелік жарналарын төлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

490 133
73
Услуги по организации разработки учебных пособий по актуализированным типовым учебным планам и программам для системы технического и профессионального, послесреднего образования
Организации разработки учебных пособий по актуализированным типовым учебным планам и программам с целью обеспечения доступности, путем размещения на интернет-ресурсе учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
405 694
74
Услуги по проведению исследования "Туринский процесс в Казахстане"
Выявление сильных и проблемных сторон системы технического и профессионального образования (ТиПО) на региональном и национальном уровнях, тенденций развития и потенциала системы ТиПО Казахстана, выработка рекомендаций по совершенствованию системы ТиПО в соответствии с практикой стран Организаций экономического сотрудничества и развития (ОЭСР) и Европейского союза (ЕС) при активном вовлечении всех заинтересованных сторон
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
27 546
75
Услуги по разработке типовых учебных программ и планов по прикладному бакалавриату
Разработка типовых учебных планов и программ по специальностям послесреднего образования с учетом требований отраслевых рамок квалификаций и профессиональных стандартов для обеспечения эффективной подготовки кадров 5 уровня Национальной рамки квалификаций Республики Казахстан с учетом потребности экономики Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
100 143
76
Услуги по разработке специальных учебных программ по специальностям технического и профессионального, послесреднего образования для лиц с особыми образовательными потребностями
Разработка специальных учебных программ по специальностям технического и профессионального, послесреднего образования для лиц с особыми образовательными потребностями в целях обеспечения учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования, осуществляющих подготовку специалистов из лиц с особыми образовательными потребностями
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

490 133
73
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесі үшін өзектендірілген үлгілік оқу жоспарларын және бағдарламалары бойынша оқу құралдарын әзірлеуді ұйымдастыру бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру оқу орындарының интернет-ресурстарында орналастыру арқылы қол жетімділікті қамтамасыз ету мақсатында өзектендірілген Үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламалары бойынша оқу құралдарын әзірлеуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
405 694
74
"Қазақстандағы Турин процессі" зерттеуін өткізу бойынша қызметтер
Өңірлік және ұлттық деңгейлерде ТжКБ жүйесінің мықты және проблемалы жақтарын, барлық мүдделі тараптарды белсенді жұмылдырумен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы және Еуропалық одақ елдерінің тәжірибелеріне сәйкес ТжКБ жүйесін дамыту және жетілдіру беталысы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
27 546
75
Қолданбалы бакалавриат бойынша үлгілік оқу бағдарламалары мен жоспарларын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы экономикасының қажеттілігін ескере отырып, Қазақстан Республикасының Ұлттық біліктілік шеңберінің 5- деңгейіндегі кадрларды тиімді даярлауды қамтамасыз ету үшін кәсіптік стандарттар мен салалық біліктілік шеңберінің талаптарын ескере отырып, орта білімнен кейінгі білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу бағдарламалары мен жоспарларын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
100 143
76
Білім беру қажеттіліктері ерекше адамдар үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мамандықтары бойынша арнайы оқу бағдарламаларын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Білім беру қажеттіліктері ерекше адамдар арасынан мамандар даярлауды жүзеге асыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру оқыту орындарын қамтамасыз ету мақсатында білім беру қажеттіліктері ерекше адамдар үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мамандықтары бойынша арнайы оқу бағдарламаларын әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

95 880
77
Услуги по разработке методических рекомендаций по оценке, признанию, накоплению и переводу результатов обучения в виде зачетных единиц для интеграции уровней технического и профессионального, послесреднего и высшего образования в соответствии с методологией ECVET
Разработка методических рекомендаций по оценке, признанию, накоплению и переводу результатов обучения в виде зачетных единиц для интеграции технического и профессионального, послесреднего и высшего уровней образования в соответствии с методологией ECVET
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
52 576
78
Услуги по сопровождению проекта "Жас маман"
Приобретение оборудования для модернизации колледжей и привлечение зарубежных партнеров для колледжей в рамках проекта "Жас маман"
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
116 "Модернизация колледжей в рамках проекта "Жас маман"
8 007 968
79
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО "Назарбаев Университет"
Организация подготовки и обучения слушателей по Программе предуниверситетской подготовки (Foundation), организация обучения по программам бакалавриата, магистратуры, докторантуры PhD в школах инженерии, наук и технологий, социальных и гуманитарных наук, государственной политики, бизнеса, образования, медицины, горного дела и наук о земле.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
102 "Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев университет"
37 507 619
80
Услуги по реализации параметров Болонского процесса в Республике Казахстан
В рамках услуги по реализации параметров Болонского процесса в Республике Казахстан будут выполнены следующие мероприятия:
1) Подготовка аналитического отчета по реализации принципов Болонского процесса в Республике Казахстан;
2) Разработка методических рекомендаций по оценке качества образования в контексте Болонского процесса;
3) Проведение мониторинга и анализа развития инструментов Болонского процесса академической мобильности в вузах Казахстана;

95 880
77
ECVET әдіснамасына сәйкес техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім деңгейлерін интеграциялау үшін сынақ бірліктері түрінде оқыту нәтижелерін бағалау, тану, жинақтау және аудару бойынша әдіснамалық ұсынымдарды әзірлеу жөніндегі қызметтер
ECVET әдіснамасына сәйкес техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім деңгейлерін интеграциялау үшін сынақ бірліктері түрінде оқыту нәтижелерін бағалау, тану, жинақтау және аудару бойынша әдіснамалық ұсынымдарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
52 576
78
"Жас Маман" жобасын сүйемелдеу жөніндегі қызметтер
Колледждерді жаңғыртуға арналған жабдықтарды сатып алу және "Жас Маман" жобасы шеңберінде колледждер үшін шетелдік әріптестер тарту
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
116 "Жас маман" жобасы шеңберінде колледждерді жаңғырту"
8 007 968
79
"Назарбаев Университеті" ДБҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде даярлау бойынша көрсетілетін қызметтер
Университетке дейін дайындық бағдарламасы (Foundation) бойынша тыңдаушылар даярлауды және оқытуды ұйымдастыру, инженерия, ғылымдар мен технологиялар, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар, мемлекеттік саясат, бизнес, білім беру, медицина, кен өндіру және жер туралы ғылымдар мектептерінде бакалавриат, магистратура, Phd докторантурасы бағдарламалары бойынша оқытуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
102 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер"
37 507 619
80
Қазақстан Республикасында Болон процесінің параметрлерін жүзеге асыру бойынша қызметтер
Қызмет шеңберінде Болон процесінің параметрлерін жүзеге асыру мақсатында ҚР-да мынадай іс-шаралар жүзеге асырылады:
1) Қазақстан Республикасында Болон процесінің қағидаттарын жүзеге асыру туралы талдамалық есепті дайындау;
2) Болон процесінің контексінде білім сапасын бағалау бойынша әдістемелік ұсыныстар әзірлеу;
3) Қазақстан ЖОО-дағы академиялық ұтқырлық Болон процесінің құралдарын дамытуды бақылау және талдау;

4) Членские взносы в Европейский реестр обеспечения качества (EQAR) в целях развития национальной системы гарантии качества.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр Болонского процесса и академической мобильности"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"
62 492
81
Услуги по формированию рейтинга образовательных программ
Проведение оценки 2000 образовательных программ высших учебных заведений 2017-2021 учебных годов( уровня бакалавриат), за исключением организаций образования, подведомственных органам национальной безопасности Республики Казахстан, органам прокуратуры Республики Казахстан, министерств внутренних дел, обороны, а также Министерства культуры и спорта Республики Казахстан на соответствие современным реалиям рынка труда, требованиям действующих организации и предприятий.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НПП РК "Атамекен"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"
185 491
82
Услуги по сопровождению реестра образовательных программ высшего и послевузовского образования
Разработка инструктивных документов ведения Реестра. Обеспечение процедуры приема заявок от вузов на включение ОП в Реестр. Обработка в ЕСУВО заявок вузов. Формирование базы экспертов. Организация работы экспертов. Включение ОП в Реестр. Исключение ОП из Реестра. Мониторинг работы Реестра.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр Болонского процесса и академической мобильности"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"
32 526
83
Услуги по возврату государственных образовательных и студенческих кредитов и мониторингу трудоустройства молодых специалистов и докторов философии (PhD)
Предоставление услуг по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты, по программе докторов философии (PhD) на основе государственного образовательного заказа в организациях образования и медицинских организациях, расположенных в сельской местности, и исполнение молодыми специалистами обязанности по отработке в сельской местности.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
104 "Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов"

4) Еуропалық сапа кепілдігінің тізілімінде (EQAR) ұлттық сапаны қамтамасыз ету жүйесін дамыту үшін мүшелік жарналар.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Болон процессі мен академиялық ұтқырлық орталығы" ШЖҚ РММ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
62 492
81
Білім беру бағдарламаларының рейтингін жасау бойынша қызметтер
2017-2021 оқу жылдары Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарына, Қазақстан Республикасының прокуратура органдарына бағынысты, Ішкі істер, Қорғаныс министрліктерінің, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің білім беру ұйымдарын қоспағанда, жоғары оқу орындарының 2000 білім беру бағдарламасына еңбек нарығының қазіргі шындығына, жұмыс істеп тұрған ұйымдар мен кәсіпорындардың талаптарына сәйкестігі тұрғысынан бағалау жүргізу (бакалавриат деңгейі)
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
185 491
82
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларының тізілімін сүйемелдеу жөніндегі қызметтер
Тізілім жүргізуге арналған нұсқаулық құжаттарды әзірлеу. ББ-ні Тізілімге енгізу үшін жоғары оқу орындарынан өтінім қабылдау рәсімін қамтамасыз ету. ЖБББЖ базасында ЖОО өтінімдерін өңдеу. Сарапшылар базасын қалыптастыру. Сарапшылар жұмысын ұйымдастыру. ББ-ні Тізілімге енгізу. ББ-ні Тізілімнен шығару. Тізілім жұмысына мониторинг жүргізу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Болон процессі мен академиялық ұтқырлық орталығы" ШЖҚ РММ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
32 526
83
Мемлекеттік білім беру және студенттік кредиттерді қайтару және жас мамандар мен философия докторларының (PhD) жұмысқа орналасуын мониторингтеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару және оларға қызмет көрсету, ауылдық квота шегінде білім беру гранты бойынша, философия докторы (Phd) бағдарламасы бойынша білім алған Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындары түлектерінің ауылдық елді мекендерде орналасқан білім беру ұйымдарына және денсаулық сақтау ұйымдарына жұмысқа орналасуының мониторингін қамтамасыз ету және жас мамандардың ауылдық елді мекендерде жұмыспен өтеу міндетін орындау бойынша қызмет көрсету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
104 "Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу"

221 668
84
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
КАЗТЕСТ - это система оценки уровня владения казахским языком граждан Республики Казахстан и иностранных граждан, осуществляющих различные виды деятельности на территории Республики Казахстан. Для реализации государственной языковой политики, начиная с 2006 года, ежегодно проводится тестирование по системе КАЗТЕСТ. Диагностическое тестирование государственных служащих и работников бюджетных организаций проводится бесплатно. Для обновления базы проводится разработка, две экспертизы и две корректировки тестовых заданий. Организовываются и проводятся курсы повышения квалификации разработчиков и экспертов тестовых заданий.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
108 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"
60 288
85
Участие в международной программе ОЭСР оценки компетенций взрослых (PIAAC)
Обеспечение участия Казахстана в основном исследовании международной программы оценки компетенций взрослых (PIAAC) - оценивает читательскую, математическую и компьютерную грамотность населения в возрасте 16-65 лет.
В 2019 году будет получен доступ к международной базе данных PIAAC и подготовлен Национальный отчет по итогам участия Казахстана в исследовании. В 2019 году в ОЭСР должен быть внесен последний взнос за участие в PIAAC.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
32 583
86
Услуги по обеспечению и сопровождению мероприятий, связанных с Единым национальным тестированием
Организация и проведение Единого национального тестирования для выпускников организаций образования, освоивших общеобразовательные учебные программы общего среднего образования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
1 547 010
87
Услуги по формированию базы тестовых заданий для Комплексного тестирования в профильную магистратуру с английским языком обучения (по аналогии с тестами GMAT, GRE)
Формирование базы тестовых заданий включает следующие процедуры:
1) разработка тестовых заданий;

221 668
84
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
ҚАЗТЕСТ – бұл Қазақстан Республикасының азаматтары мен Қазақстан Республикасы аумағында түрлі қызметін жүзеге асырып жүрген шетел азаматтарының қазақ тілін меңгеру деңгейін бағалаудың отандық жүйесі. 2006 жылдан бастап мемлекеттік тіл саясатын жүзеге асыру мақсатында мемлекеттік тілді меңгеру деңгейін анықтау үшін жыл сайын ҚАЗТЕСТ жүйесі бойынша тестілеу өткізіледі. Мемлекеттік органдар мен бюджеттік мекемелер қызметкерлері үшін диагностикалық тестілеу тегін өткізіледі. Базаны толықтыру үшін тест тапсырмалары әзірленіп, екі рет сараптама және екі рет түзету жүргізіледі. Тест тапсырмаларын әзірлемешілер мен сарапшылар үшін біліктілігін арттыру курстары ұйымдастырылып, өткізіледі.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
108 "Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"
60 288
85
ЭЫДҰ ересектердің құзыреттерін бағалаудың халықаралық бағдарламасына (PIAAC) қатысу
Халықаралық ересектер құзыреттілігін бағалау бағдарламасының (PIAAC) негізгі зерттеуіне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету - 16-65 жас аралығындағы халықтың оқырман, математикалық және компьютерлік сауаттылығын бағалайды. 2019 жылы PIAAC халықаралық мәліметтер базасына қол жетімді болады және Қазақстанның PIAAC-қа қатысу нәтижелері туралы ұлттық есеп әзірленетін болады.
2019 жылы PIAAC-қа қатысу үшін ЭЫДҰ-ға соңғы жарна егізілуі қажет.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
32 583
86
Ұлттық бірыңғай тестілеумен байланысты іс-шараларды сүйемелдеу мен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Жалпы орта білім берудің жалпы білім берудің оқу бағдарламаларын меңгерген білім беру ұйымдарының түлектері үшін Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру мен өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
1 547 010
87
Оқыту ағылшын тілінде жүргізілетін бейінді магистратурада білім алу үшін кешенді тестілеуге (GMAT, GRE тестеріне ұқсас) арналған тест тапсырмалары базасын қалыптастыру қызметі
Тест тапсырмалары базасын қалыптастыруға келесі рәсімдер кіреді:
1) тест тапсырмаларын әзірлеу;

2) первая экспертиза тестовых заданий;
3) первая корректировка;
4) вторая экспертиза тестовых заданий;
5) вторая корректировка. Процедуры проводятся как в Нур-Султане так и в других регионах в зависимости от количества преподавателей по необходимым дисциплинам. Формирование и проведение Республиканской апелляционной комиссии.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
91 384
88
Внешняя оценка учебных достижений высшего образования
Внешняя оценка учебных достижений (ВОУД) введена для формирования независимой от организаций образования системы оценки учебных достижений в вузах на этапе завершения обучения студентов. ВОУД осуществляется в целях оценки качества образовательных услуг и определения уровня освоения студентами объема учебных дисциплин, предусмотренных ГОСО высшего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
138 026
89
Услуги по формированию базы тестовых заданий для Комплексного тестирования в магистратуру
Формирование базы тестовых заданий включает следующие процедуры:
- разработка тестовых заданий;
- первая экспертиза тестовых заданий;
- первая корректировка;
- вторая экспертиза тестовых заданий;
- вторая корректировка. Процедуры проводятся как в Нур-Султане так и в других регионах в зависимости от количества преподавателей по необходимым дисциплинам. Формирование и проведение Республиканской апелляционной комиссии.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
472 431
90
X- летняя Универсиада Республики Казахстан
Организация и проведение X-летней Универсиады Республики Казахстан среди студентов вузов Республики Казахстан по разным видам спорта
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно - практический центр физической культуры"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
113 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
109 040
91
Подготовка и участие в XXIX Всемирной зимней Универсиаде в г. Красноярск (Россия)
Подготовка к участию национальной сборной команды Республики Казахстан в XXIX Всемирной зимней Универсиаде в городе Красноярск (Россия) , а также оплата взносов и др. расходов, связанных с участием в Универсиаде
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно - практический центр физической культуры"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
113 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

2) тест тапсырмаларының бірінші сараптамасы;
3) тест тапсырмаларын бірінші түзету;
4) тест тапсырмаларының екінші сараптамасы;
5) тест тапсырмаларын екінші түзету. Қажет пәндердің оқытушылар санына қарай бұл рәсім Нұр-Сұлтан және басқа аймақтарда өткізіледі. Республикалық апелляциялық комиссияның құрамын қалыптастыру және комиссия жұмысын ұйымдастыру.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
91 384
88
Жоғары білім берудегі оқу жетістіктеріне сырттай бағалау
Оқу жетістіктерін сырттай бағалау (ОЖСБ) студенттердің оқуды аяқтау кезеңінде жоғары оқу орындарында оқу жетістіктерін білім беру ұйымдарына тәуелсіз бағалау жүйесін қалыптастыру үшін енгізілді. ОЖСБ білім сапасын бағалау және жоғары білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті білім берудің стандарттарында қарастырылған студенттердің оқу пәндерін меңгеру деңгейін анықтау мақсатында іске асырылады
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
138 026
89
Магистратураға кешенді тестілеу үшін тест тапсырмалары базасын қалыптастыру жөніндегі қызметтер
Тест тапсырмалары базасын қалыптастыру мынадай рәсімдерді қамтиды:
- тест тапсырмаларын әзірлеу;
- тест тапсырмаларының бірінші сараптамасы;
- бірінші түзету;
- тест тапсырмаларының екінші сараптамасы;
- екінші түзету. Қажет пәндер бойынша оқытушылар санына қарай бұл рәсім Нұр-Сұлтанда да, сол сияқты басқа өңірлерде де өткізіледі. Республикалық апелляциялық комиссияны қалыптастыру және жүргізу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
472 431
90
Қазақстан Республикасында Х жазғы Универсиада
Әр түрлі спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттері арасында Қазақстан Республикасы Х жазғы Универсиаданы ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
113 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
109 040
91
Красноярск қаласындағы (Ресей) XXIX Дүниежүзілік қысқы Универсиадаға қатысуға дайындау
Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командасын Красноярск қаласында (Ресей) өтетін ХХІХ Дүниежүзілік қысқы универсиадаға қатысуға дайындау, сондай-ақ Универсиадаға қатысуға байланысты төлемдерді және басқа да шығындарды төлеу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
113 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

36 243
92
Подготовка и участие в XXX Всемирной летней Универсиаде в г. Неаполь (Италия)
Подготовка к участию национальной сборной команды Республики Казахстан в XXX Всемирной летней Универсиаде в г. Неаполь (Италия) и обеспечение парадно-спортивной экипировки для участников XXX Всемирной летней Универсиаде в г. Неаполь (Италия), а также оплата взносов и др. расходов, связанных с участием в Универсиаде.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно - практический центр физической культуры"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
113 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
172 761
93
Услуги по организации проведения государственной научно-технической экспертизы научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, предлагаемых к финансированию из государственного бюджета, а также организация работы национальных научных советов
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государственным научно-техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законодательства. Оплата услуг экспертов и других работников, мониторинг результативности проводимых работ/услуг. Формирование банков данных научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Оплата вознаграждения членам Национального научного совета, оплата их командировочных расходов, мониторинг выполнения научных работ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
217 "Развитие науки"
103 "Проведение государственной научно-технической экспертизы"
1 295 552
94
Услуги по предоставлению грантов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Услуги по организации процесса грантового финансирования проектов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Фонд науки"
217 "Развитие науки"
105 "Услуги по предоставлению грантов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности"
413 742
95
Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Предоставление грантов на практическое применение результатов научной и (или) научно-технической деятельности, включая результаты интеллектуальной деятельности, с целью вывода на рынок новых или усовершенствованных товаров, процессов и услуг
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Фонд науки"
217 "Развитие науки"
106 "Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности"

36 243
92
Неаполь қаласындағы (Италия) XXX Дүниежүзілік жазғы Универсиадаға дайындалу және қатысу
Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командасын Неаполь қаласында (Италия) өтетін ХХХ Дүниежүзілік жазғы универсиадаға қатысуға дайындау және XXX Дүниежүзілік жазғы универсиадаға (Италия) қатысушыларды шеруге арналған спорттық жабдықтармен қамтамасыз ету, сондай-ақ Универсиадаға қатысуға байланысты төлемдерді және басқа да шығындарды төлеу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
113 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
172 761
93
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыруға ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларға мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшылардың және басқа қызметкерлердің қызметіне ақы төлеу, жүргізілетін жұмыстар/көрсетілетін қызметтер нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ұлттық ғылыми кеңес мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапар шығыстарын өтеу, ғылыми жұмыстарды орындау мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы" АҚ
217 "Ғылымды дамыту"
103 "Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу"
1 295 552
94
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға гранттар беру жөніндегі қызметтер
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызметтің нәтижелерін коммерцияландыру жобаларын гранттық қаржыландыру процесін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ғылым қоры" АҚ
217 "Ғылымды дамыту"
105 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға гранттар беру жөніндегі қызметтер"
413 742
95
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру
Жаңа немесе жетілдірілген тауарларды, процестер мен көрсетілетін қызметтерді нарыққа шығару мақсатында зияткерлік қызмет нәтижелерін қоса алғанда, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін практикалық тұрғыда қолдануға гранттарды беру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ғылым қоры" АҚ
217 "Ғылымды дамыту"
106 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру"

5 400 000
96
Услуги по научно-познавательному, библитечно-информационному обеспечению, популяризации казахстанской науки, обеспечению функционирования научно-исследовательских институтов и учреждений, музея, научной библиотеки
Осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки и образования. Популяризация казахстанской науки путем организации и проведения научно-образовательной и культурно-просветительской работы. Научно-фондовая работа в музеях. Осуществление научной обработки музейных фондов, раскрытие его с помощью справочно-поискового аппарата в традиционном и электронном видах и организация доступа к нему. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, оказание информационных и методических услуг для ученых, научно-исследовательских учреждений. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, совершенствование работы филиалов, формирование площадки для доступа массового читателя и исследователей к исторически значимым и редким архивным и библиотечным материалам. Пропаганда достижений казахстанской науки, организация и проведение мероприятий. Международное сотрудничество в области научной и научно-технической деятельности, участие в международных программах и проектах
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Ғылым ордасы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

5 400 000
96
Ғылыми-танымдық, кітапханалық-ақпараттық қамтамасыз ету, қазақстандық ғылымды кеңінен таныту, ғылыми-зерттеу институттарының және мекемелердің, музейлердің және ғылыми кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ғылым мен білім саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру. Ғылыми-оқыту және мәдени-ағартушылық жұмысты ұйымдастыру және өткізу арқылы қазақстандық ғылымды кеңінен таныту. Музейлердегі ғылыми-қорландыру жұмыстары. Музей қорларын ғылыми өңдеуді жүзеге асыру, оны анықтамалық-іздеу аппаратының көмегі арқылы дәстүрлі және электрондық түрлерін ашу, оларға қолжетімділікті ұйымдастыру. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, ғалымдарға, ғылыми-зерттеу мекемелеріне ақпараттық және әдістемелік қызметтер көрсету. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, филиалдардың жұмысын жетілдіру, тарихи маңызы бар және сирек кездесетін мұрағаттар мен кітапхана материалдарына жаппай оқырман мен зерттеушілердің қолы жетімді болу үшін алаңдар құру.
Қазақстандық ғылымның жетістіктерін насихаттау, іс-шаралар ұйымдастыру және өткізу. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастық, халықаралық бағдарламалар мен жобаларға қатысу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ғылым ордасы" ШЖҚ РМК
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"

294 282
97
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан. Формирование информационных фондов на основе государственного учета проектной и отчетной документации. Государственная регистрация научно-технической деятельности. Расширение телекоммуникационных возможностей доступа к фондам по результатам государственной регистрации. Мониторинг результативности научной и научно-технической деятельности. Организация и развитие международного сотрудничества в сфере научно-технической информации, включающего обмен информационными материалами
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

294 282
97
Ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялары туралы есептерді мемлекеттік есепке алу
Ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялар туралы есептерді мемлекеттік есепке алу. Жобалық және есептілік құжаттаманы мемлекеттік есепке алу негізінде ақпараттық қорларды қалыптастыру. Ғылыми-техникалық қызметті мемлекеттік тіркеу. Мемлекеттік тіркеу нәтижелері бойынша қорларға қолжетімділіктің телекоммуникациялық мүмкіндіктерін кеңейту. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми техникалық ақпарат саласында ақпараттық материалдармен алмасуды қамтитын халықаралық ынтымақтастықты ұйымдастыру және дамыту
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы" АҚ
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"

113 514
98
Услуги по повышению квалификации работников дошкольного воспитания и обучения
Предоставление услуг по повышению квалификации работников дошкольного воспитания и обучения путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
221 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций дошкольного образования"

113 514
98
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту жұмыскерлерінің біліктілігін арттыру бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру педагогтарының кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілігін арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы жоғары білім беру жүйелерінің педагогикалық қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметті ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
221 "Мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"

379 341
99
Услуги по повышению квалификации работников начального, основного среднего и общего среднего образования
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников системы начального, основного среднего и общего среднего образования в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
222 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования"
4 421 663

379 341
99
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес біліктілігін үздіксіз арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру жүйелерінің педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтерді ұсыну.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
222 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
4 421 663

100
Организация и проведение курсов повышения квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций технического и профессионального, послесреднего образования по международным требованиям
Повышение квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций технического и профессионального, послесреднего образования на основе инновационных подходов формирования педагога новой формации.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
223 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций технического и профессионального образования"
250 787
101
Услуги по повышению квалификации педагогических работников системы высшего образования
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников системы высшего образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
224 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций высшего и послевузовского образования"
128 440
102

100
Халықаралық талаптарға сәйкес техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының басшылары мен инженерлік - педагогикалық жұмыскерлердің біліктілігін арттыру курстарын өткізу және ұйымдастыру
Жаңа формациядағы педагогті қалыптастырудың инновациялық тәсілдері негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының инженер-педагог қызметкерлері мен басшыларының біліктілігін арттыру.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
223 "Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
250 787
101
Жоғары оқу орындары жүйесі жұмыскерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру педагогтарының кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілігін арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы жоғары білім беру жүйелерінің педагогикалық қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметті ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
224 "Мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
128 440
102

Методологическое сопровождение и мониторинг реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан на 2016 - 2019 годы и стратегических направлений в области здравоохранения, обозначенных в Стратегии развития "Казахстан-2050"
Анализ проводимых реформ системы здравоохранения на текущий момент, анализ действующей политики государственного регулирования развития сферы здравоохранения и результатов реализации мероприятий по обеспечению развития сферы здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
51 393
103
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения, обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Обеспечение возможности автоматизированного получения своевременной, актуальной, достоверной и достаточной информации, обеспечивающей безопасную, справедливую, качественную и устойчивую систему здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
325 500
104
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения на основе передового международного опыта. Реализация проектов по вопросам финансирования, тарифообразования, методологической поддержки социального медицинского страхования, национальной лекарственной политики, клинической практики, стандартизации здравоохранения, менеджмента здравоохранения, управления человеческими ресурсами, стандартизации электронного здравоохранения, медицинского и фармацевтического образования, регулирования качества медицинских услуг, управления проектами здравоохранения. Выполнение мероприятий по инвестиционной политике в области здравоохранения; развитию науки, экспертизы и инновационной деятельности в здравоохранении
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"

Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2016–2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының және "Қазақстан-2050" даму стратегиясында белгіленген денсаулық сақтау саласындағы стратегиялық бағыттардың іске асырылуын әдіснамалық сүйемелдеу және мониторинг жүргізу
Ағымдағы кезеңде денсаулық сақтау жүйесінде жүргізіліп жатқан реформаларды талдау, денсаулық сақтау саласын дамытуды мемлекеттік реттеудің қазіргі саясатын және денсаулық сақтау саласын дамытуды қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды іске асыру нәтижелерін талдау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
51 393
103
Денсаулық сақтау саласында кейбір бағдарламалық кешендерді және электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қауіпсіз, әділ, сапалы және тұрақты денсаулық сақтау жүйесін қамтамасыз ететін уақтылы, өзекті, нақты және толыққанды ақпаратты автоматтандырылған түрде алу мүмкіндігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
325 500
104
Денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау
Халықаралық озық тәжірибе негізінде денсаулық сақтау саласын реформалауды әдіснамалық қолдау. Қаржыландыру, тарифтерді белгілеу, әлеуметтік медициналық сақтандыруды әдіснамалық қолдау, ұлттық дәрілік саясат, клиникалық тәжірибе, денсаулық сақтауды стандарттау, денсаулық сақтау менеджменті, адами ресурстарды басқару, электрондық денсаулық сақтауды стандарттау, медициналық және фармацевтикалық білім беру, медициналық қызметтердің сапасын реттеу, денсаулық сақтау жобаларын басқару мәселелері бойынша жобаларды іске асыру. Денсаулық сақтау саласындағы инвестициялық саясат бойынша; денсаулық сақтау саласындағы ғылымды, инновациялық қызметті және сараптамаларды дамыту бойынша іс-шараларды орындау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"

678 534
105
Услуги по сбору и обработке данных статистических наблюдений в области здравоохранения, организации плановой госпитализации в стационар, организации деятельности республиканского и регионального бюро госпитализаций
Организация сбора, обработки, хранения и анализа медицинских статистических данных в области здравоохранения, в том числе сбора, обработки, хранения, анализа и представления информации для обеспечения деятельности государственного органа по оплате медицинских услуг; организация плановой госпитализации в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и организация деятельности республиканского и регионального бюро госпитализаций в рамках Единой национальной системы здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"
381 568

678 534
105
Денсаулық сақтау саласындағы статистикалық бақылаулардың деректерін жинау және өңдеу, стационарға жоспарлы емделуге жатқызуды ұйымдастыру, республикалық және өңірлік емдеуге жатқызу бюросының қызметін ұйымдастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы медициналық статистикалық деректерді жинауды, өңдеуді, сақтау мен талдауды, оның ішінде медициналық қызметке ақы төлеу бойынша мемлекеттік органның қызметін қамтамасыз ету үшін ақпаратты жинауды, өңдеуді, сақтауды, талдау мен ұсынуды ұйымдастыру; тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде стационарға емделуге жоспарлы жатқызуды ұйымдастыру және Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде республикалық және өңірлік емделуге жатқызу бюросының қызметін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"
381 568

106
Оказание услуги по обеспечению функциональной и институциональной устойчивости развития электронного здравоохранения
Выполнение мероприятий, связанных с реформированием электронного здравоохранения, в том числе формированием долгосрочного IT-потенциала и обеспечением функциональной, институциональной устойчивости, в рамках развития "электронного здравоохранения" Республики Казахстан, а также модификация информационных систем Министерства здравоохранения Республики Казахстан с целью предоставления возможности применения инновационных технологий при оказании гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"
377 890
107
Обеспечение деятельности Географически удаленного офиса Всемирной организации здравоохранения по первичной медико-санитарной помощи в городе Алматы, Республика Казахстан
Обеспечение функционирования деятельности Географически удаленного офиса по первичной медико-санитарной помощи, в частности, создание консультативно-технической поддержки и условий государствам-членам Европейской Всемирной организации здравоохранения в планировании, систематизации регионального опыта и содействие передаче знаний по первичной медико-санитарной помощи между государствами-членами; обеспечение поддержки Географически удаленного офиса в выполнении обязательств, принятых на региональном и глобальном уровнях в области предоставления медицинских услуг с соблюдением принципов социальной ответственности и эффективности, также предоставление помещения согласно требованиям Всемирной организации здравоохранения; предоставление оборудования, мебели и техники; создание условий по работе Географически удаленного офиса в Казахстане.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"
27 361
108
Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Обеспечение финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи Фондом социального медицинского страхования, в том числе проведение закупа медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, заключение договора и оплата медицинских услуг, проведение мониторинга исполнения субъектами здравоохранения договорных обязательств по качеству и объему медицинской помощи, оказанной потребителям медицинских услуг, а также обеспечение расходов на проезд пациента и сопровождающего лица, направленных на лечение зарубеж
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
НАО "Фонд социального медицинского страхования"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
102 "Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"

106
Электрондық денсаулық сақтауды дамытудың функционалдық және институционалдық тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі қызметті көрсету
Электрондық денсаулық сақтауды реформалауға, сондай-ақ ұзақ мерзімді IT-әлеуетін қалыптастыруға және Қазақстан Республикасының "электрондық денсаулық сақтау" саласын дамыту шеңберінде функционалдық, институционалдық тұрақтылықты байланысты іс-шараларды орындау қамтамасыз ету, сондай-ақ тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету кезінде инновациялық технологияларды қолдану мүмкіндігін беру мақсатында Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігінің ақпараттық жүйелерін модификациялауды
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"
377 890
107
Қазақстан Республикасының Алматы қаласында Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі географиялық жағынан қашық орналасқан офисінің қызметін қамтамасыз ету
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі географиялық жағынан қашық орналасқан офис қызметінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету, атап айтқанда Еуропалық Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымына мүше мемлекеттерге жоспарлауда, өңірлік тәжірибені жүйелеуде консультациялық-техникалық қолдау мен жағдай жасау және мүше мемлекеттердің арасында медициналық-санитариялық алғашқы көмек бойынша білім беруге жәрдемдесу; Географиялық жағынан қашық орналасқан офиске әлеуметтік жауапкершілік пен тиімділік қағидаттарын сақтай отырып, медициналық қызметтерді ұсыну саласында өңірлік және жаһандық деңгейлерде қабылданған міндеттемелерді орындауда қолдауды қамтамасыз ету, сондай-ақ Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының талаптарына сәйкес үй-жайды ұсыну; жабдық, жиһаз бен техника ұсыну; Қазақстанда Географиялық жағынан қашық орналасқан офистің жұмысы бойынша жағдай жасау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"
27 361
108
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз етуі, оның ішінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмекті сатып алуды өткізуі, шарттар жасасу және медициналық қызметке ақы төлеу, денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық қызметтердің тұтынушыларына көрсеткен медициналық көмектің сапасы мен көлемі бойынша шарттық міндеттемелерін орындауына мониторинг жүргізу, сондай-ақ шетелге емделуге жіберілген пациенттің және онымен ілесіп жүретін адамның жол жүру шығыстарын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" КЕАҚ
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
102 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

1 021 918
109
Направление граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж за счет бюджетных средств, в том числе лечение граждан, претендующих на лечение за рубежом, в отечественных медицинских организациях
Обеспечение граждан Республики Казахстан медицинской помощью, не оказываемой в республике, а также развитие высоких технологий в отечественных клиниках с привлечением зарубежных специалистов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Корпоративный фонд "University Medical Center", АО "Национальный научный медицинский центр"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
105 "Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий и лечение за рубежом"
324 650

1 021 918
109
Қазақстан Республикасының азаматтарын бюджет қаражаты есебінен шетелге емделуге жіберу, оның ішінде шетелде емделуге үміткер азаматтарды отандық медициналық ұйымдарда емдеу
Қазақстан Республикасының азаматтарын республикада көрсетілмейтін медициналық көмекпен қамтамасыз ету, сондай-ақ шетелдік мамандарды тарта отырып, отандық клиникаларда жоғары технологияларды дамыту
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"University Medical Center" корпоративтік қоры, "Ұлттық ғылыми медициналық орталық" АҚ
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
105 "Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету және шетелде емдеу"
324 650

110
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью в форме санитарной авиации в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный координационный центр экстренной медицины"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"
6 529 355
111
Реализация концепции создания ТОО "Национальный научный онкологический центр" и развития онкологической службы Республики Казахстан в соответствии с международными стандартами
Оказание онкологической помощи в соответствии с международными стандартами; разработка и внедрение персонифицированных методов профилактики, диагностики и лечения онкологических заболеваний; координация и мониторинг развития онкологической службы; развитие и подготовка кадрового потенциала онкологической службы.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
ТОО "Национальный научный онкологический центр"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
109 "Реализация концепции создания Национального научного онкологического центра"
406 126
112
Услуги по созданию системы координации в области трансплантологии
Создание эффективной национальной системы органного донорства и развитие науки трансплантологии в Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по координации трансплантации и высокотехнологичных медицинских услуг"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
114 "Услуги по координации в области трансплантологии"
189 328
113
Обеспечение деятельности Центральной референс лаборатории по уменьшению биологических угроз
Обеспечение функционирования деятельности Центральной референс лаборатории в системе эпидемиологического мониторинга за особо опасными инфекциями и предоставления услуг в области профилактики особо опасных инфекций, консолидация особо опасных патогенов, расширение потенциала по обнаружению, диагностике и реагированию на биологические угрозы, внедрение международной лабораторной практики и стандартов биологической безопасности
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский научный центр карантинных зоонозных инфекций им. М.Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
148 064
114
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территориях особо опасных природных очагов инфекции
Эпидемиологический и эпизоотологический мониторинг в очагах особо опасных инфекций (чума, туляремия, сибирская язва, холера, вирусные инфекции). Проведение противоэпидемических мероприятии, включающих дератизационные, дезинсекционные. Проведение экстренных санитарно-противоэпидемических и санитарно-профилактических мероприятий при регистрации ООИ. Микробиологические исследования материала от грызунов, эктопаразитов при плановом обследовании очагов ООИ и в случае выявления людей, больных ООИ. В том числе по мероприятиям:
- услуги по поддержанию жизнеспособности республиканской коллекции депозитария особо опасных микроорганизмов и Музея живых культур;
- услуги по выполнению исследований на особо опасные инфекции;
- услуги по оказанию консультативно-методической помощи по профилактике особо опасных инфекций;
- услуги по анализу ареалов носителей и переносчиков особо опасных инфекций с помощью геоинформационной технологии
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский научный центр карантинных зоонозных инфекций им. М.Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"

110
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде санитариялық авиация нысанындағы медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық шұғыл медицинаны үйлестіру орталығы" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
107 "Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету"
6 529 355
111
"Ұлттық ғылыми онкология орталығы" ЖШС құру және Қазақстан Республикасындағы онкологиялық қызметті халықаралық стандарттарға сәйкес дамыту тұжырымдамасын іске асыру
Халықаралық стандарттарға сәйкес онкологиялық көмек көрсету; онкологиялық аурулар профилактикасының, диагностикалаудың және емдеудің дербестендірілген әдістерін әзірлеу және енгізу; онкологиялық қызметті үйлестіру және мониторингілеу; онкологиялық қызметтің кадрлық әлеуетін дамыту және даярлау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық ғылыми онкология орталығы" ЖШС
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
109 "Ұлттық ғылыми онкология орталығын құру тұжырымдамасын іске асыру"
406 126
112
Трансплантология саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасында ағзалық донорлықтың тиімді ұлттық жүйесін құру және трансплантология ғылымын дамыту
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Транспланттауды және жоғары технологиялық медициналық қызметті үйлестіру жөніндегі республикалық орталық" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
114 "Трансплантация саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша қызметтер"
189 328
113
Биологиялық қауіптерді азайту Орталық референттік зертхананың қызметін қамтамасыз ету
Аса қауіпті инфекцияларға эпидемиологиялық мониторинг жүйесінде Орталық референттік зертхананың жұмыс істеуін қамтамасыз ету және аса қауіпті инфекциялардың профилактикасы саласындағы қызметтерді көрсету, аса қауіпті патогендерді шоғырландыру, биологиялық қауіптерді табу, диагностикалау және жою бойынша мүмкіндіктерді кеңейту, халықаралық зертханалық практика және биологиялық қауіпсіздік стандарттарын енгізу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы Қазақ карантиндік және зооноздық инфекциялар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
148 064
114
Инфекцияның аса қауіпті табиғи ошақтары аумақтарында халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
Аса қауіпті инфекциялар (оба, туляремия, күйдіргі ауруы, тырысқақ, вирустық инфекция) ошақтарында эпидемиологиялық және эпизоотологиялық мониторинг жүргізу. Дератизациялауды, дезинсекциялауды қоса алғанда эпидемияға қарсы іс-шараларды жүргізу. АҚИ тіркелген кезде шұғыл санитариялық-эпидемияға қарсы және санитариялық-эпидемиологиялық іс-шараларды жүргізу. АҚИ ошақтарын жоспарлы тексеру кезінде және АҚИ-мен ауыратын науқастар анықталған жағдайда кеміргіштердің, эктопаразиттердің материалдарын микробиологиялық зерттеу.
Оның ішінде іс-шаралар бойынша:
- аса қауіпті микроорганизмдердің республикалық коллекциясының және тірі өсірінділер мұражайының өмірге қабілеттілігін қолдау бойынша қызметтер;
- аса қауіпті инфекцияларға зерттеулерді орындау бойынша қызметтер;
- аса қауіпті инфекциялардың алдын алу бойынша консультациялық-әдістемелік көмек көрсету бойынша қызметтер;
- геоақпараттық технологияның көмегімен аса қауіпті инфекциялар тасығыштары мен таратушыларының таралу аймағын талдау бойынша қызметтер.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы Қазақ карантиндік және зооноздық инфекциялар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"

118 347
115
Обеспечение эпизоотологического мониторинга в казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории
Обеспечение эпизоотологического обследования острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории с оценкой состояния уровня, динамики численности носителей и переносчиков, эпидемиологическое наблюдение за постоянным и временным населением, проживающим на данных территориях.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский научный центр карантинных зоонозных инфекций им. М.Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
35 717

118 347
115
Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде және Арал теңізіне іргелес (жақын) материктік аумақта эпизоотологиялық мониторингті қамтамасыз ету
Тасығыштардың және таратушылардың санының серпінін, деңгейі жағдайын бағалай отырып, Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде және Арал теңізіне іргелес (жақын) материктік аумақта эпизоотологиялық тексеруді қамтамасыз ету, осы аумақтарда тұрақты және уақытша тұратын халықты эпидемиологиялық бақылау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы Қазақ карантиндік және зооноздық инфекциялар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
35 717

116
Охрана общественного здоровья
1. Лабораторные исследования и инструментальные замеры.
2. Оказание организационно-методической помощи по вопросам деятельности государственных органов и организаций санитарно-эпидемиологической службы в регионах.
3. Участие в разработке документов государственной системы санитарно-эпидемиологического нормирования, гармонизация стандартов деятельности в области санитарно-эпидемиологического благополучия в соответствии с требованиями таможенного союза и ВТО.
4. Организация и проведение семинаров, конференций, круглых столов. Проведение мероприятий направленных на повышение уровня образования и информированности различных групп населения в области санитарно-эпидемиологической безопасности через СМИ.
5. Внедрение системы внешней оценки качества (ВОК) лабораторных исследований и инструментальных замеров, проводимых центрами СЭЭ.
6. Осуществление санитарно-эпидемиологического мониторинга.
7. Своевременное размещение актуальной оперативной информации о санэпидситуации в стране, доступной как для органов и организаций системы Комитета охраны общественного здоровья МЗ РК, так и для населения.
8. Проведение мероприятий по совершенствованию механизмов стандартизации службы (разработка, утверждение, мониторинг, внедрение, оценка эффективности).
9. Внедрение в деятельность организаций санитарно-эпидемиологической службы экспресс-исследований по определению микробиологических показателей и химических веществ.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
397 144
117
Пропаганда здорового образа жизни
Разработка приоритетов, концептуальных идей, методологическое сопровождение и мониторинг мероприятий по пропаганде здорового образа жизни, профилактике социально значимых заболеваний, сбор информации, формирование отчетов о проведенных информационно-коммуникационных мероприятиях среди населения в целом по Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
104 "Пропаганда здорового образа жизни"
89 923
118
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
Эпидемиологический надзор за случаями и распространенностью ВИЧ-инфекции, оценка и анализ эпидемиологической ситуации в Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний"
070 "Охрана общественного здоровья"
105 "Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД"

116
Қоғамдық денсаулықты сақтау
1. Зертханалық зерттеу және құралдармен өлшеу.
2. Мемлекеттік органдардың және санитариялық-эпидемиологиялық қызметтің өңірлердегі ұйымдарының қызметі мәселелері бойынша ұйымдастыру-әдістемелік көмек көрсету.
3. Санитариялық-эпидемиологиялық нормалаудың мемлекеттік жүйесінің құжаттарын әзірлеуге қатысу, санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы қызмет стандарттарын Кеден одағы және ДСҰ талаптарына сәйкес үйлестіру.
4. Семинарларды, конференцияларды, дөңгелек үстелдерді ұйымдастыру және өткізу. Халықтың әртүрлі топтарының санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздігі саласындағы білім және ақпараттандырылу деңгейін БАҚ арқылы арттыруға бағытталған іс-шаралар өткізу.
5. СЭС орталықтары жүргізетін зертханалық зерттеулердің және құралдармен өлшеулердің сапасын сырттай бағалау (ССБ) жүйесін енгізу.
6. Санитариялық-эпидемиологиялық мониторингті жүзеге асыру.
7. ҚР ДСМ Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті жүйесінің органдары және ұйымдары үшін, сондай-ақ халық үшін қолжетімді болатын елдегі санэпиджағдай туралы өзекті жедел ақпаратты уақтылы орналастыру.
8. Қызметті стандарттау механизмдерін жетілдіру бойынша іс-шаралар өткізу (әзірлеу, бекіту, мониторинг, енгізу, тиімділікті бағалау).
9. Санитариялық-эпидемиологиялық қызмет ұйымдарының қызметіне микробиологиялық көрсеткіштерді және химиялық заттарды айқындау бойынша экспресс зерттеулерді енгізу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
397 144
117
Саламатты өмір салтын насихаттау
Басымдықтарды, концептуалды идеяларды әзірлеу, саламатты өмір салтын насихаттау, әлеуметтік мәні бар аурулардың профилактикасы жөніндегі іс-шараларды әдіснамалық сүйемелдеу және мониторингтеу, жалпы Қазақстан Республикасының бойынша халық арасында өткізілген ақпараттық-коммуникациялық іс-шаралар туралы ақпаратты жинақтау және есептерді дайындау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
104 "Саламатты өмір салтын насихаттау"
89 923
118
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасындағы АИТВ-инфекциясының жағдайлары мен таралуын эпидемиологиялық қадағалау, эпидемиологиялық ахуалды бағалау және талдау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қазақ дерматология және инфекциялық аурулар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
105 "ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру"

92 604
119
Разработка нормативов расценок выполнения научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры
Разработка нормативных расценок, сметно-нормативной базы, сметного нормирования и расценок ценообразования, в том числе пересчет в текущие цены сборников сметных норм и единичных расценок, разработка сборников цен на специальные научно-проектные работы по памятникам истории и культуры
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
001 "Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта и туристской деятельности"
123 "Текущие административные расходы"
50 382

92 604
119
Тарих және мәдениет ескерткіштерінде ғылыми-реставрациялау жұмыстарының орындалуын бағалау нормативтерін әзірлеу
Нормативтік бағаларды, сметалық-нормативтік базаны, сметалық нормалауды және баға белгілеу бағаларын әзірлеу, оның ішінде сметалық нормалар мен бірегей бағалар жинақтарын ағымдағы бағаларға қайта есептеу, тарихи және мәдени ескерткіштер бойынша арнайы ғылыми-жобалау жұмыстарына бағалар жинақтарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
001 "Мәдениет, спорт және туристік қызмет саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
123 "Ағымдағы әкімшілік шығыстар"
50 382

120
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации Государственной программы развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011-2020 годы
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
021 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"
699 445
121
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
Обеспечение сохранности памятников истории и культуры республиканского значения путем проведения научно-реставрационных работ
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"
648 826
122
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
В рамках проектов будут осуществляться , определение территории, охранных зон памятников истории и культуры, разработка научной документации по потенциальным памятникам истории и культуры ЮНЕСКО и менеджмент - планы по их развитию, управлению, являющимся требованием ЮНЕСКО. Кроме того, в целях выполнения рекомендаций ЮНЕСКО потребуется регулярное осуществление оценок взаимодействия окружающих факторов на памятники и истории и определены направления развития и возрождения деятельности музеев-заповедников
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
101 "Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа"
18 000
123
Дубляж национальных фильмов, формирование сценарного резерва, обеспечение непрерывного технологического процесса, тиражирование и дистрибьюция национальных фильмов, хранение национальных фильмов
Дубляж национальных фильмов с языка оригинала на государственный язык в соответствии с законом Республики Казахстан "О культуре",создание и сохранение государственного фильмофонда, организация проката фильмов, обеспечении сохранности прав собственника фильма и соблюдении иных прав фильмовладельца при осуществлении тиражирования и дистрибьюции
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш.Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
104 "Производство национальных фильмов"

120
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызмет көрсету
Қазақстан Республикасында тілдерді дамыту мен қолданудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға бағытталған шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" Ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КЕАҚ
021 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"
699 445
121
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, салу
Ғылыми-реставрациялық жұмыстарды жүргізу жолымен Республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
648 826
122
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
Жобалар шеңберінде ЮНЕСКО талаптарына сәйкес болып табылатын аумақты анықтау, тарихи және мәдени ескерткіштерді сақтау аймақтарын анықтау, ЮНЕСКО тарихы мен мәдениетінің әлеуетті ескерткіштері мен олардың дамуына басшылық жасаушылардың ғылыми құжаттамаларын жасау жүзеге асырылады. Сондай-ақ, ЮНЕСКО ұсыныстарын жүзеге асыру үшін қоршаған орта факторлары және ескерткіштер мен тарихтың арасындағы өзара әрекеттесуін жүйелі түрде бағалау қажет және мұражай-қорлардың қызметін дамыту және жандандыру бағыттары анықталған.
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
101 "Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу"
18 000
123
Ұлттық фильмдер дубляжы, сценарлық қорды қалыптастыру, үздіксіз технологиялық үдерісті қамтамасыз ету, ұлттық фильмдерді дистрибьюциялау және таралымын көбейту, Ұлттық фильмдерді сақтау
Қазақстан Республикасының "Мәдениет туралы" Заңына сәйкес, түпнұсқа тілінен мемлекеттік тілге ұлттық фильмдер дубляжы, мемлекеттік фильмдер қорын құру және сақтау, фильмдердің прокатын ұйымдастыру, дистрибьюциялау және таралымын көбейту фильмді меншіктеушінің құқығын сақтау, фильм иесінің басқа құқықтарын сақтау
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
104 "Ұлттық фильмдер шығару"

277 575
124
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным и национальным праздникам Республики Казахстан, Ассамблее народа Казахстана, организация концертных программ в рамках официальных встреч Первого Президента РК - Елбасы, Главы государства и Премьер Министра с иностранными делегациями, обеспечение участия в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО, обеспечение участия творческих коллективов и исполнителей Синьцзян - Уйгурского автономного района, а также проведение культурных мероприятий в числе которых фестивали, конкурсы, дни культуры зарубежных стран в Казахстане, дни культуры Казахстана за рубежом в рамках проекта "Современная казахстанская культура в глобальном мире" программы Первого
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
3 666 522
Президента РК - Елбасы "Взгляд в будущее: модернизация общественного сознания", организация айтыса, фестивалей, кинофестивалей, концертов творческих коллективов и отдельных исполнителей Казахстана за рубежом, выступлении и гастролей зарубежных исполнителей в Казахстане, молодых дарований и ведущих исполнителей в лучших залах мира, концертных мероприятий для населения, обеспечение участия казахстанских исполнителей в международных конкурсах, в рамках статьи Первого Президента РК - Елбасы "7 граней Великой степи" организация гала-концертов за рубежом, юбилейных концертов, реалити шоу, концертов в рамках Дней культуры за рубежом, организация фестивалей в рамках Года молодежи.

277 575
124
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Қазақстан Республикасының мемлекеттік және ұлттық мерекелеріне, Қазақстан халқы Ассамблеясына арналған мерекелік іс-шаралар мен салтанатты концерттерді өткізу, ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы, Мемлекет басшысының және Премьер-Министрдің шетел делегацияларымен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламаларды ұйымдастыру; Қазақстанның шығармашылық ұжымдары мен орындаушыларының Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одақ, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО, Шыңжаң-Ұйғыр автономиялық ауданының іс-шараларына қатысуын қамтамасыз ету, сондай-ақ, фестивальдер, конкурстар, Қазақстандағы шет елдердің мәдениет күндерін, ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасының "Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Жаһандағы заманауи қазақстандық мәдениет" жобасы аясында Қазақстанның шет елдеріндегі мәдениет күндерін, айтыс, фестивальдар, кинофестивальдер, шет елдерде Қазақстанның шығармашылық ұжымдары мен жеке орындаушыларының концерттерін өткізу. Қазақстанда шетелдік орындаушылардың гастрольдері мен өнер көрсетуін, қазақстандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға қатысуын және жас дарындар мен жетекші орындаушылардың әлемнің үздік сахналарында өнер көрсетуін, тұрғындар үшін концерттік іс-шаралар ұйымдастыру, сонымен қатар, отандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға қатысуын қамтамасыз ету, ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасының "Ұлы даланың 7 қыры" атты мақаласы аясында шетелде гала-концерттер ұйымдастыру, мерейтойлық концерттер, реалити шоу өткізу, Шетелде мәдениет күндері шеңберінде концерттер өткізу, Жастар жылы аясында фестивальдер ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
3 666 522

125
Мероприятия с участием Главы государства
Популяризация хореографического искусства путем воспроизведения произведений искусства через танцы и балет. Пропаганда хореографического искусства, международное сотрудничество в области хореографии. Осуществление сопутствующих услуг по проведению социально-значимых и культурных мероприятий для приобретения услуг по классическому танцу и балету
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО "Театр "Астана Балет"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
2 891 553
126
Подготовка спортсменов международного класса и спортивного резерва, обеспечение подготовки к участию в международных спортивных соревнованиях членов национальных сборных команд по олимпийским видам спорта
Организация республиканских, международных спортивных мероприятий и участие сборных команд Республики Казахстан по олимпийским видам спорта в международных соревнованиях
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ОО "Национальный олимпийский комитет" Республики Казахстан
036 "Развитие спорта высших достижений"
100 "Обеспечение развития спорта высших достижений"
12 523 280
127
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей в Казахской национальной академии хореографии
Организация подготовки учебного процесса и предоставление образовательных услуг
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
НАО "Казахская национальная академия хореографии"
041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства"
103 "Обеспечение образовательного процесса в области хореографии"
1 090 544
128
Мероприятия по формированию национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке.
Обеспечение участия Казахстана в Международных выставках, направленных на продвижение имиджа страны, ознакомление мировой общественности с туристским потенциалом страны; Развитие и техническая поддержка Национального туристического портала "Kazakhstan.travel"; Проведение рекламной кампании на международном телевидении; Организация и проведение инфо-туров; Организация workshop (семинары) за пределами страны.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
Акционерное общество "Национальная компания "Kazakh Tourism"
043 "Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке"
100 "Формирование туристского имиджа Казахстана"

125
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Хореография өнерін классикалық би және балет өнерінің туындыларын орындау арқылы кеңінен тарату. Хореография өнерін насихаттау және хореография саласында халықаралық қатынастар. Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шараларды өткізу бойынша классикалық би және балет саласындағы қызметтерді сатып алу үшін ілеспе қызметтерді іске асыру
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
"Астана Балет" театры" ЖШС
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
2 891 553
126
Халықаралық дәрежедегі спортшылар мен спорт резервін даярлау, олимпиадалық спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар мүшелерін халықаралық спорттық жарыстарға қатысуға даярлауды қамтамасыз ету
Республикалық, халықаралық спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және олимпиадалық спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командасының халықаралық жарыстарға қатысуы
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
"Ұлттық олимпиада комитеті" ҚБ
036 "Жоғары жетістіктер спортын дамыту"
100 "Жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету"
12 523 280
127
Қазақ ұлттық хореография академиясында мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
Оқу процесін даярлауды ұйымдастыру және білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ ұлттық хореография академиясы" КЕАҚ
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау"
103 "Хореография саласындағы білім беру үрдісін қамтамасыз ету"
1 090 544
128
Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру және оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерлету жөніндегі іс-шаралар
Елдің имиджін ілгерілетуге әлемдік қауымдастықты елдің туристік әлеуетімен таныстыруға бағытталған халықаралық көрмелерге Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету; "Kazakhstan.travel" ұлттық туристік порталын дамыту және техникалық қолдау; Халықаралық телевизияда жарнамалық науқан жүргізу; Ақпараттық турларды ұйымдастыру және өткізу; Елден тысқары жерде workshop (семинарлар) ұйымдастыру.
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
"Kazakh Tourism"Ұлттық компаниясы" АҚ
043 "Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру мен оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету"
100 "Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру"

1 965 132
129
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Содержание и безопасная эксплуатация ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и других платежей в бюджет).
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
702 298

1 965 132
129
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК-ның ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК-ның ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларын ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін күтіп ұстау және қауіпсіз пайдалану (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп ұстау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерді, бюджетке салықтар және т.б. төлемдерді төлеу бойынша қызметтер кешені)
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
702 298

130
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Институт ядерной физики"
Обеспечение безопасного функционирования базовых экспериментальных установок РГП "Институт ядерной физики" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и других платежей в бюджет).
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП "Институт ядерной физики"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
539 281
131
Услуги по обеспечению функционирования геофизических установок РГП "Институт геофизических исследований"
Оказание услуг по обеспечению непрерывной и безопасной работы геофизических установок РГП "Институт геофизических исследований" для успешного выполнения научно- технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и др. платежей в бюджет).
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП "Институт геофизических исследований"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
191 423
132
Содействие ускоренному переходу Казахстана к "зеленой экономике" путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций
Уменьшение негативного воздействия на окружающую среду путем внедрения и развития зеленых технологий
Министерство энергетики Республики Казахстан
НАО "Международный центр зеленых технологий и инвестиционных проектов"
044 "Содействие ускоренному переходу Казахстана к "зеленой экономике" путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций"
945 281
133
Подготовка Национального доклада о состоянии конкурентоспособности Казахстана и выработка комплекса рекомендаций по устойчивому повышению позиции Казахстана в международных рейтингах по конкурентоспособности
Оказание содействия повышению конкурентоспособности Казахстана путем ретроспективного анализа мер, которые предпринимались в области повышения конкурентоспособности, и подготовка на основе данного анализа Национального доклада о состоянии конкурентоспособности Казахстана, а также выработка комплекса рекомендаций по устойчивому повышению конкурентоспособности Казахстана в международных рейтингах по конкурентоспособности
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"

130
"Ядролық физика институты" РМК ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін "Ядролық физика институты" РМК базалық эксперименттік қондырғыларының жұмыс істеуін және қауіпсіздігін қамтамасыз ету (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп ұстау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерді, бюджетке салықтар және т.б. төлемдерді төлеу бойынша қызметтер кешені)
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Ядролық физика институты" РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
539 281
131
"Геофизикалық зерттеулер институты" РМК геофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін "Геофизикалық зерттеулер институты" РМК геофизикалық қондырғыларының үздіксіз және қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп ұстау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерді, бюджетке салықтар және т.б. төлемдерді төлеу бойынша қызметтер кешені)
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Геофизикалық зерттеулер институты" РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
191 423
132
Технологияларды және үздік тәжірибелерді ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның "жасыл экономикаға" жылдам көшуіне ықпал ету
Жасыл технологияларды енгізу және дамыту арқылы қоршаған ортаға теріс әсерді азайту
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
КЕАҚ "Халықаралық жасыл технологиялар және инвестициялық жобалар орталығы"
044 "Технологияларды және үздік тәжірибелерді ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның "жасыл экономикаға" жылдам көшуіне ықпал ету"
945 281
133
Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігі жағдайы туралы ұлттық баяндама дайындау және Қазақстанның бәсекеге қабілеттілік бойынша халықаралық рейтингтердегі позициясын тұрақты түрде жоғарылату бойынша ұсынымдар кешенін әзірлеу
Бәсекеге қабілеттілікті арттыру саласында қабылданған шараларды ретроспективтік талдау арқылы Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігін арттыруға жәрдем көрсету және осы талдаудың негізінде Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігі жағдайы туралы ұлттық баяндаманы дайындау, сондай-ақ Қазақстанның бәсекеге қабілеттілік жөніндегі халықаралық рейтингтердегі бәсекеге қабілеттілігін тұрақты түрде жоғарылату бойынша ұсынымдар кешенін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

102 000
134
Аналитическое сопровождение разработки Прогноза социально-экономического развития Республики Казахстан посредством исследования внешних и внутренних условий развития и совершенствования инструментов моделирования
Проведение анализа текущих тенденций развития казахстанской и мировой экономики, мировых товарных рынков, а также актуализация базы прогнозного инструментария и улучшение экономико-математических расчетов для разработки Прогноза социально-экономического развития Казахстана
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
60 000

102 000
134
Сыртқы және ішкі даму жағдайын зерттеу және модельдеу құралдарын жетілдіру арқылы Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеуді талдамалық сүйемелдеу
Қазақстандық және әлемдік экономиканы, әлемдік тауар нарықтарын дамытудың, сондай-ақ болжамдық құрал базасын жаңартудың ағымдағы үрдістерін талдауды жүргізу және Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеу үшін экономикалық-математикалық есептеулерді жақсарту
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
60 000

139
Экспертно-аналитическое сопровождение разработки проекта Прогнозной схемы территориально-пространственного развития страны до 2030 года
Будут пересмотрены основные принципы и направления территориально-пространственного развития страны на основе повышения самостоятельности, конкурентоспособности и усиления роли регионов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
100 000
140
Консультационные услуги по оценке деятельности, включающие в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Обеспечение качественного экспертно-аналитического и методологического сопровождения оценки эффективности местных исполнительных органов по достижению целей программ развития территорий
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
15 750
141
Оценка макроэкономических эффектов реформирования индивидуального подоходного налога, определение оптимального уровня налоговой нагрузки на фонд оплаты труда, а также анализ эффективности местных налогов, сборов и плат с учетом межбюджетных отношений
Получение рекомендаций по повышению эффективности местных налогов, сборов и плат с учетом межбюджетных отношений, а также рекомендаций по совершенствованию налога на имущество физических лиц
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"

139
Елді аумақтық-кеңістікте дамытудың 2030 жылға дейінгі болжамды схемасының жобасын әзірлеуді сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу
Өңірлердің дербестігін, бәсекеге қабілеттілігін арттыру және рөлін күшейту негізінде елді аумақтық-кеңістікте дамытудың негізгі қағидаттары мен бағыттары қайта қаралатын болады
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
100 000
140
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеуді қамтитын қызметті бағалау жөніндегі консультациялық қызметтер
Аумақтарды дамыту бағдарламасының мақсаттарына қол жеткізу бойынша жергілікті атқарушы органдардың тиімділігін бағалауды сапалы сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
15 750
141
Жеке табысқа салықты реформалау, еңбекақы төлеу қорына салық жүктемесінің оңтайландырылған деңгейін айқындаудың, сондай-ақ бюджетаралық қатынастарды ескере отырып, жергілікті салықтар, алымдар және төлемдер тиімділігін талдаудың макроэкономикалық тиімділігін бағалау
Бюджетаралық салықтық қатынастарды ескере отырып, жергілікті салықтардың, алымдар мен төлемдердің тиімділігін арттыру бойынша ұсынымдар, сондай-ақ жеке тұлғалардың мүлік салығын жетілдіру бойынша ұсынымдар алу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

123 000
142
Оказание аналитической и консультационной поддержки взаимодействия между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
Изучение опыта других стран по вступлению в Организацию экономического сотрудничества и развития, а также выработка рекомендаций на основе этого опыта для Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
200 000

123 000
142
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы өзара іс-қимылға талдамалық және консультациялық қолдау көрсету
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына кіру бойынша басқа елдердің тәжірибесін зерделеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасы үшін осы тәжірибенің негізінде ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
200 000

143
Развитие внешнеторговых отношений Республики Казахстан в рамках международного сотрудничества с приграничными и третьими странами
Аналитическая и консультационная поддержка Министерства национальной экономики Республики Казахстан при проведении двусторонних встреч на высшем и высоком уровне, проведении межправительственной комиссии, форумов межрегионального сотрудничества в части анализа внешней торговли и потенциала развития двусторонней торговли
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
45 914
144
Консультативная поддержка и разработка рекомендаций по формированию переговорной позиции Республики Казахстан в рамках членства во Всемирной торговой организации и на международных торговых переговорах
Оказание аналитической и консультационной поддержки и разработки рекомендаций по формированию переговорной позиции Республики Казахстан в рамках членства во Всемирной торговой организации и на международных торговых переговорах
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
206 139
145
Аналитическое сопровождение процессов функционирования Евразийского экономического союза и мониторинг соблюдения договоренностей по мерам государственной поддержки промышленности и сельского хозяйства
Оказание аналитической поддержки по вопросам конкурентоспособности промышленности и сельского хозяйства, связанным с текущим функционированием Евразийского экономического союза вкупе с нормами в рамках Договора о Евразийском экономическом союзе. Выявление факторов, влияющих на конкурентоспособность отечественной продукции выработка предложений и рекомендаций по мерам, направленным на повышение конкурентоспособности отечественных товаров, в том числе с помощью возможностей в рамках взаимодействия между государствами-членами Евразийского экономического союза
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"

143
Шекара маңы және үшінші елдермен халықаралық ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының сыртқы сауда қарым-қатынастарын дамыту
Жоғары және ең жоғары деңгейде екіжақты кездесулер, үкіметаралық комиссия өткізу, өңіраралық ынтымақтастық форумдарын өткізу кезінде сыртқы сауданы талдау және екіжақты сауданы дамыту әлеуеті туралы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігін талдамалық және консультациялық қолдауы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
45 914
144
Дүниежүзілік сауда ұйымына мүшелік шеңберінде және халықаралық сауда келіссөздерінде Қазақстан Республикасының келіссөздер позициясын қалыптастыру бойынша консультациялық қолдау және ұсынымдар әзірлеу
Дүниежүзілік сауда ұйымына мүшелік және халықаралық сауда келіссөздері шеңберінде Қазақстан Республикасының келіссөздер позициясын қалыптастыру бойынша талдамалық және консультациялық қолдау көрсету және ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
206 139
145
Еуразиялық экономикалық одақтың жұмыс істеу процестерін талдамалық сүйемелдеу және өнеркәсіп пен ауыл шаруашылығын мемлекеттік қолдау шаралары жөніндегі уағдаластықтардың сақталуына мониторинг жүргізу
Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарт шеңберіндегі нормалармен бірге Еуразиялық экономикалық одақтың ағымдағы жұмыс істеуімен байланысты өнеркәсіп пен ауыл шаруашылығының бәсекеге қабілеттілігі мәселелері бойынша талдамалық қолдау көрсету. Отандық өнімнің бәсекеге қабілеттілігіне әсер ететін факторларды анықтау, отандық тауарлардың бәсекеге қабілеттіліктерін арттыруға әсер ететін шаралар бойынша, оның ішінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер арасындағы өзара іс-қимылдар шеңберіндегі мүмкіндіктердің көмегімен ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

140 898
146
Экспертно-аналитическая поддержка по совершенствованию государственного регулирования в сфере внутренней торговли
Повышение эффективности сектора торговли, в том числе вследствие повышения доли стационарной торговли, совершенствование государственного регулирования в сфере торговли, а также изучение существующих барьеров в развитии межрегиональной торговли, регулирование сетевого маркетинга, совершенствование нормативно-правовой базы по вопросам регулирования розничных цен на социально значимые товары, разработка концепции по развитию биржевой торговли, разработка методики по определению товаров, подлежащих обязательной реализации через товарные биржи
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
204 086

140 898
146
Ішкі сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіруге сараптамалық- талдамалық қолдау
Сауда секторының тиімділігін, оның ішінде стационарлық сауда үлесінің артуы нәтижесінде арттыру, сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіру, сондай-ақ өңіраралық сауданың дамуындағы бар кедергілерді зерделеу, желілік маркетингті реттеу, әлеуметтік маңызы бар тауарларға бөлшек сауда бағаларын реттеу мәселелері жөніндегі нормативтік құқықтық базаны жетілдіру, биржалық сауданы дамыту тұжырымдамасын әзірлеу, міндетті түрде сауда биржалары арқылы сатылуы тиіс тауарларды айқындау әдістемесін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
204 086

147
Выработка рекомендаций по развитию институциональной среды и методологии государственно-частного партнерства-2 этап
Выработка рекомендаций по совершенствованию законодательства Республики Казахстан в сфере государственно-частного партнерства, по применению механизма государственно-частного партнерства, разработка образцов документации, типовых договоров государственно-частного партнерства в отдельных отраслях (сферах) экономики
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
70 000
148
Исследование влияния новых глобальных рисков (торговые войны, санкционные барьеры, изменения на мировом энергетическом рынке, экономическая политика стран основных торговых партнеров Республики Казахстан и другие) на социально - экономическое развитие Казахстана в среднесрочной перспективе, варианты прогнозов макроэкономических последствий, рекомендации по корректировке экономической политики
Аналитический отчет в виде доклада на основе выводов и рекомендаций, выработанных в результате оказываемой услуги и макроэкономический сценарный прогноз влияния внешних рисков на ключевые параметры экономики Казахстана через каналы трансляции его замедления: движения товаров, услуг, капитала и труда
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"

147
Мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің институционалдық ортасын және әдіснамасын дамыту бойынша ұсынымдар әзірлеу-2 кезең
Қазақстан Республикасының мемлекеттік-жекешелік әріптестік саласындағы заңнамасын жетілдіру, мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігін қолдану бойынша ұсынымдар әзірлеу, құжаттама үлгілерін, экономиканың жекелеген салаларында (аясында) мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің үлгілік шарттарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
70 000
148
Жаңа жаһандық тәуекелдердің (сауда қақтығыстары, санкциялық кедергілер, әлемдік энергетикалық нарықтағы өзгерістер, Қазақстан Республикасының негізгі сауда серіктестері елдерінің экономикалық саясаты және т.б.) орта мерзімді перспективада Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық дамуына әсерін зерттеу, макроэкономикалық салдарлар болжамдарының нұсқалары, экономикалық саясатты түзету жөніндегі ұсынымдар
Көрсетілген қызмет нәтижесінде әзірленген қорытындылар мен ұсынымдарға негізделген баяндама түріндегі талдамалық есеп және сыртқы тәуекелдердің Қазақстан экономикасының негізгі параметрлеріне экономиканы бәсеңдетудің тауарлар, көрсетілетін қызметтер, капитал және еңбек қозғалысы сияқты тарату арналары арқылы ықпалының макроэкономикалық сценарийлік болжамы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

97 000
149
Роль и место среднего бизнеса в экономике и государственном бюджете Казахстана и странах Организации экономического сотрудничества и развития. Предложения по повышению эффективности бюджетной политики по повышению устойчивости и развитию среднего бизнеса в кратко-, средне- и долгосрочной перспективе
Исследование, направленное на проведение анализа роли и места среднего бизнеса в экономике и государственном бюджете Казахстана и ряде стран Организации экономического сотрудничества и развития, и выработка предложений по повышению эффективности бюджетной политики по повышению устойчивости и развитию среднего бизнеса
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
97 000

97 000
149
Орта бизнестің экономикадағы және Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы елдерінің мемлекеттік бюджетіндегі рөлі мен орны. Қысқа, орта және ұзақ мерзімді перспективада орта бизнестің орнықтылығын және дамуын арттыруда бюджет саясатының тиімділігін арттыру бойынша ұсыныстар
Орта бизнестің экономикадағы және Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бірқатар елдерінің мемлекеттік бюджетіндегі рөлі мен орнын талдауға бағытталған зерттеулер және орта бизнестің орнықтылығы мен дамуын арттыруда бюджет саясатының тиімділігін арттыру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
97 000

150
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан в соответствии с Правилами проведения научной экспертизы проектов нормативных правовых актов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2016 года № 497
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
115 "Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан"
100 750
151
Развитие интегрированной информационной системы "е-Статистика"
Целью проекта является создание универсального инструмента для проведения национальных переписей (перепись населения, сельскохозяйственная перепись и другие) с учетом модернизации компонентов Интегрированной информационной системы "е-Статистика"
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Информационно-вычислительный центр"
081 "Обеспечение представления статистической информации"
104 "Развитие интегрированной информационной системы "е-Статистика"
274 091
152
Обучение топ-менеджмента малого и среднего бизнеса на базе АОО "Назарбаев Университет"
Обучение топ-менеджмента малого и среднего бизнеса для руководителей высшего и среднего звена предприятий малого и среднего бизнеса проводится АОО "Назарбаев Университет" совместно с Университетом Дьюк (США) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2018 года № 522 "Об утверждении Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
087 "Реализация мероприятий в рамках государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
100 "Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала"
275 758
153
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
005 "За счет внутренних источников"

150
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 31 тамыздағы № 497 қаулысымен бекiтiлген Нормативтік құқықтық актілердің жобаларына ғылыми сараптама жүргiзу қағидаларына сәйкес Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасын жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"
115 "Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы"
100 750
151
"е-Статистика" интеграцияланған ақпараттық жүйені дамыту
Жобаның мақсаты "е-Статистика" ақпараттық жүйесінің интеграцияланған ақпараттық жүйесінің компоненттерін жаңартуды ескере отырып, ұлттық санақтарды (халық санағы, ауылшаруашылық санағы және т.б.) жүргізуге арналған әмбебап құралды құру
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын
081 "Статистикалық ақпаратты ұсынуды қамтамасыз ету"
104 "е-Статистика" интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту"
274 091
152
"Назарбаев Университеті" ДБҰ базасында шағын және орта бизнес топ-менеджментін оқыту
Шағын және орта бизнес кәсіпорындарының жоғарғы және орта буындарының басшылары үшін "Назарбаев Университеті" ДБҰ Дьюк Университетімен (АҚШ) бірлесіп, "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 тамыздағы № 522 қаулысына сәйкес шағын және орта бизнестің топ-менеджментін оқытуды өткізуде
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
087 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру"
100 "Кәсіпкерлік әлеуетті сауықтыру және күшейту"
275 758
153
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
005 "Ішкі көздер есебінен"

100 954 249
154
Поисковые, поисково-оценочные работы
Оценка ресурсного потенциала перспективных площадей с целью наращивания минерально-сырьевой базы Республики Казахстан
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология"
089 "Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан"
102 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы"
1 879 026

100 954 249
154
Іздестіру, іздестіру-бағалау жұмыстары
Қазақстан Республикасының минералдық-шикізат базасын толықтыру мақсатында перспективалы алаңның ресурстық әлеуетін бағалау
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" АҚ
089 "Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру"
102 "Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары"
1 879 026

155
Исследования в рамках реализации Республиканской целевой научно-технической программы "Создание государственной системы межотраслевой научно-технической информации Республики Казахстан на основе специальных материалов"
Обеспечение субъектов индустриально-инновационного развития Республики Казахстан межотраслевой информацией о зарубежных достижениях науки и техники, передовых технологиях и производствах на основе специальных материалов
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр технологического прогнозирования"
090 "Содействие развитию отраслей промышленности и обеспечение промышленной безопасности"
102 "Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан"
124 367
156
Информационно-аналитические исследования в области развития приоритетных секторов экономики в части разработки проекта Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2020-2025 годы
Разработка проекта Государственной программы индустриально-инновационного развития на 2020-2025 годы, направленной на становление промышленности "цифровой эпохи"
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Казахстанский институт развития индустрии"
090 "Содействие развитию отраслей промышленности и обеспечение промышленной безопасности"
102 "Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан"
206 726
157
Услуги по развитию инноваций в отраслях промышленности
1. Услуги по разработке инструментов создания сервисного сегмента мирового уровня для индустрии Казахстана и перспективным проектам в области Индустрия 4.0;
2. Услуги по привлечению частного капитала (в том числе зарубежного) для финансирования индустриальных проектов.
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Автономный кластерный фонд "Парк инновационных технологий"
090 "Содействие развитию промышленности и обеспечение промышленной безопасности Республики Казахстан"
108 "Развитие инноваций в отраслях промышленности"
355 949
158
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорог республиканского значения
Организация капитального, среднего и текущего ремонта, содержания автомобильных дорог республиканского значения
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования"
100 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения"

155
"Арнайы материалдар негізінде Қазақстан Республикасының салааралық ғылыми-техникалық ақпараттың мемлекеттік жүйесін құру" республикалық нысаналы ғылыми-техникалық бағдарламасын іске асыру шеңберіндегі зерттеулер
Арнайы материалдар негізінде Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық даму субъектілерін ғылым мен техниканың шетелдік жетістіктері, озық технологиялары мен өндірістері туралы салааралық ақпаратпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Ұлттық технологиялық болжау орталығы" ШЖҚ РМК
090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу және өнеркәсіптік қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
102 "Қазақстан Республикасының индустриялық дамуы саласындағы зерттеулер"
124 367
156
Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2020 − 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу бөлігінде экономиканың басым секторларын дамыту саласындағы ақпараттық-сараптамалық зерттеулер
"Цифрлы дәуір" өнеркәсібінің қалыптасуына бағытталған Индустриялық-инновациялық дамытудың 2020 − 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарлама сының жобасын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Қазақстандық индустрия дамыту институты" АҚ
090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу және өнеркәсіптік қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
102 "Қазақстан Республикасының индустриялық дамуы саласындағы зерттеулер"
206 726
157
Өнеркәсіп салаларында инновацияларды дамыту жөніндегі қызметтер
1. Қазақстан индустриясы үшін әлемдік деңгейдегі сервистік сегментті құруға арналған құралдар әзірлеу және Индустрия 4.0 саласындағы перспективалық жобалар жөніндегі қызметтер;
2. Индустриялық жобаларды қаржыландыру үшін жеке (оның ішінде шетелдік) капитал тарту жөніндегі қызметтер.
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қор
090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу және өнеркәсіптік қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
108 "Өнеркәсіп салаларында инновацияны дамыту"
355 949
158
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеу мен күтіп ұстауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуді, күтіп ұстауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру"
100 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру"

80 560 903
159
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Иртышского и Урало-Каспийского бассейнов, р. Или, Капчагайскому водохранилищу и оз. Балхаш посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержания знаков навигационного оборудования, дноуглублению, выправлению, дноочищению, русловым проектным изысканиям, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, содержанию и ремонту СУДС, судоходных шлюзов и судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Республиканское государственное казенное предприятие "Қазақстан су жолдары"
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"
14 880 497

80 560 903
159
Ішкі су жолдарындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Ертіс және Жайық-Каспий бассейндерінде, Іле өзенінде, Қапшағай су қоймасында және Балқаш көлінде кеме қатынасы ішкі су жолдары учаскелерінде кеме жүрісінің кепілді габариттерін навигациялық жабдық белгілерін қою (ұстау) және күту, түбін тереңдету жұмыстарын, түзету жұмыстарын, түбін тазарту жұмыстарын, арналық іздестіру жұмыстарын, навигациялық жабдық пен құрылғыларын әзірлеу және жөндеу, техникалық флот кемелерін жөндеу, КҚБЖ, кеме қатынасы гидротехникалық құрылғылардың (шлюздер) және техникалық флот кемелерін жаңарту және жаңғырту бойынша іс-шараларын іске асыру арқылы қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Қазақстан су жолдары" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту"
100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"
14 880 497

160
Реформирование системы технического регулирования
Разработка (переработка) нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
1 224 387
161
Инвентаризация подземных и надземных коммуникаций на застроенной территории
Определение точного пространственного положения и основных технических характеристик всех объектов инженерных коммуникаций (водоснабжение, канализация, водоотведение, электроснабжение, связь, газоснабжение, теплоснабжение, уличное освещение, организация дорожного движения).
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
537 608
162
Разработка обоснований инвестиций в сфере жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Разработка критериев отбора и определение приоритетности реализации инвестиционных проектов, выработка предложений по источникам финансирования проектов модернизации и развития коммунального сектора, внедрение энерго- и ресурсосберегающих технологий, обеспечение казахстанского содержания.
Повышение надежности и качества теплоснабжения, повышение энергоэффективности и развитие энергосбережения, а также систем водоснабжения и водоотведения
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"
229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
108 "Разработка обоснований инвестиций в сфере жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
463 495
163
Мероприятия по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
Проведение разъяснительно-информационно-пропагандистской работы с населением
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"

160
Техникалық реттеу жүйесін реформалау
Қазақстан Республикасының құрылыс саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық - нормативтік құжаттарды әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру"
1 224 387
161
Құрылыс салынған аумақтарда жерасты және жерүсті коммуникацияларына түгендеу жүргізу
Барлық инженерлік коммуникациялар нысандарының (сумен жабдықтау, кәріз, электрмен жабдықтау, байланыс, газбен жабдықтау, жылумен жабдықтау, көше шамдары, жол қозғалысын ұйымдастыру) нақты кеңістіктікте орналасуын және негізгі техникалық сипаттамаларын айқындау
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру"
537 608
162
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы инвестициялардың негіздемесін әзірлеу
Іріктеу өлшемшарттарын әзірлеу және инвестициялық жобаларды іске асырудың басымдығын айқындау, коммуналдық секторды жаңғырту мен дамыту жобаларын қаржыландыру көздері бойынша ұсыныстар әзірлеу, энергия және ресурс үнемдеу технологияларын енгізу, қазақстандық қамтуды қамтамасыз ету.
Жылумен қамтамасыз етудің сенімділігі мен сапасын арттыру, энергияның тиімділігін арттыру және энергия үнемдеуді, сондай-ақ сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ
229 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру"
108 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы инвестициялар негіздемесін әзірлеу"
463 495
163
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және әлеуметтік маңызы бар объектілердің энергия үнемділігі бойынша іс-шаралар
Халық арасында ақпараттық-түсіндіру насихаттау жұмыстарын жүргізу
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ

229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
115 "Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
115 686
164
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
В целях увеличения объема транзитных перевозок грузов автомобильным транспортом планируется модернизация пунктов пропуска
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
240 "Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан "
568 614

229 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру"
115 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар жүргізу"
115 686
164
Мемлекеттік тапсырысты орындау нысанында жүзеге асырылатын республикалық маңызы бар инвестициялық жобаларды дамытуды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Автомобиль көлігі арқылы жүктерді транзиттік тасымалдау көлемін ұлғайту мақсатында өткізу пункттерін жаңғырту жоспарланып отыр
Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" АҚ
240 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау"
568 614

165
Проведение исследований по совершенствованию системы государственного аудита и финансового контроля
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений, в целях эффективного осуществления государственного аудита и финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
РГП на ПХВ "Центр по исследованию финансовых нарушений"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
101 "Исследования в сфере государственного аудита и финансового контроля"
131 125
166
Государственная политика в сфере укрепления казахстанской идентичности и общенационального единства
Выработка практических научно-обоснованных рекомендаций для реализации различных аспектов государственной политики по обеспечению общественного согласия и общенационального единства в процессе модернизации общественного сознания, укрепления и развития казахстанской идентичности и единства на принципах гражданства.
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
РГКП "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан"
001 "Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
26 200
167
Внедрение цифровой технологии для оценки инноваций в трехукладной экономике Казахстана в условиях глобализации ее конкурентоспособности
Разработка новой модели оценки уровней производства, занятости, доходов и цен с применением модели качественной теории денег и программных средств, которые будут строиться для ее практической реализации.
Анализ продуктивности местных материальных, финансовых и трудовых ресурсов, которые используются в производстве новых товаров и услуг.
Анализ мультипликаторов развития отраслей экономики
Управление материально-технического обеспечения
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
17 796
168
Сельское хозяйство: проблемы, состояние и перспективы
Изучение ситуации в сельском хозяйстве в Республике Казахстан.
Оценка текущего состояния сельского хозяйства, его проблем и перспектив.
Выявление противоречащих законодательству, устаревших, коррупциогенных и неэффективно реализуемых норм права, а также выработка предложений по совершенствованию.
Управление материально-технического обеспечения
НАО "Национальный аграрный научно-образовательный центр"
001 "Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

165
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру бойынша зерттеулер жүргізу
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылауды тиімді жүргізу мақсатында, қаржылық бұзушылықтарды анықтау және алдын алу әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерді зерттеу
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
"Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу жөніндегі орталық" ШЖҚ РМК
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
101 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер"
131 125
166
Қазақстандық бірегейлік пен жалпыұлттық бірлікті нығайту саласындағы мемлекеттік саясат
Азаматтық қағидаттар негізінде қазақстандық бірегейлік пен бірлікті нығайту және дамыту, қоғамдық сананы жаңғырту үдерісіндегі қоғамдық келісім мен жалпыұлттық бірлікті қамтамасыз ету бойынша мемлекеттік саясаттың түрлі аспектілерін жүзеге асыру үшін ғылыми-негізделген практикалық ұсыныстарды жасау
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" РМҚК
001 "Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
26 200
167
Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігін жаһандандыру жағдайында Қазақстанның үш салтты экономикасындағы инновацияларды бағалау үшін цифрлық технологияны енгізу
Іс жүзінде іске асыру үшін құрылатын ақша мен бағдарламалық құралдардың сапалы теориясы моделін қолдана отырып, өндіріс, жұмыспен қамту, табыс пен баға деңгейлерін бағалаудың жаңа моделін әзірлеу.
Жаңа тауарлар мен қызметтер өндірісінде пайдаланылатын жергілікті материалдық, қаржылық және еңбек ресурстарының өнімділігін талдау;
Экономика салаларын дамытудың мультипликаторларын талдау.
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамы
001 "Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
17 796
168
Ауыл шаруашылығы: проблемалары, жай-күйі мен перспективалары
Қазақстан Республикасында ауыл шаруашылығындағы ахуалды зерделеу.
Ауыл шаруашылығының ағымдағы жай-күйін, оның проблемалары мен перспективаларын бағалау.
Заңнамаға қайшы келетін, ескірген, сыбайлас жемқорлыққа бейім және тиімсіз іске асырылатын құқық нормаларын анықтау, сондай-ақ оларды жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу.
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
"Ұлттық аграрлық ғылыми-білім беру орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
001 "Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

3 250
169
Обеспечение системы АПК квалифицированными кадрами
Оценка ситуации в системе агропромышленного комплекса в части обеспечения квалифицированными кадрами.
Выявление проблемных моментов, в том числе дефицита (профицита) в области кадровой обеспеченности отрасли.
Управление материально-технического обеспечения
НАО "Национальный аграрный научно-образовательный центр"
001 "Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
3 250

3 250
169
АӨК жүйесін білікті кадрлармен қамтамасыз ету
Білікті кадрлармен қамтамасыз ету бөлігінде агроөнеркәсіптік кешен жүйесіндегі ахуалды бағалау.
Саланың кадрлық қамтамасыз етілуі саласындағы проблемалық сәттерді, оның ішінде тапшылықты (профицитті) анықтау.
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
"Ұлттық аграрлық ғылыми-білім беру орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
001 "Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
3 250

170
Потребительская оценка физической и экономической доступности продовольствия для населения
Оценка физической и экономической доступности продовольствия для населения, в том числе в региональном разрезе.
Выявление причин потенциальных "зон риска", то есть регионов и отраслей, где затруднен доступ населения к качественным продовольственным товарам.
Управление материально-технического обеспечения
НАО "Национальный аграрный научно-образовательный центр"
001 "Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
3 250
171
Проблемные вопросы реализации Закона Республики Казахстан "О науке"
Выявление ключевых факторов, лежащих в основе недостаточной эффективности научной деятельности и проблемных вопросов реализации Закона Республики Казахстан "О науке".
Определение путей, способствующих повышению эффективности научной деятельности и выработка рекомендаций для совершенствования нормативного регулирования науки с учетом международного и отечественного опыта.
Управление материально-технического обеспечения
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
13 859
172
Медицинская помощь прикрепленному контингенту Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан, находящегося в городе Алматы
Предоставление медицинской помощи, в том числе амбулаторно-поликлинической помощи, стационарной и (или) стационарозамещающей помощи; проведение ежегодных комплексных профилактических осмотров, ежегодной диспансеризации прикрепленного контингента, в рамках выполнения целевых комплексных программ медицинского обслуживания; выявление факторов риска развития заболеваний с использованием достижений современной медицинской науки
Управление Делами Президента Республики Казахстан
АО "Центральная клиническая больница"
028 "Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан"
101 "Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан"
3 523 616
173
Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций
Организация, проведение и техническое сопровождение научных форумов (конференций) в системе Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан по актуальным направлениям науки и практического здравоохранения, распространению опыта и результатов научно-технических программ с целью внедрения передовых инновационных медицинских технологий; организация, проведение и техническое сопровождение повышения квалификации медицинских работников силами ведущих специалистов отечественных и зарубежных образовательных, научных центров, в том числе с помощью внедрения системы дистанционного обучения ("телеобучение") для специалистов, оказывающих услуги в системе Управления Делами Президента Республики Казахстан и его ведомств в виде семинаров; организация издания научно-практического журнала "Вестник Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан"; организация издания Дайджеста Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан.
Управление Делами Президента Республики Казахстан
АО "Центр медицинских технологий и информационных систем"
028 "Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан"
102 "Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций"

170
Халыққа тамақ өнімдерінің физикалық және экономикалық қол жетімділігін тұтынушылық бағалау
Халыққа, оның ішінде өңірлік бөліністе азық-түліктің физикалық және экономикалық қолжетімділігін бағалау.
Халықтың сапалы азық-түлік тауарларына қол жеткізуі қиын өңірлердің және салалардың әлеуетті "тәуекел аймақтарының" себептерін анықтау.
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
"Ұлттық аграрлық ғылыми-білім беру орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
001 "Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
3 250
171
"Ғылым туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асырудың проблемалық мәселелері
Ғылыми қызметтің жеткіліксіз тиімділігі негізінде жатқан түйінді факторларды және "Ғылым туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асырудың проблемалық мәселелерін анықтау.
Ғылыми қызметтің тиімділігін арттыруға ықпал ететін жолдарды айқындау мен халықаралық және отандық тәжірибені ескере отырып, ғылымды нормативтік реттеуді жетілдіру үшін ұсынымдар әзірлеу.
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
"Ақпараттық-талдау орталығы" акционерлік қоғамы
001 "Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
13 859
172
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы Медициналық орталығының Алматы қаласындағы тіркелген контингентіне медициналық көмек
Медициналық, соның ішінде амбулаториялық-емханалық, стационарлық және (немесе) стационарды алмастырушы көмек көрсету; жыл сайынғы кешенді профилактикалық медициналық қарап тексеру жүргізу, медициналық қызмет көрсетудің мақсатты кешенді бағдарламаларын орындау шеңберінде тіркелген контингентті диспансерлеу; қазіргі заманы медициналық ғылымның жетістіктерін пайдалана отырып, аурулардың даму қаупі факторларын анықтау.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
"Орталық клиникалық аурухана" АҚ
028 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету"
101 "Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету"
3 523 616
173
Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету
Ғылыми форумдарды (конференцияларды) ұйымдастыру, өткізу және техникалық қолдау Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы Медициналық орталығы жүйесінде ғылымның нақты бағыттары туралы және практикалық денсаулықтың, алдыңғы қатарлы инновациялық медициналық технологияларды енгізу мақсатында тәжірибе мен ғылыми - техникалық бағдарламалардың нәтижелерін тарату; ұйымдастыру, өткізу және техникалық қолдау көрсету медицина қызметкелерінің біліктілігін арттыру отандық жетекші мамандардың және шетелдік білім беру, ғылыми орталықтардың, оның ішінде қашықтан ("телеоқыту"), басқару құралын енгізу Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы және оған қарасты ұйымдарға семинар түрінде; ғылыми-тәжірибелі "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы Медициналық орталығы жаршысы" басылымын ұйымдастыру; Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы Медициналық орталығы Дайджест басылымын ұйымдастыру.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
"Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" АҚ
028 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету"
102 "Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету"